Страница 414 от 570 ПърваПърва ... 364404412413414415416424464 ... ПоследноПоследно
Резултати от 6,196 до 6,210 от общо 8547
Like Tree2131Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #6196

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    Здравей.. добър ОЛЕД А1 ??? Все си мислех че това е най ниския клас ОЛЕД телевизор който е на пазара, според мен сравнението е до някъде има резон, особено ако са на близки цени, макар че A1 има някои предимства пред Q60A и обратното ! А1 няма нито яркостта, нито процесора, нито гейминг екстрите на който имат всички останали ОЛЕД серии. Не разбирам защо някой би купил А1 на първо време. Струва адски много за това което предлага, а B1 е по добър по всички параграфи, а е малко по скъп, но аз лично не бих взел нито един от двата, разбира се . Ако някой е решил да взима ОЛЕД, добре е да се оглежда във високия клас като C1 и на горе, ако нямаш пари за него , по добре вземи QLED, ако ТОЛКОВА много имате мерак за ОЛЕД . поне "B" серията но, "А"... не бих я взел дори да си подпирам фикуса с нея.
    Чакай ся, ти прочете ли между кои два модела се колебае???? Да, при това сравнение е добър!
    А случайно да прочете, че му препоръчах C1? Или четеш избирателно между редовете?
    P.S. Притежавал ли си A1? Или ей така за спорта драскаш?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,046
    #6197

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Чакай ся, ти прочете ли между кои два модела се колебае???? Да, при това сравнение е добър!
    А случайно да прочете, че му препоръчах C1? Или четеш избирателно между редовете?
    P.S. Притежавал ли си A1? Или ей така за спорта драскаш?
    Признавам е не съм чел останалото ... след като видях "добър OLED" и "A1" в едно изречения, ми причерня пред очите и всичко останало изчезна (не се шегувам) ! За мен тези две неща са несъвместими, естествено че не притежавам А1, не съм луд, но да виждал съм го на живо.

    Да, може би си имал нещо друго в предвид, че всеки един ОЛЕД е " добър " ако го сравнявам с нисък или среден клас QLED... което е така, но точните думи ти бяха " Сравнявате добър OLED със адски ниска серия QLED " . Ако А1 е добър ОЛЕД, то тогава няма лош ОЛЕД, затова реших да пиша, а дали пиша за спорта, явно не, след като за 8 години имам 47 поста.
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 19-07-22 в 21:36.
    Dominator одобрява това.

  4. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #6198

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    Признавам е не съм чел останалото ... след като видях "добър OLED" и "A1" в едно изречения, ми причерня пред очите и всичко останало изчезна (не се шегувам) ! За мен тези две неща са несъвместими, естествено че не притежавам А1, не съм луд, но да виждал съм го на живо.

    Да, може би си имал нещо друго в предвид, че всеки един ОЛЕД е " добър " ако го сравнявам с нисък или среден клас QLED... което е така, но точните думи ти бяха " Сравнявате добър OLED със адски ниска серия QLED " . Ако А1 е добър ОЛЕД, то тогава няма лош ОЛЕД, затова реших да пиша, а дали пиша за спорта, явно не, след като за 8 години имам 47 поста.
    Имах предвид че всеки OLED ще изглежда по-добре от конкретния модел Samsung
    AntrAcsA одобрява това.

  5. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #6199

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Защото е нисък клас и не става, сега ако търсите обосновка и не вярвате на думите ми - потърсете в нета. Няма НИЩО общо с истински QLED.
    Евтина матрица, липсва филтъра за цветовете като при истински QLED от по-горната им серия
    Разбирам, значи LG-то ми е по-добрия вариант.

    edit
    Има ли нещо по-добро до 1 800 - 2 000 лв? Игри няма да играя.
    Този пост е редактиран от dragozow; 20-07-22 в 06:31.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #6200

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    LG 55OLEDC1 е 2к лв и е един страхотен тв.
    AntrAcsA одобрява това.

  7. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #6201

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    [QUOTE=AntrAcsA;1038369
    ..... Ако А1 е добър ОЛЕД, то тогава няма лош ОЛЕД.[/QUOTE]

    Ами няма лош OLED!
    https://www.rtings.com/tv/tools/comp...threshold=0.10

    Както се вижда значима разлика е само за спорт и игри,поради липсата на 100hz.Дори и там представянето на А1 не е лошо.
    Аз игри не играя,дори не съм поглеждал.За който са важни ...
    При спорта за разлика от тестовете в реалното гледане мисля,че по трудно ще установиш разликите.
    С което не искам да кажа,че не трябва да ги знаеш.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #6202

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Ходих да видя LG OLED55A13LA и един 55Q80A в Технополис, че ми е близо. Бяха един срещу друг, та направих сравнение, OLED ме впечатли с цветовете, за 108 лв мога да купя още 3 години гаранция, която при емаг е 169 лв на година. Та май избора е ясен, особено за тази цена, 1 399 лв + 108 и няма да го мисля 5 години. Кажете какво мислите?

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #6203

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Аз ти казах,че ако не си гледал олед или qled и двата ще ти харесат.

  11. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #6204

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    В интерес на истината, да. Като погледнах QLED се впечатлих до като не се обърнах към OLED.

  12. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,046
    #6205

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от dragozow Виж публикацията
    В интерес на истината, да. Като погледнах QLED се впечатлих до като не се обърнах към OLED.
    Зависи какво търсиш ! Ако искаш хубав HDR или пък ярка и въздействаща картина, Q80A е решението ! Ако не ти пука за яркостта и HDR толкова много, но искаш хубаво черно , по обемни цветове и безкраен контраст, А1 e твоя телевизор .

    LG A1 OLED vs Samsung Q80/Q80A QLED Side-by-Side TV Comparison - RTINGS.com

    Трябва да се има в предвид че А1 е най бюджетния ОЛЕД на ЛГ, в него не слагат най новите си процесори и чип сетове, което може би ще окаже влияние при обработката на изображението и работата на ТВ-то като цяло.

  13. Novice
    Тук е от
    Jul 2022
    Мнения
    1
    #6206

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте! Спрял съм се на два телевизора - TCL P615 43 и Hisense 50E76GQ. Не съм навътре с нещата и затова пиша тук за помощ. Телевизора ще се използва главно за филми, предавания и игри. TCL ми харесва, защото е евтин, но не намирам достатъчно отзиви за магазина, в който се предлага - Техмарт. Ако някой има мнения за магазина, ще се радвам да ги чуя. Hisensе е по-скъп и е максимума, който може да дам за телевизор - 770 лв. Заслужава ли си да инвестирам малко повече и да взема Hisensе или TCL ще свърши достатъчно работа за нуждите ми? Коректни ли са от Техмарт? Благодаря предварително.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #6207
    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    Зависи какво търсиш ! Ако искаш хубав HDR или пък ярка и въздействаща картина, Q80A е решението ! Ако не ти пука за яркостта и HDR толкова много, но искаш хубаво черно , по обемни цветове и безкраен контраст, А1 e твоя телевизор .

    LG A1 OLED vs Samsung Q80/Q80A QLED Side-by-Side TV Comparison - RTINGS.com

    Трябва да се има в предвид че А1 е най бюджетния ОЛЕД на ЛГ, в него не слагат най новите си процесори и чип сетове, което може би ще окаже влияние при обработката на изображението и работата на ТВ-то като цяло.
    Купих LG-то и благодаря за насоките.
    AntrAcsA одобрява това.

  16. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,046
    #6208

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от dragozow Виж публикацията
    Купих LG-то и благодаря за насоките.
    Честито да си го ползваш със здраве и дълги години .

  17. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #6209

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    благодаря
    Dominator одобрява това.

  18. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #6210

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от dragozow Виж публикацията
    Купих LG-то и благодаря за насоките.
    Добър избор, честито!
    Със здраве да си го ползвате и да му се наслаждавате!
    Поздрави!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе