Страница 409 от 570 ПърваПърва ... 359399407408409410411419459 ... ПоследноПоследно
Резултати от 6,121 до 6,135 от общо 8544
Like Tree2130Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    176
    #6121

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Точно така да. За мен този модел олед става само за филми. Във всичко друго бледнее пред качествения лед...това е. Не напразно в по -скъпия модел на Сони олед 9j са сложили радиатор, който да охлажда . Най-вероятно там автоматичения ограничител на яркостта няюа да прави тази поразия.

    - - - - - - - - - -

    За мен разликата в черното не е толкаова голяма , но разликата в яркостта като гледам футбол и др предавания е очевидна.
    Не знам какво толкова се прехласват по това черно, което е за метка на бялото..Телевизор за 3000лв и като пуснеш да гледаш футбол виждаш след 2мин как надписа на Ring от бял става сив

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #6122

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Пред ''качествения LED'' e oтносително понятие.Моето SONY е качествен LED ,ама за 2250 лв. за 75''.Сами си сметнете цена за 55''.
    А сравненията с OLED са силно преувеличени.J серията я гледах,че беше към 2850(75'').
    A какво гледаш и виждаш ти е друг въпрос.
    Остава поне 50% от потребителите да са съгласни.
    Разбира се,щом това искаш замени си тв-ра,но няма смисъл от дългата дискусия.
    Dominator одобрява това.

  4. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #6123

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от TOPALOV212 Виж публикацията
    Същия, само че не олед. Сони 93j. Даже си го поръчах. Този отива в кашона.
    Дано ти хареса, колега! Аз преди да взема OLED-а от подписа се бях спрях на 93J, след това ме убеждаваха в магазина за 95J, но беше мостра и добре че беше така, та взех A83J.
    При което си казах.. ако ще давам 3К за телевизор поне да бъдат оправдани средствата за Олед и скочих на 3.8К
    Здравей Blooming! С модела на който си се спрял!

    Успех и да се похвалиш с покупката!

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    176
    #6124

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Мисля, че няколко пъти казах,че този блуминг и това,че черното не е катран не ме дразни така, както ниската яркост ...особемо при футбола. Блуминга се забелязва при тъмни сцени и не на всички...а футбол гледаш 2часа и трябва да светиш със запалка , за да виидш топката.
    И само да ти кажа,пе на оледа 83j настройките по подразбиране са мака при яркостта...Т.е. още от начало започваш да го ползваш с максимален капацитет.
    А ако не ми допдане ще вурна леда на емаг и готово. Но за мен кеф цена няма. Искам да гледам ярка и сочна картина а не силуети и да чакам да пуснат луната как свети на небето, за да кажа...евала на оледа.

    - - - - - - - - - -

    Мисля, че няколко пъти казах,че този блуминг и това,че черното не е катран не ме дразни така, както ниската яркост ...особемо при футбола. Блуминга се забелязва при тъмни сцени и не на всички...а футбол гледаш 2часа и трябва да светиш със запалка , за да виидш топката.
    И само да ти кажа,пе на оледа 83j настройките по подразбиране са мака при яркостта...Т.е. още от начало започваш да го ползваш с максимален капацитет.
    А ако не ми допдане ще вурна леда на емаг и готово. Но за мен кеф цена няма. Искам да гледам ярка и сочна картина а не силуети и да чакам да пуснат луната как свети на небето, за да кажа...евала на оледа.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #6125

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    По съвет на колега в тази или нвкоя друга тема, промених субтитрите на сиви с черен фон на моя qned913 и повече проблем с цъфтеж не се съм виждал. Същият ефект се получава и с увеличаване на локалното затъмнение.

  7. Novice
    Тук е от
    Sep 2020
    Мнения
    2
    #6126

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Моля, за мнение за този модел телевизор
    LG 55QNED813QA


  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    176
    #6127

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    lg само хладилник...нищо друго

  10. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #6128

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Как бе,аз имам четка за обувки LG,и съм много доволен

  11. pci
    pci е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    123
    #6129
    Цитат Първоначално публикувано от TOPALOV212 Виж публикацията
    lg само хладилник...нищо друго
    Човеко,всички разбрахме за личната ти драма с марката Sony,сега подкара и LG....чакаме с интерес,коя следва...само да питам,чувал си за кривата ракета,къде и пречел дълбокият космос...
    Dominator, berpan и inches9 харесват това.

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    176
    #6130

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Lg не стават .. Сони е марката за тв. А ти чувал ли си за звезди посред баял ден?

  13. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #6131

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от TOPALOV212 Виж публикацията
    Lg не стават .. Сони е марката за тв. А ти чувал ли си за звезди посред баял ден?
    Добре.
    Тогава,обади се на ''марката'' и им обясни да спрат с OLED тв-те,защото не ги бива.И да вземат да намалят наполовина цената на всички налични.
    Мисля,че всички разбраха ''кой ,кой е'' и бива да спрем най-после тази дискусия.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    176
    #6132

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Дискусията си беше ок, докато не се превърна в спор от такива като теб.
    Марката си прави супер олед телевизори, просто в ниския клас не стават за хора , които предпочитат картината да им е по ярка.

  16. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #6133

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Добре.Аз съм виновен.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #6134

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от albat Виж публикацията
    Моля, за мнение за този модел телевизор
    LG 55QNED813QA
    Аз смених 65" 93J с 65" qned913 и останах приятно изненадан. След като намерих цаката на blooming-a при субтитрите, почти няма нещо, което да ме дразни към момента. Първи лг тв ми е.

  18. pci
    pci е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    123
    #6135
    Цитат Първоначално публикувано от TOPALOV212 Виж публикацията
    Дискусията си беше ок, докато не се превърна в спор от такива като теб.
    Марката си прави супер олед телевизори, просто в ниския клас не стават за хора , които предпочитат картината да им е по ярка.
    Няма лошо че херасваш по ярка картина,но определения, че LG само хладилници....мислиш ли че е полезно ,за останалите потребители?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе