Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал e вашият LCD телевизор LG ?

Гласували
384. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" LCD и по-малко

    23 5.99%
  • 32" LCD

    142 36.98%
  • 37" LCD

    69 17.97%
  • 42" LCD

    123 32.03%
  • 47" LCD

    23 5.99%
  • 55" LCD

    4 1.04%
Страница 106 от 151 ПърваПърва ... 5696104105106107108116 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,576 до 1,590 от общо 2263

LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    138
    #1576

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от pmdm
    Здравейте, от вчера вече съм с втори телевизор LG 26LD350, който взех за спалнята. Първите впечатления за него са страхотни: жива картина, страхотен ъгъл на виждане, равномерна подсветка, задоволително черно и бяло, хубав звук, лесни настройки (има интерактивен помощник). Безпроблемно се свърза с РС по DVI-HDMI + 3.5мм-3.5мм (докато другият тфт монитор е все още вързан към второто DVI на видео картата). Резолюцията е нативната 1360х768, която не е лоша , но всичко изглежда леко голямо (може би, ако беше FullHD 1920х1080 щеше да свърши по-добра работа).

    Сега искам да попитам следното и ако някой може да ми отговори ще съм му много благодарен:
    1. мога ли да хвана тестовите цифрови ефирни канали
    2. тъй като връзката с РС беше само за пробата, има ли лесна схема за отключване на видео подръжката чрез usb порта или за този модел още не е измислен начина (м/у другото гледането на снимки и музика е великолепно, зареждат се бързо,а плеърат е лесен за ползване).
    1. Относно резолюцията , пробвай от видео картата на компа да дадеш максимална резолюция1920:1080(нищо, че тв- то не е фул хд), а телевизора - режим картина - just scane
    2. Прочети в темата има няколко начина за активиране на усб - то :
    а) Начинът на коко5 (аз използвам този начин)
    б) С определени модели джсм(телефон, който да има функция дистанционно, някои нокии )
    в) Да си направиш сервизно дистанционно(има я дадена схемата) - а, мисля, че някой във форума правеше срещу заплащане.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    138
    #1577

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    3. За цифровите ефирни, ако си от софия - избираш страна Финландия, антена, пълно сканиране

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    44
    #1578

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    @JovaniJo и @ simeonbf с швеция стана, мерси много, страшни сте хванах btv, bnt, ббт, nova, tv7, the voice с прилично качество и probg с по-лошо

    @hristoslav2 пак изкара инфо Дано да стане накрая и с моя 26LD350. М/у другото 22-ката е с някаква матрица, която е много зле - като на евтин тфт монитор ми се стори

    @ simeonbf нямам чак толкова проблеми с ползването му като монитор А само за инфо, видео картата ми GeForce 7600GT вади макс резолюция на монитора белинеа 19" 1280х1024, докато на тв-то излизат 2 типа резолюции: НD (всички ги пробвах , но са размазни дори и при 1920х1080) и РС (при макс 1360х768, където вади най-добър резултат)

    -за коко5 съм чувал , но май няма да успея да се справя със светодиоди и прочие (ако това е метода)
    -с gsm също се замислих да пробвам. Имам нокиа със симбиан, но нямам инфраред за да емулирам дистанционно

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    13
    #1579

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    живот си живеете ей...аз и през шотландия да мина, пак не фащам никви цифрови...
    то се е видяло...ще плащам екстра

  6. Novice
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    3
    #1580

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Здравейте днес си купих LG 42LH5000 ,но не мога да влеза в меню настройки - усилвател и другият ми проблем е ,че стои само на 50Hz .За страна съм избрал Швеция.Вече 3 часа чета и нищо не става ,а картината да не говорим какви ли не настройки се мъча и пак зле .,а забрвих кабелната ми е на Мегалан,но не е от нея на старото LG което е вече 3 годишно се вижда екстра.Помагайте ,че вече мисля да го връщам

  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    95
    #1581

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Благодарение на форума се сдобих с LG32LH3000. Доволен съм от покупката единствено ме дразни, че не може да се гледат цифровите канали от кабеларката, но ТВ-то няма вина. Май трябва CI модул с карта, та за сега ще се гледа каквото може.

  8.  
     
  9. Member Аватара на JovaniJo
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    168
    #1582

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от markovgolf
    Здравейте днес си купих LG 42LH5000 ,но не мога да влеза в меню настройки - усилвател и другият ми проблем е ,че стои само на 50Hz .За страна съм избрал Швеция.Вече 3 часа чета и нищо не става ,а картината да не говорим какви ли не настройки се мъча и пак зле .,а забрвих кабелната ми е на Мегалан,но не е от нея на старото LG което е вече 3 годишно се вижда екстра.Помагайте ,че вече мисля да го връщам
    Заводски настройки, избор на режим у дома и тогава всичко отначало стъпка по стъпка.

  10. Member Аватара на JovaniJo
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    168
    #1583

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от rodeo1
    Благодарение на форума се сдобих с LG32LH3000. Доволен съм от покупката единствено ме дразни, че не може да се гледат цифровите канали от кабеларката, но ТВ-то няма вина. Май трябва CI модул с карта, та за сега ще се гледа каквото може.
    Ако си направиш труда да почетеш по назад е написано, без тях няма да минеш.Все пак зависи от кабелния ти оператор, но вече почти всичко се кодира. Безплатния обяд свърши, и това го повтарям от зората на цифровата кабелна ТВ. Крайно време е човек да се научи да плаща за услугата, която иска, стига тя да съответства с подобаващо си качество.

  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    95
    #1584

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от JovaniJo
    Ако си направиш труда да почетеш по назад е написано, без тях няма да минеш.Все пак зависи от кабелния ти оператор, но вече почти всичко се кодира. Безплатния обяд свърши, и това го повтарям от зората на цифровата кабелна ТВ. Крайно време е човек да се научи да плаща за услугата, която иска, стига тя да съответства с подобаващо си качество.
    Имам цифровия приемник на кабеларката и съответно картата им, и разбира се си плащам. Нямам този модул и единия тв остава само на аналогов сигнал.

  12. Member Аватара на JovaniJo
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    168
    #1585

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от rodeo1

    Имам цифровия приемник на кабеларката и съответно картата им, и разбира се си плащам. Нямам този модул и единия тв остава само на аналогов сигнал.
    Зависи от оператора може да си вземеш модул и карта за 2-рия ТВ и плащаш такса за 2-ри ТВ, която е в рамките на около 3лв. на месец.Така и на двата ТВ има всичко, което се предлага.

  13. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    44
    #1586

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от rodeo1

    Имам цифровия приемник на кабеларката и съответно картата им, и разбира се си плащам. Нямам този модул и единия тв остава само на аналогов сигнал.
    От познати знам, че в Пловдив една от кабелните ДСС все още са в процес на разработка и не са пуснали C модулите, иначе вариантите са 2и цифров приемник и допълинителна такса ~5 лв.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    95
    #1587

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Ще видя какви са условията, съмнява ме да са добри точно сега когато вече кабеларката е Близуууууу Ако някой се интересува ще пиша какви са условията за допълнителен модул, ако въобще го предлагат.

  16. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    44
    #1588

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от rodeo1
    Ще видя какви са условията, съмнява ме да са добри точно сега когато вече кабеларката е Близуууууу Ако някой се интересува ще пиша какви са условията за допълнителен модул, ако въобще го предлагат.
    blizoo: 80 лв модулчето + 5 лв на месец

  17. Member Аватара на JovaniJo
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    168
    #1589

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от pmdm
    blizoo: 80 лв модулчето + 5 лв на месец
    MSAT Cable 80 лв модулчето + 3 лв на месец + карта 25 лв.

  18. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #1590

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Само не ми е ясно , след като си абонат и са ти продали СА модул , защо ти искат и пари за картата ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 104
    Последно: 21-10-16, 16:49
  2. Ferguson / FAQ - на първа страница, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 4
    Последно: 08-07-16, 17:42
  3. Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 1357
    Последно: 05-05-11, 11:07
  4. Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 1760
    Последно: 26-12-10, 15:39
  5. Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 2567
    Последно: 07-12-10, 14:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе