Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал e вашият LCD телевизор LG ?

Гласували
384. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" LCD и по-малко

    23 5.99%
  • 32" LCD

    142 36.98%
  • 37" LCD

    69 17.97%
  • 42" LCD

    123 32.03%
  • 47" LCD

    23 5.99%
  • 55" LCD

    4 1.04%
Страница 55 от 151 ПърваПърва ... 545535455565765105 ... ПоследноПоследно
Резултати от 811 до 825 от общо 2263

LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на JovaniJo
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    168
    #811

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от barnett
    Извиняваи ама направих това с Финландия като страна и пак не се отклиу4ва Усилвателя нито функцията TruSuround
    За TruSuround изключи Clear Voice II и отиди на Швеция

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    Велико Търново
    Мнения
    100
    #812

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Благодаря стана с изклиу4ването на Clear voice2,но усилвателя не се пуска с никоя даржава и никоя отметка до сега поне!

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #813

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Не мисля ,че проблема е в телевизора ти.По-скоро е в слабият битрейт на програмите-провери си кабелната мрежа у дома. Ако не се оправи позвъни на кабелният ти оператор -обясни проблема и ги извикай да ти замерят сигнала стигащ до телевизора.
    Моето май ще да е от кабела, сега като поразбутах и пак почна да прави мурафети, явно не прави добър контакт буксата. В понеделник ще си сменя кабела и ще си сложа нова букса да видя дали е от това

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    29
    #814

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения


    Ползвам кабелна цифрова в Варна -Интербилд - до тв -то идва коаксиален кабел - тои влиза в едно устроийство - ако не се лъжа е декодер ESPEKTRA
    понеже моят LG 32FL2510 - си има такъв вид тунер - махнах това устроиство и включих направо кабела коаксиалният в него - пуснах си сканиране и си ми хвана всиките канали с цифровият тунер
    устроиството/декодера/ си го махнах, защото когато го свържа дори и с качествен скарт кабел - картината пак е по-лоша отколкото да включа директтно коаксиалният кабел
    Проблема ми е следният : ако съм без устройството - на LG-то - DYSKOVERY CHANEL- a това е канала който много гледам ми е без субтитри и не мога и да ги включа колкото и да се мъча от менюто на тв-то ,а когато включа декодера - субтитрите си ги има
    Има ли начин да си ги задействам без да е включено това устроийство ???Добре си спомнянм че в началото /още първият път когати си настроих каналите без устройството/си ги имах там субтитрите - как икога изченаха не знам ...

    Бях с софт 3.40 - сложих 3.15 /по описаните методи тук в форума/ активирах си USB ,след това упдеитнах до 3.55 , субтитрите си бяха изчезнали още преди тези манипулации - така и не се появиха ....

    Интересно ми е защо когато минах от 3.40 на 3.55 ТВ-то си запази запаметените канали ?

    Главният ми проблем е със субтитрите - има ли решение?

  6. Member Аватара на JovaniJo
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    168
    #815

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от s_toshkov
    Ползвам кабелна цифрова в Варна -Интербилд - до тв -то идва коаксиален кабел - тои влиза в едно устроийство - ако не се лъжа е декодер ESPEKTRA
    понеже моят LG 32FL2510 - си има такъв вид тунер - махнах това устроиство и включих направо кабела коаксиалният в него - пуснах си сканиране и си ми хвана всиките канали с цифровият тунер
    устроиството/декодера/ си го махнах, защото когато го свържа дори и с качествен скарт кабел - картината пак е по-лоша отколкото да включа директтно коаксиалният кабел
    Проблема ми е следният : ако съм без устройството - на LG-то - DYSKOVERY CHANEL- a това е канала който много гледам ми е без субтитри и не мога и да ги включа колкото и да се мъча от менюто на тв-то ,а когато включа декодера - субтитрите си ги има
    Има ли начин да си ги задействам без да е включено това устроийство ???Добре си спомнянм че в началото /още първият път когати си настроих каналите без устройството/си ги имах там субтитрите - как икога изченаха не знам ...

    Бях с софт 3.40 - сложих 3.15 /по описаните методи тук в форума/ активирах си USB ,след това упдеитнах до 3.55 , субтитрите си бяха изчезнали още преди тези манипулации - така и не се появиха ....

    Интересно ми е защо когато минах от 3.40 на 3.55 ТВ-то си запази запаметените канали ?

    Главният ми проблем е със субтитрите - има ли решение?
    Отиди на Discovery channel на ТВ-то натисни от дистанционното SUBTITLE пада меню с наличните езици избери bul. или български и натисни ОК .Изчакай малко да се появят. ИЛИ в настройките на ТВ-то MENU; ОПЦИЯ и там активираш език БГ Аудио БГ субтитри БГ страна да е Швеция

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    29
    #816

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от JovaniJo
    Отиди на Discovery channel на ТВ-то натисни от дистанционното SUBTITLE пада меню с наличните езици избери bul. или български и натисни ОК .Изчакай малко да се появят. ИЛИ в настройките на ТВ-то MENU; ОПЦИЯ и там активираш език БГ Аудио БГ субтитри БГ страна да е Швеция
    Така , всичко направено по гореописаният метод - и пак НИЩО - няма субтитри, не стига това ами и като дадох на Швеция ми се загубиха всичките канали , сканирах нанаово и вместо 82 и ми засече 75 канала ....../то може и в момента да са ги намалили/

    "Отиди на Discovery channel на ТВ-то натисни от дистанционното SUBTITLE пада меню с наличните езици избери bul. или български и натисни ОК "- при мен излиза само изключени и български - само 2 реда , в другото меню -там от опции има много езици - , за 1-ви субтитри давам български , след това за 2-ри субтитри - пак давам български и накрая пак нищо

    Други идеи и съвети ? Вие да не се шегувате с мен ?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #817

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Въстанови заводските настройки.Дай пак на Финландия и сканирай пак за програми!!
    Никой не се шегува с теб - опитваме се да помагаме. Когато някой има проблем - няма място за шеги!

  10. Novice
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    4
    #818

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    При мен също не ги откри цифровите при пълно сканиране и страна Швеция.
    Реших си проблема бързо - Меню - Настройка - Ръчна настройка - DTV - задаваш честота , скорост и модулиране ( взети от кабелния оператор )
    Въведох си честотите на каналите , които ми липсваха и ги намери без проблем .
    Това е на LG 42LH4000 с firm. 3.55 .
    P.S. Усилвателя за цифровата ми е включен като е на страна Швеция.

  11. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #819

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    FIRMWARE FOR LCD TV MODELS 2009
    Фърмуер версии 3,40 и 3,55 за серия LH7000 е съвместим с модели серия LS8000/8500 !

    Само за серии LH ,LU, LF2510 и LS - не се опитвайте да използвайте за други модели телевизори!!!

    DOWNGRADE на софтуера на LG LH2000,3000,4000 серията от 3.24 на 3.15:
    1.Сваляте си това: http://4storing.com/8ehjz9/3baed4f22...2da11f84f.html
    hristoslav2 моя LG 32LH2000 е с фърмуер в 3,55 ще има ли проблем да даунгрейдна до 3,15 от линка който си посочил в цитата, че не се споменава от 3,55 до 3,15 за LH2000...

    п.п. Вече съм си направил флашката само чакам да ми отговориш

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    11
    #820

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Можеш разбира се стига телевизора ти да има USB вход /откъде попадна на тези фърмуери?/
    http://www.avforums.com/forums/lg-ow...-videos-4.html

    активиране на USB в модел M2362D
    http://www.avforums.com/forums/lg-ow...l#post11116035

    http://www.avforums.com/forums/lg-ow...l#post11153880

    http://www.lge.com/it/support/produc...ialTab=drivers

    има инструкция как става това
    http://www.lge.com/it/products/docum...or-via-USB.pdf

    Firmware V 3.05 for M2762D
    http://go.avforums.com/?id=223X354&url=http%3A%2F%2Fwww.lge.com%2Fit%2Fproducts%2Fdocuments%2F800408(3.05)-M2762D-PZ_IC104_V3.05_5427_2009-11-06.bin

    Firmware V 3.10 for M2362D
    http://www.lge.com/it/products/documents/667312(3.10)-M2362D-PZ_IC104_V3.10_4A6B_2009-11-06.bin

    http://www.lge.com/it/products/docum...0_22_2362D.zip
    Можеш-след като свършиш работата си с версия 3,15 и после качиш 3,55-телевизора ти ще има качени 2 фърмуера а ти си решаваш с кой от тях ще работи той-може да ги превключваш от един на друг кръгово/писали сме за това/
    за модел М2394D може ли да се намере информация ?
    попринцип му се флиза в менюто но няма нищо в него !

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #821

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo
    hristoslav2 моя LG 32LH2000 е с фърмуер в 3,55 ще има ли проблем да даунгрейдна до 3,15 от линка който си посочил в цитата, че не се споменава от 3,55 до 3,15 за LH2000...

    п.п. Вече съм си направил флашката само чакам да ми отговориш
    Няма да имаш проблем.
    Цитат Първоначално публикувано от fluky
    за модел М2394D може ли да се намере информация ?
    попринцип му се флиза в менюто но няма нищо в него !
    Поразгледай регионалните сайтове-виж инфо за модела-обикновено в колонката отдясно има фърмуер/не за всички модели/

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #822

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Готово, активирах медия плеъра на LH2000 успешно! Малко потреперих да не спре тока докато мигрирах на по стара верися на фърмуера но нямаше проблеми! Благодаря Ви за помоща и най-вече на hristoslav2 за инфото по самата активация на плеъра!

  16. blb
    blb е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    1
    #823

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Ако, вляза в сервизното меню (през СОМ или със сервизно дистанционно) и съм с 3.40 или 3.55 ще успея ли да активирам USB-to или активацията става само под 3.15 ? Ако правилно съм разбрал до 3.15 се слиза само за да може лесно да се влезе в сервизното!

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    29
    #824

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от s_toshkov
    Така , всичко направено по гореописаният метод - и пак НИЩО - няма субтитри, не стига това ами и като дадох на Швеция ми се загубиха всичките канали , сканирах нанаово и вместо 82 и ми засече 75 канала ....../то може и в момента да са ги намалили/

    "Отиди на Discovery channel на ТВ-то натисни от дистанционното SUBTITLE пада меню с наличните езици избери bul. или български и натисни ОК "- при мен излиза само изключени и български - само 2 реда , в другото меню -там от опции има много езици - , за 1-ви субтитри давам български , след това за 2-ри субтитри - пак давам български и накрая пак нищо

    Други идеи и съвети ? Вие да не се шегувате с мен ?
    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Въстанови заводските настройки.Дай пак на Финландия и сканирай пак за програми!!
    Никой не се шегува с теб - опитваме се да помагаме. Когато някой има проблем - няма място за шеги!
    Възстанових заводките настройки - дадох на Финландия - нито 1 канал не ми намери , дадох на страна "---" намери ми всичките 82 канала - всико си беше на англииски , сложи и звука и субтитрите и всико на бг - СЪБТИТРИ на дискавъри - пак няма

    Кво да правя ????Изнервих се много ...,а това ми е любимият канал , да взема да науча повечко езика ли .....

    Колеги ако има някои от Вас - варненец близо около Трошево - ако има възможност да погледне...

  18. Member Аватара на JovaniJo
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    168
    #825

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от blb
    Ако, вляза в сервизното меню (през СОМ или със сервизно дистанционно) и съм с 3.40 или 3.55 ще успея ли да активирам USB-to или активацията става само под 3.15 ? Ако правилно съм разбрал до 3.15 се слиза само за да може лесно да се влезе в сервизното!
    Да ще успееш през СОМ или сервизно ДУ с 3.40 или 3.55. 3.15 е за влизане директно с бутоните на ТВ-то и ДУ OK-OK и MENU-MENU.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 104
    Последно: 21-10-16, 17:49
  2. Ferguson / FAQ - на първа страница, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 4
    Последно: 08-07-16, 18:42
  3. Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 1357
    Последно: 05-05-11, 12:07
  4. Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 1760
    Последно: 26-12-10, 16:39
  5. Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 2567
    Последно: 07-12-10, 15:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе