Страница 4 от 21 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 301
Like Tree28Одобрявам

Избор на Андроид ТВ Бокс

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    18
    #46

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Затихнало исках да напиша.

    Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    34
    #47

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Цитат Първоначално публикувано от sasata Виж публикацията
    Наистина никой ли няма мнение по моя въпрос,или всичко е загинала в този форум

    Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk
    Скъпичко ми се струва на мене. Можеш да си намериш по евтин тв бокс с около 70-80лв. със същите параметри.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    18
    #48

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Не ми е за парите,а да знам,да ми каже някой,че е добро,все пак Amlogic

    Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    29
    #49

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Щом никой не ти е отговорил, явно никой от посещаващите този форум не е имал допир до точно това устройство което си набелязал. По характеристики, плеър като всеки друг китайски плеър за около 60$, но е по-скъпичък заради това, че си го взимаш от тук, има БГ гаранция и предварителни настройки на KODI. Поръчваш, тестваш и ако не ти хареса го връщаш.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    89
    #50

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Ако отидеш във форума на TRONSMART точно от модел има много оплаквания,най-вече откъм подръжка и ъпдейти,последният е от април месец.Попитай в http://novtablet.com,дали ще внасят с новия чипсет s912,модела е vega s96.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    18
    #51

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Ами те казаха,че този е последния модел,а новия за който говориш вече ще е и по скъп,точно там е разковничето,дали си заслужава да вземеш последния модел или и този ще ми върши перфектната работа

    Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    18
    #52

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Тъй като гледам Tronsmart S96 има същите данни почти като този който съм си харесал,даже цената му е по ниска.Ще видим..

    Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    90
    #53

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Цитат Първоначално публикувано от Stefan Виж публикацията
    Според мен, това не се отнася за KODI. Просто в него, тази функция за субтитрите си е вградена. Свали си от сайта на KODI, версия за windows и го разучи на компютъра си и сам ще се убедиш какво е положението. Ако по някаква причина, китайците са сложили осакатена версия на KODI, то ти би трябвало да можеш да си инсталираш нормална версия от google play или такава директно от сайта им. Поне на моя плеър, нямаше никакви грижи да изтрия вградената версия и да сложа по-нова. Сега как е реализиран софтуерно конкретния плеър, няма как да знам.
    Ако търсиш малко по-качествен плеър, погледни ето тези на Beelink GT1. Забележи, че и на тях пише, че не поддържат субтитри, но това не е така.
    Здравейте, имам посочения плеър Beelink GT1, мога да кажа че след последния ъпдейт който пуснаха всичко си работи без грешка. Пуска си 4К без никакви грижи и няма никакви проблеми със субтитрите. С Андроид 6.0 е отваря без проблеми всичко включително до jellyfish-200-mbps-4k-uhd-hevc-10bit.mkv но трябва да е на бърза флашка. Ето го и SoC S912 на страницата на KodiWiki.
    Този пост е редактиран от VaskoD; 09-11-16 в 11:41.

  11. Member Аватара на zmeya.70
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Северозападо
    Мнения
    303
    #54

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Никой ли няма, какво да каже за тоя андроид тв бокс.
    Добьр ли е като параметри, има ли си софтуерна подрьжка, как се дьржи при гледане на филми /онлайн/ или от флашка.
    Процесора от добрите ли е сравнение с някой други в ценовия си диапазон.

    Mнeния нa пoлзвaщи или зaпoзнaти c тoвa чyдo Zіdоо Х6 Рrо RК3368 осtа соrе Lоllірор ТV Вох Щe имaм ли пpoблeм c вepcиятa нa aндpoидa мy 5.1 , ĸaтo гo глeдaм нa TB/xд/ peзoлюция. Tв ми e c XДMИ 1.4- a нa тв бoĸca e 2.0

  12. Novice
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    5
    #55

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Здравейте Колеги!
    От близо месец се МЪЧА с MXQ pro 4k.Използвам го основно за гледане на филми и музика от външен хард-Тошиба-1.5Тб. В момента в който включа харда в USB-то или забива или се рестартира,особено когато е включено КОДИ-работи 1-1.5 мин.и забива-следва рестарт и т.н. Мисля си ,че вероятно е от захранването,но не му разбирам толкова.Иначе когато харда не е включен работи горе-долу добре.Ако някой може да даде някаква идея ще бъда благодарен.Разбрах,че колегата Stan4o12 ,работи с такъв бокс.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    13
    #56

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Цитат Първоначално публикувано от kar4o73 Виж публикацията
    Ако отидеш във форума на TRONSMART точно от модел има много оплаквания,най-вече откъм подръжка и ъпдейти,последният е от април месец.Попитай в http://novtablet.com,дали ще внасят с новия чипсет s912,модела е vega s96.
    Ако има мераклии за S96 на Tronsmart, имам наличен. Само дето първата партида са я пратили с грешен адаптор (5,5 вместо 3,5). До няколко дена ще пристигне и правилният.

    Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    18
    #57

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Отказах се от s95 и s96 на Тронсмарт,сега това ми е в главата
    https://m.aliexpress.com/item/327189...aff_platform=y

    Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2015
    Мнения
    86
    #58

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Аз се колебая м/у андроид и уиндолс?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    12
    #59

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Слагам това тук, защото това е първата тема, която излиза при търсене на "Android tv box мнения" и с право.
    Ето малко помощ за тези, които искат да си свържат Kodi tv box-a cъс стар телевизор без hdmi.
    Вариант 1 е да се вземе HDMI2AV адаптер. Внимавайте да не е AV2HDMI.
    Такъв вариант ви трябва:
    http://www.electronics.bg/product_info.p...d=21010606
    От китай е над двойно по-евтин:
    https://m.aliexpress.com/item/3259613096...platform=y

    Другият вариант е директно с кабел. Кабелът прилича на 3.5mm към чинчове, но не е точно такъв. Трябва ви такъв с четири, а не 3 конектора на 3.5 изхода и то не всеки вариант става - по-различен е от такъв за камера. След обиколка на няколко магазина и 2 грешни кабела, стана с ето този, като само ако не е пъхнат докрай. За аудио трябваше да ползвам червения, вместо белия чинч, въпреки цветовата маркировка на телевизора:
    ЕЛИМЕКС - ПАСАТ ЕЛЕКТРОНИКС ООД и CABLE 3RCA PLUG TO 3.5MM PLUG WITH 4CONTACTS
    Същият го има от Китай, не много по-евтин:
    https://m.aliexpress.com/item/3259621050...2596210508

    P.S. Относно саморестартирането - моят бокс е x-tremer stb 400 от Зора - c Amlocic s805. Android 4.4.2 Спря да се саморестартира като му изключих блутута. На него SPMC върви по-гладко от Kodi.

  18. Novice
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    8
    #60

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    https://www.olx.bg/ad/prodavam-nov-4...v-ID6sx6U.html Какво ще кажете за тази обява? Желая да си закупя смарт тв бокс но нямам много познания по темата .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 21 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на медиа плеър или Андроид мини компютър!!!
    От jovko във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 20
    Последно: 04-06-16, 09:56
  2. Отговори: 6
    Последно: 24-12-15, 12:32
  3. Продавам нов Андроид ТВ Бокс Zidoo X6 Pro
    От orlie във форум Приключили продажби
    Отговори: 5
    Последно: 01-12-15, 23:32
  4. HDD бокс на мястото на СД рома?
    От backinblack във форум Общ - хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 15-12-13, 13:08
  5. андроид таблет-съвет за избор
    От gogyto във форум Мобилни устройства
    Отговори: 2
    Последно: 26-09-12, 18:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе