Страница 4 от 35 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 512

Хладилници,... хладилници до 2008 г.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #46

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Цитат Първоначално публикувано от llll
    Впечатления за Snaige? (Сигурно звуча много еретично... )
    Странни машинки.стара технология компресор с подохлаждане на маслото(обаче на някои несвързано)кофти масло.Това не се отнася до серията с компресори на данфос.
    Като правило надежноста на хладилника зависи от компресора.Имаш данфос - нямаш проблем

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    657
    #47

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Цитат Първоначално публикувано от badr
    Странни машинки.стара технология компресор с подохлаждане на маслото(обаче на някои несвързано)кофти масло.Това не се отнася до серията с компресори на данфос.
    Като правило надежноста на хладилника зависи от компресора.Имаш данфос - нямаш проблем
    Данфос ли? Това ме заинтригува- когато превъзмогна мързела си ще проверя! Защото това чудо е на ~12 годинки и си работи читаво... Само веднъж (когато беше на 4-5 години) му се скапа релето и аз му чистих контактите (нямаше подходящо по магазините) и от тогава си работи...Ама вече уплътненията му се попрокъсаха (но силикона е голяма работа!) чекмеджетата се понапукаха...

  4. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #48

    Re: Хладилници,... хладилници!

    @llll
    Не се "притеснявай" твоя не е данфос

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    122
    #49

    Re: Хладилници,... хладилници!



    Също да спомена ,че компресорите на Daewoo са много добри и много тихи ! Имаме фризер Снайге на който едно време татко умишлено му смени компресора с такъв! Иначе хладилника ни е ENIEM ако някой ги е чувал безпроблемна работа повече от 10 години само на дизайн арабите малко грозен са го направили! Иначе Дамфос рууллзз!

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    657
    #50

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Цитат Първоначално публикувано от badr
    @llll
    Не се "притеснявай" твоя не е данфос
    Благодаря. Значи ако вземе да капризничи още нещо, без много да му мисля ще го уча да лети..

  7. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #51

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Цитат Първоначално публикувано от xenohack
    ! Иначе хладилника ни е ENIEM ако някой ги е чувал безпроблемна работа повече от 10 години само на дизайн арабите малко грозен са го направили! Иначе Дамфос рууллзз!
    Алжирски са,повечето с компресори на Люнете херметик,добри машинки

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #52

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    Какви са ти впечатленията от техните перални? Онзи ден си монтирах моята, но още не е пусната в действие и може би още три месеца ще чака.
    Виж темата за пералните,да не флудваме тука.Като цяло можеше и по-добре.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,605
    #53

    Re: Хладилници,... хладилници!

    И аз имах фризер Ением. Мога да потвърдя железната му работа доста годинки. Но за съжаление вече няма матрЯл за него и го продадох. Интересно ми е и на мен да видя компресора на Снайгето, което купих преди 6мес. заради А++ класа на икономичност, който замени 35г. безотказен Саратовец... :coolsmiley:

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    61
    #54

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Моля, спешно за съвет!

    Хладилник Liebherr CBPes 4056 - струва ли си парите??? Искам хубав и качествен хладилник!
    Защото едни познати ме хвърлиха в тъча, че Либхер отдавна не са това, което са били преди 4-5 години и че по-добре Самсунг....
    Хелп!!!!

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    59
    #55

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Цитат Първоначално публикувано от gsm13
    Моля, спешно за съвет!

    Хладилник Liebherr CBPes 4056 - струва ли си парите??? Искам хубав и качествен хладилник!
    Защото едни познати ме хвърлиха в тъча, че Либхер отдавна не са това, което са били преди 4-5 години и че по-добре Самсунг....
    Хелп!!!!
    Струва си.Не взимай Samsung.Това е Хладилника :Super:

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    76
    #56

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Това е най-доброто, щом можеш да си го позволиш! Хладилника е с Био-Фреш отделение и неръждавейка- изобщо не може да се сравнява със Самсунг. Прави се в Германия.

    За повече информация виж:

    http://www.sofcompany-liebherr.com/combi_bio.htm - на Български;

    http://www.liebherr.com/

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    61
    #57

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Цитат Първоначално публикувано от YoLan
    Това е най-доброто, щом можеш да си го позволиш! Хладилника е с Био-Фреш отделение* и неръждавейка- изобщо не може да се сравнява със Самсунг. Прави се в Германия.

    За повече информация виж:

    http://www.sofcompany-liebherr.com/combi_bio.htm - на Български;

    http://www.liebherr.com/
    Да, да, знам. Изчетох всичко, видяхме го (да не казвам, че се влюбихме в него), решихме го... Но питах за всеки случай, защото както вече споделих, едни познати "друга песен пеят", не знам дали да ги цитирам.... Но, това ще е хладилника! Благодаря ви за окуражителните думи!

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    76
    #58

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Сигурен съм, че няма да съжаляваш!

    Това са последните хладилници, произвеждащи се в Зап. Европа, а немците много държат всичко да е изпипано до последния детайл.


  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #59

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Цитат Първоначално публикувано от badr
    Странни машинки.стара технология компресор с подохлаждане на маслото(обаче на някои несвързано)кофти масло.Това не се отнася до серията с компресори на данфос.
    Като правило надежноста на хладилника зависи от компресора.Имаш данфос - нямаш проблем
    Да доста странна технология. Имам хладилник Снайге от 1982 - 84 година / не помня, а и модела също/- първите* в България на които можеше да се сменя вратата от дясно на ляво отваряне. Има полуавтоматичен размразител на камерата / с бутон и някакъв клапан./Купен е от шипшандъра . сега е на вилата* все още работи безупречно.
    Поласкан от безупречната му работа през 1996г си купих фризер Снайге. След около 18 месеца се запуши филтъра и словенският агрегат даде фира/ нагоря пусковата намотка/ . Още беше в гаранция и му сложиха агрегат от хладилници Зил и зареждане с фреон. Работи без проблеми , забелязах, че с по-мощният агрегат 200W много по-бързо замразява и по-рядко се включва.

    А имам правило нищо от Самсунг, което има движещи се части.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    21
    #60

    Re: Хладилници,... хладилници!

    От всичката техника само хладилник ми остана да избера. Въпреки многото мнения нищо не ми направи впечетление.* Колебая се между* DAEWOO- то NO FROST, INOX или GORENJE-то А+ 364л. Спхрял съм се на тез модели поради промоцията. http://www.kkelectronics.com/i33.php Ще се радвам да ми препоръчате и други марки за около 600-700лв по възможност INOX - NO FROST
    * *DAEWOO вобще става ли?

    DAEWOO REF ERF-415AS INOX 759.00 .лв Интересно но нищо не открих в yahoo/google за тоз модел


    -ХЛАДИЛНИК С ФРИЗЕР
    -ОБЩ ОБЕМ 338 Л,
    -ОБЕМ НА ХЛ, ЧАСТ 241Л
    -ОБЕМ НА ФРИЗЕРА 97 Л,
    -ЕНЕРГИЕН КЛАС :"A"
    -NO FROST-СИСТЕМА
    -РАЗМЕРИ - В/Ш/Д -200/60/63
    -ЕЛЕКТРОННО УПРАВЛЕНИЕ
    -ЦВЯТ "INOX"


    GORENJE RK-61391W 689.00 .лв



    -ХЛАДИЛНИК С ФРИЗЕР
    -ОБЩ ОБЕМ -364Л
    -ХЛАДИЛНА ЧАСТ -278Л
    -ФРИЗЕРНА ЧАСТ - 86Л
    -ЕЛЕКТРОНЕН КОНТРОЛЕН ПАНЕЛ
    -ОХЛАЖДАЩ ВЕНТИЛАТОР
    -ЕНЕРГИЕН КЛАС "А+"
    -АНТИБАКТЕРИАЛНА ЗАЩИТА
    -САМОЗАТВАРЯЩА СЕ ПАНТА НА ВРАТАТА
    -АВТОМАТИЧНО РАЗМРАЗЯВАНЕ
    -РАЗМЕРИ В/Ш/Д:200/60/64СМ.

    SAMSUNG RT-24VHSS 499лв. Интересно и тук не можах да открия нещо в yahoo и google за тоз модел

    -ХЛАДИЛНИК С ГОРНА КАМЕРА
    -ОБЩ ОБЕМ 240Л.
    -ФРИЗЕРНА ЧАСТ 55Л.
    -ХЛАДИЛНА ЧАСТ 184Л.
    -ДИСПЕНСЕР ЗА СТУДЕНА ВОДА!!!!!! - към водопровода ли трябва да се върже???
    -NO FROST СИСТЕМА
    -СИСТЕМА ЗА ПРЕЧИСТВАНЕ НА МИРИЗМИТЕ
    -ОТДЕЛЕНИЕ ЗА ПЛОДОВЕ И ЗЕЛЕНЧУЦИ

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 35 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Инверторни хладилници?
    От estqwerty във форум Хладилна техника
    Отговори: 10
    Последно: 27-03-14, 09:09
  2. Хладилници,... хладилници - 2010г!
    От ph във форум Хладилна техника
    Отговори: 95
    Последно: 23-04-12, 07:53
  3. Хладилници Siemens
    От traminer във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 23-08-09, 17:24
  4. Хладилници Whirlpool
    От sanita във форум Хладилна техника
    Отговори: 8
    Последно: 03-12-06, 12:52
  5. Сервиз на хладилници
    От balien във форум Хладилна техника
    Отговори: 8
    Последно: 25-08-06, 11:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе