Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал e вашият LCD телевизор LG ?

Гласували
384. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" LCD и по-малко

    23 5.99%
  • 32" LCD

    142 36.98%
  • 37" LCD

    69 17.97%
  • 42" LCD

    123 32.03%
  • 47" LCD

    23 5.99%
  • 55" LCD

    4 1.04%
Страница 107 от 151 ПърваПърва ... 5797105106107108109117 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,591 до 1,605 от общо 2263

LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на JovaniJo
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    168
    #1591

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    Само не ми е ясно , след като си абонат и са ти продали СА модул , защо ти искат и пари за картата ?
    Въпроса е към MSAT Cable през цялото време говоря за 2-ри телевизор. Май имаше опция при връщане на картата възстановяване на сумата, нямам спомен вече понеже бях от първите абонати с карта. Модула си е мой и е оригинален Conax firmware ver.4.Имат и други схеми връщаш сет-топ бокса и ти дават безплатно модула и картата но си оставаш на 1- ТВ.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    3
    #1592

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от JovaniJo
    Заводски настройки, избор на режим у дома и тогава всичко отначало стъпка по стъпка.
    Не става още от начало съм избрал у дома

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    138
    #1593

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от pmdm
    @JovaniJo и @ simeonbf с швеция стана, мерси много, страшни сте хванах btv, bnt, ббт, nova, tv7, the voice с прилично качество и probg с по-лошо

    @hristoslav2 пак изкара инфо Дано да стане накрая и с моя 26LD350. М/у другото 22-ката е с някаква матрица, която е много зле - като на евтин тфт монитор ми се стори

    @ simeonbf нямам чак толкова проблеми с ползването му като монитор А само за инфо, видео картата ми GeForce 7600GT вади макс резолюция на монитора белинеа 19" 1280х1024, докато на тв-то излизат 2 типа резолюции: НD (всички ги пробвах , но са размазни дори и при 1920х1080) и РС (при макс 1360х768, където вади най-добър резултат)

    -за коко5 съм чувал , но май няма да успея да се справя със светодиоди и прочие (ако това е метода)
    -с gsm също се замислих да пробвам. Имам нокиа със симбиан, но нямам инфраред за да емулирам дистанционно
    За метода на КОКО - вземи едно старо дистанционно,извади му светодиода,той има две метални краченца, запои две кабелчета за тях, тези две кабелчета се вкарват на мястото на тонколона(стерео уредба, дом. кино, усилвател - каквото имаш вкъщи),трябва ти една програма(или потърси мп3 вариант на звука)пускаш звука на системата си, а диода насочваш към тв- то(50ст - 1м).

    Ако искаш дай ми имейл на лични и ще ти изпратя подробна информация плюс програмата.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    Велико Търново
    Мнения
    100
    #1594

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Помощ, бях сложил и аз на моя ЛХ5000 версия 3.63 но ми се загибиха някои канали.Пожторих смяната с 3.55,но голям проблем -ТВ се изклиу4и и пове4е не реагира изобщо на никакви бутони.Свети си 4ервено отдолу и само това.Помогнете моля Ви.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    Велико Търново
    Мнения
    100
    #1595

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Отново ,моля ,пи6ете ако някои знае как да пусна ТВто не деиства ни6то освен коп4ето отдолу ON-Off

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    180
    #1596

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от barnett
    Отново ,моля ,пи6ете ако някои знае как да пусна ТВто не деиства ни6то освен коп4ето отдолу ON-Off
    panservis
    има някъкъв начин за хардуерен ресет (не знам в твоя случай да ли ще стане)но не те съветвам ако не си запознат да опитваш сам

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    Велико Търново
    Мнения
    100
    #1597

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    EEE не може ли да го оправя в нас???Толкова ли е зле?Аз то4но както си пи6е по книгите го варнах кам 3.55.Просто после като се самоизклиу4и и не иска да се пусне отникаде.Няма ли някакав на4ин да се размине без сервиз 4е те и гаранция няма да признаят ве4е???

  10. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #1598

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    " Без паника! Има авариен способ! Постави флашката с фърмуера, натисни бутона "menu", постави курсора на раздел"option" (но не влизаш в него!!!), след което 7 пъти натисни бутона "FAV" на дистанционното управление (над бутона Mute)!!! (по нататък изибери файла ръчно и см предходният пункт и нищо повече не пипай)- и си в раздел firmware update - там избери файла - натисни ОК и започва ъпгрейд или даунгрейд. " - това го казва един колега по-напред в темата , търси и чети !


  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    Велико Търново
    Мнения
    100
    #1599

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    ти даи на4ина аз и без товая толкова я забата4их 4е....а и не стане ли пак в сервиз 6те ходи ,но поне Вси4ко да сам опитал.!!!Моля те!

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    Велико Търново
    Мнения
    100
    #1600

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    да така е ,колега ама то парво трябжа да се е пуснал телевизора 4е да отивам в мениу опции и т.н., а тои не се пуска от никое коп4е-може би само някаква комбинация резервна от бутони има ,но не я зная или е не6то друго.Аз един пат да стигна поне до син екран нататак мойе и да се оправя ,но...сега вси4ко е 4ерно и само 4ервения диод отдолу свети да ме дразни 4е не е син и тои.

  13. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #1601

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Като го изключиш от контакта , става ли нещо ?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    Велико Търново
    Мнения
    100
    #1602

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Ами изкиу4вам го после пак го пускам ,но само отдолу коп4ето деиства.

  16. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    180
    #1603

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    преди време имаше съфорумец подобен проблем с един филипс . единствния който може да ти помогне е Христослав той насочи колегата към руски форум и там братушките му показаха как да ресетне телевизора хардуерно свързано е с отваряне на tv което не те съветвам щом е гаранционен.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    Велико Търново
    Мнения
    100
    #1604

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Ами и отново тогава ,-моля те Христослав помагаи ако може6 .Маи ти знае6 вси4ко!Как да го ресетна или не6то друго 4е да трагне този ЛХ5000?

  18. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    180
    #1605

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    това е за филипс http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=62:15577
    а тов е картана на саита http://forum.ixbt.com/misc.cgi?id=sitemap
    A ЕТО И ФОРУМА А LG http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=62:10409

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 104
    Последно: 21-10-16, 16:49
  2. Ferguson / FAQ - на първа страница, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 4
    Последно: 08-07-16, 17:42
  3. Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 1357
    Последно: 05-05-11, 11:07
  4. Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 1760
    Последно: 26-12-10, 15:39
  5. Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 2567
    Последно: 07-12-10, 14:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе