Страница 411 от 568 ПърваПърва ... 361401409410411412413421461 ... ПоследноПоследно
Резултати от 6,151 до 6,165 от общо 8514
Like Tree2126Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #6151

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от TOPALOV212 Виж публикацията
    Ей палячо темата съм я отворил аз и ще те занимавам колкото си искам. Олед Sony xr-55a83j e пълен та...к. Картината става мръчкава. Това е
    Палячо ще викаш на друг? К'ва тема си отворил че не ми стана ясно?
    Ся да видим с недоклатения J93 къв ще го ядеш, ако си мислиш че ще си хванал господ за Шлифера... грешиш, ама жестоко!
    Очакваме тема с продължение само че този път за X93J....
    Смешен ставаш да знаеш - аз взе едно го нямам телевизора та на теб ще вярвам...

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    176
    #6152

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Ако не трябва да спазвам добър тон щях да ти отговоря доста адекватно. Боли ме фара кой какво мисли . За мен lg c1,и Sony A83J понеже тези тв съм ги имал са пълен та..к. Мръчкави са . И не знам защо такива комплексарчета го взимат толкова на вътре..все едно се причознават с телевизора. Аз дадох 2800лв за него и не ме е срам дакажа,че се ПРЕЕБАХ яко..Ама съм над нещта. Почивай в мир..

  4. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,023
    #6153

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Топалов... силно се надявам че си изключил всички сензори и Еко настройки на ТВ-то в началото, защото тогава няма как да търсиш яркост.

    Имам най висок клас Samsung QLED, телевизор, да яркостта му е потресаваща, но от към контраст и от там с HDR не може да се сравнява с стария ми OLED65CX, а твоя дори трябва да е една идея малко по добър. Според мен нещо си направил както трябва с настройките на ТВто и все още ти е на ЕКО режим. Но да, чисто като сурова яркост... знам че ОЛЕД-а не може да се мери със LCD/QLED телевизорите, но всичко си има своите плюсове и минуси.
    Dominator одобрява това.

  5. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #6154

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от TOPALOV212 Виж публикацията
    Ако не трябва да спазвам добър тон щях да ти отговоря доста адекватно. Боли ме фара кой какво мисли . За мен lg c1,и Sony A83J понеже тези тв съм ги имал са пълен та..к. Мръчкави са . И не знам защо такива комплексарчета го взимат толкова на вътре..все едно се причознават с телевизора. Аз дадох 2800лв за него и не ме е срам дакажа,че се ПРЕЕБАХ яко..Ама съм над нещта. Почивай в мир..
    К'ва е тая дума мръчкав бе селски? Аз пък дадох 3800 за 65-ца хайде умирай от яд...
    Нито се припознавам с телевизора, нито нищо! Ама ме дразнят някакви човечета хейтъри да оплюват, като не знаят к'во правят.....
    AntrAcsA одобрява това.

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    176
    #6155

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Автоматичния ограничител на яркосттa ( ABL )е това ,което причинява ефекта на затъмнение на ярки сцени . Това е защита против претопляне, зщото оледа има много топлина. За контраста съм стгласен.
    Този пост е редактиран от TOPALOV212; 10-07-22 в 12:31.

  7. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #6156

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от TOPALOV212 Виж публикацията
    Автоматичния ограничител на яркосттa ( ABL )е това ,което причинява ефекта на затъмнение на ярки сцени . Това е защита против претопляне, зщото оледа има много топлина. За контраста съм стгласен.
    А това имаше ли го в C1?
    На BX забелязвам,че има намаление на яркостта,но не е болка за умиралка.
    Вчера изключих функция ''намаление яркоста на логото'' и ми се струва,че яркоста не се намали поне за едно полувреме от футб. мач.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,023
    #6157

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от TOPALOV212 Виж публикацията
    Автоматичния ограничител на яркосттa ( ABL )е това ,което причинява ефекта на затъмнение на ярки сцени . Това е защита против претопляне, зщото оледа има много топлина. За контраста съм стгласен.
    Ясно, нищо не си изключил и си караш на еко режим за това нямаш и яркост и т.н. ABL е съвсем друго.
    Тук може да прочетеш малко по въпроса
    Change your Eco settings and Timer settings to prevent your TV from going into standby or screen turning black | Sony UK

  10. Member Аватара на Firenze69
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    328
    #6158

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Пичове, като Ви чета, и да ми подаряват OLED нема да го взема.... Както казваше бай Тошо - това си е едно недоносче...

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk

  11. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #6159

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Firenze69 Виж публикацията
    Пичове, като Ви чета, и да ми подаряват OLED нема да го взема.... Както казваше бай Тошо - това си е едно недоносче...

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk
    Ами недей го взема.Особено ако е 77'' или по-голям.И бай ти Тошо винаги е прав.Дори тогава когато греши.
    Аз ако ги мразех толкова пък щях да го взема и изхвърля на боклука...та да ги боли повече.
    Всички теми за тв-ри станаха изява на хора отиващи на поредния .... парад.
    -'Кой им пречи Джон''
    -Никой сър''
    -''Тогава защо викат''
    -.........................сър

  12. Member Аватара на Firenze69
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    328
    #6160

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Дори статистически погледнато, в Емаг от разопаковани има доста OLED. Като почти е идеален, защо?

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk

  13. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #6161

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Firenze69 Виж публикацията
    Дори статистически погледнато, в Емаг от разопаковани има доста OLED. Като почти е идеален, защо?

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk
    Ами напр. защото ''статистиката'' и (или) ''теорията на вероятностите'' е сложна наука и мисля че никога не си я изучавал.Ако не е така си направи преговор.
    А може би статистиката не отчита тъпаци които нямат пари и вземат телевизори да ги погледат малко и да ги върнат за да могат после да обяснсяват колко са лоши(може би,може би)
    Едва ли мъ разбра защо,ама и аз не очаквам много тук да разберат.
    И внимавай да не ти пробутат някой телаефон с Аm(oled) дисплей щото и него ще трябва да връщаш и после да се чудиш кое как и защо.
    Този пост е редактиран от inches9; 10-07-22 в 14:47.
    Dominator и AntrAcsA харесват това.

  14.  
     
  15. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #6162

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Между другото, занесох старият 55XE9005 в новата ни лятна резиденция. За съжаление единственият възможен ТВ доставчик е някакъв в комплекса и вчера ми сложи декодираща карта и си настроих програмите. Никога повече няма да кажа каквото и да е против стб-то на А1. Тук дори и ХД каналите изглеждат по-зле като качество от SD-то на XploreTV. Та, какъвто и телевизор да имаме, ако качеството на подаваният сигнал е трагично, добрата картина ще е саможмечта.

  16. Member Аватара на Firenze69
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    328
    #6163

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Не, аз наистина се чудя. Безкрайно черно, перфектна картина, няма неравномерното осветяване на Led... И въпреки самото съвършенство - върнати бройки....

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk

  17. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #6164

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Firenze69 Виж публикацията
    Не, аз наистина се чудя. Безкрайно черно, перфектна картина, няма неравномерното осветяване на Led... И въпреки самото съвършенство - върнати бройки....

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk
    Ами ще има много да се чудиш.И няма кой и как да ти го обясни.Върнати бройки има от всички,повече продажби,попвече върнати.
    А от статистиката наистина си много далече така,че не я споменавай повече.

    Подобни на долния колко са върнати според ''твоята статистиака''?
    https://www.emag.bg/televizor-sony-8...pd/DD76WTMBM/?

    Дори не си мисля,че лафаджиите нямат пари да го платят и после да го върнат.Чиста случайност.
    Или казано на езика на статистиката(за да мъ разбереш по лесно ,де..нали сме колеги)Всяко число е в рамките на статистическата грешка.
    Този пост е редактиран от inches9; 10-07-22 в 14:58.

  18. Member Аватара на Firenze69
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    328
    #6165

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Казвам за последен път, за мен няма логика съвършенството да се отпраща.... Освен ако не е съвършено...

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе