Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал e вашият LCD телевизор LG ?

Гласували
384. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" LCD и по-малко

    23 5.99%
  • 32" LCD

    142 36.98%
  • 37" LCD

    69 17.97%
  • 42" LCD

    123 32.03%
  • 47" LCD

    23 5.99%
  • 55" LCD

    4 1.04%
Страница 54 от 151 ПърваПърва ... 444525354555664104 ... ПоследноПоследно
Резултати от 796 до 810 от общо 2263

LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #796

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    има инструкция как става ъпгрейда за този модел на италиански
    http://www.lge.com/it/products/docum...or-via-USB.pdf

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    29
    #797

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    има инструкция как става ъпгрейда за този модел на италиански
    http://www.lge.com/it/products/docum...or-via-USB.pdf
    ок пробвах ма пак нищо не става с тия жабарски обяснения,май трябва да се откажа вече!

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #798

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Може би нещо не правиш както трябва .Пробвай с друга флашка-някои не са съвместими с телевизорите/имаше такива случаи/.

    разлики в индексите на шаситата /LH40,LH4000,LH40/
    LA92A американските модели, европейските модели са с индекс LD91, а азиатските - LP91

    сервизни менюта
    http://elektrotanya.com/?q=showresul...ematics&page=0

    на американските модели
    http://136.166.4.200/SubPages/Directview_LCD.htm

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #799

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Дистанционно управление MKJ42519618 от 42LH5000 отваряте го и долу , под бутоните за телетекста ще намерите още един ред бутони, на гумата са предвидени притискащите части , но контактният слой не е нанесен на тях.
    Както се изясни тези бутони отговарят за работата на USB, а именно:
    1.Стоп, 2.Плей, 3.Пауза, 4.QMenu-Извлечь носител.
    Спомнете си за пункт New E-Con от Tool Option3.....
    така че ако не сте сакати в ръцете може да си преработите дистанционното и да имате и тези бутони

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #800

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Интересна информация, съществува фърмуер за телевизори LG с Netcast
    http://lgknowledgebase.com/kb/index....y&EntryID=6387
    май е само за американските модели
    Разликата от стандартната е в замяната на програмният модул Bluetooth, с програмен модул Netcast. LG 42LH50 (LG 42LH5000) LCD HDTV с Netcast, off Bluetooth
    В другите модели LG ххLHхххх, където отсъства апаратно наличието на LAN вход RJ45 Ethernet, след активация на меню Network Setting option . Возможно е да не е документирана опция USB WiFi, която включва NetFlix на телевизорите LG ххLHхххх…


    Само за щатските модели
    http://lgknowledgebase.com/kb/

  7. Novice
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    3
    #801

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    pomosh

    prijateli ( hristoslav2)
    ima li sansa da se aktivira usb na lcd lg 32LG2000 za
    fw upgrade enapraven na 3.51.1 i trazejki po tvoite postoviprocitav deka moze ( mp3 i JPG ) kako???
    menu+menu ????? 5 sec
    ok + ok ????????? 5 sec
    mnogu izlgeda razlicno odserija LH ( TOOL OPTION 3) 1. 1 2 HD

    BLAGODARAM ODNAPRED
    imas i PM prasanje

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #802

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Привет Никола
    Моделите од 2008 година / како твојот 32LG2000 / немаат вграден медиум плеер - не репродуцираат видео во USB.Така дека каков и фърмуер да му качен нема да има промени во оваа насока. Доколку си сеќавам само 7-та и 6-та серија од 2008 година възпроизвеждаха mp3 и JPG преку USB.
    Шаситата и процесорите вчитани во моделите 2008 година и моделите 2009 година се различни. Односно и менито и фърмуера се различни.

  10. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #803

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Здравейте
    Купих LG 32LH2000 за родителите ми! Сега го включвам и ще го поизпробвам в нас малко! Сигнал от МСАТ през скарт на AV1 (RGB) нещо не е добра картината но на AV2 е добра! Нормално ли е това?

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #804

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Мисля че имам проблем с LH5000 v3.40 ..... когато гледам 576i канали по кабеларката явно тунера нещо му става, защото картината започва да насича и става на квадрадчета докато не забие за постоянно. След като сменя на аналогова програма и след това върна на цифрова всичко е ОК за оклоло 30-60 мин?!? Някой има ли идея как може да го оправя

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    Велико Търново
    Мнения
    100
    #805

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Здравеи,hristoslav2,много помагаш бе човек.Благодаря!А знаеш ли как се отклиу4ва Усилвателя и TruSuraunda ,че вече купих телевизора ама това не6то не е активно при мен.Пробвах всичко ама.... не става.Става вапрос за 32LH5000

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #806

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo
    Здравейте
    Купих LG 32LH2000 за родителите ми! Сега го включвам и ще го поизпробвам в нас малко! Сигнал от МСАТ през скарт на AV1 (RGB) нещо не е добра картината но на AV2 е добра! Нормално ли е това?
    А защо подаваш през скарт ? Вземи Cam модул и карта и вкарай кабела от кабелната в антенният вход.
    Цитат Първоначално публикувано от pulsedriverbg
    Мисля че имам проблем с LH5000 v3.40 ..... когато гледам 576i канали по кабеларката явно тунера нещо му става, защото картината започва да насича и става на квадрадчета докато не забие за постоянно. След като сменя на аналогова програма и след това върна на цифрова всичко е ОК за оклоло 30-60 мин?!? Някой има ли идея как може да го оправя
    Не мисля ,че проблема е в телевизора ти.По-скоро е в слабият битрейт на програмите-провери си кабелната мрежа у дома. Ако не се оправи позвъни на кабелният ти оператор -обясни проблема и ги извикай да ти замерят сигнала стигащ до телевизора.
    Цитат Първоначално публикувано от barnett
    Здравеи,hristoslav2,много помагаш бе човек.Благодаря!А знаеш ли как се отклиу4ва Усилвателя и TruSuraunda ,че вече купих телевизора ама това не6то не е активно при мен.Пробвах всичко ама.... не става.Става вапрос за 32LH5000
    Q: Функцията "Усилвател" в меню "Настройки" не ми е достъпна.
    A: Просто трябва да смените Страната (държавата) и се включва автоматично. Задавате му държава ШВЕЦИЯ( или Финландия). След като му я зададете ще ви пита на АНТЕНА или на КАБЕЛ да превключи и естествено задавате на кабел.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #807

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Защото са на булсатком затова и аз през скарт пробвам... Но въпроса ми е нормално ли е през AV1 входа на Тв-то да е зле картината а през AV2 входа много добре?
    Освен това има смущения (някакви хоризонтални линии по светли плуват отгоре на долу по екрана) - пробвах със друг скарт кабел - същото. Май е от скапания топфилд на МСАТ...

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #808

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Чакай сега малко-уж родителите ти са на Булсатком а ми приказваш за приемник Topfield на М-сат ?
    Нормално е да има разлика в картината между различните входове - зависи от това какви настройки са им зададени в сервизното меню.
    Ако са на Булсатком провери си скарт кабела или да не би да ти се е изместила антената от силният вятър навън през ноща.

  17. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #809

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Чакай сега малко-уж родителите ти са на Булсатком а ми приказваш за приемник Topfield на М-сат ?
    Нормално е да има разлика в картината между различните входове - зависи от това какви настройки са им зададени в сервизното меню.
    Ако са на Булсатком провери си скарт кабела или да не би да ти се е изместила антената от силният вятър навън през ноща.
    Така да обесня:
    ТВ-то го купих днес за родителите ми но те живеят във вилна зона а до там немога да отида сега с моята зимно непроходима кола...Та сега е в нас ТВ-то и правя проби! Аз в нас съм на МСАТ и понеже нямам Cam модул естествено хващам със DVB-C тунера на тв-то само некодираните а те са малко (а и не ми трябва такав модул понеже няма да ползвам този ТВ в нас). След малко отивам да пробвам в комшията той си е на булсатком... Нещо не съм доволен от МСАТ...

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    Велико Търново
    Мнения
    100
    #810

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Извиняваи ама направих това с Финландия като страна и пак не се отклиу4ва Усилвателя нито функцията TruSuround

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 104
    Последно: 21-10-16, 16:49
  2. Ferguson / FAQ - на първа страница, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 4
    Последно: 08-07-16, 17:42
  3. Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 1357
    Последно: 05-05-11, 11:07
  4. Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 1760
    Последно: 26-12-10, 15:39
  5. Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 2567
    Последно: 07-12-10, 14:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе