Страница 10 от 12 ПърваПърва ... 89101112 ПоследноПоследно
Резултати от 136 до 150 от общо 177
Like Tree20Одобрявам

Какъв TV Box за EON

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    609
    #136

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Ами ще ни цакат. Не си знаем интереса и нямаме гражданско общество. Още се делим на русофили и русофоби и говорим за комунизъм. Е как да станат нещата........
    Dominator и bigchicken харесват това.

  2.  
     
  3. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #137

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Аз обаче смятам да пиша до СЕМ да ги ГЛОБЯТ нещастниците!

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    609
    #138

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Ще ги глобят, ама в шестък Всички са навързани по веригата.
    Gena_bs и berpan харесват това.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,607
    #139

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    В целия свят, когато не си доволен от една услуга, "наказанието" на потребителя не е мрънкане, а прекратяване на услугата. Фирмите не ни карат насила да им плащаме.
    Gena_bs одобрява това.

  6. Member
    Тук е от
    Aug 2022
    Мнения
    294
    #140

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    В целия свят, когато не си доволен от една услуга, "наказанието" на потребителя не е мрънкане, а прекратяване на услугата. Фирмите не ни карат насила да им плащаме.
    Ти колко пъти си прекратявал улуга? С оператор от типа на виваком а1 и тоя дека през 3 години си сменя името...?

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    609
    #141

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Много е лесно да се обобщи така. Да, в белите държави, където има гражданско общество и работещи институции това е възможно. Тука какъв е избора? Няколко големи фирми - монополисти, които заформиха картел и мачкат по пътя си всичко, което не могат да придобият.
    berpan одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,607
    #142

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Цитат Първоначално публикувано от slip in Виж публикацията
    Ти колко пъти си прекратявал улуга? С оператор от типа на виваком а1 и тоя дека през 3 години си сменя името...?
    3 пъти съм сменявал за доста години, но имаше с какво да се смени. Сега няма много избор. Всъщност нямам никакъв избор, защото съм в къща и мастодонтите ме избягват. Напълно ви разбирам. Но нещата седят наистина така. Примерно аз съм некадърен фризьор (немарлив или мързелив) и ви подстригвам гадно. И да се оплаквате аз няма да стана по-добър. Единствен изход е да ме смените с друг или да се примирите.
    kokovox и CubanLinx харесват това.

  10. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #143

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    В целия свят, когато не си доволен от една услуга, "наказанието" на потребителя не е мрънкане, а прекратяване на услугата. Фирмите не ни карат насила да им плащаме.
    Я ми кажи как ще прекратиш излъчването на Ноva HD в НАЦИОНАЛЕН МАЩАБ?
    Ние за к'во си говорим... нерде Ямбол..., нерде Истамбул, или от скука си написал "полезния" си пост?!

  11. Member
    Тук е от
    Aug 2022
    Мнения
    294
    #144

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    Примерно аз съм некадърен фризьор (немарлив или мързелив) и ви подстригвам гадно. И да се оплаквате аз няма да стана по-добър. Единствен изход е да ме смените с друг или да се примирите.
    А какво става, ако попаднем на некадърен лекар и нямаме възможност да го сменим, защото вече сме 2 метра под земята?
    Въпроса е чисто хипотетичен - за чисто предполагаема и възможна ситуация.
    За да се откажеш от услугите на даден оператор е необходимо 1 месец преди да ти изтече договора да подадеш заявление, че искаш да се откажеш от конкретната услуга.
    А това с примирието е за друга тема.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,607
    #145

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Я ми кажи как ще прекратиш излъчването на Ноva HD в НАЦИОНАЛЕН МАЩАБ?
    Ние за к'во си говорим... нерде Ямбол..., нерде Истамбул, или от скука си написал "полезния" си пост?!
    Ти пък ми кажи как ще накараш частна компания да прави каквото настояваш. Написал съм ти да се откажеш от Диема или да не гледаш Нова като не ти харесва. Толкова ли е сложно. И не виждам причина от толкова палене. Не може всички да са на едно мнение. Не си съгласен с някой. Няма проблем.
    Аз като съм некадърен лекар и да ме биеш или обратно да ми даваш пари, по-кадърен няма да стана. И щом се засегнаха подобни аналогии - както е тръгнало, в някои области на страната или някои медицински специалности, ще се "радваш" и на некадърни, защото може и никакви лекари да няма.
    Този пост е редактиран от VanDan; 11-09-22 в 18:23.
    ccankov73 и kokovox харесват това.

  13. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #146

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    Ти пък ми кажи как ще накараш частна компания да прави каквото настояваш. Написал съм ти да се откажеш от Диема или да не гледаш Нова като не ти харесва. Толкова ли е сложно. И не виждам причина от толкова палене. Не може всички да са на едно мнение. Не си съгласен с някой. Няма проблем.
    Аз като съм некадърен лекар и да ме биеш или обратно да ми даваш пари, по-кадърен няма да стана. И щом се засегнаха подобни аналогии - както е тръгнало, в някои области на страната или някои медицински специалности, ще се "радваш" и на некадърни, защото може и никакви лекари да няма.
    Тази ЧАСТНА компания слага ЛОГО HD и ТАКСУВА Операторите с такса, за да го излъчват, а новините са с качество на VHS - Схващаш ли сега?
    Сравненията ти са меко казано.... неуместни - не ти се получава остроумието - Try again later - that's what she said....

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    149
    #147

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Цитат Първоначално публикувано от tvbox Виж публикацията
    Още малко подробности около Тиви.БГ. Твбокса който си купувате от тях, по ваш избор, (в моя случай Mag 524W3) е с някакъв техен фърмуер, естествено - скопен. Няма начин, (поне аз не намирам такъв) да си добавите друга плайлиста, няма го менюта за въвеждане на порталите (всъщност, до преди да ми активират акаунта го имаше, после изчезна). Дори не вижда файла с разширение m3u на флашката. Ютуб, същото не работи, въпреки, че го има като опция...
    Съмнявам се, че фърмуерът на бокса е къстъм, по скоро си е стоков. Просто боксовете закупени от тях са предварително настроени. Разбира се, че може да смениш портала ...

  16. Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    402
    #148

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Цитат Първоначално публикувано от -Shark- Виж публикацията
    Съмнявам се, че фърмуерът на бокса е къстъм, по скоро си е стоков. Просто боксовете закупени от тях са предварително настроени. Разбира се, че може да смениш портала ...
    Не са предварително настроени. Идва с фърмуер, който позволява много широка гама от настройки. За да ти активират акаунта, пращаш МАС адреса на бокса. Самата активация ъпдейтва и фърмуера.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    16
    #149

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Здравейте!

    Знаете ли някакъв начин да подкарам USB Wi-Fi адаптер на андроид бокс? Имам X96Q, който поддържа само 2.4GHz, a искам да му сложа TP-Link Archer T2U Nano (или някакъв друг) адаптер за 5GHz, ако е възможно.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    149
    #150

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Цитат Първоначално публикувано от tvbox Виж публикацията
    Не са предварително настроени. Идва с фърмуер, който позволява много широка гама от настройки. За да ти активират акаунта, пращаш МАС адреса на бокса. Самата активация ъпдейтва и фърмуера.
    Те са го написали в сайта си, не си измислям. https://www.tivi.bg/setup/

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 10 от 12 ПърваПърва ... 89101112 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Какъв да е?
    От Martolinio във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 04-09-18, 09:32
  2. Какъв Ван ??
    От obshtinska_mishka във форум Автомобили
    Отговори: 39
    Последно: 05-09-10, 17:59
  3. с какъв OS сте?
    От MAKAPOB във форум Анкети
    Отговори: 26
    Последно: 06-03-04, 18:25
  4. 200,250 Gb hdd Какъв?
    От npu3paka във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 03-11-03, 00:27
  5. Какъв нов HDD 120 GB ???
    От Suren във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 15-07-03, 02:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе