Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал e вашият LCD телевизор LG ?

Гласували
384. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" LCD и по-малко

    23 5.99%
  • 32" LCD

    142 36.98%
  • 37" LCD

    69 17.97%
  • 42" LCD

    123 32.03%
  • 47" LCD

    23 5.99%
  • 55" LCD

    4 1.04%
Страница 91 от 151 ПърваПърва ... 41818990919293101141 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,351 до 1,365 от общо 2263

LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на JovaniJo
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    168
    #1351

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от vnh
    Тези публикации по форумите вероятно са им вдигнали продажбите доста. Нямам предвид правене на скрита реклама а по-скоро маркетингов трик на LG. Вземаш телевизор LG и с малко усилия получаваш безплатна добавка. По-скоро и други фирми ще се ориентират към подобни стратегии.
    Тава е стар трик от времето на сателитните приемници. Малко моднад софтуер и отваряш кодираните пакети и след това марката и модела приемник стават бестселър до следващата иновация.Важно е бизнеса да върви.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    138
    #1352

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от vnh
    Тези публикации по форумите вероятно са им вдигнали продажбите доста. Нямам предвид правене на скрита реклама а по-скоро маркетингов трик на LG. Вземаш телевизор LG и с малко усилия получаваш безплатна добавка. По-скоро и други фирми ще се ориентират към подобни стратегии.
    НЕЗНАМ ДАЛИ ЛГ УМИШЛЕНО СА ГО НАПРАВИЛИ, НО СЪС СИГУРНОСТ НЕ СА ЗАГУБИЛИ, LH СЕРИЯТА ИМ Е ДОСТА УСПЕШНА, ГОВОРЯ ОТ ЛИЧНО НАБЛЮДЕНИЕ.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    59
    #1353

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    А дали все пак,отключването на usb-video player ще е възможно за новите модели ,защото съм си харесал един 42LD550.Знам,че го има ве4е в София.Но аз съм от провинцията/Ямбол/ и неми се бие път да видя да ли му е заключен.Защото според полския сайт на lg дават,че чете само mp3 и снимки.

  5. vnh
    vnh е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    4
    #1354

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от schumisv
    А дали все пак,отключването на usb-video player ще е възможно за новите модели ,защото съм си харесал един 42LD550.Знам,че го има ве4е в София.Но аз съм от провинцията/Ямбол/ и неми се бие път да видя да ли му е заключен.Защото според полския сайт на lg дават,че чете само mp3 и снимки.
    Според британския и холанския сайт на LG USB на 42LD550 чете и DivX. Все пак проверката на място си е най-сигурна.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    59
    #1355

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Aбсолютно си прав,дано скоро ги доставят и в нашите ТП,ТМ за да го изпробвам на живо,макар и да съм си го поръчал вече/но нямат го в нали4ност/.Бях пред дилемата преди месец да си взема LH4000,но ме осводомиха от ТП,че през април ще внасят новите модели и затова се отказах.А и ценaтa на 42" LD550 e много добра за модел 2010.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,455
    #1356

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения


  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    9
    #1357

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Има ли някакъв начин да разбера в магазина телевизора, който ми предлагат бил ли е мостра или не? Има ли нещо като лайф тайм както при телефоните?
    Мерси предварително за информацията.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    59
    #1358

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Благодаря за инфото hristoslav,но и аз съм ги прегледал вси4ки чужди сайтове,но както знаеш едни са спецификациите за us,uk а когато пристигнат в Европа стават от 150 000 за US и 70 000 контраст за UK и т.н.

  11. Member Аватара на JovaniJo
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    168
    #1359

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от keleshko
    Има ли някакъв начин да разбера в магазина телевизора, който ми предлагат бил ли е мостра или не? Има ли нещо като лайф тайм както при телефоните?
    Мерси предварително за информацията.
    Може да се провери наработката UTT "количество заработени часове "но само в сервизното меню, което по принцип не е достъпно за потребителя. Може ако разполагаш със сервизно ДУ или такова за което съм писал по назад във форума.

  12. Novice
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    9
    #1360

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от JovaniJo
    Може да се провери наработката UTT "количество заработени часове "но само в сервизното меню, което по принцип не е достъпно за потребителя. Може ако разполагаш със сервизно ДУ или такова за което съм писал по назад във форума.
    Значи няма как да разбера на място...а на късмет Спрял съм се на LG 42LF2510 на цена 1150 лв. Дайте някакви мнения за него. Взимам защото е fullHD може да му се отключи и ползва УСБ-то, а не мога да отделя повече от 1200 лв.

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,455
    #1361

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Съобщението е от и-мейла ми/пратено от сетком/
    [quote ]лично съобщение от Vesko Pesko
    Извинявай ,може ли малък въпрос? Четох някъде твой пост относно LG LH3000/4000 и че само 4000 четял div X...Вярно ли е ? Може би аз не съм разбрал нещо...искам да купувам 3000 ,че на много хубава цена но искам да бодвам флашката! Благодаря предварително!
    [/quote]
    И двата модела LH3000 и LH 4000 четат DVix

    Пак се обръщам към всички- Не ми пишете на лични - не мога да видя какво сте ми написали и съответно да ви отговоря!!

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    3
    #1362

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Всички нови модели могат да се активират USB да чете DivX но само с сервизно дистанционно което е описано в предишни страници а доколкото за часовете само на модлите 32LE5500 могат да се видят в menu и зеления бутон

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    59
    #1363

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    т.е до LD 550 от новите няма как да се отключи usb без серв.ду...лошо.Явно авантата свърши.


    .....А дали няма да се появи по-нататък firmware с който да може да се откл. серв менюто евентуално.

  17. Novice
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    3
    #1364

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    не до LD 550 a на всички нови модели с изклучение на ld320 които е със стария процесор a за часовете също и ld 650 ld750 се проверяват през menu но със червения бутон и в инфо за продукта

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,455
    #1365

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от IDinov
    не до LD 550 a на всички нови модели с изклучение на ld320 които е със стария процесор a за часовете също и ld 650 ld750 се проверяват през menu но със червения бутон и в инфо за продукта
    ще те помоля да бъдеш по-подробен.
    В кои модели може да влезеш в сервизното по стандартният начин и в кои -не.
    Добре ще е да дадеш снимки за заработените часове в менюто.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 104
    Последно: 21-10-16, 16:49
  2. Ferguson / FAQ - на първа страница, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 4
    Последно: 08-07-16, 17:42
  3. Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 1357
    Последно: 05-05-11, 11:07
  4. Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 1760
    Последно: 26-12-10, 15:39
  5. Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 2567
    Последно: 07-12-10, 14:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе