Страница 66 от 571 ПърваПърва ... 1656646566676876116 ... ПоследноПоследно
Резултати от 976 до 990 от общо 8559
Like Tree2137Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    5
    #976

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Да видях предложението за Сони-то за което съм благодарен и сега мисля и над този вариант .

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    5
    #977

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Здравейте отново имам следното питане как може да се проверят работните часове на телевизор.Консултанта от магазина каза,че няма проблем даже било по хубаво да е работил.Според него телевизора е работил по-малко от месец.Въпроса е как да го проверя.Става въпрос за марка Сони.
    Благодаря предварително.

  4. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #978

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от genko82 Виж публикацията
    Здравейте отново имам следното питане как може да се проверят работните часове на телевизор.Консултанта от магазина каза,че няма проблем даже било по хубаво да е работил.Според него телевизора е работил по-малко от месец.Въпроса е как да го проверя.Става въпрос за марка Сони.
    Благодаря предварително.
    Чети тук: https://forum.setcombg.com/sony-%D1%...tml#post434110

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,450
    #979

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор


  6. Novice
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    5
    #980

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Привет на всички. Искам да си закупя нов телевизор но не разбирам.Затова искам да помоля за малко помощ и информация.Телевизора ще се гледа от разстояние не повече от 3.50м.За мен това е вещ която няма да се сменя близките 7-8г. затова предпочитам да дам малко повечко пари но да взема нещо по ново като технология и по голямо като размер подходящо за разстоянието от което ще се гледа.Не знам дали е добър избор но мисля за вариант 55 инча-добре ли е ? Ще се гледа предимно телевизия от кабелна на Близу музика и филми свалени на флашка от интернет. Не играя игри и не харесвам и не гледам 3Д затова не държа да го има. От всико което успях да прочета от този хубав форум разбрах само че идеалният телевизор още не е направен.Ето и моите критерии : 55 инча хубава и качествена картина до колкото е възмохно от Близу да не е огънат и извит да е 100 херца да не трепти и дразни очите да има приличен звук защото нямам други колони в къщи и задължително да е 4КА за да мога след 3-4г да го гледам и много важно е като сваля филм на флашка и го пусна да излизат български субтитри и звук а не да правя някакви допълнителни гимнастики форматиране и прочие.Знам не съм скромна и критериите са високи но съм склонна да се разделя със сума от порядъка до 3000лв . Извинявам се за дългия пост. Очаквам от вас предложения.Моля ви не ме карайте да си хвърлям парите на вятъра.Много разчитам на вашите ерудирани и компетентни мнения.

  7. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #981

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Днешно време е трудно да се каже, колко време ще издържи дадена техника.
    http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-S...3D-LED/p/16041
    http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-S...HD-LED/p/13145 - видях този в Техномаркет, но картината беше в демо режим. Записа, който бяха пуснали беше уникален и страшно много ми хареса. Не знам обаче как се справя Андоида. Motionflow-a му е 200 херца. Тук Rtings.com - TV Reviews - Best TV Recommendations го дават, че е 100 херца панела, но не може да сме напълно сигурни.
    До колко знам при Сони няма ШИМ в картината. Не съм сигурен дали след 3-4 години (да сме живи и здрави) телевизорите, които сега се произвеждат ще са достатъчни за 4К. Да се надяваме, че няма да има ядове. Тук hristoslav2 е по запознат. Ако реши може да драсне 2-3 реда да си каже мнението.

  8.  
     
  9. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #982

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор


  10. Novice
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    5
    #983

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Мерси за предложенията момчета.Значи да се насоча към марките Сони и Самсунг. Утре ще имам възможност да ги погледна.Моя колежка ми каза да изчакам до великден имало промоций и намаления. Те миналата година си купили телевизор с близо 500лв по ефтино от колсото струвал.Възможно ли е чак толкова по ниска цена и да изчакам ли още 40-50 дена до преди Великден.

  11. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #984

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от rali Виж публикацията
    Мерси за предложенията момчета.Значи да се насоча към марките Сони и Самсунг. Утре ще имам възможност да ги погледна.Моя колежка ми каза да изчакам до великден имало промоций и намаления. Те миналата година си купили телевизор с близо 500лв по ефтино от колсото струвал.Възможно ли е чак толкова по ниска цена и да изчакам ли още 40-50 дена до преди Великден.
    Напълно е възможно да го вземеш на по-ниска цена по Великден.....тогава разпродават мострите....работили по 6 месеца...

  12. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #985

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Ако ти се чака, изчакай въпреки, че до Великден има бая време. Нищо не губиш. Обаче мисля, че Самсунг имат ШИМ. Пък и аз не харесвам Самсунг и не го препоръчвам като марка. Просто нямат нищо общо с онзи стария Самсунг (не че другите марки са по-различни, но просто самсунг прекаляват).

    @iveto
    не са само мостри, недей да я плашиш чак толкова. :D Разпродават и такива дето седят в складовете. Най-много след 2 месеца да не намери моделите, които си е харесала... въпреки, че се съмнявам да стане точно така... но не е изключено като вариант.

  13. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #986

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от novla Виж публикацията
    Ако ти се чака, изчакай въпреки, че до Великден има бая време. Нищо не губиш. Обаче мисля, че Самсунг имат ШИМ. Пък и аз не харесвам Самсунг и не го препоръчвам като марка. Просто нямат нищо общо с онзи стария Самсунг (не че другите марки са по-различни, но просто самсунг прекаляват).

    @iveto
    не са само мостри, недей да я плашиш чак толкова. :D Разпродават и такива дето седят в складовете. Най-много след 2 месеца да не намери моделите, които си е харесала... въпреки, че се съмнявам да стане точно така... но не е изключено като вариант.
    Да....общо взето е 50/50....трябва и малко късмет да има човек....лично на мен са се опитвали поне няколко пъти да ми предлагат мостри за нови телевизори....добре запечатани....но не си бяха направили труда да избършат прахта от корпуса....последния път....и отпечатъците от пръсти по екрана....
    ПП ......някой модели на Сони от средния клас и нагоре...в някой от техноверигите вече са само мостри....няма внос от преди Коледа...проверено от тази седмица.....
    novla одобрява това.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    5
    #987

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Значи изцяло да се насоча към марката Сони.Не разбирам какво значи няма внос и има само мостри това значи само по една отворена бройка нали.Ами от Нова година насам тия магазини какво продават хляб и зеленчуци ли.Защо няма внос да не фалира марката. Ами утре влизаме 2-3 клиента и решаваме че искаме точно този модел телевизор и те казват има само един отворен работил 6 месеца и ние отиваме къде ....в друг магазин.Така мисля че не се прави бизвес.Няма как продавачите да ме убедят да купя някой друг модел и марка при положение че аз знам какво искам.И да питам какво значи Шим.

  16. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #988

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от rali Виж публикацията
    Значи изцяло да се насоча към марката Сони.Не разбирам какво значи няма внос и има само мостри това значи само по една отворена бройка нали.Ами от Нова година насам тия магазини какво продават хляб и зеленчуци ли.Защо няма внос да не фалира марката. Ами утре влизаме 2-3 клиента и решаваме че искаме точно този модел телевизор и те казват има само един отворен работил 6 месеца и ние отиваме къде ....в друг магазин.Така мисля че не се прави бизвес.Няма как продавачите да ме убедят да купя някой друг модел и марка при положение че аз знам какво искам.И да питам какво значи Шим.
    Абсолютно си права!...Точно така е......Обикновено последния внос е преди Нова Година...след това никой не внася....защото се чакат новите модели телевизори...и гледат да поизчистят старите...било то с по ниски цени....в пакет с друг артикул...нещо като подарък...нещо което не им върви например...има и промоции от самите фирми вносители и производители на марката
    Някой модели се продават по бързо от други....от по евтините се внасят повече бройки и се продават с по-малка печалба....при по скъпите е обратното....зависи от количеството което са внесли...
    novla одобрява това.

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,569
    #989

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Абе не е точно така - точно по Великден обикновено се появяват и бройки от едни модели дето не са били за БГ пазара , явно изкупени при разчистване от западни вериги... та не се знае БГ търговският гений какво ще домъкне за "промоции"
    novla одобрява това.

  18. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #990

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Да ,и този момент го има....но мащаба е друг....като цяло....много хора купуват тогава нещо,само защото е по-евтино,не защото искат точно този модел например....
    novla одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе