Страница 2 от 21 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 301
Like Tree28Одобрявам

Избор на Андроид ТВ Бокс

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    34
    #16

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    За да ти тръгне звука от MX player ,трябва да му качиш кодеците за DTS....MX Player Custom Codec with DTS & AC3 Support

    За настройките на KODI чети тук:Kodi (XBMC) - безплатен медия център. Инсталиране, първи стъпки, съвети | Програми - www.1lev.com
    Благодаря, но се чудя, кое от всичките е за мен?
    Custom Codec v1.8.0 (For MX Player 1.8.x [not compatible with 1.7.x])

    1. Arm v7-Neon
    2. Arm v7-Tegra3
    3. Arm v7-Tegra2
    4. x86
    5. AIO Pack

    Ще съм Ви благодарен за помоща!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #17

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Arm v7-Neon rev1 и си в играта

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    34
    #18

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    Arm v7-Neon rev1 и си в играта
    Благодаря много!!!
    Всичко се оправи и е както трябва!!!
    Има звук, субтитри и т. н.
    Просто трябваше време да си поиграя малко.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    34
    #19

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Ще съм благодарен, ако ме насочите към някакъв списък от приложения подходящи за моя тв бокс, че се чудя какво да му инсталирам. Нещо гугъл плея ме реже и не ми показва всички приложения.

  6. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #20

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Реже те ,защото официалните приложения за инсталиране на андроид тв и тв бокс са само няколко....трябва да пробваш по "другия" начин...,виж дали на тв бокса можеш да качваш приложения от неизвестни източници...някъде в менюто имаш такава опция....

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    34
    #21

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    Реже те ,защото официалните приложения за инсталиране на андроид тв и тв бокс са само няколко....трябва да пробваш по "другия" начин...,виж дали на тв бокса можеш да качваш приложения от неизвестни източници...някъде в менюто имаш такава опция....
    Да, пробвах, инсталират се.
    Сложих си MX Player Pro, пробвах и приложението на Булсатком, като от Гугъл плей не ми даваше да го инсталирам, но го дръпнах от нета, качих го на флашка и т. н.

    Интересува ме, ила ли накъде хранилище с APK-та за тв боксове, от където да си ги дърпам и да са изпробвани и сигурни?

    И нещо друго ако се сещате, да ми дадете, като съвет или идея за тв бокса?

    Благодаря предварително!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    34
    #22

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Мисля, че вече всичко е наред. Инсталирах доста приложения без проблем. Вчера махнах фабричното КОДИ, защото забиваше, дръпнах последната версия /16.1/ и мисля, че вече е както трябва - дойде му БГ-то от всякъде .
    Вчера също така попаднах на един сайт с APK-та www.koplayer.com , от който мисля, че могат да се теглят всички които ги има качени и в Гугъл Плей.

    Иначе специални благодарности на iveto за APK-та!
    Всички се инсталираха без грешка!

    iveto одобрява това.

  10. Member Аватара на ronnie72
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    171
    #23

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Обмислям покупката на Mini M8S S905. Най-много ме интересува как е положението със субтитрите, има ли всички настройки - големина, кант, позиция на екрана и т.н.
    Благодаря предварително.

    Mini M8S TV Box - компактно и евтино устройство с добри възможности | Джаджи - www.1lev.com

  11. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #24

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Този Mini M8S S905 е хардуер под Андроид. Дали и какви субтитри ще имаш зависи от теб какво ще му инсталираш. Плеъра KODI е най-добър в това отношение. Бъди сигурен,че нито един софтуер и плеър под Андроид няма да плейва като твоя WD. Аз имах MiniX и го разкарах по тази причина. Все проблеми от различно естество, ниска резолюция при Bulsatcom,HBO GO, Voyo, Vbox7 , Торент ТВ и други. Дори и при KODI не всички звукови формати тръгват , както и субтитрите понякога не ми тръгваха. За мен тези устройства са като таблет с външен екран. То и затова им е ниска резолюцията ,че се разпознава от повечето приложения като телефон или таблет. Единствено през браузър можеш да гледаш нещо качествено и то зависи от стрийма
    Този пост е редактиран от ceco7; 05-08-16 в 21:19.
    ronnie72 одобрява това.

  12. Member Аватара на ronnie72
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    171
    #25

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Няма да гледам нищо онлайн. Телевизии не ме интересуват. Просто WD TV Live вече не чете всичко - не разпознава някой от новите .mkv файлове и не чете Н.265. Затова търся евтина алтернатива.

  13. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #26

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс


  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #27

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Офертата е добра, но не възпроизвежда 10-bit H.265. Този - http://www.itx.bg/bg/mini-pc/minixtm-neo-u1.html - би трябвало да се справи, или някой друг с Amlogic S9xx. Ето една полезна таблица, в която е показано за кой чипсет, какви хардуерни ускорения поддържа Коди:
    Android hardware - Official Kodi Wiki
    Този пост е редактиран от Frogst; 07-08-16 в 23:39.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    89
    #28

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Този,чете всичко с най-новия чип на AMLOGIC S905X,към края на месеца излиза S912.Очаква се той да бъде по-мощен тъй като е с 8 ядра и по мощна графика.

    - -http://olx.bg/ad/android-6-0-x96-amlogic-s905x-smart-set-top-tv-box-ID6cjxs.html - - - - - - - -

  17. Member Аватара на ronnie72
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    171
    #29

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Е, какви са тези цени?! MINI M8S е около 30$ по сайтовете, затова и го загледах. Ако ще се дават 200 лева и нагоре, по-добре нещо със Sigma или Realtek чип.

  18. Novice
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    1
    #30

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Здравейте след не много голям размисъл си купих beelink R68 TV Box RK3368 Android 5.1 като основната ми цел беше да гледам hbo go на не смартовия ми 40 инчов Panasonic,логнах се и инсталирах приложението hbo go ! Влязох в акаунта си пуснах филм и само звук и черен екран излиза съобщение 'моля спрете втория дисплей" Какво ли не правих преинсталирах акаунти редуцирах устройствата достъпни до hbo go и какво ли не !Моля за помощ и някакви идеи какво може да се направи !Благодаря предварително ....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 21 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на медиа плеър или Андроид мини компютър!!!
    От jovko във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 20
    Последно: 04-06-16, 09:56
  2. Отговори: 6
    Последно: 24-12-15, 12:32
  3. Продавам нов Андроид ТВ Бокс Zidoo X6 Pro
    От orlie във форум Приключили продажби
    Отговори: 5
    Последно: 01-12-15, 23:32
  4. HDD бокс на мястото на СД рома?
    От backinblack във форум Общ - хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 15-12-13, 13:08
  5. андроид таблет-съвет за избор
    От gogyto във форум Мобилни устройства
    Отговори: 2
    Последно: 26-09-12, 18:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе