Страница 12 от 12 ПърваПърва ... 2101112
Резултати от 166 до 176 от общо 176
Like Tree20Одобрявам

Какъв TV Box за EON

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #166

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Или просто си купуваш Google Chromecast TV 4K за около 130-140 лв и забравяш какво е бъг, забиване, гимнастики и прочие.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #167

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    И те забивали от време на време попадал съм на такива мнения, но сравнение с китайската ширпотреба са цветя направо.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #168

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Никакви грижи не ми е създавал, нито пък жената се е оплакала, а го ползваме всеки ден вече около година, но е възможно да има проблеми.

    Просто при такава пренебрежима разлика в цената, не знам защо някой би си купил китайска пръчка и после да се чуди защо нещо не му бачка.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    210
    #169

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    При мен на Tanix TX3, абсолютно всичко бачка, както и не е забивал. Единственото по-добро на EON применика е интерфейса, както и по-плавната работа на ЕОН-а. Всичко друго е топ и при двата

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #170

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Имайте предвид, че точно за еон, и стика и хромкаста не са много удобни, защото дистанционното няма за смяна на каналите.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2019
    Мнения
    109
    #171

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Цитат Първоначално публикувано от tolostoi Виж публикацията
    Имайте предвид, че точно за еон, и стика и хромкаста не са много удобни, защото дистанционното няма за смяна на каналите.
    С нагоре и надолу от "кръгчето" не сменя ли канали ? Или визираш липсата на бутони с номера ?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #172

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Цитат Първоначално публикувано от emzo Виж публикацията
    С нагоре и надолу от "кръгчето" не сменя ли канали ? Или визираш липсата на бутони с номера ?
    Не се сменят каналите от кръгчето, от там идва неудобството. Дистанционното на телевизора по CEC протокола може и да го прави с неговите контроли + и - за каналите, а може и да превключва на dvb-c телевизия и да си сменя неговите си канали. Ма Сони с андроид телевизор, по CEC работеше дистанционното на сони-то да сменя канали

    Едит: Варианта да сменяш каналите с това дистанционно е: даваш назад стрелка, зарежда списъка с канали (лога) и после, нагоре или надолу избираш логото на канала и ок за да го избереш. Не е сложно, свиква се, но не е за хора скарани с техниката. Няма го това, цък и следващ канал да прехвърли.
    Този пост е редактиран от tolostoi; 21-03-23 в 18:40.

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    243
    #173

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Здравейте,ако взема от продавалника приемник на еон,дали ще става за гледане на телевизия от А1(имам активирано приложение за смарт тв).забелязвам че са няколко варианта на кутията,евентуално ако се блокира кутията,кой вариан е податлив на префлашване?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2022
    Мнения
    37
    #174

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Цитат Първоначално публикувано от oska Виж публикацията
    Здравейте,ако взема от продавалника приемник на еон,дали ще става за гледане на телевизия от А1(имам активирано приложение за смарт тв).забелязвам че са няколко варианта на кутията,евентуално ако се блокира кутията,кой вариан е податлив на префлашване?
    Блокиране на кутия, префлашване какво? Каква е целта, да се ползва приложението на обикновен телевизор ли? Това не е добър подход за мен. Продават втора ръка достатъчно евтини смарт телевизори, вземи един, после продай твоя и цената ще е незначителна това бих направил аз. Но ако държиш да ползваш вивакомската кутия, аз на моята имам инсталиран А1 xplore и работи нормално, който днес мислех да трия понеже никой никога не ползва. Но как щях да го ползвам ако нямах договор с виваком е въпрос който едва ли много хора са си задавали, просто изглежда излишно сложно спрямо алтернативите.

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    265
    #175

    Какъв TV Box за EON - Вива или А1

    Искам да попитам - актиран е безплатно до края на годината следното нещо на тел:
    eon mobile arena play
    Има ли начин да се подкара, на различно от телефон/таблет? Т.е. на андроид телевизор?

    Имам и абонамент за 1 устр-во - Xplore TV ... koйто нещо не ми допадна много като интерфейс (свикнал съм с декодера на А1 и пренареждане на канали, връщан е със 4х, 16х (най-често тези скорости или х64) - а това май беше през 30 сек? В момента е "зачислено" на село, но чака смарт ТВ
    Но, четох че А1 не са им силата интеракт.ТВ...
    -та ако на Вива са по-гъвкави - може и да доплатим за някакъв пакет - с повече НПФ програми, качествен Eurosport (в момента брат ми трябва да преподпише към тях, за мобилния номер).
    + допълнително устройство от тези които коментирате (под 100лв има ли, но с удобно дистанционно) ?
    Идеята е да няма застопоряване за 2г специално за ТВ (за фиксиран адрес..).


    Цитат Първоначално публикувано от gogogogov Виж публикацията
    Chromecast е с гоогле тв. За мен амазон тв стик 4к макс за 90лв е най доброто. Но той е с fire tv. Някой бокс като зидоо,угос 6+,нвидия шилд про,може да са по добри. На цена +400лева.В олх има нов макс за 90 лв. Зависи какво разбират под по добро.

  13. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    629
    #176

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    ползвал съм на виваком стандартното боксче на съвсем друг адрес(в един град) със интернет от А1 и не съм имал никакви проблеми

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 12 от 12 ПърваПърва ... 2101112

Подобни теми

  1. Какъв да е?
    От Martolinio във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 04-09-18, 09:32
  2. Какъв Ван ??
    От obshtinska_mishka във форум Автомобили
    Отговори: 39
    Последно: 05-09-10, 17:59
  3. с какъв OS сте?
    От MAKAPOB във форум Анкети
    Отговори: 26
    Последно: 06-03-04, 18:25
  4. 200,250 Gb hdd Какъв?
    От npu3paka във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 03-11-03, 00:27
  5. Какъв нов HDD 120 GB ???
    От Suren във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 15-07-03, 02:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе