Страница 6 от 35 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследноПоследно
Резултати от 76 до 90 от общо 512

Хладилници,... хладилници до 2008 г.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    77
    #76

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Цитат Първоначално публикувано от naz
    търся си малък хладилник с компресор (до към 200лв)
    за стая която се отдава под наем- ще работи само лятото -какво ще кажете за elite,neo,samsung или да взимам libher ама е по-скъп и голям
    виж и този:
    http://www.densi.bg/index.php?menu=8&product_id=7454

  2.  
     
  3. naz
    naz е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    17
    #77

    Re: Хладилници,... хладилници!

    да ви кажа впечатленията си от samsung l39web с долна камера
    значи го имам от 2г - не е мръднал откъм работа - но незнам колко харчи ток
    тези дни ще го замеря,незнам защо ги плюете толкова много
    -просто когато купувах го
    видях че е клас A -а /e и хареса ми/
    а и има екстра
    -контейнер за студена вода/сок/ за лятото е убиец!
    току що го отворих отзад и видях че е с 1 компресор на който пише пак SAMSUNG

  4. moctes
    Guest
    #78

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Кажете нещо за компресорите на ACC. Добри ли са?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    59
    #79

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Цитат Първоначално публикувано от moctes
    Кажете нещо за компресорите на ACC. Добри ли са?
    liebherr,а и доста други ги ползват...

  6. Novice
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    1
    #80

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Привет на всички!

    С интерес изчетох всички постове по отношение закупуването на нов хладилник.
    Молбата ми към вас е ако може да ми помогнете при избора на нов хладилник! За сега съм се спрял на този модел на БОШ: http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09014294 ,но това което ме притеснява е,че е само с един компресор. Ще бъда благодарен за вашите съвети относно горепосочения модел!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    103
    #81

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Аз се спрях на ей това Snaige FR 245 :
    http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=664302&cat=45&f=3785
    Намерих го за 400 лв., продавача каза "Латвийски е (или литовски, забравих), с Данфос компресор, заслужава си!".
    Да му скоча ли? :coolsmiley:

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    657
    #82

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Цитат Първоначално публикувано от metesator
    Аз се спрях на ей това Snaige FR 245 :
    http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=664302&cat=45&f=3785
    Намерих го за 400 лв., продавача каза "Латвийски е (или литовски, забравих), с Данфос компресор, заслужава си!".
    Да му скоча ли?* :coolsmiley:
    Ако наистина е с Данфос...
    Виж и в Денси- http://densi.bg/index.php?menu=3&div...roduct_id=4886

  10. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #83

    Re: Хладилници,... хладилници!

    На компресора трябва да има надпис made in Danmark.
    Всичко останало е повече от съмнително.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    77
    #84

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Цитат Първоначално публикувано от badr
    На компресора трябва да има надпис made in Danmark.
    Всичко останало е повече от съмнително.
    много ми е интересно, ако компресора е произведен в завода на Danfoss в Словения например, дали пак ще пише made in Danmark ето ти една справка от техния сайт:


    Danfoss has production companies in the following countries:
    Brazil, Bulgaria, Canada, China, Denmark, Finland, France, Germany, Great Britain, Italy, Mexico, Norway, Poland, Russia, Slovakia, Slovenia, South Africa, Sweden, Ukraine and United States.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    76
    #85

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Цитат Първоначално публикувано от badr
    На компресора трябва да има надпис made in Danmark.
    Всичко останало е повече от съмнително.
    Както бях писал май в същата тема, Данфос отдавна не произвежда компресори за домашни хладилници в Дания, а от скоро- и в Германия!

    Производствата са от Словения, Словакия и т.н., но това винаги си е производство на Данфос. Глобализация- такъв е животът!

  13. ggd
    ggd е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    9
    #86

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Малко впечатления от "Данфос".Германските на R600a блокират някъде след 3-та година.... Словенските имат един много неприятен момент с дебита,който ту го има ту не(много интересно разместване на клапаните като се отворят).....Както спомена "irisa", при отварянето имат вид на все едно правени в час по трудово обучение......... Най добри май за сега остават "Аспера" , "Ел Джи"и "Атлант"

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    103
    #87

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Е, няма как да започна да разглобявам хладилника в магазина, за да видя какво пише на чарковете.. Нали? :knuppel2:

  16. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #88

    Re: Хладилници,... хладилници!

    ако продължават така с тез ментета може и дотам да се стигне :knuppel2:
    межди другото от 5ти тихомълком е влязъл в сила нов закон за защита на потребителя с много подобрения в негова полза ,да видим кой ще го прилага обаче

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    76
    #89

    Re: Хладилници,... хладилници!

    В средата на юни "Либхер Хаусгерете Марица" ЕООД произведе милионния уред в завода си в пловдивското село Радиново

    Днес директорът на Българската агенция за инвестиции Стоян Сталев връчи Сертификат Първи клас на "Либхер Хаусгерете Марица" ЕООД. Сертификатът получиха управителят Торстен Грюцмахер и прокуристът Христо Георгиев на дружеството. Серификатът е присъден за инвестиционния проект "Разширяване на съществуващото производство на хладилници и фризери с марката Либхер".

    От откриването на завода през октомври 2000 година досега, "Либхер Хаусгерете Марица" ЕООД в Радиново, Пловдивска област, се развива като успешно и стратегически важно производствено звено в сферата на хладилните и фризерни уреди. В средата на юни в това предприятие вече е произведен милионният уред на Либхер. Досега в предприятието са инвестирани 32 млн. евро за изграждането на просторно 20.000 кв.м. голямо хале и най-модерна производствена техника, съобщават от Българската агенция за инвестиции.

    Производството на хладилници в завода в Радиново бележи непрекъснат ръст и през 2005 г. е достигнало 351 хил. единици, а броят на заетите хора надхвърля 800 души. Освен това заводът е създал повече от 250 нови работни места при българските поддоставчици.

    Целта на предстоящата инвестиция на дружеството е удвояването на сегашния производствен капацитет от около 450.000 уреда годишно. Пазарите за продуктите на компанията са освен България, предимно европейските държави.

    Освен призводството на хладилници и фризери се осигуряват и доставки на няколко компонента, като например изпарителни модули за другите заводи за хладилна техника на Либхер.

    До края на 2006 г. новото производствено хале трябва да бъде почти завършено, така че след инсталирането на необходимите производствени съоръжения, още през първата половина на 2007 г. в него да може да стартира производството на хладилици и фризери.

    За целите на разширението към съществуващия терен са закупени още 100.000 кв.м., които са обединени с първоначалния терен в един общ масив. Освен удвояването на производствените площи, ще бъдат осигурени чрез построяването на новото административно здание нови капацитети за конструктивното развитие и лабораториите.

    С настоящото разширение на производството, в завода на "Либхер" ще бъдат открити нови 600 работни места още през 2007г.. Освен това се очаква индиректно заетите работници при поддоставчиците на "Либхер" да се увеличат поне с още 200 души.



    "Либхер Хаусгерете Марица" ЕООД, със седалище в с. Радиново, област Пловдив, е дъщерно дружество на "Либхер Хаусгерете Оксенхаузен" ГмбХ в Оксенхаузен, Германия. Последното от своя страна е част от групата "Либхер", която е изградена на принципа на децентрализация с контролируеми, самостоятелно опериращи единици от предприятия, начело на които стои "Либхер Интернационал" АД, Буле, Швейцария. Групата обхваща над 100 фирми в редица страни по света с общ персонал над 24 000 души и реализиран оборот през 2005 г. от 5,3 млрд. евро.

    В строителния сектор и земекопната техника Либхер предлага широка програма от строителни кранове, мобилни кранове, верижни багери, колесни багери, самосвали, стационарни бетоносмесителни съоръжения и мобилни бетоносмесители.

    В логистичния сектор "Либхер" е представен чрез корабни, офшорни, контейнерни и пристанищни мобилни кранове. В машиностроенето - с инструментални машини и инженерни проекти, в самолетостроенето - с колесници, системи за управлениe и климатизационна техника, в железопътния сектор - с различно оборудване за локомотиви, вагони и мотриси.

    В домакинската техника "Либхер", като специалист в хладилниците и фризерите предлага богата програма с повече от 300 базисни модела.


    WWW.ECON.BG

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    144
    #90

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Цитат Първоначално публикувано от FRYER
    Привет на всички!

    С интерес изчетох всички постове по отношение закупуването на нов хладилник.
    Молбата ми към вас е ако може да ми помогнете при избора на нов хладилник! За сега съм се спрял на този модел на БОШ:     http://www.technomarket.bg/product_d...09014294     ,но това което ме притеснява е,че е само с един компресор. Ще бъда благодарен за вашите съвети относно горепосочения модел!
    Вкъщи сме с точно такъв хладилник от около половин година. Единствено не съм 100% сигурен, дали беше kgv-36600 или 36000. Мнението ми за него е тук: http://clubs.dir.bg/showthreaded.php...collapsed&sb=5

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 35 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Инверторни хладилници?
    От estqwerty във форум Хладилна техника
    Отговори: 10
    Последно: 27-03-14, 09:09
  2. Хладилници,... хладилници - 2010г!
    От ph във форум Хладилна техника
    Отговори: 95
    Последно: 23-04-12, 07:53
  3. Хладилници Siemens
    От traminer във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 23-08-09, 17:24
  4. Хладилници Whirlpool
    От sanita във форум Хладилна техника
    Отговори: 8
    Последно: 03-12-06, 12:52
  5. Сервиз на хладилници
    От balien във форум Хладилна техника
    Отговори: 8
    Последно: 25-08-06, 11:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе