Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 34 от общо 34

Хладилник Либхер термореле

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на batalski
    Тук е от
    Nov 2007
    Живее в
    София
    Мнения
    348
    #31

    Re:Хладилник Либхер термореле

    Няма начин да не се събира. Кое от термостата не се събира в кутията? Единствения проблем може да е ако е с малки кабелни обувки. Досега не съм имал проблем с побирането на А13 на подобен хладилник.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    192
    #32

    Re:Хладилник Либхер термореле

    Много ми е интересно да науча - защо някой, който си признава, че не разбира от хладилници /разбира от електротехника/се мъчи да открие топлата вода? За смяната на един термостат ще ти вземат между 10 и 20лв. aleksenergo, вземи си 1 бира,пий си я и извикай някой който малко от малко разбира от хладилници! Ще ти смени термостата и ще имаш хладилник, а не да си чешем само езиците, щото май стана така в тая тема! А и хладилен техник няма да станеш, като си смениш сам термостата!
    Извинявам се, но толкова пушилка за смяна на термостат на най-обикновен хладилник е направо подигравка!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    92
    #33

    Re:Хладилник Либхер термореле

    Виж сега, когато някой не чете внимателно се получава точно това-вдигане на пушилка, но не аз я вдигам. Единственото, което ми трябваше е написано в първия пост на темата. На всички въпроси, отговарях не само от любезност, но и защото и някой друг може да се сблъска с нещо подобно и това тук може да му е от полза. За това са форумите, не е ли така? И ако беше чел внимателно подчертавам щеше да си разбрал, че въпросът отдавна е приключен......Явно такива, като теб вдигат пушилката, а не такива, като мен, които задават точен и конкретен въпрос и желаят да получат и такъв отговор.

  5. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    192
    #34

    Re:Хладилник Либхер термореле

    Ееее радвам се, че въпроса е решен и издуха пушилката!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Проблем с хладилник Либхер
    От daskala_63 във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 14-07-11, 11:04
  2. Хладилник Либхер 280 л. - изгорял компресор
    От Ivanka във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 4
    Последно: 16-02-10, 14:20
  3. термореле за фурна
    От bilian във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 23
    Последно: 26-02-09, 15:35
  4. Отговори: 6
    Последно: 20-02-08, 18:23
  5. Хладилник Либхер - въпрос за заскрежаването
    От dobreff във форум Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 30-08-06, 21:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе