Страница 469 от 571 ПърваПърва ... 419459467468469470471479519 ... ПоследноПоследно
Резултати от 7,021 до 7,035 от общо 8563
Like Tree2138Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    59
    #7021

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Frost Виж публикацията
    Благодаря на всички за пожеланията. Също се извинявам ако съм станал досаден с този случай, просто наистина се бях развълнувал, а и доста се оспами темата, защото тя е за избор на тв, а не за обсъждане на доставка - ще дойде ли, няма да дойде. Телевизорите са ми слабост (за добро или за лошо ), щом приятелката ми, която като разбра, че съм поръчал се ядоса, успя да се "завърти" на 180 градуса и да чака също с вълнение, и да казва "Ще видиш, че ще дойде".
    Честито колега [emoji122] . Няма за какво да се извиняваш. Това си е плюс, за да видим, че и през румънските доставчици се случват нещата.

    Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    130
    #7022

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Честито и дано всичко е наред, защото откакто пералнята, която поръчах на черния петък с 1/3 под пазарната цена дойде с изкъртена врата и усукан барабан, нещо загубих доверие в румънците.

  4. Senior Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    1,000
    #7023

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Телевизорът е в режим на ползване вече. Всичко си беше ново, запечатано. Все още го донастройвам. Първото нещо, което ми направи впечатление, и то не добро, е промененият интерфейс на webos, който разбирам, че е такъв и при моделите от '21. Не ми допада това да заема целия екран, вместо само долната част, и то без да прекъсва вървящото съдържание, но ще свикна с това...


    Впрочем, на кашона имаше етикет с поле value 6561.66 BGN.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2019
    Мнения
    29
    #7024

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Между другото четох, че на CES 2023 ще изкарат новия mediatek. Сега може би повече от всякога си струва да изчакаме 1 месец

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    180
    #7025

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Frost Виж публикацията
    Телевизорът е в режим на ползване вече. Всичко си беше ново, запечатано. Все още го донастройвам. Първото нещо, което ми направи впечатление, и то не добро, е промененият интерфейс на webos, който разбирам, че е такъв и при моделите от '21. Не ми допада това да заема целия екран, вместо само долната част, и то без да прекъсва вървящото съдържание, но ще свикна с това...


    Впрочем, на кашона имаше етикет с поле value 6561.66 BGN.
    Как са му заливките? Пусна ли му тестовете?
    Чакаме снимки[emoji4]

  7. Senior Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    1,000
    #7026

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Честно казано, не ми се ще да пускам. А и знам, че е нужно известно време да се разработи, да мине някой друг рефреш на пискелите. Щом не съм забелязал да ме дразни нещо, значи е добре. Ако си пусна заливка и после само ще се вглеждам за дефекти, защото се познавам.
    djoni1 и mirbg харесват това.

  8.  
     
  9. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #7027

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Frost Виж публикацията
    Честно казано, не ми се ще да пускам. А и знам, че е нужно известно време да се разработи, да мине някой друг рефреш на пискелите. Щом не съм забелязал да ме дразни нещо, значи е добре. Ако си пусна заливка и после само ще се вглеждам за дефекти, защото се познавам.
    Те така или иначе не се виждат при нормално гледане.... а само на определен процент ниско ниво на заливката.
    Frost одобрява това.

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    670
    #7028

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Georgepetrov137 Виж публикацията
    Честито и дано всичко е наред, защото откакто пералнята, която поръчах на черния петък с 1/3 под пазарната цена дойде с изкъртена врата и усукан барабан, нещо загубих доверие в румънците.
    Пералните ги чупят яко куриерите докато ги докарват. Ако се загледаш при не малко модели има разопаковани отдолу с деформации по ляв, десен панел и къде ли още не.
    Gena_bs и Georgepetrov137 харесват това.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,271
    #7029

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    И хладилниците също.
    Стиропорът под уреда вече се разпадаше, когато го качваха в асансьора. Нямаше никаква връзка между него и картонената опаковка.
    Дано комшиите са огледали добре какво са им докарали...
    berpan одобрява това.

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,461
    #7030

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Frost Виж публикацията
    Впрочем, на кашона имаше етикет с поле value 6561.66 BGN.
    Я дай снимка на етикета от кашона и този отзад на телевизора.

    Цитат Първоначално публикувано от danielangelov Виж публикацията
    Между другото четох, че на CES 2023 ще изкарат новия mediatek. Сега може би повече от всякога си струва да изчакаме 1 месец
    2023 - нов процесор
    2024 - нов OLED видеопанел
    2025 - ново дистанционно и нови функции
    2026 - пак нов процесор.....и те така

    - - - - - - - - - -

    Френският телевизионен пазар, спад в обема и стойността

    Партньорската конференция Ultra HD на 30 ноември беше възможност да се направи преглед на френския телевизионен пазар. Подобно на това, което се случва на останалата част от планетата за 2022 г., обемите са наполовина и загубата на стойност е на дневен ред (данни, събрани от института GfK).

    Както е показано на графиката по-долу, френският телевизионен пазар по отношение на продажбите (първи ред) страда. Дори повече от европейския пазар (втора линия).



    Данни за продажбите и оборота в Европа срещу Франция
    В детайли виждаме, че те са спаднали с -16,6% между 1 ноември 2021 г. и 31 октомври 2022 г. (след спад от -2,2% за същия период 2020/2021 г.), срещу спад от -13,7% (и увеличение от 15,5% за 2020/2021 г.).
    Въпреки това можем да видим, че разликата намалява за първите десет месеца на 2022 г. със спад от -10,5% във Франция срещу -11,7% в Европа. Тези цифри могат да бъдат обяснени с месечните данни за периода октомври 2021 г. до октомври 2022 г. Ако първата половина на годината е значително по-лоша във Франция, отколкото в Европа, то от юли е обратното. От друга страна отбелязваме, че това съживяване на продажбите е свързано със загуба на оборот (трети ред на графиката).


    Фокусирайте се върху типологията на телевизионния пазар във Франция
    На фона на спада на пазара не всичко е мрачно. Надеждата остава, когато проучим в детайли типологията на продажбите. След това отбелязваме, че покупките са все повече ориентирани към най-скъпите модели. По този начин Oled телевизорите представляват 17,8% от пазара в стойност ( вижте фигурата, оградена в графиката по-горе ), което е значително повече от пазарния им дял в обем. По същия начин, все още в стойностно изражение, 61,1% от приходите идват от така наречените големи телевизори, т.е. 55" (140 см) и повече. В стойностно изражение 86,3% от продажбите се генерират от 4K / 8K Ultra HD телевизори (вижте оградената фигура на графиката по-горе ). С точност, в края на 2022 г. процентът на Ultra HD телевизионно оборудване във френските домакинства ще надхвърли 50%.



    - - - - - - - - - -

    https://www.avcesar.com/actu/id-3809...en-valeur.html

  13. Banned
    Тук е от
    Dec 2022
    Мнения
    24
    #7031

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте,преди малко писах в раздела за лг,но докато чаках отговор,телевизора вече не иска да включи,светва за секунда и после тъмен екран.И тъй като никой не пожела да ми даде съвет как да се оправя,почвам да събирам идеи за нов телевизор.Ще съм ви много благодарна,много сте готини

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Попово
    Мнения
    669
    #7032

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    А сервиз?

    Изпратено от моят SM-A505FN с помощта на Tapatalk

  16. Banned
    Тук е от
    Dec 2022
    Мнения
    24
    #7033

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Не ми се търси сервиз,и без това тая марка само главоболия.Търся нещо което няма да се разваля.Моля ако знаете,дайте насоки

    - - - - - - - - - -

    Добре де,толкова ли сте недружелюбни тук...Или защото съм жена...Толкова ли трудна задача ви дадох? А ми препоръча познат тук да съм питала

    - - - - - - - - - -

    Добре де,толкова ли сте недружелюбни тук...Или защото съм жена...Толкова ли трудна задача ви дадох? А ми препоръча познат тук да съм питала

  17. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    670
    #7034

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Писала сте в подфорума на LG половин час преди да започнете да пишете тук... Няма да е лошо да изчаквате известно време за отговор преди да се сърдите, защото това не е чат, а форум. Хората тук не са нон стоп online чакайки нови въпроси и надпреварвайки се да им отговорят. Със сигурност ще получите насоки, но трябва да сте по-търпелива. Също така да не забравяме, че в момента се излъчват и важни мачове от световно първенство.

    В това време дайте поне бюджет, желани инчове и предпочитани марки ако има такива, за да помогнете на колегите да ви препоръчат.

    А и още нещо - за съжаление никой не може да ви гарантира техника, която няма да се разваля.
    Този пост е редактиран от berpan; 09-12-22 в 20:25.
    CubanLinx и fakoni харесват това.

  18. Banned
    Тук е от
    Dec 2022
    Мнения
    24
    #7035

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Разбрах . Май сте малко груби тук. Ще изчакам все пак.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе