Страница 493 от 570 ПърваПърва ... 443483491492493494495503543 ... ПоследноПоследно
Резултати от 7,381 до 7,395 от общо 8541
Like Tree2130Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    137
    #7381

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Въпрос на избор е. Всичко е хубаво за това не обичам да давам и кой знае какви съвети, всеки си е пристрастен към определена марка един харесва едно, другиго друго. Аз лично не харесвам Лг като телевизори поради доста причини, но това не значи че са лоши и те си имат техните предимства. Винаги съм ползвал Сони и Филипс и виждам за мене си двата недостатъка и на двата тв, пълна радост няма. Колкото до OLED807 e много адекватен телевизор понеже го ползвам лично и го бих препоръчал, колкото до Лг и Самсунг в определените модели може да каже мнение някой, който го ползва тука. А дали е по - добър Лг, Филипс, Самсунг или Сони на този въпрос много трудно някой може да отговори понеже зависи от доста неща и предпочитания.

    Поздрави и успех с покупката

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,773
    #7382

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Тенкю на всички включили се.
    Спря се на 55QN90B. Сега остава и футболните отбори на които е фен да се представят добре, та и средата за телевизора да не е много рискова .
    Gena_bs и AntrAcsA харесват това.

  4. Novice
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    9
    #7383

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Колеги, Благодаря на Всички за съветите относно избор на ТВ!
    От вчера станах собственик на - Philips 70pus8506

    В тази връзка искам да питам запознати с модела, какви настройки да направя на картината да е най-подходяща за гледане от А1 ( Спорт и някой филм)?
    Благодаря!

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Попово
    Мнения
    667
    #7384

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Направи му застраховка,ако оцелее месец прави настройки вече.

    Изпратено от моят SM-A505FN с помощта на Tapatalk

  6. Novice
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    9
    #7385

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от tanatos Виж публикацията
    Направи му застраховка,ако оцелее месец прави настройки вече.

    Изпратено от моят SM-A505FN с помощта на Tapatalk
    Защо да му правя застраховка, като е чисто нов и има гаранция ?
    brotzki одобрява това.

  7. Novice
    Тук е от
    Oct 2021
    Мнения
    7
    #7386

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте,

    Търся телевизор за голям хол с кухня, ще се гледа от 4 метра на дивана за филми и от 8 метра от кухненската маса. Няма добър контрол на светлината в помещението и се насочвам към 75 инча QLED, бюджет около 3000лв.

    Откривам Samsung Q80B - https://www.tehnomix.bg/televizor-samsung-qe75q80batxxn - 2800лв
    но се чудя и на TCL C835 https://www.technomarket.bg/televizo...droid-09208157

    Има ли по-добър вариант, който не откривам (освен OLED, който не бих могъл да си позволя при този размер)?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,044
    #7387

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    За сега има и това : ТЕЛЕВИЗОР PHILIPS 75PML9506 UHD MINI LED SMART TV от Техномаркет (technomarket.bg) Мини-лед телевизор, но са демостранционни бройки, но от техномаркет твърдят че са в перфектно състояние.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #7388

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Пичове, преди да поръчате този q80b, идете и го вижте. Особено пък, ако се окаже сложен до qn85b, гарантирам, че няма да го искате толкова :-).

  11. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,044
    #7389

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от gurcayy Виж публикацията
    Пичове, преди да поръчате този q80b, идете и го вижте. Особено пък, ако се окаже сложен до qn85b, гарантирам, че няма да го искате толкова :-).
    E. нормално QN85B да е по добър все пак е минилед и 600 лв по скъп.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    14
    #7390

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте, до преди около 15 минути имах перфектният телевизор - плазма на LG от последния модел, който продаваха.
    Ама леко се катурна.
    Та сега ми трябва 50-55 инча екран, който да не изглежда пластмасово, както всичко което съм виждал напоследък в новите телевизори. Само като пуснеш филм и всичко изглежда като снимано с телефон, без никаква дълбочина, без плавни преходи към дефокус зоната и полудявам. Какво да гледам в новите екрани, че не съм се интересувал от много време. Искам кинематографско излъчване, все едно гледаш филм от 35мм лента... Знам че няма, ама

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    126
    #7391

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от alex_r Виж публикацията
    Здравейте, до преди около 15 минути имах перфектният телевизор - плазма на LG от последния модел, който продаваха.
    Ама леко се катурна.
    Та сега ми трябва 50-55 инча екран, който да не изглежда пластмасово, както всичко което съм виждал напоследък в новите телевизори. Само като пуснеш филм и всичко изглежда като снимано с телефон, без никаква дълбочина, без плавни преходи към дефокус зоната и полудявам. Какво да гледам в новите екрани, че не съм се интересувал от много време. Искам кинематографско излъчване, все едно гледаш филм от 35мм лента... Знам че няма, ама
    PANASONIC TX-55LZ1500E, LG OLED55G23LA


  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    14
    #7392

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Разбирам, че трябва OLED да гледам? Цените не ми харесват на тези модели...

  16. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,044
    #7393

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    След плазма .... трудно се минава към обикновен LCD телевизор! Това все едно от Мерцедес С класа да скочиш на Голф 2-ка ! Така че или OLED или поне мини-лед LCD. Дай някакъв бюджет да видим какво може да се намери !

  17. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    14
    #7394

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Трябва да се събира в 82*140 пространство. Това май значи и 55". Някак ми се искаше да е до около 2к лв...

    Никой ли не продава от последните Pioneer, Panasonic, LG плазми?
    Гледам в УК има някакви оферти, ама няма как да знам състояние. Хич не ми се минава на друго.

  18. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    999
    #7395

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от alex_r Виж публикацията
    Трябва да се събира в 82*140 пространство. Това май значи и 55". Някак ми се искаше да е до около 2к лв...

    Никой ли не продава от последните Pioneer, Panasonic, LG плазми?
    Гледам в УК има някакви оферти, ама няма как да знам състояние. Хич не ми се минава на друго.
    Търсиш из сайтовете за втора употреба, но какъв ще е... вече не се знае, нищо че на всички продавачи им е в "перфектно състояние" стоката.
    Повечето са обаче 42"
    Ето един 50" за 300 лв.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе