Страница 588 от 596 ПърваПърва ... 538578586587588589590 ... ПоследноПоследно
Резултати от 8,806 до 8,820 от общо 8937
Like Tree2243Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,177
    #8806

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от zxcres Виж публикацията
    Благодаря на теб и на Van за мненията. Това мнение особено за филипса ми е много полезно, честно казано него аз само го видях на външен вид и амбилайта изглеждаше много добре.
    Аз честно казано използвам само youtube и EON като приложения и ме вълнува само това те как работят. Не ме вълнуват въобще матрици, ледове и т.н. и затова като ми предлагате по-скъпото Heisense и че бил два пъти по-добър не ме вълнува чак толкова много.

    Може би наистина ще заложа на Самсунг като стария или ще ида да разцъкам филипса и да реша на място. Извинявайте ама вече съм много предубеден към heisense и tcl след като пробвах единия.
    Амбилайта е готин да, майка ми го обожава, тя не иска да погледне телевизор без него, но не бих ви препоръчал точно този модел, за това огледайте се поне за PUS8518, който освен че си е Андроид е със страхотен процесор. Ако не се лъжа еМАГ има разопаковани за около 1200 лв, иначе си е скъп.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Живее в
    Варна
    Мнения
    11
    #8807

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте, моля за съвети за избор на телевизор 65" (това е максималното което се събира). Ще се ползва 95% за гледане на телевизия Виваком ЕОН и 5% да пускам съдържание от телефона - стаята е тъмна, ще бъде закачен на стената.
    Искам да е с бързо меню и да не лагва операционната система. Като марка съм се спрял на Самсунг, понеже цялата техника у дома е самсунг, доволен съм и не мисля да сменям марката.
    SAMSUNG 65CU7172: https://www.emag.bg/televizor-samsun.../pd/D2NVS6MBM/
    SAMSUNG 65Q60C: https://www.emag.bg/televizor-samsun...f=fav_pd-title
    SAMSUNG QLED 65Q60D: https://www.emag.bg/televizor-samsun...f=fav_pd-title
    Samsung Neo QLED 65QN85C: https://www.emag.bg/televizor-samsun...f=fav_pd-title
    последния модел го има като разопакован за 1850лв - това ми е максималния бюджед.

    Телевизора мисля да го комбинирам със саундбар пак самсунг Q700D или Q800D още се колебая.

    Аз клоня към SAMSUNG 65Q60C само за да не е най-евтиния вариант , не съм сигурен, че с по-скъпите ще усетя разлика, но все пак не съм специалист.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,629
    #8808

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)


  5. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,177
    #8809

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    E клониш към възможно най базовия QLED на Самсунг при условие че си набелязал и QN85C, miniLED.. естествено че него бихме ти препоръчали в краен случай Q80C.
    Когато взимаш разопакован телевизор хубаво чети описанието, да няма драскотини по екрана.

    - - - - - - - - - -

    Оу тези стойки с тия крачета.. вече имам страхова невроза ! Преди 5 дни съборих моя 65Q7F , монтирах едни лед ленти на корнизите на пердетата (дълга история ) и едва го закачих и.. БАМ.. огъна рамката в горния десен край, по средата където е логото на Самсунг се също се огъна, защото там бе основния удар, от пода в шкафа, буквално увисна на тънкия оптичен кабел на One Connect Box-а, казах си че ТВ-то си замина КРАЙ... за мой късмет всичко си работи, панела е здрав , направо не бе за вярване, поизправих малко рамката в горния край, която е метална и може би това го спаси , макар че в долния край - средата над логото се вижда подсветката ама.. с толкова се разминах.. та мисълта ми е че точно тези стойки са нестабилни.
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 06-06-24 в 21:54.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,629
    #8810

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от hristov79 Виж публикацията
    Samsung Neo QLED 65QN85C: https://www.emag.bg/televizor-samsun...f=fav_pd-title
    последния модел го има като разопакован за 1850лв - това ми е максималния бюджед.
    не бих го взел
    РАЗОПАКОВАН ПРОДУКТ: Телевизор Samsung Neo QLED 65QN85C, 65" (163 см), Smart, 4K Ultra HD, 100 Hz, Class D
    Предлаган от : eMAG Наличност: ограничено количество
    Разопакован продукт Състояние: Продукт със сериозни следи от употреба, повредена опаковка, комплектът с аксесоари е разопакован, комплектът с ръководства е разопакован, фини драскотини по рамката на телевизора, добре работещ продукт с деформирана рамка на телевизора

  7. Novice
    Тук е от
    Jun 2024
    Мнения
    1
    #8811

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте, търся телевизор 75" за основен. Ще се гледа предимно телевизия през външен бокс или приложение, както и стиминг платформи и youtube. Помещението е сравнително светло. Телевизора ще е монтиран на стена а аудиото ще е през външен саундбар. Бюджетът е до 3000 лв.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Живее в
    Варна
    Мнения
    11
    #8812

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    не бих го взел
    Благодаря, за сега клоня към нов Samsung Neo QLED 65QN85C.
    Забравих да напиша, че телевизора, който сменям е един 10 годишен плазмен Панасоник TX-P42ST60E, надявам се сега модерните да имат поне същата хубава картина като него, ако не и по-добра.
    По принцип ако се напъна мога да събера и 75" на стената. Обаче за бюджета, който имам мисля, че ще е нещо с големи компромиси, дори и да е марка различна от Самсунг.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,629
    #8813

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    hristov79
    може би ...QE65Q80C 1610 лева
    https://www.emag.bg/televizor-samsun.../pd/D3KVS6MBM/
    Разопакован продукт Състояние: Продукт със следи от употреба, повредена опаковка, фини драскотини по рамката на телевизора, фини драскотини по екрана, фина драскотина по стойката, комплектът с аксесоари е разопакован, комплектът с ръководства е разопакован

  11. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,177
    #8814

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от hristov79 Виж публикацията
    Благодаря, за сега клоня към нов Samsung Neo QLED 65QN85C.
    Забравих да напиша, че телевизора, който сменям е един 10 годишен плазмен Панасоник TX-P42ST60E, надявам се сега модерните да имат поне същата хубава картина като него, ако не и по-добра.
    По принцип ако се напъна мога да събера и 75" на стената. Обаче за бюджета, който имам мисля, че ще е нещо с големи компромиси, дори и да е марка различна от Самсунг.
    Христосвал се притеснява че на разопакования QN85C е изкривена рамката на телевизора което на 99% означава че е падал я от стена я от шкаф, я е удрян при транспорт.

    Кажи все пак какъв ти е тавана на бюджета за да огледаме какво може да се намери.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Живее в
    Варна
    Мнения
    11
    #8815

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    Христосвал се притеснява че на разопакования QN85C е изкривена рамката на телевизора което на 99% означава че е падал я от стена я от шкаф, я е удрян при транспорт.

    Кажи все пак какъв ти е тавана на бюджета за да огледаме какво може да се намери.
    Има още 2 разопаковани в не толкова лошо състояние за 1850 и за 2000лв съответно
    Не ми се иска да давам повече от 2000лв, освен ако звука му не е някакъв супер невероятен и успея да спестя от саундбар, тогава мога да вдигна бюджета на 3000.

  13. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,177
    #8816

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Ахам, ами да ако са в по добро състояние, ок , има логика.

    Иначе ако гледаме други марки... тук малко станахме като развален грамофон .. защото в повечето случаи пак стигаме до него но, реално за парите си в момента TCL C805 предлага най много и трудно нещо друго може да се мери с него, най вече от към фунцкии и харуер.


    Ако така и така не може да се довериш на китайските марки, може би : 1) Телевизор LG QNED 65QNED863RE, 164 cm, Smart, 4K Ultra HD, 100 Hz, Class E (модел 2023) - eMAG.bg е добро решение, също така както Христосвал и аз по рано споменахме за 2) Samsung Q80C .

    А има и 3) Телевизор Philips AMBILIGHT tv LED 75PUS8818, 75" (189 см), Google TV, 4K Ultra HD, 100 Hz, Клас E (Модел 2023) - eMAG.bg , който може да го вземеш с -10% с 2-ри продукт от промоцията им . (може да добавиш ФИФА/ФЦ и за други платформи, но в случая тя е най евтиното нещо което може да добавиш в количката и ваучера да работи)


  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Живее в
    Варна
    Мнения
    11
    #8817

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Разходих се до Технополис да видя на живо как са нещата. Обаче 75" ми се струва огромен, а 65" прекалено голям. Дистанцията от която ще се гледа е около 2,4м и 55" и се струва най-приличния размер за ежедневно гледане на телевизия.
    Последно, търся 55", за предпочитане самсунг, но съм отворен и за други марки, около 2000лв максимален бюджет.

    Samsung OLED 55S90C https://www.emag.bg/televizor-samsun...pd/DTNVS6MBM/?
    LG OLED evo 55C31LA https://www.emag.bg/televizor-lg-ole...pd/D9VR0GMBM/?
    Този пост е редактиран от hristov79; 08-06-24 в 16:12.
    brotzki одобрява това.

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,629
    #8818

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    hristov79
    Запознат си с менютата на samsung, а и той е с една идея по-добър.
    Samsung OLED 55S90C

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2023
    Мнения
    57
    #8819

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    За тези оферти, по 10% надолу, което е доста апетитно и цените им стават може би най-ниските, гледам, че можете да добавите и кабел за 2 лева.

    Антракс, този C805 как е с reflection rate?

    Аз от месец се каня да купя нещо с по-добър рефлекщън рейт, моментния ми е 8.3 по rtings.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,409
    #8820

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Вземи си едни завеси / щори. Или anti glare filter.
    Anti Glare Screen | Anti Glare Window Film | Pro Display
    Anti Glare Screen Filters | Back Care Solutions (backcs.co.uk)
    А най-добре някой топ модел ТВ с антиотражателно покритие на екрана.
    Ама цената няма да ти хареса.

    Какви параметри само си измисляте - не е истина!
    И откъде ги намирате тези стойности?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе