Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 69

Lark-BG - невъзможен он-лайн оказион!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #16

    Re: Lark-BG - невъзможен он-лайн оказион!

    АРТУ, сезирай комисията, ще те призная за най-големия Българин на света!

    Всеки може да разбере какво имам предвид под определението за теб "Българин". Имаше една приказка за ада ...

    П.П. редактирах си поста за да си смекча тона
    и да - нямам никакъв интерес към Ларк - нито го познавам, нито ми дава процент


  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #17

    Re: Lark-BG - невъзможен он-лайн оказион!

    аз даже подсказвам на ARTU, да пише до Народното събрание, с предложение да криминализират неотговарянето на е-маили. Ама така де, какви са тез телефони и прочее. Той пише ли пише, а подлия страницовладетел не благоволява да му отговори и подло му се подхилква под мустак, даже предполагам, че и на съседите в махалата се хвали с това.
    Щом си писал е-майла си - в едночасов срок си длъжен да отговориш на него. Иначе - каторга поне 10 годишна.
    Ние в 21 век ли сме, или къде?

  4. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #18

    Re: Lark-BG - невъзможен он-лайн оказион!

    Просто се обади по телефона.Има и хора които не кибичат по цял ден пред компютъра.

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2005
    Мнения
    119
    #19

    Re: Lark-BG - невъзможен он-лайн оказион!

    CrossBlade и Black Adder, наистина ме амбицирахте и ще сигнализирам в КЗП за липсата на цена в сайта.
    dragozow, вече трети месец нямам отговор на неколкократните си запитвания, оня пич по два пъти седмично си ъпдейтва сайта. Значи влиза в нета и си седи пред компютъра. Няма да звъня по телефона, защото си купих Denon DRM-800 и Denon DRM-24HX от Lark-BG отдавна не ме интересува. Ако ще и да ми го подаряват. Точно "БЪЛГАРИН" съм, драги Black Adder, защото вместо да сигнализирам веднага компетентните органи си позволих волността да замърсявам чудесния Ви форум със сблъсъка си с милите родни търгаши... Уверявам Ви, че само при нас го има да си мрънкаме и да не предприемаме нищо... Затова и търгашите ни са такива, затова и останалите правят каквото си искат.

  6. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #20

    Re: Lark-BG - невъзможен он-лайн оказион!

    Може друг да го ъпдейтва,толкова ли ще се набуташ ако се обадиш?Аз също имам сайт само че имам цени и отговарям на мейла с максимум закъснение от няколко часа.КЗП неможе да ми направи нищо защото сайта е само информативен и по себе си не продава нищо,за тая цел си има адрес на магазините и телефони.Ако иска да пита може и по мейл.Ако ме набере и затвори аз ще го набера.Не разбирам що хабиш нерви с месеци да пишеш мейли на които не ти отговарят,а не вземеш да звъннеш?Явно разполагаш с много свободно време.Наистина ти се чудя защо мрънкаш тук като не си използвал всички възможности.

  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2005
    Мнения
    119
    #21

    Re: Lark-BG - невъзможен он-лайн оказион!

    Ами значи ти ставаш за търговец, а оня - не. Толкова е просто, че не виждам за какво спорим
    И пак ще повторя - не ми пука дали ще ми отговори или не - когато писах писмата си до НЯКОЛКО он-лайн оказиона за аудио техника, ВСИЧКИ останали ми отговориха какво имат, на какви цени и в какво състояние. Само Lark не отговори. В крайна сметка аз не съм се засилил да му купя дръгливия дек, донесен от не знам кое бунище, на невероятната цена от не знам си колко... Просто търсех информация за техника, към която се бях насочил към момента. Защо да навъртам осем телефонни разговора, след като интернет е точно затова - да видиш нещо интересно, и понеже няма цена, да изпратиш запитване. Ако не ти отговорят - здраве да е. Пишеш го в черния списък и толкова! По телефона ще ми прати пълна спецификация ли? Или качествени снимки?!

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #22

    Re: Lark-BG - невъзможен он-лайн оказион!

    Пак ти казвам,може да няма компютър човека.Може друг да му прави сайта.Може пощата му да приема майла ти като спам и да го затрива.Направо ти се чудя,47 стотинки на минута е най-скъпия разговор с мобилен телефон.Все пак си имал интерес от "дръгливия дек от бунище".

  10. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #23

    Re: Lark-BG - невъзможен он-лайн оказион!

    А бе на вас не ви ли писна да повтаряте едно и също.....
    При условие, че има е-мейл аз също не бих се обадил по телефон (освен от служебен ) - принципно положение..... Клиента винаги има право.

  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2005
    Мнения
    119
    #24

    Re: Lark-BG - невъзможен он-лайн оказион!

    dragozow, в случая ти май го оправдаваш... Имам 4 мейла - и четирите ли ми ги приема като спам?! 47 стотинки по 2-3 минути към 8-9 магазина е сметка над 10 лева. Защо да ги давам, като по мейла си ги спестявам?! Pat е прав - аз съм евентуален клиент и вместо търгаша да ме улесни в контактите си с него, той ме затруднява максимално и отсвирва заявките ми. Това нито е коректно, нито е нормално.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #25

    Re: Lark-BG - невъзможен он-лайн оказион!

    Цитат Първоначално публикувано от ARTU
    dragozow, в случая ти май го оправдаваш... Имам 4 мейла - и четирите ли ми ги приема като спам?! 47 стотинки по 2-3 минути към 8-9 магазина е сметка над 10 лева. Защо да ги давам, като по мейла си ги спестявам?! Pat е прав - аз съм евентуален клиент и вместо търгаша да ме улесни в контактите си с него, той ме затруднява максимално и отсвирва заявките ми. Това нито е коректно, нито е нормално.
    Според мен "не е нормално" и че Технополис не идват до нас (в село горен долник) да ми покажат всичката си стока, която ме интересува, а аз трябва да ходя до там, и да дам над 30 лева бензин в двете посоки.

    Логично развитие: аз не пазарувам от Технополис; не ги слагам в черен списък.


  13. Junior Member
    Тук е от
    May 2005
    Мнения
    119
    #26

    Re: Lark-BG - невъзможен он-лайн оказион!

    CrossBlade сравнението е абсолютно неуместно и не ми се ще да те поставям в неудобно положение като ти обясня защо. Най-малкото на сайта на Технополис има обявени ЦЕНИ

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #27

    Re: Lark-BG - невъзможен он-лайн оказион!

    Цитат Първоначално публикувано от ARTU
    dragozow, в случая ти май го оправдаваш... Имам 4 мейла - и четирите ли ми ги приема като спам?! 47 стотинки по 2-3 минути към 8-9 магазина е сметка над 10 лева. Защо да ги давам, като по мейла си ги спестявам?! Pat е прав - аз съм евентуален клиент и вместо търгаша да ме улесни в контактите си с него, той ме затруднява максимално и отсвирва заявките ми. Това нито е коректно, нито е нормално.
    Предлагам ти и ти да потърсиш служебен телефон и да му се обадиш.Твоя можеш да го изключиш(да не хаби батерия) и да го сложиш в секцията.Ако искаш купувай.Хората по-горе ти казаха че човека си е коректен и продава.Това че не отговаря на майла не е критерий.Може като намериш служебен телефон и му звъннеш да го питаш защо не отговаря на мейла.Може и линк от форума да му пратиш там .Телефона не е само да си говориш безплатните минути,а като ти трябва да ти свърши работа.Ако си оставиш номера ще взема да му звънна да му предам да ти се обади.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #28

    Re: Lark-BG - невъзможен он-лайн оказион!

    Идеята ми беше че не всеки търговец е това което искаме. По-нагоре писах че и аз не одобрявам това че няма цена.

    И все пак предпочитам да няма връзка по email, но да не се налага да се съмнявам в коректността на продавача. И когато поръчам техника ОНЛАЙН, да пристигне това, което съм искал.






  17. Junior Member
    Тук е от
    May 2005
    Мнения
    119
    #29

    Re: Lark-BG - невъзможен он-лайн оказион!

    Цитат Първоначално публикувано от CrossBlade
    Идеята ми беше че не всеки търговец е това което искаме.
    По-скоро не всеки търговец е това, което трябва. За мен случаят е приключен - намерих си по-коректен и си купих нещо по-добро на определено по-добра цена. А, да - контактувах по мейла - изпратих запитване, получих отговро, цена, описание, снимки. Дадох заявка и посочих адрес, получих пратка с наложен платеж, проверих и платих на куриера. Ето така се работи. Не бих се обаждал на някой, който показва избирателност и неуважение към евентуалните си клиенти и това е нещото, което по-горе коментиращите не искат да разберат...
    dragozow не е необходимо да бъдеш толкова язвително саркастичен. Предполагам не си се родил с GSM, нали? Имам служебен GSM за твое сведение, безплатен и с висок лимит. Имам и Dell Axim X3 за по-голяма мобилност... Въобще не виждам смисъл да си тровя нервите заради това, че има търгаши, които не отбират от компютри и интернет, не разбират от търговия, и си спинкат с GSM-чето или БеТеКа-то, защото така са свикнали от времето на баба ми... А утре някой пишман търговец може да иска да работим само с телеграми и "Български пощи". Може би и тогава ще надигнете глас в негова защита, защото толкова можел... Ами толкова могат наистина!

  18. Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    174
    #30

    Re: Lark-BG - невъзможен он-лайн оказион!

    Реших и аз да се включа тук, като човек с опит, тоест като клиент на този оказион. Без да го защитавам, мога да кажа, че едва ли има човек, който да е по-наясно с аудиотехниката и който да се отнася по-добре към клиентите си. Тоест аз си купувах от него в продължение на половин година онова, за което мечтаех. Като през това време той ми даваше безплатна информация за всичко, свързано със света на аудиотехниката. Дори веднъж взех нещо, което изпробвах няколко месеца, после го върнах, защото исках нещо по-добро, което той ми намери специално от Германия. Тоест той поддържа определени марки и модели и ако нещо свърши, се погрижва отново да е в наличност. Има си хора, които живеят в Германия и се грижат за доставка на качествена техника, предварително тествана на място. Вярно, разглобява всичко, преди да го продаде, но това е, за да види състоянието му. А като капак на всичко, когато си тръгнах с покупката, на изпращане ми подари един плейер Денон, за да мога да слушам по-качествено музиката на купените други компоненти. Само по телефона съм говорил, ходил съм там, слушал съм много, колкото си искам, никой нищо не ме караше да правя, напротив, отделяше ми се часове време, за да ми се разясняват нещата. И за допълнение трябва да допълня, че съм музикант и едва ли нещо може да излъже слуха ми. Всъщност в продължение на година съм обиколил всички музикални магазини в София да слушам новите техники, които освен по цена, с нищо друго не могат да се конкурират със стоката на Ларк-бг. Та това е за въпросния некоректен търговец. Който има уши, да слуша.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Невъзможен запис.
    От pezkata във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 4
    Последно: 19-04-12, 15:47
  2. Он лайн телевизия
    От tannoy във форум Поддръжка
    Отговори: 16
    Последно: 21-05-09, 15:22
  3. Играете ли он-лайн игри?
    От MoPcKu във форум Анкети
    Отговори: 3
    Последно: 13-01-05, 22:27
  4. Търся сайт, от който да пазарувам он-лайн
    От vmslavov във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 06-03-03, 19:23
  5. Невъзможен crash
    От Blade във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 09-02-03, 12:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе