Страница 587 от 594 ПърваПърва ... 537577585586587588589 ... ПоследноПоследно
Резултати от 8,791 до 8,805 от общо 8910
Like Tree2228Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2016
    Мнения
    14
    #8791

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    Не знам какво е мъчите със тези външни харддискове и вградени плейъри... всички имате РС-та у вас?

    Сваляйте си филмите там, инсталирайте Plex и му казвате къде е папката с филми в РС-то , инсталирате Plex на ТВ-то и всички проблеми се решават ! Програмата сама предлага субтутри (само в краен случай се налага да се слагат ръчно) има си настройки за качеството на видеото и т.н. Интерфейса е хубав, реално си правите домашен Нетфликс, безплатно.

    Ако държите мога да направя един урок за новобранци как става всичко стъпка по стъпка.
    Здравей,ще ти бъда благодарен ако напишеш как става стъпка по стъпка,защото го качвах и не успях да го подкарам.
    vanz и skarabei харесват това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,161
    #8792

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Борислав Тенджов Виж публикацията
    Здравей,ще ти бъда благодарен ако напишеш как става стъпка по стъпка,защото го качвах и не успях да го подкарам.
    OK ще се опитам днес да го направя, не знам дали ще се справя добре, не съм го правил до сега, но ще се дам всичко от себе си да е разбираемо .
    svetlio1, gurcayy и CubanLinx харесват това.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    357
    #8793

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Някякви съвети за Тв около 43", 6-700лв макс? На око, всички изглеждат еднакви... Мястото за телевизора не позволява по-голям, а висок клас няма смисъл

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,602
    #8794

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от chavv Виж публикацията
    Някякви съвети за Тв около 43", 6-700лв макс? На око, всички изглеждат еднакви... Мястото за телевизора не позволява по-голям, а висок клас няма смисъл
    Philips 43PUS8518
    TCL 43C645
    Samsung QE43Q60C
    LG 43UT80003LA


    След Pentonic 2000, 1000 и 700, сега излиза Pentonic 800 .... чакаме Pentonic 1100 и Pentonic 900
    вероятно 800 ще бъде процесорът в някои флагмани, които ще излязат през втората половина на 2025 година
    https://www.mediatek.com/products/di...k-pentonic-800
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 05-06-24 в 07:16.
    chavv одобрява това.

  6. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,161
    #8795

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Явно точно днес от ЕВН са решили да правят профилактика на мрежата си в нашия регион... два пъти спираха тока за по няколко часа но това се оказва пагубно за видеото което подготвях за PLEX.. особено втория път нещо се случи и сега .. програмата упорите отказва да подкара сейфа които имам.. а работата която бях свършил не бе малко.. явно утре ще пробвам на ново от началото :



    - - - - - - - - - -

    Първо се извинявам ако има правописни или граматически грешки, това е първото ми видео от този тип а и имах доста премеждия докато го правех ! Поради непредвидими причини се наложи да се връщам и почвам на ново!



    Надявам се че все пак се е получило ясно, а ако имате въпроси може да пишете в темата : ТУК !

    ВАЖНО ! е да разделяте съдържанието си , филмите в една папка , сериалите в друга, същото се отнася за музика снимки и т.н., в противен случай PLEX няма да работи нормално, и РС-то на което е качено съдържанието и служи за сървъра трябва да е включено и работи когато искате да ползвате PLEX на ТВ-то или на друга платформа.


    Ако ви хареса урока, може да дадете един LIKE нa видеото, ако нещо не ви е харесало или неясно, може да пишете коментар, и ако имате желание, мога да ви покажа лесен начин на хората с Андроид /GOOGLE TV да си конфигурират KODI да изглежда така :





    Ще да имат всички филми, сериали, телевизии и спортни събития, под ръка, лесно и бързо.
    Frost, brotzki, kpenev и 2 други харесват това.

  7. Novice
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    6
    #8796

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте, спешно трябва да купя сравнително евтин 65" телевизор, таван на бюджета 1200лв. Сега разгледах брошурата на техномаркет, видях няколко варианта. Ето линкове към сайта направо. Благодаря!

    HISENSE 65A7KQ UHD QLED SMART TV

    TCL 65C645 QLED SMART GOOGLE TV

    LG 65UR78003LK UHD LED SMART TV

    LG 65UR81003LJ UHD LED SMART TV

    SAMSUNG UE-65CU7172 UHD SMART TV


  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,588
    #8797

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Дай 100 лв отгоре за Hisense U7. В пъти по-добър е.
    Gena_bs, svetlio1, brotzki и 1 други харесват това.

  10. Novice
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    6
    #8798

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от gurcayy Виж публикацията
    Дай 100 лв отгоре за Hisense U7. В пъти по-добър е.
    Благодаря, но това с даването на х лв отгоре вече съм го играл и то няма край. Затова съм написал таван и няма да го прескоча и с 1 лев. Не ми е важен колко по-добър е, важно ми е да работи бързо и да не ми се иска след 1г да го изхвърля. В момента съм със самсунг 55tu8072 и въобще не ми пуска че не е кю лед или там каквото се води и че е нисък клас. Дистанционното му е много удобно и изглежда премиум и телевизора е много бърз, просто го местя и ми трябва нов 65.

    Така че нека да не надвишаваме 1200лв, кой от тези да избера?

  11. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,161
    #8799

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от zxcres Виж публикацията
    Благодаря, но това с даването на х лв отгоре вече съм го играл и то няма край. Затова съм написал таван и няма да го прескоча и с 1 лев. Не ми е важен колко по-добър е, важно ми е да работи бързо и да не ми се иска след 1г да го изхвърля. В момента съм със самсунг 55tu8072 и въобще не ми пуска че не е кю лед или там каквото се води и че е нисък клас. Дистанционното му е много удобно и изглежда премиум и телевизора е много бърз, просто го местя и ми трябва нов 65.

    Така че нека да не надвишаваме 1200лв, кой от тези да избера?

    Да но в случая тези 99 лв нагоре ти осигуряват поне два пъти по добър телевизор от всичко изброено по горе, но какво си решиш.

    - - - - - - - - - -

    От тези на които си се спрял за мен C645 е най добър, но аз лично бих дал още 99 лв и взел Hisense 65U7KQ
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 06-06-24 в 13:23.

  12. Senior Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    1,019
    #8800

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от zxcres Виж публикацията
    Благодаря, но това с даването на х лв отгоре вече съм го играл и то няма край. Затова съм написал таван и няма да го прескоча и с 1 лев. Не ми е важен колко по-добър е, важно ми е да работи бързо и да не ми се иска след 1г да го изхвърля. В момента съм със самсунг 55tu8072 и въобще не ми пуска че не е кю лед или там каквото се води и че е нисък клас. Дистанционното му е много удобно и изглежда премиум и телевизора е много бърз, просто го местя и ми трябва нов 65.

    Така че нека да не надвишаваме 1200лв, кой от тези да избера?
    Щом си доволен от samsung-а, вземи него. Ето го даже за 1129 лв.


    С ваучер за отстъпка, но с още един продукт, може да го свалиш и под 1100 лв.

    Прикачени изображения Прикачени изображения
    svetlio1 и brotzki харесват това.

  13. Novice
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    6
    #8801

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Сега бях го Технополис понеже ми е наблизо и там видях Hisense-ите. Помолих ги да ми изкарат и дистанционните да усетя цялостно как са телевизорите, ами те на разцъкване и усещане са ужасни. Имам чувството че им хакат максимално екстри колкото да ги има, а как ще работят не ги интересува. Нещо като с китайските коли.

    Жена ми хареса един филипс с амбилайт, него може ли да го сравним с горните? Беше с оферта -8% и излиза точно 1200лв. PHILIPS 65PUS8079 4K Ultra HD LED SMART TV

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,588
    #8802

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Ти какво искаш? За 1200 лв премиум качество изработка като на samsung qn95 ли? То пък Филипса е голямо цвете.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,657
    #8803

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Вземете това, което ви е харесало в магазина и влиза в бюджета. Или подобно на това, което имате и сте доволен и го има и влиза в бюджета. За този размер и цена не е огромен избора. Самите производители вече не са толкова много. Цената също е ограничаващ фактор. Вкусовете и личните предпочитания и усещания също са различни. Така че поне вие да сте си го избрали, а не после евентуално да ви е яд, че някой ви е подвел. Друг човек, скоро също така трудно избираше и си взе това, което той реши, а не каквото му препоръчваха. И беше доволен за себе си.

  17. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,161
    #8804

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от zxcres Виж публикацията
    Сега бях го Технополис понеже ми е наблизо и там видях Hisense-ите. Помолих ги да ми изкарат и дистанционните да усетя цялостно как са телевизорите, ами те на разцъкване и усещане са ужасни. Имам чувството че им хакат максимално екстри колкото да ги има, а как ще работят не ги интересува. Нещо като с китайските коли.

    Жена ми хареса един филипс с амбилайт, него може ли да го сравним с горните? Беше с оферта -8% и излиза точно 1200лв. PHILIPS 65PUS8079 4K Ultra HD LED SMART TV

    Ако не се лъжа това е от новите Филипса с двуядрените процесори и ТИТАН операционна система на Филипс, ако Hisense който ползва хай енд Pentonic чипсет ти се е сторил " ужасен ", успех тогава с този.

    В крайна сметка както Van казва, взимай този който си харесате, другото като хардуер и функции явно в случая не е от значение.

    Успех с покупката и споделете на какво сте се спрели и дали сте доволни.
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 06-06-24 в 16:42.

  18. Novice
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    6
    #8805

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    Ако не се лъжа това е от новите Филипса с двуядрените процесори и ТИТАН операционна система на Филипс, ако Hisense който ползва хай енд Pentonic чипсет ти се е сторил " ужасен ", успех тогава с този.

    В крайна сметка както Van казва, взимай този който си харесате, другото като хардуер и функции явно в случая не е от значение.

    Успех с покупката и споделете на какво сте се спрели и дали сте доволни.
    Благодаря на теб и на Van за мненията. Това мнение особено за филипса ми е много полезно, честно казано него аз само го видях на външен вид и амбилайта изглеждаше много добре.
    Аз честно казано използвам само youtube и EON като приложения и ме вълнува само това те как работят. Не ме вълнуват въобще матрици, ледове и т.н. и затова като ми предлагате по-скъпото Heisense и че бил два пъти по-добър не ме вълнува чак толкова много.

    Може би наистина ще заложа на Самсунг като стария или ще ида да разцъкам филипса и да реша на място. Извинявайте ама вече съм много предубеден към heisense и tcl след като пробвах единия.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе