Страница 25 от 96 ПърваПърва ... 1523242526273575 ... ПоследноПоследно
Резултати от 361 до 375 от общо 1430

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,626
    #361

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от bertolu4o
    hristoslav2 как си свързал RF-приемника от зад на телевизора, имам една странна букса пише wireless control знаеш ли за какво е? и какъв кабел се ползва.

    от LG твърдят, че това е за magic remote дистанционното, но в набора на него кабела е usb връзка.
    Този wireless control вход отзад е за ето това
    http://www.technomarket.bg/products/...59/lg-an-wl100
    http://www.lg.com/au/tv-audio-video/...-AN-WL100W.jsp

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    21
    #362

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от markata
    Аз си взех преди 2 дни 47LW4500 от промоцията.
    Не мога да разбера защо всички канали от булсата са с някакви забързани движения и загуба на кадри ... Има ужасен лаг. Може би бъркам някъде, но очаквах доста повече ...
    Някой ако може да помогне, ще съм му благодарен да знам на какшо може да се дължи ...
    С фирм 4.60.32 съм, не съм го сменял ...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    38
    #363

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Някой би ли ми услужил със покана за 3dtorrents.org? Имейл - neven1818@gmail.com

  5. Banned
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    GB
    Мнения
    29
    #364

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Здравейте!
    Наличен ли е LW770 в България?
    На 42LW659 екрана матов ли е или гланцов?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    38
    #365

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    На 42LW659 екрана е матов.В момента го дават в технополис заедно със якото дистанционно(Magic motion).
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1323900315[/time]_________________________________________________

    Момчета,дайте ми съвет:
    LG42LW659 или Samsung UE40D6530 ?
    Ще се ползва за гледанена филми(Блурей,МКВ,3Д),ще играя и игри на него.Ще го свържа посредством кабел,за да е по-бърз преноса на данни.Честно казано единственото,което ме кара да се замисля между двата е лъскавият дисплей при Самсунга.Има ли още нещо върху,което да се замисля или правилно съм определил само дисплея като плюс(ако е изобщо такъв) ?
    ПС: Не ми е спешна покупката,даже все си мисля,че ще е по-добре да поизчакам 1-2 месеца още.
    Благодаря предварително

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,597
    #366

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Лъскавия панел е предимство особено при игри ,но ако мислиш да ползваш за 3Д игри и двата май не са удачен избор -ЛГ по принцип са с намалена резолюция в 3Д /пасивна/ ,а при 6 серия на Самсунг също го има тоя "дефект" /иначе трябва да си е fullHD 3D при активните 3Д/. Най-добре е да тестваш на място двата модела .

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    38
    #367

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Аз забравих да спомена ,че работя в Технополис и имам възможност да ги тествам и двата.До сега само конверсията от 2д към 3д сън тествал-ЛГ се справя отлично,докато при Самсунг и дума не може да става за сполучлива конверсия.Самсунг трепти ,има и яко затъмнение,а за дълбочина изобщо не трябва да говорим.Ако им срявнявам 3д-то,то ЛГ е много по-добре(поне при този размер на екрана),но изключвайки 3д-то, лъскавият дисплей и начина му на предаване при Самсунг ми допадат повече.Затова попитах дали още нещо заради,което да предпочета Самсунга.Иначе като технология(за този размер дисплей) съм се спрял определено на пасивната 3д технология.На 80% клоня към ЛГ,но реших да подосадя малко във форума с риск да ме разубедите .Пак казвам-не бързам с покупката(просто знам какво значи Коледно БГ "намаление").

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    12
    #368

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    neven1818 Преди около една седмица си купих този модел, екрана е матов но когато гледаш не прави впечатление. Конверсията от 2Д в 3Д е добра. Разбирасе има ралика с истинското 3Д. Има регулировка на дълбочината на 3Д при конверсията и настройка за това дали предметите да са извън екрана или в екрана. Ако си вземеш Wifi-адаптор Нета е добър но за ема линия и домашната връзка е бавна. Има 2 USB входа, отчитам че са малко, ако си навържеш всичките устройства за телевизора(адаптор, камера, външен хард, магичното дистанционно, удобно е) Wifi-то не става за НД предаване, накъсва, но през харда - е наред. На мен модела ми харесва и не съжалявам за покупката. С Hub нищо не става.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    18
    #369

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Някой да знае кода за влизане в сервизното меню на 42LW570S.Направихси дистанционно,свалих от нета IRPlay+LGTVPIP и стигнах до кода.

  12. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    95
    #370

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от palermo1202
    Някой да знае кода за влизане в сервизното меню на 42LW570S.Направихси дистанционно,свалих от нета IRPlay+LGTVPIP и стигнах до кода.
    Пробвай с този - 0413

  13. gpt
    gpt е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    6
    #371

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Здравейте,
    Избрал съм си да си взема 47" ТВ и гледам тези 2 модела - 47LW579S и 47LW659S. Има ли смисъл да давам повече пари за 200Hz и къде бих ги използвал тези 200Hz. И освен разликата в Hz, има ли друга разлика между двата ТВ.
    ТВ ще го ползвам за гледане на Булсат с HD приемник (повечко спорт); за гледане на филми, включително 3D, от компютъра; за играене на игри отново от компютъра. Ще се гледа от 3м.
    Мерси предварително.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,626
    #372

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от gpt
    Здравейте,
    Избрал съм си да си взема 47" ТВ и гледам тези 2 модела - 47LW579S и 47LW659S. Има ли смисъл да давам повече пари за 200Hz и къде бих ги използвал тези 200Hz. И освен разликата в Hz, има ли друга разлика между двата ТВ.
    ТВ ще го ползвам за гледане на Булсат с HD приемник (повечко спорт); за гледане на филми, включително 3D, от компютъра; за играене на игри отново от компютъра. Ще се гледа от 3м.
    Мерси предварително.
    http://admin.pis.lge.com/PDFServlet....&localeCode=bg

    _________________________________________________
    Новина
    http://www.flatpanelshd.com/news.php...&id=1323940661

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,597
    #373

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от neven1818
    Аз забравих да спомена ,че работя в Технополис и имам възможност да ги тествам и двата.До сега само конверсията от 2д към 3д сън тествал-ЛГ се справя отлично,докато при Самсунг и дума не може да става за сполучлива конверсия.Самсунг трепти ,има и яко затъмнение,а за дълбочина изобщо не трябва да говорим.Ако им срявнявам 3д-то,то ЛГ е много по-добре(поне при този размер на екрана),но изключвайки 3д-то, лъскавият дисплей и начина му на предаване при Самсунг ми допадат повече.Затова попитах дали още нещо заради,което да предпочета Самсунга.Иначе като технология(за този размер дисплей) съм се спрял определено на пасивната 3д технология.На 80% клоня към ЛГ,но реших да подосадя малко във форума с риск да ме разубедите .Пак казвам-не бързам с покупката(просто знам какво значи Коледно БГ "намаление").
    Е-е-е ,"ето това чукане чаках" -какво чакаш тогава -вързвай един ПС3 и Гран Туризмо5 и тествай /и споделяй ,че няма кой/ .Не забравяй ,че в игрите има доста дребен текст и много детайли и при намалената резолюция на ЛГ /а и на 6 серия на Самсунг/ може сериозно да дразни или да губиш информация. В магазините е доста осветено и за това ти е по трудно да видиш възможностите на активните 3Д /при тях си има по-голямо затъмнение от очилата/ ,а и вероятно си иска да се пипнат някои настройки. Чакаме да споделиш резултат от тестовете ,а може да добавиш и Сони ЕХ720 и Тошиба TL8383 към теста.

    П.П. ЛГ с последния фирм ли са ,защото с него леко са пооправили някои дефекти ./в Бургас определено не бяха ,защото нямаше никаква разлика в 3Д-то м/у LW4500 и LW980 - сиреч ,пак си се виждаха чертите от намалената резолюция /?

    П.П. 2 Ако не представлява трудност -кой модел на ЛГ /освен 980/ е с "лъскав" панел? 5500/5590 ли?

  17. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    2
    #374

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Здравейте!
    Кой ТВ ще препоръчате между LG42LW659, Samsung UE40D6500 и SONY KDL-40HX720.
    Ще се гледа в доста осветена стая /вариант с матов екран?/.LG прочетох че е с матов екран-а другите с какъв са?Какво значи Оптиконтраст панел за Сонито?
    Пълноценно ли е 3Д-то на тези модели?
    2 см в повече и 5г гаранция достатъчен плюс ли са за LG?Той с каква матрица е?Подсветката дали е добра?
    За Самсунга пише че почти виняги НЕ е матрица на Самсунг?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    16
    #375

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от jrr75
    Вчера и мен се опитаха да ме изработят, че нямало такова нещо и че ТВ върви с 2 бр. очила, но след като им обясних, че в промо-брошурато го пише ясно и настоявах за свойто ми казаха, че са се объркали. Ако мине номера прибират останалото за тях, типично по БГ.
    Как е със сигурност ще Ви пиша като го получа.
    Здравейте,
    Вчера получих телевизора, който бях поръчал онлайн понеже го нямаше наличен в Пловдив.
    Изрично при поръчката писах следната забележка

    "Забележка: Изрично заявявам, че желая телевизора да не е излаган в магазин /мостра/, т.е. да е запечатан. Също така съгласно условията на промоцията в комплекта да има, камера, 7 бр. очила и Magic motion дистанционно."

    Отделно като се чухме по телефона с оператора преповторихме нещата отначало и ме увериха, че всичко ще е ОК. Да ама НЕ. Оказа се следното:

    1.Опаковката на теревизора беше разпечатана. Телевизора беше работил някъде, тъй като има сканирани на него програми.;

    2.В комплекта липсваше Magic motion дистанционно и 5 бр. очила /изпратени са само 2 бр., които също са отваряни./

    За това днес им върнах ТВ-то и поисках да ми възстановят сумата. Изпратиха кориер който го взе и сега очаквам парите си в 7-дневен срок.

    Пробвах ТВ-то добре беше, но се опасявах, че не нещо може да му има и за това го върнах.

    Кофти работа ама много мразя да ме правят на балама.

    PS - Между другото ми пратиха допълнително днес Magic motion дистанционно и 5 бр. очила, но ги отказах, тъй като вече бях върнал ТВ-то. Ако сте поръчали вече ТВ-то настоявайте да ви ги пратят допълнително и ги заплашете, че в противен случай ще им го върнете.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 25 от 96 ПърваПърва ... 1523242526273575 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе