Страница 471 от 568 ПърваПърва ... 421461469470471472473481521 ... ПоследноПоследно
Резултати от 7,051 до 7,065 от общо 8517
Like Tree2127Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #7051

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Frost
    не ме разбра..Оригиналният производствен етикет залепен отстрани на кашона на телевизора.
    https://c.dns-shop.ru/thumb/st1/fit/...75f71.jpg.webp
    интересно ми беше, кога и къде е произведен

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    316
    #7052

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от dudi4ek Виж публикацията
    Нещо ми убягва.Скъпи тв-та можем да си купим пенсионерите.Нямаме очите да видим разликата,но някои се напинят за ъгли,контрасти и т.н.Ще има доста хейт,но от 4 м. 75XH9505 и бюджетен 65pus8807 от 3м.,няма почти разлика за очите ми.Тия дето реват,че тв-то не чете формати да извадят 100 лв/Еу и да си вземат бокс.
    Факт. Имам LG - доста ново и Philips тояга от 2015.На ЕОН тоягата вади супер картина , само софта им мнооооооооооооого куца.Та така със скъпите ТВ-та , които я гледаш по 1-2 часа на ден.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    582
    #7053

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от apmil4ev Виж публикацията
    съмнявам се някой да е дал 300 000лв за тоя ТВ
    Защо? В България е пълно с престъпници, които имат пари бол. Некой шмъркан тип домус ага ме съмнява да гледа на 32" (ако изобщо има време да гледа тв). А и такива неща се купуват повече за престиж.

  5. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,029
    #7054

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Не бях ходил по магазините за техника от години, най вече защото през деня съм на работа и не ми оставаше много свободно време, а и защото купувам почти винаги техниката си онлайн.

    В града ни отвориха огромен търговски център на скоро, за града ни това е интересно събитие, а и отвориха нов, огромен Техномаркет, за това реших да отида и аз.

    Магазина бе пълен с хора, все пак нещо ново, на всеки му е интересно да види за какво става дума, и естествено се насочих към телевизорите.

    Първо това което ми направи много лошо впечатление бе че може би 90% от телевизорите бяха изключени ! Случайно се разминавах с един от служителите им и го попитах, " Извинявай, защо телевизорите са изключени ? Все пак е шоурум и една от главните причини хората да дойдат на място в магазина е .. за да го водят на живо как работи!? " Той просто каза " ..да така е , прави сте " и продължи да си ходи.

    Имаха QN90B исках да го видя на живо как работи и т.н. защото му съм хвърлил око от известно време, но бе изключен, когато помолих " служителка " да го пусне, тя каза че, видиш ли колегата и в взел дистанционното и не можел да го намери.

    Тези които реално работеха, демото което вървеше се беше бъгнало и правеше пуул от 3 секунден клик, мисля че бе от реклама на Техномаркет, който в края покрива с артефакти целия екран и почваше на ново...

    Имаше няколко Сонита които работиха, един QNED на LG, който бе в режим "слайд шоу" ала" няма сигнал " и един TCL, мисля че беше мини лед от 2021-ва. Сонитата определено хващаха окото , мисля че бяха X80K или нещо подобно, TCL-a бе много ярък, но за пръв път виждам на 4К телевизор, който.... някак пискалите.... ще ти извадят окото... вяскаш се забелязват дори и да не си много от близо. Супер странно , гледах други ТВ-та същия размер, 55 " , тъй като търся и бюджетен в този размер, като чели там го нямаше това, но този ТCL ясно виждаш все едно разстоянието м/у пикселите Сори трудно е да се обясни, трябва да се види.

    На кратко, УОУ може би съм попаднал в неподходящ момент, може би все още хората свикват с работата, но остана с много кофти впечатления. Мисля другата седмица да отида пак , да видя дали ще е по различно този път.
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 10-12-22 в 13:50.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #7055

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Много от техномаркетите по малките градове са на франчайз и само в тях в може да видиш подобни извращения. Сигурно ще спестят 200 лв ток за месец. Бг бизнес, ко му плащаш.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #7056

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    AntrAcsA
    За Техномаркет Смолян става въпрос нали ?
    https://www.google.com/local/place/f...bm5vS0VMNlE%3D
    https://www.google.com/maps/place/41...4!4d24.7156323
    Набързо набран персонал от кол и въже - поради липса на избор.."Обучен" за три седмици и пуснат да работи самостоятелно без контрол от страна на управителя и отговорниците на отдели, а и в първият ден винаги е хаос, защото са се натрупали куп проблеми, които някой дебил е решил, че ще ги оправят накуп в последният ден...Бързат да отворят по график. Почти винаги онези безхаберни костюмари от борда на директорите и продуктовите мениджъри, си правят един идеалистичен, но зле обмислен план с куп пропуски. Бързат да разширят бизнеса на всяка цена с минимални разходи в най-кратко време и като резултат имаме реализация на поговорката "бързата кучка слепи ги ражда"...
    Моят съвет е - отиди след месец.
    tanatos, djoni1 и CubanLinx харесват това.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Dec 2022
    Мнения
    24
    #7057

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте отново,аз съм МИРА. Значи няма как да видя отзаде телевизора,понеже беше закачен за стената.Отпред пишеше LG.Всъщност това вече няма значение,понеже дойде човек и го отнесе.Мой приятел работи в технополис и ми препоръча някой модели.Той днес огледа стаята,коментирахме.Спряхме се на 55 инча,да не е ЛГ,мое условие.От моделите които ми предложи,аз вече съм избрала нещо,няма да го споделя на този етап.Той в понеделник е на работа,ще видя наживо какво ми е предложил и ще взема нещо.Сега от вас очаквам да коментирате моделите които ми е предложил,може и вие да предложите нещо.Цената не е важна,стига да не е 300000,защото преедпочитам да ги дам за други неща,не за едно радио.Размера мисля да е тоя,разстояние не мога да кажа,защото не сядам на едно място,гледа се от различни места,включително и в движение из стаята.Ще работи почти нонстоп,така харесвам.Ползвам ЕОН,друго не се сещам,ако има ще ме подсетите. Благодаря и помогнете,не бъдете лоши

    https://www.technopolis.bg/bg/Televi...D-LED/p/171028


    https://www.technopolis.bg/bg/Televi...HD-LED/p/16742


    https://www.technopolis.bg/bg/Televi...HD-LED/p/10497


    https://www.technopolis.bg/bg/Televi...HD-LED/p/15598

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #7058

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Яка манджа с грозде са тези предложения на приятеля ви, с извинение.

    Вземете си Филипс PUS8807, Sony 55X93J или Самсунг 55Q80B и не се занимавайте с глупости,щом не искате ЛГ. Всичките са в приблизителен ценови диапазон и продавани от технополиса.

  11. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #7059

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Сонито е най добрия избор. Не знам само защо този 75 инчов Филипс е сред избраните
    berpan одобрява това.

  12. Banned
    Тук е от
    Dec 2022
    Мнения
    24
    #7060

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Самсунг и лг не искам да коментирам,мои съображения.Другите 2 които ми предлагате не ме кефят крачетата им.Благодаря все пак

    - - - - - - - - - -

    Явно ми е пратил друг модел на филипс,не знам и аз,не сме коментирали толкова голям размер

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #7061

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Госпожо, сбъркали сте форума. Питайте в бг мама, щом избирате тв по дизайн.
    old firehand, tanatos, Dominator и 2 други харесват това.

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Dec 2022
    Мнения
    24
    #7062

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Явно ви харесва да обиждате,но първо погледнете себе си.Такава грозотия каквато ми предлагате,няма да влезе в дома ми.Ако не можете да дадете съвет,по-добре не пишете повече.
    Този пост е редактиран от nemirna; 10-12-22 в 20:12.

  16. Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    402
    #7063

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Първо помислих, че това с крачетата е шега, но от следващите постове става ясно, че не е. При това условие, какъв е смисълът да се коментират технически параметри...?
    old firehand, tanatos, Dominator и 2 други харесват това.

  17. Banned
    Тук е от
    Dec 2022
    Мнения
    24
    #7064

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    За какви технически параметри говорим...Избираме нещо толкова елементарно,просто телевизор....Аз ли не разбирам,или вие нещо се бъзикате с мен???

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #7065

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Аз вече смятам, че някой колега си прави бъзик с нас и ни троли. Няма как нормален човек да ръси подобни бисери.

    Вече ни е през оная работа какво ще си купите. Моля да спрете да спамите темата.
    old firehand, German, Dominator и 1 други харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе