Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 69
Like Tree1Одобрявам

Lark-BG - невъзможен он-лайн оказион!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #46

    Re:Lark-BG - невъзможен он-лайн оказион!

    Цитат Първоначално публикувано от Pat
    Как според теб трябваше да постъпи или как би постъпил ти на негово място?
    Да каже още в началото, че в извън работно време не обсъжда подобни неща .....

  2.  
     
  3. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #47

    Re:Lark-BG - невъзможен он-лайн оказион!

    Цитат Първоначално публикувано от hristobotev
    Да каже още в началото, че в извън работно време не обсъжда подобни неща .....
    Точно това е и направил, след като е разбрал кой и за какво търси....

    Цитат Първоначално публикувано от Shaq
    ...... и след 1 минута като ме изслуша ми каза че в събота не се занимава с това.

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    9
    #48

    Re:Lark-BG - невъзможен он-лайн оказион!

    Здравеите.
    Този човечец е просто невъзможно уникален!
    Напускал е обяви в далаверата на малоумни цени и нереално ниски (може би му е импулсен GSM номера) незнам!? но всичко казано до тука е вярно защото се случи и на мен!!!
    Харесах си един еквалайзер с цена 11,25 евро ) пусната от господина и му звъннах !, но се оказа ,че в неделя не работи!? меко казано побеснях, ако беше пред мен щях да му счупя "оптиката" ))) , веднага му пуснах единимейл
    .....Здравейте, като не работите в събота и неделя спираите сървъра на , който е качен сайта ви и деактивирайте обявите си в другите саитове...............
    На другия ден (понеделник) му звъня ...........добър ден/добър да бъде, започвам да го разпитвам за еквалайзера и господина веднага ме прекъсва/ вие ли ми изпратихте този любезен имеил / да - ОТГОВОР приятен ден и ми затвори!!!???........
    МАЛОУМИЕ КЛОНЯЩО КЪМ БЕЗУМИЕ
    Може би сайта е направен да показва какво има НЕ и да го продава!

  5. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #49

    Re:Lark-BG - невъзможен он-лайн оказион!

    Къде видя цена на този сайт ?

  6. Banned
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    54
    #50

    Re:Lark-BG - невъзможен он-лайн оказион!

    Цитат Първоначално публикувано от hristobotev
    Къде видя цена на този сайт ?
    Цените бяха писани в Далаверата. Орлин Диков няма навика да пише цени в сайта си - това е коментирано в темата. И аз ги видях и си харесах едно CD за 15 евро ама не пожела да ми го продаде. Всъщност на мейла хич не отговори пък по телефона се държеше като човек с 15 дневен запек. Несериозен търговец. Не го знам кой копира, но е по-скоро пародия, отколкото оригинал.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #51

    Re:Lark-BG - невъзможен он-лайн оказион!

    Цитат Първоначално публикувано от ktt74
    Здравеите.
    Този човечец е просто невъзможно уникален!
    Напускал е обяви в далаверата на малоумни цени и нереално ниски (може би му е импулсен GSM номера) незнам!? но всичко казано до тука е вярно защото се случи и на мен!!!
    Харесах си един еквалайзер с цена 11,25 евро ) пусната от господина и му звъннах !, но се оказа ,че в неделя не работи!? меко казано побеснях, ако беше пред мен щях да му счупя "оптиката" ))) , веднага му пуснах единимейл
    .....Здравейте, като не работите в събота и неделя спираите сървъра на , който е качен сайта ви и деактивирайте обявите си в другите саитове...............
    На другия ден (понеделник) му звъня ...........добър ден/добър да бъде, започвам да го разпитвам за еквалайзера и господина веднага ме прекъсва/ вие ли ми изпратихте този любезен имеил / да - ОТГОВОР приятен ден и ми затвори!!!???........
    МАЛОУМИЕ КЛОНЯЩО КЪМ БЕЗУМИЕ
    Може би сайта е направен да показва какво има НЕ и да го продава!
    за това че не те е "огряло" вдигаш пара до небето.
    Айде да намалиш агресията тук преди да я намали друг?
    Ядосан си - ок но защо да ставам и аз съпричастен.
    Човека след като е получил мейла си е казал че на теб няма да го продаде.
    Даже не го виня

    Иначе следвайки твоята логика всички фирми които продават и имат ценови листи в сайтове в събота и неделя като не работят , тряваб да дропят и да трият така ли - айде кажи го на някой с компютърна фирма и не се чуди ако не можеш да си намериш дъно примерно 1 година или винаги свършват преди теб

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    9
    #52

    Re:Lark-BG - невъзможен он-лайн оказион!

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    за това че не те е "огряло" вдигаш пара до небето.
    Айде да намалиш агресията тук преди да я намали друг?
    Ядосан си - ок но защо да ставам и аз съпричастен.
    Човека след като е получил мейла си е казал че на теб няма да го продаде.
    Даже не го виня

    Иначе следвайки твоята логика всички фирми които продават и имат ценови листи в сайтове в събота и неделя като не работят , тряваб да дропят и да трият така ли - айде кажи го на някой с компютърна фирма и не се чуди ако не можеш да си намериш дъно примерно 1 година или винаги свършват преди теб
    Г-н Модератор в Република България е свободна държава и всеки има право да пише и коментира каквото си иска стига , да не нарушава правните закони по НПК в НРБ! Що се отнася до .....Айде да намалиш агресията тук преди да я намали друг?...... смятам, че не съм проявил агресия , а изказах мнение , нали това е сайт за коментари и мнения!?
    Относно фирмите в БГ със сайтове за интернет, каталожна и онлайн търговия всичките работят денонощно (сайтове), друг е въпроса дали през нощта ще ти изпълнят заявката за доставка! Но при подадена коректна заявка и/или онлайн плащане има срокове в съответния сайт за доставка на стоката!
    Относно сайта на г-н ХХХ lark-bg.com е нелоялен към клиентите си, неразбираемо защо!? 90% от мненията по-горе не са в плюс за г-н ХХХ lark-bg.com ! Между другото точно с това се занимавам, интернет, каталожна и онлайн търговия, работя с десетки доста сериозни фирми и вериги в БГ !
    Поздрави.


  10. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    295
    #53

    Re:Lark-BG - невъзможен он-лайн оказион!

    Аз само не разбрах плюеш ли по Ларк БГ или си техен агент, та публикуваш линкове към тях (и им качваш рейтинга).

  11. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #54

    Re:Lark-BG - невъзможен он-лайн оказион!

    Не си разбрал, защото не следиш темета!
    Оплаква се от тях

  12. Novice
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    9
    #55

    Re:Lark-BG - невъзможен он-лайн оказион!

    Цитат Първоначално публикувано от dmanov
    Аз само не разбрах плюеш ли по Ларк БГ или си техен агент, та публикуваш линкове към тях (и им качваш рейтинга).
    Да прав си, грешката е поправена.
    Не съм агент на Ларк БГ!

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #56

    Re:Lark-BG - невъзможен он-лайн оказион!

    Цитат Първоначално публикувано от ktt74
    Г-н Модератор в Република България е свободна държава и всеки има право да пише и коментира каквото си иска стига , да не нарушава правните закони по НПК в НРБ! Що се отнася до .....Айде да намалиш агресията тук преди да я намали друг?...... смятам, че не съм проявил агресия , а изказах мнение , нали това е сайт за коментари и мнения!?
    Относно фирмите в БГ със сайтове за интернет, каталожна и онлайн търговия всичките работят денонощно (сайтове), друг е въпроса дали през нощта ще ти изпълнят заявката за доставка! Но при подадена коректна заявка и/или онлайн плащане има срокове в съответния сайт за доставка на стоката!
    Относно сайта на г-н ХХХ lark-bg.com е нелоялен към клиентите си, неразбираемо защо!? 90% от мненията по-горе не са в плюс за г-н ХХХ lark-bg.com ! Между другото точно с това се занимавам, интернет, каталожна и онлайн търговия, работя с десетки доста сериозни фирми и вериги в БГ !
    Поздрави.
    Първо
    господин юзер - тук не е република България и се спазват определени условия с които сте се съгласил като сте се регистрирали тук. Всяко нарушение води до наказания.

    Второ
    Не ползвай ако обичаш горното обръщение към мен. ( смятай го за предупреждение - вече имаш обида към модератор ! )

    Трето
    Човека си има условия - пак го повтарям.
    Никой не е длъжен да работи за Вас в почивния си ден. Всеки си преценява кога и как да работи - това е частник и той си има условия с които сте длъжен да се съобразите.
    Ако смятате че греша - подайте жалба в КЗП.

    Ако сте толкова голям Търговец - едва ли няма да можете да намерите желаната част от друго място на подобна цена.

    Не смятам че едно леко казано "отсвирване" трябва да служи за "рейтинг" на дадена фирма.

    Тук искам конкретни случай за некоретна търговия , която е в работно време .
    иначе темата отива в Дъра бъра !!!

    Много лесно се прави отрицателен профил на дадена фирма , но нека да бъде с факти.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #57

    Re:Lark-BG - невъзможен он-лайн оказион!

    Цитат Първоначално публикувано от Madmardigan
    Не знаех, че да наречеш някой "модератор" е обидно. Можете да се откажете, ако Ви тежи, г-не
    опитай още веднъж , моля те !!! ( имам си ник - той е за обръщение, а не "остроумната" ти идея )

    До тук не виждам некоректност към теб и колегата ти, а само безпочвени обвинения че не Ви е "огряло"

    Казах го по-горе.
    След като виждаш нередност - http://www.kzp.bg/
    Всеки частник си определя условията, начина и цените на труда и услугите си.


  16. Novice
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    9
    #58

    Re:Lark-BG - невъзможен он-лайн оказион!

    Ето колеги колко наредби е нарушил г-н.Ларк

    ЗАКОН ЗА ЕЛЕКТРОННАТА ТЪРГОВИЯ
    В сила от 24.12.2006 г.
    Обн. ДВ. бр.51 от 23 Юни 2006г., изм. ДВ. бр.105 от 22 Декември 2006г., изм. ДВ. бр.41 от 22 Май 2007г.
    Глава първа.
    ОБЩИ ПОЛОЖЕНИЯ
    Предмет на регулиране
    Чл. 1. (1) Този закон урежда обществени отношения, свързани с осъществяването на електронна търговия.
    (2) Електронна търговия по смисъла на този закон е предоставянето на услуги на информационното общество.
    (3) Услуги на информационното общество са такива услуги, които обикновено са възмездни и се предоставят от разстояние чрез използването на електронни средства след изрично изявление от страна на получателя на услугата.
    (4) Разпоредбите на този закон не се прилагат за уреждане на отношенията при предоставяне на услуги на информационното общество, свързани със:
    1. установяването и събирането на публичните вземания;
    2. (изм. - ДВ, бр. 41 от 2007 г.) защитата на личните данни, включително в областта на електронните съобщения;
    3. споразуменията, решенията и съгласуваните практики по смисъла на чл. 9 от Закона за защита на конкуренцията;
    4. нотариалната дейност и други професионални дейности, свързани с осъществяване на публични функции;
    5. процесуалното представителство;
    6. хазартните игри.
    Свобода за предоставяне на услуги на информационното общество
    Чл. 2. Услугите на информационното общество се предоставят свободно, освен ако в закон е предвидено друго.
    Доставчик и получател на услуги на информационното общество
    Чл. 3. (1) Доставчик на услуги е физическо или юридическо лице, което предоставя услуги на информационното общество.
    (2) Получател на услуги е физическо или юридическо лице, което ползва услуги на информационното общество с професионална или друга цел, включително за нуждите на търсене на информация или предоставяне на достъп до нея.
    Глава втора.
    ЗАДЪЛЖЕНИЯ ЗА ПРЕДОСТАВЯНЕ НА ИНФОРМАЦИЯ
    Обща информация
    Чл. 4. (1) Доставчикът на услуги на информационното общество е длъжен да предоставя безпрепятствен, пряк и постоянен достъп на получателите на услугите и на компетентните органи до следната информация:
    1. името или наименованието си;
    2. постоянния си адрес или седалището и адреса си на управление;
    3. адреса, на който упражнява дейността си, ако е различен от адреса по т. 2;
    4. данни за кореспонденция, включително телефон и адрес на електронна поща, за осъществяване на пряка и навременна връзка с него;
    5. данни за вписване в търговски или друг публичен регистър;
    6. информация за органа, осъществяващ контрол върху дейността му, когато тази дейност подлежи на уведомителен, регистрационен или лицензионен режим;
    7. когато осъществява регулирана професия - информация за камарата, професионалния съюз или организацията, в която доставчикът членува или е регистриран, професионалното звание и държавата, в която то е предоставено, както и препратка към приложимите разпоредби относно правото на упражняване на занаята или професията и указания за достъпа до тях;
    8. съответно указание, ако е регистриран по Закона за данък върху добавената стойност;
    9. друга информация, предвидена в нормативен акт.
    (2) Когато при предоставянето на услуги на информационното общество се посочват цени, те трябва да се обозначават по ясен и разбираем начин. Доставчикът на услуги е длъжен да указва дали цените включват данъци, такси и разноски, които формират крайната цена.
    Търговски съобщения
    Чл. 5. (1) Търговски съобщения по смисъла на този закон са рекламни или други съобщения, представящи пряко или косвено стоките, услугите или репутацията на лицето, извършващо търговска или занаятчийска дейност или упражняващо регулирана професия.
    (2) Не представляват търговски съобщения по смисъла на ал. 1 самостоятелното използване на:
    1. информация, осигуряваща директен достъп до дейността на лицето, като наименованието на неговия домейн или адрес на електронна поща;
    2. съобщения за стоките, услугите или репутацията на лицето, информацията за които е събрана по независим начин, без за това да е заплатено.
    (3) Търговските съобщения, които са част от услуга или представляват услуга на информационното общество, трябва да отговарят на следните изисквания:
    1. да бъдат лесно разпознавани като търговски;
    2. да позволяват ясна индентификация на физическите или юридическите лица, от името на които са направени;
    3. да определят ясно и недвусмислено условията за ползване на промоционни предложения, като отстъпки, премии и подаръци, ако включват такива;
    4. да осигуряват лесен достъп до ясни и недвусмислени условия за участие в състезания и игри с обявени награди, ако съдържат такава информация;
    5. да съдържат и информацията, предвидена в други нормативни актове.


    ....... според мен не виждам смисъл да се караме и ядосваме заради човек, който не си знае интересите.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #59

    Re:Lark-BG - невъзможен он-лайн оказион!

    ktt74 - КЗП за това ( даже си длъжен да ги уведомиш )
    но това не означава че е некоректен !!!

  18. Novice
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    9
    #60

    Re:Lark-BG - невъзможен он-лайн оказион!

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    ktt74 - КЗП за това ( даже си длъжен да ги уведомиш )
    но това не означава че е некоректен !!!
    Mr.TECHNO според Теб има ли една поне !!! коректна обява от тези!!!???

    http://www.impulse.bg/dalavera/c/0/cityId/0/search/LARK

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Невъзможен запис.
    От pezkata във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 4
    Последно: 19-04-12, 14:47
  2. Он лайн телевизия
    От tannoy във форум Поддръжка
    Отговори: 16
    Последно: 21-05-09, 14:22
  3. Играете ли он-лайн игри?
    От MoPcKu във форум Анкети
    Отговори: 3
    Последно: 13-01-05, 21:27
  4. Търся сайт, от който да пазарувам он-лайн
    От vmslavov във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 06-03-03, 18:23
  5. Невъзможен crash
    От Blade във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 09-02-03, 11:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе