Вижте резултатите от анкетата: Кои са най-важните критерии при закупуването на нов телевизор?

Гласували
714. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Качество на картината

    658 92.16%
  • Качество на звука

    215 30.11%
  • Приемлива цена

    335 46.92%
  • Лесен за употреба

    126 17.65%
  • "Зелен" с ниска консумация на енергия

    56 7.84%
  • Марка която познавам и вярвам

    178 24.93%
  • Добра гаранция и сервизен план

    237 33.19%
  • Последна технология

    117 16.39%
  • Ценови / отстъпки / намаления

    119 16.67%
  • Атрактивен дизайн и стил

    104 14.57%
  • Голям размер на екрана, който мога да си позволя

    281 39.36%
  • Вграден интернет достъп

    186 26.05%
  • Позитивни ревюта за продукта на WEB сайтове

    123 17.23%
  • Безжична интернет връзка

    195 27.31%
  • USB запис

    79 11.06%
  • Ultra HD TV

    225 31.51%
  • 3D съвместимост

    61 8.54%
  • Oled TV

    45 6.30%
  • Държавно-спонсорирана програма за отстъпки

    8 1.12%
  • Curved TV (огънат екран)

    14 1.96%
Отговори на анкетата
Страница 240 от 620 ПърваПърва ... 190230238239240241242250290 ... ПоследноПоследно
Резултати от 3,586 до 3,600 от общо 9300
Like Tree1830Одобрявам

Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2017
    Мнения
    204
    #3586

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    Съгласен съм със Svetlio.А контраста е най-важното нещо в тв-ра.Иначе картината стои сива и измита и никакви цветове и квот да е не могат да поправят това.Другото е,че просто не знам защо като говорим за телевизори толкова ни интересува как е като монитор или за игри.Все едно да си купиш луксозна лимузина за доста пари и някой да ти каже,че ще е последна във Формула1(или-''ако я караш по селски пътища ще се счупи бързо''),все едно,че ме интересува това.
    Същото важи и за ревюта,които вземат показатели и после ги усредняват и вадят някаква оценка.Мен изобщо не ме интересува може ли или не да се играят игри на OLED тв,както и каъв е ъгълът на гледане.Гледам го откъдето трябва и не съм и забелязал даже дали с нещо превъзхожда VA/FALD тв-те.М/у другото за други цели сега има толкова много и евтини модели,че човек може да си напълни веднага 10-на,стига да има достатъчно стаи за това.
    А пък на тези които им трябва нещо наистина с професионални цели,мисля,че би трябвало да получават достатъчно пари за да си купят специален модел за целта.Другите варианти просто не ги разбирам.



    За разлика от олед боклуците, много от луксозните лимузини са изработени от мегакачествни материяли и трудно ще я счупиш по селски пътища.Това едно на ръка.Второ на ръка много от тях ускоряват от 0 до 100км/ч колко някои класове на Ферари.Примерно BMW 7 серия Alpine има си фабричен силов и оптичен тунинг точно като спортен автомобил, а в същото време е лимузина.От 0 до 100км/ч 3,7 секунди. Така, че тука малко се изказа неподготвен, и сравнението ти е меко казано неуместно.Сравняваш сухи сливи с пресни ягоди.Много хора, които са нясно с проблемите на OLED не биха дали и 500лв за такъв телевизор, ка моли баснословните суми, които им искат.За тия пари е редно да дават минимум 20 години гаранция на всеки пиксел и такива и да няма такива неща като разни остатъчни надписи, които после не могат да се махнат.За тия пари това качество,което предлагат в момента не е сделка, а пр**бавка.Но както имаше една приказка: ,,Света може да свърши, но балъците в него никога,, И да едно от предназначението на днешните телевизори е да може да се ползва за игри.Защото конзолата е предназначена да я закачих на телевизор, не на комютърен монитор.Ако някои от тях издишат по този показател,значе си е боклук.
    Този пост е редактиран от itallianeca; 03-06-18 в 15:42.

  2.  
     
  3. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #3587

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Първо , оледите не са боклуци и второ ... колко оледа си имал до сега та си толкова компетентен ?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    124
    #3588

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от nikolov333 Виж публикацията
    Не разбирам защо по-принцип трябва да се играят игри от потребители на 20+ години на телевизори..
    А на какво да ги играем - на 15" CRT монитори от 90те? Щото новите телевизори ги правят само да се гледа БтВ и Нова на тях, другото е забранено.

    След 9 часа на бюро и пред монитор някак си нямам желание забавленията в свободното ми време да протичат по абсолютно същия начин. Даже вече разкарах домашното PC - фотьойлче, конзола и телевизор стигат.
    stenly одобрява това.

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2017
    Мнения
    204
    #3589

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Сидеров Виж публикацията
    Първо , оледите не са боклуци и второ ... колко оледа си имал до сега та си толкова компетентен ?


    Аз ще отречеш ли, че има случеи, в които оставят логота или надписи на екрана , които не могат да се изчистят?

  6. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #3590

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от itallianeca Виж публикацията
    Аз ще отречеш ли, че има случеи, в които оставят логота или надписи на екрана , които не могат да се изчистят?
    Да , лога и надписи не остават !

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,451
    #3591

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    paraiso
    Sharp Европа, доскоро бяха 100% собственост на Словашката UMC. От краят на миналата година Sharp/Foxconn с върнаха преобладаващият дял в компанията и тази есен очаквам нови Андроид модели с оригинални матрици на шарп

    Така по ясно ли е?

    Panasonic OLED & LCD TV 2018 Line-up - european models
    Series
    ___________________
    EZ1000E
    ______________________
    FZ950E
    _______________________
    FZ800E
    _______________________
    FX780E
    ____________________
    FX740E
    ____________________
    FX720E
    ____________________
    FX700E
    ____________________
    FX650E
    ____________________
    FX600E
    ____________________
    FS500E
    ____________________
    FS400E
    ____________________
    Video panel
    Display tech OLED OLED OLED a-si TFT LCD a-si TFT LCD a-si TFT LCD a-si TFT LCD a-si TFT LCD a-si TFT LCD - -
    Panel type WRGB (Oxide-WOLED-CF) Gen. 2.0

    WRGB (Oxide-WOLED-CF) Gen. 2.0 +
    The structure of the subpixel is slightly altered, but the panel features remain very close to those of the 2017 Oled panels. The white and blue sub pixels are larger to maximize panel brightness.
    According to LG Display, this modification of the structure makes it possible to reduce the size of the electronic circuit (invisible in photo) located just below the sub-pixels without impacting the capabilities of the slab in terms of colorimetry or brightness.
    WRGB (Oxide-WOLED-CF) Gen. 2.0 +
    The structure of the subpixel is slightly altered, but the panel features remain very close to those of the 2017 Oled panels. The white and blue sub pixels are larger to maximize panel brightness.
    According to LG Display, this modification of the structure makes it possible to reduce the size of the electronic circuit (invisible in photo) located just below the sub-pixels without impacting the capabilities of the slab in terms of colorimetry or brightness.
    75" - S-MVA, (Innolux)
    65" - S-IPS,
    55" - S-IPS,
    49" - S-IPS,
    43" - S-IPS
    65" - S-IPS,
    55" - S-IPS,
    49" - S-IPS,
    65" - IPS
    55" - IPS
    49" - IPS
    40" - S-MVA
    65" - IPS,
    55" - IPS,
    49" - IPS,
    55" - IPS,
    49" - IPS,
    43" - IPS
    40" - S-MVA
    65" - IPS,
    55" - IPS,
    49" - IPS,
    43" - IPS,
    - -

    Кое е субективното? Ти знаеш ли как се измерва контраст и колко типа контраст при измерванията има?

    Неравномерната подсветка зависи от типа реализация на подсветката, а не от матрицата!
    LCD не страдат от burn-in, а от изсветляване на цветният филтър при многогодишно държане на статично изображение на екрана - например десктопа при компа.


    Ясно е че нямаш опит при работа с OLED, нито дори представа за картината му....знам какво пишат и колко са грамотни и прочели книжката с инструкциите тези дето се оплакват.
    Равномерността на осветеност при OLED е по-добра (≥70%) от тази при LCD (≥65-60%). При нормално гледане няма да забележиш това което се описва при 10% сиви заливки.

    A-TW-IPS е предназначена за монитори за професионална работа във фотографията. OLED е в пъти по добър от нея.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    349
    #3592

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от hadean Виж публикацията
    А на какво да ги играем - на 15" CRT монитори от 90те? Щото новите телевизори ги правят само да се гледа БтВ и Нова на тях, другото е забранено.

    След 9 часа на бюро и пред монитор някак си нямам желание забавленията в свободното ми време да протичат по абсолютно същия начин. Даже вече разкарах домашното PC - фотьойлче, конзола и телевизор стигат.
    Можеш да гледаш на каквото си решил да си купиш, но лично аз не бих обвинявал технологията или производителя за избора, който сам съм направил..
    Мисля, че производителите на конзоли трябва да произвеждат и екрани специално за тях..
    Този пост е редактиран от nikolov333; 03-06-18 в 22:26.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    43
    #3593

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Здравейте, до 5-6 дни смятам да купя Sony 55XE8577, ще го ползвам за гледане на спорт, 4к филми от външен хард и гейминг от време на време. Има ли нещо по-добро за 55 инча и до 1800, или да налазвам сони-то?

    Изпратено от моят RNE-L21 с помощта на Tapatalk

  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    87
    #3594

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Мерси за информацията за Sharp. Ще ги проуча. В темата за Sharp не ги видях конкретно, освен тези за 2016.
    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Неравномерната подсветка зависи от типа реализация на подсветката, а не от матрицата! LCD не страдат от burn-in, а от изсветляване на цветният филтър при многогодишно държане на статично изображение на екрана - например десктопа при компа.
    Вярно е, че неравномерната подсветка зависи от реализацията й, но не е вярно, че при LCD-LED няма прегаряне. Има и то зависи не само от подсветката, а от панела. И при Dell P4317Q, и при Philips BDM4350UC, които са с един същи панел има прегаряния, в повечето случаи временни. При LG43UD79-B няма никакви при каквито и да е условия. Това са монитори, а не телевизори с 43-инчов диагонал, но технологията е LCD с LED-подсветка и при трите. Освен това, доколкото знам LG използват същия панел за телевизорите си 43'', вероятно и за по-големи. И тук не става въпрос за статични изображения с експлоатацията, а за минути нормална работа, което даже се докладва и от професионалните ревюта на Dell и Philips за тези екрани. Разликата е, че матрицата на LG e произведена от LG Display и е подобрена версия на тези, използвани в Dell и Philips, а съответният панел на последните е произведен от AU Optronics по информация от форуми, когато се интересувах от LG-то.
    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Ясно е че нямаш опит при работа с OLED, нито дори представа за картината му....знам какво пишат и колко са грамотни и прочели книжката с инструкциите тези дето се оплакват. Равномерността на осветеност при OLED е по-добра (≥70%) от тази при LCD (≥65-60%). При нормално гледане няма да забележиш това което се описва при 10% сиви заливки. A-TW-IPS е предназначена за монитори за професионална работа във фотографията. OLED е в пъти по добър от нея.
    Виж, аз не съм тук да споря или заяждам. Setcom BG e това, което е, не на последно място, заради всичко, което постваш и, за което съм ти благодарен. Само, че всеки си има мнение, в много случаи базирано и на опита. Аз не деля монитори на телевизори или комерсиални дисплеи. За мен всичко е дисплеи, от които си избираш за своите специфични нужди. Факт е, че NEC (и LG), които в миналото използваха A-TW, вече не го правят и всичко е с цел печалба за сметка на потребителите. Същото се отнася и за Eizo. Ако си дал повече от 2000 лв. само за видеокарта или 500/1000 за аудио карта в един или повече компютъра, всеки един компонент от периферията ти е поне х5/10 от това, което нормалните потребители влагат като стойност, да не говорим за изисквания на единица. И, ако един професионален монитор с голям диагонал ми дава повече от опростен телевизор с купища маркетингови обещания, няма защо да се хвърлям на сляпото, оправдавайки се с факта, че се произвеждал за различни цели. Някой му дай конзола за 500 лв. и телевизор и диван. Други искат освен да гледат телевизия, да използват нещото и за видео/аудио/картинна обработка, стрийминг, игри, филми, възпроизвеждане и усилвател за музика и всичко друго, пак вкъщи или във всекидневната. И да сравняваш офис компютър с най-базови компоненти за 500 лв., с който прекарваш 9 часа всеки ден, с мултимедийно чудовище вкъщи, което приключва с нареждането на CineBench пъзела преди да си забелязал, е също толкова субект на лични предпочитания. Защото тези с телевизорите инвестират допълнително в NAS, медийни плеъри и други допълнения към телевизора - въпрос на избор отново. Да, нямам OLED в момента и отчитайки по-горното, не става въпрос за пари. Става въпрос, че купувайки въпросното устройство не започвам час по Труд и творчество и прелиствания на стотици страници предупреждения - "не прави това", "внимание", "не се включва в гаранцията". Защото аз може да не съм, ама повечето потребители са като бай Кондьо от махалата, които просто натискат бутона на дистанционното и искат всичко да си върви, както на старите кинескопи по 10 часа на ден и без грижи. И съм виждал директно за какво черно и картина става въпрос, но не и с купища условия при експлоатация и най-вече - при гаранцията. Очаквам производителите индустриално да си коригират проблемите преди да са напуснали стенда и да са стигнали до магазина, особено за такива цени. Виждаш в повечето теми се търсят телевизори до 1000-1500 лв. макс, че и на изплащане, все пак сме най-бедния член на ЕС, а хората нямат да хвърлят по 3000 минимум всяка година и да започват уроци по "Пази ме, докато съм включен". Защо LG не покриват в гаранцията прегаряния, ако са толкова сигурни в технологията и "нямало такива"? Ако се интересуваш от телефони, с Pixel-ите с pOLED екран от LG има цели епопеи онлайн. И не са само LG, същите истории са и с iPhone OLED. И отново казвам, аз като потребител платил 3000+ в която и да е валута, очаквам моите задължения да са единствено да осигурявам 220-240V AC, операционната температура в стаята и да знам откъде се включва и изключва въпросния дисплей, а не да имам PhD по особености и експлоатация на OLED-технологията.
    dictator одобрява това.

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    349
    #3595

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    3000+ за един са максимум за други минимум, но технологията се развива и "расте" на база на интереса на пазара към нея. Помня първия китайски смартфон, който си купих преди 11 години и смартфоните днес.. Просто потребителите на смартфони са огромен брой, за разлика от купуващите телевизори и няма как да очакваме, смартфон за 1800 и телевизор за същата цена да се развиват с еднакъв темп като технологии.. От първия ми телевизор до днес съм си купил общо 6(шест), за общо 20 години,като само първите 2(два)са преместени на село(все още работещи). Имам плазма от 5години и два ОЛЕД-а, на година и няколко месеца, които си работят без ограничаване и съобразяване с нищо.. Производителите им са предвидили таймер за автоматично изключване при продължителна работа, отместване на пиксели и изчистване на екрана от остатъчни изображения, така че не е нужно да се вживяваме толкова в тоя бърн-ин и други подобни слабости на различните технологии. Плазмата ми имаше остатъчно лого на BabyTV от малката дъщеря, която гледаше по цял ден детски, но от както смениха канала понеже стана на 3-ри.. отпечатаното си изчезна само с гледането на други програми. Така, че не се плашете толкова, даже да видите отпечатъци.. Просто си гледайте телевизорите в нормален режим без да се съобразявате с нищо и си пийте ракията с кеф..
    П.П.Ако не бяха спрели производството на плазми, щях да си купувам само такива телевизори.. нищо, че харчели ток, прогаряли и не били 4K с HDR и не ставали за игри..
    Този пост е редактиран от nikolov333; 04-06-18 в 02:07.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2018
    Мнения
    11
    #3596

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от masajoro Виж публикацията
    Здравейте, до 5-6 дни смятам да купя Sony 55XE8577, ще го ползвам за гледане на спорт, 4к филми от външен хард и гейминг от време на време. Има ли нещо по-добро за 55 инча и до 1800, или да налазвам сони-то?


    Изпратено от моят RNE-L21 с помощта на Tapatalk



    Здравей,

    Смятах да напиша мнение относно опита ми с подобни модели, в средния клас на LED телевизорите, за 2017-та, за това ще използвам твоето питане, като отправна точка. За мое огромно съжаление за последните 2 месеца смених 3 телевизора (нека всички благодарим на Европейския Съюз, Агенцията за Защита на Потребителя и 14 дневния срок за връщане, на продукти закупени онлайн). Та първоначално се двоумих м/у 55' серия на Самсунг (MU 7002) и Сонито, което ти си споменал. Взех Самсунга. Картината беше страхотна, контраста на изключително ниво, операционната система е много бърза, а гласовите команди са си удобство. Обаче, също като теб, гледам основно спорт (футбол), филми през Netflix и гейминг на Xbox X. Последните 2 бяха супер и всичко беше наред, докато не седнах да гледам мач. Каквито и настройки да избера, винаги имаше едно изключително неприятно накъсване на картината на всеки 1-2 минути (там където е топката), сякаш fps-a пада рязко за секунда-две. Предполагам, че по-непретенциозните потребители не биха обърнали толкова голямо внимание на това накъсване, но на мен определено ми развали комфорта. Та, върнах Самсунга и взех така прехваленото, в този форум, Сони (XE8577), чиитo контраст и цветове са "най-великите на света". Абсолютно НЕ. Не съм професионалист, не калибрирам цветове, не измервам контраст и яркост, но определено не ми направи впечатление картината да е по-добра от тази на Самсунга, за сметка нa това:
    - Андроида е отвратителен. Интерфейсът е скандален - натискаш бутона за меню, броиш до 5 ...и менюто се показва. По-късно прочетох в друг форум, че това "просто" било бъг на последната версия на Андроид, а забавянето се дължи на включването на гласовите команди (които за разлика от Самсунга, дори не могат да се използват за вътрешното меню, т.е. за смяна на канал, входящ порт, сила на звука и т.н.)
    - картината по време на мач, не лагва, като на Самсунга, но за сметка на това топката "примигва", докато се движи, при много силни удари и изчиствания. С настройки на motion-a го оправих, но пък се изгуби бързината на кадрите.
    - app-a на Нетфликса е ужасен - 1 на всеки 3 HD филма е с по-кофти качество от обикновена SD телевизия. След допълнително проучване се оказа, че зависи как е сниман HD филма (лента, носител или нещо подобно). App-a на Xbox-a ми изкара по-добра картина от този на Сонито, но все пак по-зле от Самсунга (което ме навежда на мисълта, че самият телевизор е обработвал доста добре образа получен през app-a).
    - подсветката. Царят на черното и контраста - Сони се оказа, че има ясно забележима светла дъга, почти през средата на дисплея, която няма как да се оправи с каквито и да е настройки...а накрая IPS на LG били зле. Това общо взето преля чашата и върнах японския, псевдо "master race".
    Накрая се спрях на нано серията на LG (SJ810) и честно казано, не разбирам цялата ненавист към корейците и техните IPS матрици. Да, черното не е като на OLED, обаче и това на VA на Самсунга и Сонито също не бяха. WebOS-а е просто всичко, от което имаш нужда - бърза и опростена операционна система, без видими бъгове, а дистанционното е най-доброто, което съм ползвал. 4 HDMI порта (Самсунга е с 4, но трябва да им активираш ръчно, през менюто, екстра дата трансфер, за да ти показват 4к и HDR, на Сонито също са 4, но само 2 могат да трансферират 4к и HDR :D, пак след ръчна активация). Input lag-a е най-ниския в целия клас, Netflix-a си работи перфектно.

    Общо взето, след огромно разочарование от страна на Сонито и по-леко такова към Самсунг, се спрях на LG-то, което определено покрива нуждите ми в този ценови клас. Надявам се мнението ми да е било полезно и да намериш, това което търсиш, но определено не се доверявай особено, нито на рейтинг сайтове, нито на категорични мнения в подобни офруми, без обективни наблюдения.

    Поздрави!
    Този пост е редактиран от nameless; 04-06-18 в 04:21.
    VanDan, hristoslav2, GDRP-quit-31084 и 1 други харесват това.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    6
    #3597

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Здравейте,

    предстои ми покупка на 65" телевизор. Бюджета ми е около 3 000 лв, като за нещо, което си заслужава бих дал повече.
    Основно ще се ползва за гледане на телевизия, филми от хард диск и ПС4 игри.

    Отдавна не съм следил тенденциите и ще съм благодарен ако ми препоръчате нещо хубаво и актуално.

  16. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #3598

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от mladenkanev Виж публикацията
    Здравейте,

    предстои ми покупка на 65" телевизор. Бюджета ми е около 3 000 лв, като за нещо, което си заслужава бих дал повече.
    Основно ще се ползва за гледане на телевизия, филми от хард диск и ПС4 игри.

    Отдавна не съм следил тенденциите и ще съм благодарен ако ми препоръчате нещо хубаво и актуално.
    Добри варианти биха били
    65xe85** около 3000 лева , 100 hz и ок контраст
    65xe9005 около 4000 лева (в родните вериги) по добър контраст и доста препоръчван от AV ентусиастите .
    65sj850 3000 лева , в случай ,че се гледа от голям ъгъл . В момента вървят и с 5 години гаранция .

  17. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #3599

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Те нещата са много простички.Просто ако на някой му се иска да си купи по-евтин тв трябва да го направи,може и без дискусии.Което е напълно нормално и уважавам избора на такива хора.Затова и направих тема за Hisence/Skyworth-добри тв на каквато трябва цена.А не същите ,ама с лъскави емблеми и ...да дадеш повече за емблемата отколкото за тв-ра.Иначе споровете за коя технология е най-добра са толкова безмислени,че няма накъде.Ако само за 1 минута се постараем да мислим трезво ще се сетим,че това което обединява всички хубави телевизори като се почне от плазмите на Panasonic,продължим с VA/FALD ,всички топ модели са такива-примери колкото щеш,ама Z9D,DX900 и завършим с OLED на почти всички фирми.А това е както се казва в една реклама ''Perfect Black creates Perfect Colour''
    Всичко друго е в областта на нашите желания и фантазии.Нямам нищо против научната фантастика,просто не ми е любим жанр.И аз искам тв за 1000 лв. ,който да предава като такъв от 5,ама няма и няма да има,защото когато това стане за 5000 лв. тв просто ще са други.
    nikolov333 одобрява това.

  18. Member
    Тук е от
    Jun 2017
    Мнения
    204
    #3600

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Такива марки тука като Hisence, както и разни 4-то и 5-то разрядни китайски смартфони,тука въобще ги няма по магазините,защото хората не искат да си заливат пазара с боклуци.От което ще страда само консумента.Виж бюджентия телевизори, които наистина са качествени и предлагат адски много за парите си и няма да е фира две седмици след гаранцията да.Примерно този на TCL 7-ма серия https://www.displayspecifications.com/en/model/efbdcdf чиста 10 битова матрица, андроид операционна система cpu 4 core, gpu 2 cores 700mhz. JBL Harman озвучаване, и като го гедаш гледаш само картина без рамка от страни и това само за 600 евро.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LED Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030 - Мнения и препоръки
    От firefly във форум Samsung телевизори
    Отговори: 31
    Последно: 18-05-17, 10:02
  2. Мнения за 3D Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030
    От iva6ki във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 22-07-13, 19:30
  3. Мнения за телевизор ТВ LED LCD Sony KDL32EX340BAEP
    От vasko_grudov във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 07-04-13, 08:49
  4. Мнения за телевизор NEO LED-26975
    От piron45 във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-11, 12:49
  5. Търся мнения за телевизор SONY KDL-32EX710AEP
    От ivoradev във форум Sony телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 29-08-11, 11:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе