Страница 24 от 26 ПърваПърва ... 142223242526 ПоследноПоследно
Резултати от 346 до 360 от общо 389
Like Tree3Одобрявам

Още един шаран в мрежата на Ванко

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    782
    #346

    Re:Още един шаран в мрежата на Ванко

    @dragozow,
    На Ванко ги кажи тези работи...аз съм сигурен.че той все още чете и навярно пише тук...
    Като в криминалните филми...престъпника винаги се връща на местопрестъплението...

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    18
    #347

    Re:Още един шаран в мрежата на Ванко

    Някой може ли да ми даде координати на Интертермо ЕООД?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    79
    #348

    Re:Още един шаран в мрежата на Ванко

    Регистрацията е на фалшиф адрес,не ти върши работа.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    18
    #349

    Re:Още един шаран в мрежата на Ванко

    По-скоро моб.номер ми е нужен.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    72
    #350

    Re:Още един шаран в мрежата на Ванко

    Да, ще ти пратя на лични...

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    18
    #351

    Re:Още един шаран в мрежата на Ванко

    Благодаря!

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    1
    #352

    Re:Още един шаран в мрежата на Ванко

    Цитат Първоначално публикувано от dkolov
    От друга страна, ако той има временни финансови трудности да си събере суми, които му дължат трети лица за това си има специализирани фирми в тази дейност и те дори са законни.
    Заради тази простотия се регистрирах в този форум!

    Колега, пропагандираш мутризацията на събиране на дългове! Искаш да се върнем във времената на '94 - '98 година ли??? НЯМА ЗАКОННА ФИРМА ЗА СЪБИРАНЕ НА ДЪЛГОВЕ!!!
    Има лицензирани фирми за връщане на лизингови стоки в просрочие на вноските, като автомобили, хладилници, климатици и др.
    Всяко едно посещение на адрес, сплашване по телефона или друга форма на натиск се счита от НК като форма на рекет, която се наказва със затвор до 6 години.
    Единствено Съдът може да определи дали някой дължи пари или не дължи пари. Според присъдата след това се вади изпълнителен лист и се завежда Изпълнително дело при частен или държавен публичен изпълнител. В нормативната уредба на страната ни няма друга форма, която да замести горепосочената пътечка.
    Всеки, който си позволи да ползва мутренска организация за събирането на "задължение" от втора страна - дори за 1000 лв. го грози и друг член в НК, а именно - организиране на престъпна група с цел собствена облага.
    Не искате да знаете колко бихте лежали за това...

    Давам и нагледен пример:
    Имам на някой мобилния телефон. Имам приятел във фирмата-доставчик на мобилната услуга. Срещу скромна сума той ще ми даде ЕГН, адрес и всичко от личната му карта... Въпрос на часове е да изфабрикувам една разписка, в която ще има и печат. Сумата си я измислям сам... 1000 или 100000 лв.
    Въпроса е следния: Мутри ли ще извикам? Или ще се обърна към съда?
    Май към никой, защото ще имам огромни ядове.

    Съвета ми към пострадалия е: Да сезира прокуратурата и да заведе граждански иск към мошеника "Ванко".

    пЪсЪ... Похвала към човека, че говори за измамниците, за да се пазим всички други. Друг е въпроса как се плащат толкова пари предварително на физическо лице, а не в офис на фирма срещу договор, касова бележка и др...

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #353

    Re:Още един шаран в мрежата на Ванко

    Цитат Първоначално публикувано от veni224
    Колега, пропагандираш мутризацията на събиране на дългове! Искаш да се върнем във времената на '94 - '98 година ли??? НЯМА ЗАКОННА ФИРМА ЗА СЪБИРАНЕ НА ДЪЛГОВЕ!!!...
    Има , легална е и се нарича "Кредит Реформ"
    http://www.creditreform.bg/bg/conten...tion/index.jsp

    Късметлия е че не са го пуснали там още

    Иначе за простотиите - с поста ти , стана пределно кой ги говори. Какво ти е казал адвоката е едно , реално е друго. Даже си мисля, че си въпросния субект, чието име е постоянно в темата.



  11. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #354

    Re:Още един шаран в мрежата на Ванко

    Тия от КредитРеформ хич ги няма. Имах да давам на Мтел и Глобул около 100 лева, през ден ми звъняха и ме заплашваха със съд. Накрая им пратих по факса фалшив смъртен акт с моето име и спряха да ме притесняват. Така изтече и 5 годишната давност на тези задължения.

  12. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #355

    Re:Още един шаран в мрежата на Ванко

    Ами те тезуи фирми разчитат именно на страха на хората. Безпокоят те, заплашват те със съд...и ако поддадеш си вземат процента от това което дължиш. Ако се окажеш обаче "костелив орех" не могат да ти направят нищо, освен да продължат да звънят по телефона, за което може да се подаде оплакване за телефонен тормоз. Могат и да заведат дело и така да преминат по стандартната процедура.... но това доколкото ми е известно е възможно за суми над 1000лв или нещо подобно...

    Не мисля, че някой има право да ме безпокои постоянно по телефона или с посещения в дома ми защото съм дължял нещо на някого....След като толкова много го е грижа да заведе дело, да го спечели и ще си получи това което иска.
    Всичко останало е тормоз и рекет.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #356

    Re:Още един шаран в мрежата на Ванко

    Не обсъждам каква е фирмата , а само опроовергавам че не е законна. Кой какви начини има за вземане - не ми пука.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    91
    #357

    Отговор: Re:Още един шаран в мрежата на Ванко

    Цитат Първоначално публикувано от granity Виж публикацията
    Ами аз и от Ванко68 не мога да се оплача дойде човека докара ми и монтира един подов Дайкин платих му на ръка и толкова.Реших ,че ще търся друга фирма да го обслужва после в моя регион,но просто не съм имал проблем с машината.Купих го от него заради цената ,която ми предложи.Само че това бе през 2009г.После и аз се изумих от написаното тук и не мога да си обесня как е тръгнал по тоя път.

    Също и аз. Мисля, че писах и в друга тема. Уговорихме се да монтира една Мидея, дойде с още един тип, не съм гледал други монтажи, но смея да твърдя, че го направи като за учебник, външното тяло като монтираше се държеше на кутрето на левия си крак. Доста добре стана монтажа, обезвъздушаване, дупки...това през 2010, оттогава може да му е мръднала съчмата. И аз за пореден път се учудвам на писаното тук...но явно човек като види пари и се променя.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    72
    #358

    Отговор: Още един шаран в мрежата на Ванко

    Ако ми позволите да повдигна леко нагоре темата за Иван Иванов, Маринела Кънева и като цяло Интертермо...
    Не си и помисляйте! Измамниците продължават да работят, макар и в по-малки темпове, за което лично аз съм доволен.

  17. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #359

    Отговор: Още един шаран в мрежата на Ванко

    Цитат Първоначално публикувано от GalinRachev Виж публикацията
    Ако ми позволите да повдигна леко нагоре темата за Иван Иванов, Маринела Кънева и като цяло Интертермо...
    Не си и помисляйте! Измамниците продължават да работят, макар и в по-малки темпове, за което лично аз съм доволен.
    Нещо по-конкретно?

  18. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #360

    Отговор: Още един шаран в мрежата на Ванко

    бе няма ли кой да му начука канчето на тоя....!?! Честно ако мен ме беше завлякъл с толкова пари досега поне два пъти щях да го направя труден за рисуване....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Прекъсва ми мрежата ??
    От obshtinska_mishka във форум Мрежи
    Отговори: 41
    Последно: 04-05-16, 19:45
  2. проблем с мрежата или ?
    От eror във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 13-09-08, 08:43
  3. Проблем с мрежата
    От deveca във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 21-11-05, 18:50
  4. Help губи ми се мрежата?
    От AVATARAT във форум Мрежи
    Отговори: 11
    Последно: 21-05-04, 02:23
  5. Как да конфигурирам мрежата?
    От Go_Play във форум Linux
    Отговори: 8
    Последно: 25-01-04, 15:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе