Страница 679 от 707 ПърваПърва ... 629669677678679680681689 ... ПоследноПоследно
Резултати от 10,171 до 10,185 от общо 10591
Like Tree5865Одобрявам

2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #10171

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Преди 10 на години гледах интервю на някаква мацка бивш заместник директор във ФБР .В началото на 80 те се обсъждало на всички американци с криминално досие да сложат гривни с Джи пи ЕС.Отказали се , защото очаквали че ще избухне гражданска война.
    Та жената каза ,не си представяхме че след 20 години всички ще ги сложат доброволно ,барабар с микрофон и камера.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #10172

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    ЧИ то вече си го правят , а "хапчетата" съвсем доброволно си ги носите по джобовете и на ръцете..., че и често се натискате сами за по-нов модел "хапче"
    То,че могат да ми чипират е ясно(както си искат).Пък и на едни наши братя им казали,че ще им вземат ДНК-то и те не си го дават.Какво против имат целия свят да стане като тях не знам.
    Малко на расова дискриминация ми прилича.Спрямо нас де,не си дават наследството.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #10173

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Единият от колегите ми вече го обърна на пневмония. Засега имал нормална сатурация, но вече в две болници не могат да го приемат, защото места няма, заради такива като него- многознайковци, разбиращи от всичко, с купени сертификати.

    Малко статистика от ковид отделение, където работи много близък познат. От 35 хоспитилизирани:

    Ваксинирани:6
    Неваксинирани:29

  5. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #10174

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от Dedo1975 Виж публикацията
    Дай да пофантазираме малко.
    Ти кажи какво може така да е изрязано, че думите на шефа на Пфайзер:

    "Агенцията по храните вече е одобрила първото електронно хапче. То представлява биологичен чип, който е вграден в хапчето",

    да изглеждат извадени от контекста.
    И на мен ми се струва нереално това признание и за това ще приема твоята версия, стига да не е изсмукана от пръстите.
    А на мен понятието "биологичен чип, който е вграден в хапчето" ми звучи като тънка подигравка с "драгите зрители"!
    Kx одобрява това.

  6. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #10175

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    чип щели да ми слагат, от цру и то през инжекция и ли хапче. на мен простакът банален, чак от сащ се интересували, от мен. Няма смисъл да си харчат чипчето, по добре да ми опишат профила на един лист в картонена папка, даже и на едно картонче става, каквито имаха старите доктори, в картотеката си

    и друго се питам? В графата храни, как биха се справили изобщо, в секция любими - шкембе чорба, с чесън и подправки като те там и една баница със сирене не знаят какво е, пък да не говорим, за боза, без поддладител

    още от сега и заявявам публично, дръжте си чипа, за по умни и интересни хора. От простаци, като мене нищо няма да извлечете

  7. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,870
    #10176

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    ...1/3 от народните представители от "**********" са ваксинирани...
    Секретарят на парламентарната група на "**********" Николай Дренчев е ваксиниран. И след като си е поставил ваксината обаче, той продължава публично да говори срещу ваксините.
    https://dnes.dir.bg/obshtestvo/edna-...sa-vaksinirani
    Звучи ми като "малко бременна" .

  8.  
     
  9. etg
    etg е офлайн
    Administrator
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,393
    #10177

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Аз до април миналата година гласувах за "**********". После обаче за мен те тотално изперкаха с ваксините, явно решиха, че това е най-удачния начин да съберат последователи и да влязат в парламента. И се оказаха прави де, стратегията беше правилна и този път успяха да влязат.
    И въпреки, че не гласувах за тях, бях много доволен, че влязоха в парламента, защото смятам, че винаги трябва да има някой, който да разлайва кучетата, и да не бъде "г-н/г-жа Йес". Лошото е, че те се оляха вече. А лошата опозиция на практика не е опозиция, а се превръща в патерица на властта.
    И, честно иказано, тия протести срещу зеления сертификат му звучат много малоумно като формулировка. Да протестира някой срещу ограниченията - да, това го разбирам, ама както те казват "срещу зеления сертификат" ... Т.е. излиза, че тях не ги бърка това, че някой е ограничен, а че за някого ограниченията не важат. Напомня ми лафа "Я не сакам на мене да ми е добре, я сакам на Вуте да му зле."

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #10178

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    След като зеленият сертификат е носител на ограниченията, се протестира срещу него, напълно логично е.
    Няма зелен сертификат, няма ограничения.
    Като са толкова сигурни в тези препарати, да ги направят задължителни и да си носят отговорността.
    А не така лицемерно и завоалирано, чрез ограничения да те принуждават 'доброволно' да се бодеш.
    tanatos одобрява това.

  11. etg
    etg е офлайн
    Administrator
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,393
    #10179

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Март 2020 година нямаше сертификати.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #10180

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Не го бяха измислили все още, като средство за налагане на неволеви действия.
    Сега има и ограниченията са изцяло обвързани с него.
    След като ми искат сертификат, за да се нахраня като нормален човек в ресторант през обедната ми почивка, а не да ям в офиса или по пейките като някакъв несретник, ако нямам такъв, значи в него е проблема.
    Ситуацията е: щом имаш зелен сертификат, значи си свободен човек, ако нямаш, си някакъв прокажен с ограничени човешки права.
    tanatos одобрява това.

  13. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,870
    #10181

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    …но вече в две болници не могат да го приемат, защото места няма….
    малко по-горе гюркай го е писал…
    А още не се е почнало.

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #10182

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    кой е първият човек в бг с инплантиран чип? Бойко! Благодарение на него откриха кюлчетата и пачките. Жалко само, че тогава беше, само в образ на Бета версия, иначе щяхме и да знаем, коя е мата хари

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,452
    #10183

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    https://ourworldindata.org/grapher/i...s?country=~ISR
    https://ourworldindata.org/covid-deaths-by-vaccination

    https://pbs.twimg.com/media/FIrQKWAV...jpg&name=large
    https://pbs.twimg.com/media/FInCmmUV...name=4096x4096

    https://twitter.com/Bob_Wachter/stat...13165039095810

    8 януари 2022 г.: Хоспитализациите с Covid в САЩ вече са над 133 000, нов рекорд за пандемия. Независимо дали са за Covid или с Covid, тази ситуация поставя прекомерен стрес върху здравните специалисти в цялата страна и ще се влоши, преди да се подобри.

    предполагам че до две седмици ще качат и варианта Делтакрон в сайта
    https://covariants.org/
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 09-01-22 в 19:43.

  17. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,774
    #10184

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от ccankov73 Виж публикацията
    https://dnes.dir.bg/obshtestvo/edna-...sa-vaksinirani
    Звучи ми като "малко бременна" .
    Това сутринта го гледах. Не съм изненадан. Обаче не мога да разбера защо не са се подготвили за тоя разговор, който е бил въпрос на време. Електоратът, към който са им посланията ми е ясен, обаче това да не могат да го предвидят силно ме изуми, защото очаквах по-високо ниво от кукловодите.
    Елементарен е отговора, за да се измъкнат от ситуацията. Например: " Ваксинирах се, защото трябваше да пътувам в чужбина и не мога да стоя под карантина. Такива съм им безумните законите. Против ваксинацията съм и зелените сертификати, за да не изпитват нашите граждани това ......."
    А техният неадекватен отговор беше от сорта на: "Ама мама е стара... Жената ми упражни натиск.. Ама аз не исках, ама то така стана..."

    Жалка история, PR-ката май беше най-умната, но и тя не можа да спре вентилатора навреме. Смятай какви хора си вкарахме да правят закони и да мислят в дългосрочна перспектива кое е добре за нас и държавата!!!
    espace, Kx, svetlio1 и 1 други харесват това.

  18. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #10185

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    А бе, какъв делтакрон ви гони - те кипърците още на другия ден си признаха, че нещо са объркали при изследванията, няма такъв вариант.
    https://www.cnn.gr/ellada/story/2967...noyn-analyseis
    Този пост е редактиран от tony34al; 10-01-22 в 09:50.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Philips телевизори (инфо на първа страница)
    От kod във форум Philips телевизори
    Отговори: 985
    Последно: 27-04-24, 20:57
  2. SONY телевизори 2019
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1118
    Последно: 17-03-20, 08:52
  3. LG телевизори 2019
    От kod във форум LG телевизори
    Отговори: 500
    Последно: 09-03-20, 11:33
  4. Samsung телевизори 2019
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 493
    Последно: 29-01-20, 07:06
  5. Избор на климатик '2019
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3063
    Последно: 04-01-20, 10:11

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе