Вижте резултатите от анкетата: Кои са най-важните критерии при закупуването на нов телевизор?

Гласували
714. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Качество на картината

    658 92.16%
  • Качество на звука

    215 30.11%
  • Приемлива цена

    335 46.92%
  • Лесен за употреба

    126 17.65%
  • "Зелен" с ниска консумация на енергия

    56 7.84%
  • Марка която познавам и вярвам

    178 24.93%
  • Добра гаранция и сервизен план

    237 33.19%
  • Последна технология

    117 16.39%
  • Ценови / отстъпки / намаления

    119 16.67%
  • Атрактивен дизайн и стил

    104 14.57%
  • Голям размер на екрана, който мога да си позволя

    281 39.36%
  • Вграден интернет достъп

    186 26.05%
  • Позитивни ревюта за продукта на WEB сайтове

    123 17.23%
  • Безжична интернет връзка

    195 27.31%
  • USB запис

    79 11.06%
  • Ultra HD TV

    225 31.51%
  • 3D съвместимост

    61 8.54%
  • Oled TV

    45 6.30%
  • Държавно-спонсорирана програма за отстъпки

    8 1.12%
  • Curved TV (огънат екран)

    14 1.96%
Отговори на анкетата
Страница 427 от 620 ПърваПърва ... 377417425426427428429437477 ... ПоследноПоследно
Резултати от 6,391 до 6,405 от общо 9300
Like Tree1830Одобрявам

Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #6391

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Varnenecat Виж публикацията
    Кой от новия модел на Хитачи 50 УХД и Тошиба 50-УХД ХДР е по-добър от двата и ще издържи по-дълго от боклуците на Сони?
    За втори път ти го пиша, никой не може да ти даде гаранция за нито една марка или модел колко време ще издържи. Винаги може да се попадне на дефектна бройка.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,466
    #6392

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    badabaduuu
    Може да си направиш списък фаворити. Иначе след сканиране, не можеш, да местиш програмите по запаметеният вече списък. Ако има начин, то аз не съм открил как става.

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,573
    #6393

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Не става ли така , както ти писах? На моя MU61 си става , а и на модел от следващата година съм го правил.

  5. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #6394

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    При търсенето не трябва да се избира конкретен оператор. И след това се появява опцията за преместване ианче я няма.
    svetlio1 одобрява това.

  6. Member Аватара на coverstar
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    431
    #6395

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Varnenecat Виж публикацията
    Кой от новия модел на Хитачи 50 УХД и Тошиба 50-УХД ХДР е по-добър от двата и ще издържи по-дълго от боклуците на Сони?
    Виж модели на Panasonic, Samsung, LG, Philips, .. Щом имаш вече стрес от SONY... И далеч от турските Хитачита, JvC, Toshiba... Турците са добри в локума и халвата...
    Иначе всека бройка ТВ си е сама за себе си и голяма загадка.... Ако аз избирам сега, ще си взема среден диагонал около 49-55 и среден клас, независимо от марката(от посочените по-горе).. Високите класове са за маниаците на картина и звук.. Доста са скъпи и като внезапно умрат един ден(понякога веднага след гаранцията), ремонта им е майка си и баща си.. за яд си е, а ако не си се набутал 2,3,4 бона с по-голяма лекота изхвърляш и вземаш нов....
    П.С. А ако хванеш марка с 5 години гаранция LG, Panasonic-вземи такъв...
    сегашното производство е много по-лабаво ,спрямо преди 10-15 години...

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk
    Този пост е редактиран от coverstar; 17-01-20 в 11:21.
    karambam одобрява това.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,271
    #6396

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от coverstar Виж публикацията
    Турците са добри в локума и халвата...
    Това е абсолютно вярно! А най-добри са в търговията, респективно в политиката.
    Изказвания коя нация е добра в нещо по принцип просто са безсмислени, според мен.

    Турците са напред не само в хранителновкусовата промишленост, а и в много промишлени отрасли. И то не само спрямо нашата "европейска" България.
    Напиши в накоя търсачка заводи в Маниса, за да получиш конкретна информация за електрониката.
    Този пост е редактиран от Gena_bs; 17-01-20 в 13:12.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    76
    #6397

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Гледам 4к филими на телевизора през лаптопа и въпроса ми е ?
    Ще се вижда ли разлика на телевизора при свързване с кабел 4к/30hz и 4к /60Hz

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,271
    #6398

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    А сега напиши каква ти е видеокартата, модела на телевизора и дължината на свързващия HDMi кабел!
    Иначе въпросът ти е меко казано безсмислен.

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2019
    Мнения
    431
    #6399

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Срещал съм няколко модела от турските (Blaupunkt, Finlux и т.н.) където има постигната перфектна картина по дефолт. Никакво нагласяне и тем подобни побъркации в настройки на картината. Включвая, отиваш на Movie и всичко перфектно. Големите марки и модели направо са жалки с надутостта си. Гледам и не вярвам на очите си. Безупречна температура, сива скала по цялата, гама, контраст, цвят, черно и уникален ъпскейл. Нито една от думите ми не е прекаляване в оценката. Като цяло не, но винаги сред тях има супер нацелени модели. Ниска цена с високо качество на картината. Както се казва: Никога не казвай никога! Днес нещата не са като вчера. Тия времена си заминаха ако някой не е разбрал.
    Gena_bs одобрява това.

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,573
    #6400

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    ... и един мърмот завива шоколад

    Такова гръмко изказване неподкрепено с никакви измервания си е меко казано заблуда ...
    Едва ли има изобщо модел от всеки производител с "перфектна картина по дефолт" , а какво остава за ширпотребата, където калибрацията е последното интересуващо производителя й.

    Давайте го по-скромно в изказванията - това че ти е харесала картината на дадена бройка не означава , че е перфектна - разбирай правилна и отговаряща на стандарти след съответните измервания с нужните уреди и софтуер.

    Относно питането за тв - отиваш на място и сравняваш набелязани бройки с твой материал на един и същ режим - най-добре на "филм" (или подобните при всеки производител) с изключени разни подобрители., да пробваш дистанционното и ОС на живо. Който ти хареса е твоя , а още по-добре е да е тоя с най-дълга гаранция или да си купиш допълнителна такава.
    Frogst одобрява това.

  13. Junior Member Аватара на Varnenecat
    Тук е от
    Jan 2020
    Живее в
    ТРЪНКОВО
    Мнения
    66
    #6401

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Или ме баломасваш или нищо не разбираш и ти.
    След като насра Тошиба и Хитачи че вече са турски ми натрисаш Панасоник - който също вече е турски Вестел!

    Или ми се подиграваш май с това предложение за турския Панасоник.

    Кочината Сони беше от Словакия....не ми се мисли за ханъмският Панасоник.

    И тая голяма гаранция която предлагат...какво....разваля се и чакаш един месец да го пратят в гаранционния сервиз в София и още месец да го ремонтират.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2019
    Мнения
    431
    #6402

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    @svetlio1, пак повтарям - истината е винаги лична. Никой не вменявам със своите наблюдения! Виждал съм толкова буквални неща нямащи нищо общо с "общо приетото нормално", че само когато слушащия ги види на живо с мен казва ...Гледам и не вярвам! Как е възможно това? Защо са го направили и толкова евтино. Не трябва да е така. Та, такива ми ти разсъждения. В този живот не трябва да сме щрауси с главите в пясъка. И никога не възприемайте буквално нещата в един разговор, че ще загубите смисъла на края му. Просто съвет. При истината няма скромност, предполагам знаеш защо е така?

  16. Member Аватара на coverstar
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    431
    #6403

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Varnenecat Виж публикацията
    Или ме баломасваш или нищо не разбираш и ти.
    След като насра Тошиба и Хитачи че вече са турски ми натрисаш Панасоник - който също вече е турски Вестел!

    Или ми се подиграваш май с това предложение за турския Панасоник.

    Кочината Сони беше от Словакия....не ми се мисли за ханъмският Панасоник.

    И тая голяма гаранция която предлагат...какво....разваля се и чакаш един месец да го пратят в гаранционния сервиз в София и още месец да го ремонтират.
    успокой топката!
    значи ако си прочел-говоря не за нисък клас,а за СРЕДЕН клас телевизори....PANASONIC правят само ентри левъл(некои модели) в Турция...а 5 години гаранция си е бонус...не 2 ,а 5...ако нещо ти стане с телевизора(стига да не е по твоя вина) ти го ремонтират ТЕ....като през нормалната гаранция...SAMSUNG,PHILIPS нямат засега такава гаранция. LG също имат....но както и при Панасоник е през определен период в годината....
    гледаш просто КЪДЕ е произведен даденият модел(пример Панасоник,ако си падаш по ентри левъл..) и ако е при Али Реза-бегай от него...
    обикновенно Панасоник са тоже от Словакия...
    п.с. максималният срок за ремонт е 30 дни....с толкова дни се удължава гаранцията ,колкото е бил в сервиза,ако не подлежи на ремонт го заменят или ти връщат кинтите...
    Този пост е редактиран от coverstar; 17-01-20 в 13:26.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,271
    #6404

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Varnenecat Виж публикацията
    ми натрисаш Панасоник - който също вече е турски Вестел!

    И тая голяма гаранция която предлагат...какво....разваля се и чакаш един месец да го пратят в гаранционния сервиз в София и още месец да го ремонтират.
    Нека поясня някои неща, въпреки, че постът не е към мен:
    1. Vestel произвеждат само ниския клас на Panasonic. не и 4K телевизорите. Нещо си се объркал.
    2. За ремонта си прав, но няма пълно щастие! Поне няма да плащаш за транспорт, части, труд и т.н. поне 5 години + срока, през който стоката е била на ремонт.
    В противен случай просто след 2 години при повреда продаваш стоката на части или я изхвърляш.

    За твое успокоение, сроковете за ремонт на много по-скъпи машини са доста по-дълги. Имам предвид строителни, камиони, автомобили и т.н. А с тях хората си вадят хляба.
    За мен поне, телевизорът не е от стоките в домакинството, без които не може да се живее дълго време. Такива, например са, бойлера, пералнята, хладилника и готварската печка. Въпреки, че последната също лесно може да се замени с храна от магазина или бързо храненене.
    Frogst одобрява това.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    42
    #6405

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Bobsano Виж публикацията
    Привет, колега. Ами... За съжаление не съм фен на марката Сони, а и аз не ползвам кабелна телевизия. Но все пак, ти ме подсети, че не съм написал как, ще го ползвам телевизора, за което ти благодаря. Иначе... Телевизора, ще го ползвам за свързване към настолен компютър и 4К сателитен приемник. Също така, евентуално по - натам, мисля да свързвам и аудио система към него. И така... Ами... Ок. Добре. Ще изчакам и други коментари по темата. Чао засега. Лека вечер на всички. До скоро.

    - - - - - - - - - -



    Мхм... Мерси и на теб, колега. Но, както вече написах наистина не съм фен на самата марка Сони.
    Колега,
    И аз не съм фен на Сони, но до 1500 лева това е най-добрия телевизор които можеш да вземеш.


    Изпратено от моят RNE-L01 с помощта на Tapatalk
    Bobsano одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LED Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030 - Мнения и препоръки
    От firefly във форум Samsung телевизори
    Отговори: 31
    Последно: 18-05-17, 10:02
  2. Мнения за 3D Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030
    От iva6ki във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 22-07-13, 19:30
  3. Мнения за телевизор ТВ LED LCD Sony KDL32EX340BAEP
    От vasko_grudov във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 07-04-13, 08:49
  4. Мнения за телевизор NEO LED-26975
    От piron45 във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-11, 12:49
  5. Търся мнения за телевизор SONY KDL-32EX710AEP
    От ivoradev във форум Sony телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 29-08-11, 11:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе