Страница 58 от 96 ПърваПърва ... 848565758596068 ... ПоследноПоследно
Резултати от 856 до 870 от общо 1430

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #856

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от ultra_pi4
    Пичове нещо много често ми прекъсват HD каналите изчезват всички като изписва няма сигнал и после и пак така сички се появяват а на някой ми изписва конфликтна програма какво означава това?... с ка модул съм...
    42lw4500
    Здравейте! На мен ми изписва в началото при старт конфликтна програма и ако чакам 30-40 сек. се появява канал - не става въпрос за HD, а за обикновени канали.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    11
    #857

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Ще помоля знаещите да обяснат какво аджеба означава това конфликтна програма

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,597
    #858

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Според мен е проблемна комуникация между САМ-а и ТВ.

  5. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #859

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    @ultra_pi4 обади се на доставчика ти-кабелния оператор да видим какво ще кажат...

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    32
    #860

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от ultra_pi4
    В настройки нямам такава опция или поне не я намирам.. но ми направи друго впечатление имам опция: Проверка на DTV настройка.. и като влеза там има Авт. актуализация на канали в момента е изключена ако я включа означава ли че ще актуализира каналите ако има промяна..?
    Ето така изглежда моето доста по-старо меню от вашето :
    http://www.televisions.com/Images/Re...est_review.jpg
    Но няма кой знае какво значение, дали ще видите дали Ви е слаб сигнала. Извикайте ги тези симпатяги от Blizoo, както Ви съветва и ivodivo. Те ще си го замерят и ще имат решение на въпроса.
    А за втория въпрос включете си я "Авт. актуализация на каналите" ще Ви добавя нови канали ако пуснат от кабеларката.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    76
    #861

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от ultra_pi4
    В настройки нямам такава опция или поне не я намирам.. но ми направи друго впечатление имам опция: Проверка на DTV настройка.. и като влеза там има Авт. актуализация на канали в момента е изключена ако я включа означава ли че ще актуализира каналите ако има промяна..?
    В менюто най долу има една икона с i. Информация.Като натиснеш на нея в подменютата има тест сигнал.

    Четох че има настройка за дълбочината на конвертирането от 2D към 3D.Може ли някой да каже къде е че на моя LG 42LW470S или няма или аз не го намирам.

    Това за дълбочината го намерих.Сега ме интересува някой успял ли е да активира писането с букви от дистанционното.Тези които се намират под дистанционното.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    64
    #862

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Здравейте,
    бихте ли дали мнение за LG47LW4500 -плюсове и минуси ако някой има такъв?
    В момента в Метро е на промоция със 7 чифта очила.Заслужава ли си инвестицията в този модел?С каква матрица е и къде е сглобяван?Чете ли бг суб. от флашка?

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    338
    #863

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Чете надписи (subtitles) на български език, като важно предимство пред другите марки телевизори е, че имаш избор измежду 5 различни размера (при Самсунг и Сони надписите са ситни), последният от които е достатъчно голям за четене и от другия край на стаята. Недостатък спрямо Самсунг е, че не се поддържа DTS звук.
    Но нали си наясно, че купувайки именно от Метро, веднагически се отказваш от правото си на рекламация (ако се наложи) по Закона за защита на потребителя?


  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    64
    #864

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    А важи ли гаранцията?

  12. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #865

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от txtotko
    Здравейте,
    бихте ли дали мнение за LG47LW4500 -плюсове и минуси ако някой има такъв?
    В момента в Метро е на промоция със 7 чифта очила.Заслужава ли си инвестицията в този модел?С каква матрица е и къде е сглобяван?Чете ли бг суб. от флашка?
    За мен телевизора е много добър, добра картина, добро 3D, повечето са сглобявани в Полша или Чехия, Рядко в *****.

    Матрицата в повечето случаи е S-IPS, ако си късметлия, може и AS-IPS. На SD сигнал, вади доста прилична картина. Недостатък е мудното меню на телевизора, но това не е чак такъв проблем.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    59
    #866

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Някой да има директни впечатления от LG 47LW980S ?
    по конкретно ме интерисува дали много се забелязва по доброто качество на картината сравнение със средните модели или не се забелязва много...дават го като аналог на SAMSUNG UE-46D8000 който е на първо място по качество на картината в повечето ревюта


  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    34
    #867

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    как да махна паролата на точно определен канал на телевизор 32lw4500. Като избера фабрични настройки на телевизора или като го пусна да търси каналите на ново ми иска парола. Как да я махна, понеже не я знам каква е.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    24
    #868

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от koko_k
    Някой да има директни впечатления от LG 47LW980S ?
    Защо ти е да купуваш LG 47LW980S, като D8000 е само с 67лв. по-скъп при он-лайн покупка???

    http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...&cpgnum=2)/.do

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Живее в
    София - Младост
    Мнения
    171
    #869

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от ultra_pi4
    Ще помоля знаещите да обяснат какво аджеба означава това конфликтна програма
    В английското меню е Scrambled program, незнайно защо преведено като Конфликтна програма, а не Кодирана програма.

    Проблемът със изписването на това съобщение е от честотата с която операторът опреснява валидните кодове на картите, позволяващи на САМ да декодира съответната програма. Разбира се възможно е и лоша съвместимост на картата с модула. Дори и след продължително гледане на ТВ при превключване на програма от друг транспондер понякога се получава същото съобщение. Търси съдействие от оператора, поискай да ти сменят картата, сменяй модули, докато откриеш твоя.

    Успех

  18. Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    338
    #870

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от mmmatev
    Защо ти е да купуваш LG 47LW980S, като D8000 е само с 67лв. по-скъп при он-лайн покупка???

    http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...&cpgnum=2)/.do
    При поръчка по мрежата 99% е сигурно, че ще му натресат мостра или дефектен модел. Тези примамливи "отстъпки" за поръчка по мрежата неслучайно са налични само за определени модели.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 58 от 96 ПърваПърва ... 848565758596068 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе