Страница 17 от 96 ПърваПърва ... 715161718192767 ... ПоследноПоследно
Резултати от 241 до 255 от общо 1430

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    135
    #241

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Да 05.01.10 е FW някой да има инфо какво ново има в него?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,481
    #242

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от dkdimitrov
    обаче както винаги,все ще излезе нещо за което не се намира инфо.за това ще попитам.има канал на цифровата,които след 00.00ч. изписва че не е за деца.през деня върви explorer а вечер става еротичен,но изчезва като позиция.примерно 24,25..27,28.в настроиките родителския контрол е отлючен.не знам какво да направя,даже и да сканирам не се появява,на сутриннта с другия канал си идва и позицията.от оператора бяха достатъчно любезни и им вярвам ,че проблема не е в тях.ами помагаите ...
    Няма никакъв проблем-нито в телевизора ти , нито в оператора. Просто в полунощ explorer спира да излъчва започва кодиран еротичен канал за който ти е необходима карта за достъп и поради тази причина телевизорът ти го прескача. Рано сутрин, като тръгне пак explorer - съответно се появява в списъка с програмите.

    Цитат Първоначално публикувано от teddo
    Привет на всички!
    И аз да се похваля от тази вечер съм собственик на LG42LW5590.
    Благодарности на hristoslav !!!
    Още не мога да споделя впечатления, а и не мога да задам въпроси но със сигурност скоро и това ще стане.
    Честито дълго да му са радваш

    Цитат Първоначално публикувано от mike28
    Чакайте да се ощипя! Днес излезе нов фирмуъер (5.01 и нещо си), който пуска апсовете и другите екстри за Premium менюто.
    Интересно - дай подробности.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    21
    #243

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Ами бях на работа и чак преди малко го поразгледах набързо. Добавено е меню за помощ при употребата на самрт тв, Сооциален център (иска меджик моушън дистанционното), но сред приложенията не видях 3д центъра, дето го ползвах с акаунт към друга държава. Към сайтовете е добавен Red Bull tv


  5. Novice
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    8
    #244

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Да се похваля че вече си взех дистанционното Magic Motion. Голяма глезотия е.

  6. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    1
    #245

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Привет на всички.
    Първо искам да ви поздравя за уникалното местенце.
    hristoslav2 мойте адмирации за цялата тази информация и актуалността й. Чудесно е.

    И аз (както най-вероятно и много други потребители преди мен) попаднах тук поради необходимостта от закупуване на нов телевизор. След доста ровене из темите реших, че искам 42" LCD, което да е от 2011-та година и да има максимално богата гама от глезотии. Насочил съм се към LG 42LK530 понеже има DLNA, но мисля, че бих се примирил и с LK430 модела.
    Въпросът ми е: това ли е най-доброто за около 1000-1100лв.
    И като оставим настрана пристрастията кой от производителите Samsung/Panasonic/LG е за предпочитане?
    От форума видях, че общо взето за мойте възможности "претендентите" за място в стаята ми на трите марки са:
    PANASONIC TX-L42U3E | SAMSUNG LE-40D550 | LG 42LK430

    И един страничен въпрос, защо Samsung нямат модели 42" в големите ни вериги за техника?

    Поздрави и лека вечер.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    135
    #246

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Какво ново в FW 5.01.10:
    по бърза работа в менютата
    ново лого при зареждане на app
    launch bar edit
    авто 3D в youtube
    нови програми в Premium както и launch bar там
    програма упътване за работа с TV-то
    И най важното да ви е честит LG APP България
    Дано не съм споменал нещо старо !

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    26
    #247

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Няма никакъв проблем-нито в телевизора ти , нито в оператора. Просто в полунощ explorer спира да излъчва започва кодиран еротичен канал за който ти е необходима карта за достъп и поради тази причина телевизорът ти го прескача. Рано сутрин, като тръгне пак explorer - съответно се появява в списъка с програмите.
    да ,обаче един познат си взе LV3550 и при него няма този проблем,а и от оператора ми потвърдиха ,че няма необходимост от нищо друго

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    338
    #248

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Ти и прителят ти на един тарифен план при кабеларката ли сте? Понеже от това пряко зависи и броя на достъпните некодирани канали.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,481
    #249

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от helico
    От форума видях, че общо взето за мойте възможности "претендентите" за място в стаята ми на трите марки са:
    PANASONIC TX-L42U3E | SAMSUNG LE-40D550 | LG 42LK430

    И един страничен въпрос, защо Samsung нямат модели 42" в големите ни вериги за техника?

    Поздрави и лека вечер.
    Samsung нямат модели 42" защото не произвеждат видеопанели с такъв размер, а и нямат желание да купуват такива от конкуренцията си. Режат матриците си съответно на 40" и 46" .

    Цитат Първоначално публикувано от dkdimitrov
    да ,обаче един познат си взе LV3550 и при него няма този проблем,а и от оператора ми потвърдиха ,че няма необходимост от нищо друго
    Виж си тогава настройките в менюто за родителският контрол и ъпгрейдвай фирмуера.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    26
    #250

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Виж си тогава настройките в менюто за родителският контрол и ъпгрейдвай фирмуера.
    още с включването към интернет ми се ъпгрейдна,родителския контрол и него съм отлючил/катинарчето е отворено/,няма разлика в тарифните планове за другите квартали за кабелна.върнах и към стария фърмуер /разликата е само,че виждам колко часа е работил тв-то/.
    на страна финландия съм,пробвах всички държави при които е възможно-кабелна настройка.
    не,че ми е нещо важно,ама искам всичко да ми е ок.
    и,още един въпрос -при автоматичен ъпгреид,нали това си е последния фърмуер за този модел телевизор?

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,481
    #251

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от dkdimitrov
    и,още един въпрос -при автоматичен ъпгреид, нали това си е последния фърмуер за този модел телевизор?
    На автоматичен ъпдейт получаваш винаги последната версия на фирмуера.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    26
    #252

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    На автоматичен ъпдейт получаваш винаги последната версия на фирмуера.
    в момента съм с 03.20.19 а в саита на LG за 32LD650 гледам 03.21.03 и незнам дали да го ъпдеитна ,а при проверка за обновяване -няма.
    реших да пробвам с флашката-ъпдеитна се.само дето не виждам нещо различно

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,481
    #253

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Рядко се случва, освен когато има нова версия предназначена само за определен регион. Свали на флашка и ъпдейтвай.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    14
    #254

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Здравейте колеги,
    одеве загледах мача по TV7 и нещо направо ме втрещи. Не стига, че картината на Булсатком е отврат, ами и на моменти за по 2-3 сек. ставаше много размазана - всичко се виждаше двойно. Интересното е че това не се случваше на бързите сцени. Дали е възможно да е от излъчването на ТV7?... въпреки че ми се стори, че го видях още онзи ден по друга телевизия, на някакъв пак футболен репортаж.Изглежда ми подобно на това....както го описват 50 HZ-вия bug при плазмите 2010/11. Много е дразнещо... Някой забелязвал ли е подобно нещо на своя телевизор? Става дума конкретно за LG42LW5590. Направил съм базовите настройки на картината както е описано във форума. Като натисна info бутона на телевизора ми изписва: 4:3 576i 50Hz(ако въобще има някакво отношение това)
    Ако някой има идея-да помага...

  18. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    99
    #255

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от teddo
    Здравейте колеги,
    одеве загледах мача по TV7 и нещо направо ме втрещи. Не стига, че картината на Булсатком е отврат, ами и на моменти за по 2-3 сек. ставаше много размазана - всичко се виждаше двойно. Интересното е че това не се случваше на бързите сцени. Дали е възможно да е от излъчването на ТV7?... въпреки че ми се стори, че го видях още онзи ден по друга телевизия, на някакъв пак футболен репортаж.Изглежда ми подобно на това....както го описват 50 HZ-вия bug при плазмите 2010/11. Много е дразнещо... Някой забелязвал ли е подобно нещо на своя телевизор? Става дума конкретно за LG42LW5590. Направил съм базовите настройки на картината както е описано във форума. Като натисна info бутона на телевизора ми изписва: 4:3 576i 50Hz(ако въобще има някакво отношение това)
    Ако някой има идея-да помага...
    Това най-вероятно е от Булсатком, ако е от ТВ-то ти ще ти го прави и на филми от флаш памет или компютър.Виж си настройките на външния приемник за всеки случай, но не вярвам там да е проблема.Аз съм на Spectrumnet, през FTP кабел идва сигнала и през Set Top Box-a се предава към ТВ-то и засега не съм забелязал да има такива проблеми.Моето устройство си има настройки през кой изход (HDMI, SCART, RGB) да подава сигнала, какво съотношение(4:3, 16:9), резолюция(max 720p) и честота(50, 60Hz).Но както и да ги променям ефект няма понеже предаваните канали по нашите оператори са съпоставими с най-ниските настройки на приемниците ни, освен ако не се абонирате за HD пакет.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 17 от 96 ПърваПърва ... 715161718192767 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе