Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият телевизор LG ?

Гласували
317. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    12 3.79%
  • 32"

    74 23.34%
  • 37"

    21 6.62%
  • 42''

    142 44.79%
  • 47"

    72 22.71%
  • 55"

    8 2.52%
  • 65''

    0 0%
  • 84''

    4 1.26%
Отговори на анкетата
Страница 50 от 108 ПърваПърва ... 40484950515260100 ... ПоследноПоследно
Резултати от 736 до 750 от общо 1608
Like Tree64Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    32
    #736

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от Nachev1983 Виж публикацията
    Здравейте, от месец съм с lg lm660. Ползвам шар през Plex и всичко си беше наред докато не направих ъпдейт на софтуера. Сега е 4.10.37, преди това не мога да си спомня кой беше. Има ли възможност да се върна на него или да ми кажете кой е той.( може би заводския ). Проблема му е, че при филм с две аудиота не ми дава вече да пусна второто, а преди нямах никакви проблеми.
    А сигурен ли си,че каналът на който искаш да смениш аудиото все още поддържа няколко езика?При мен си поддържа повече от един език
    Аз съм от седмица с 42LM671S и онзи ден сложих ъпдейт до 4.10.43 .
    Това ми е втори ъпдейт -веднъж като го пуснах като чисто нов и онзи ден с USB направих ъпдейт.
    Лошото е,че никъде от LG не споменават какви неща променят....Поне аз не успях да открия информация.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    8
    #737

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Филмите имат два канала аудио ( английско и българско ), преди ъпдейта си вървяха и двете, сега избора на език не е активен и си седи на 1.
    Няколко пъти ми излизаше съобщението за ъпдейт на телевизора и след около месец най-накрая го направих но освен това нищо друго не намирам като промяна.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    31
    #738

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    И аз се борих с този проблем, ако качиш филма на флашка можеш да избираш аудиото Но през медия сървър става само с PS3 media server, но там много ми насичаше. Преди да го ъпдейтна не съм пробвал дали е работило на плекс-а

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    1
    #739

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте, колебая се между тези два модела: LG 47LM620S.
    http://www.technomarket.bg/products/...03/lg-47lm620s

    и TOSHIBA 42YL863G http://www.technomarket.bg/products/...shiba-42yl863g

    Клоня повече към LG заради повечето инчове, но не намерих нито едно свястно ревю и за двата модела. Имате ли някакви впечатления за LG-то и можете ли да ми препоръчате нещо за около 1500лв.

    Също така искам да попитам има ли значение какъв безжичен адаптер ще се използва за моделите без вграден WI-FI адаптер?

    Благодаря предварително

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    325
    #740

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Взех LM660S, но имам няколко питания в последствие може и да изкочат още въпроси, но за сега се сещам за тези.

    Защо като вържа ТВ-то към компютъра и не мога да ползвам TrueMotion? Спрямо монитора ми с TN матрица и 2ms време за реакция, то мога да кажа, че мазането при бързи сцени е трагедия, освен ако не пропускам още някоя настройка?

    Ако пусна филм през HDMi в режим различен от "Game", то се получава някакъв неприятен tearing и по-осезаемо замазване. В режим "Game" е значително по-добре, но пак има леко замазване при по-бързи сцени. Значи като ползвам телевизора през HDMi, то трябва задължително да ползваме режим "Game"?

    Какви настройки препоръчвате са редуциране на "мазането" при бързи сцени? Примерно пуснах Fifa13 и не бях очарован. Примерно ако сравня спрямо Самсунг монитора ми, който е с TN матрица и 2ms response time, то определено мазането е поне 3-4 пътиу по-зле от монитора, а на монитора е незабележимо.
    Този пост е редактиран от aldokalcone; 26-12-12 в 18:00.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    106
    #741

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте, имам LG47LD465 , и USB не му работи коректно, записвам на флашка филм и телевизора или не го прочита или започва да плейва и след 3-4 мин. екрана потъмнява и флашката се рестартира. Прави го с различни флашки, модела е 2010г.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    3
    #742

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте, колебая се между LG 42lm615s - 1099лв. или TOSHIBA 40tl938 - 999лв. има ли нещо по-добро за тези пари или не? мисля да го ползвам свързано към PC през HDMI ще се ползва предимно за филми и втори монитор. Важно ми е да е този размер да не е по скъп от тези модели. На кой от двата картината е по-добра и като цяло 3д-то?

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,469
    #743

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    mitak1969
    Пробва ли с друга флашка ?

    http://www.lgnewsroom.com/newsroom/contents/62760
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 27-12-12 в 19:15.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    106
    #744

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    mitak1969
    Пробва ли с друга флашка ?
    Здравей, днес ще купя друга марка, снощи едната заработи коректно след като намалих името на файла, но пък субовете хич ги няма, въпреки че суб файла е с еднакво име като видео файла. Суб файла е srt.

  12. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Живее в
    гр. София
    Мнения
    9
    #745

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте! Честита Коледа на всички!
    Моля за мнение за 32LS5600. Видях в темата, че колегата chupakabra има такъв, но никъде не забелязах да са изкоментирани плюсове и минуси на модела. Търся си принципно бюджетен модел (около 700 лв.), диагонал 32 инча, с добър образ на светло, ще се ползва за цифрова телевизия от външен приемник предимно, както и за пускане на филми от PC/флаш памет. Гледам този модел, както и Philips PFL3807H и се чудя... Четох, четох и нещо май ниската серия на филипса не я долюбват. Ще се радвам на всякаква препоръка, дори и за друга марка / модел на сходна цена. Предварително благодаря!

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    106
    #746

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Проблема със субовете го установих, просто НЕ СЕ записват на флашката, странна работа, каква флашка е съвместима с тези телевизори LG ?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    32
    #747

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от donjo Виж публикацията
    Здравейте! Честита Коледа на всички!
    Моля за мнение за 32LS5600. Видях в темата, че колегата chupakabra има такъв, но никъде не забелязах да са изкоментирани плюсове и минуси на модела. Търся си принципно бюджетен модел (около 700 лв.), диагонал 32 инча, с добър образ на светло, ще се ползва за цифрова телевизия от външен приемник предимно, както и за пускане на филми от PC/флаш памет. Гледам този модел, както и Philips PFL3807H и се чудя... Четох, четох и нещо май ниската серия на филипса не я долюбват. Ще се радвам на всякаква препоръка, дори и за друга марка / модел на сходна цена. Предварително благодаря!
    Препоръчвам ти Philips!!!какъвто и модел да вземеш няма д сгрешиш. 5 серия са им среден клас и много добре работят.

  16. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Живее в
    гр. София
    Мнения
    9
    #748

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от Милен Младенов Виж публикацията
    Препоръчвам ти Philips!!!какъвто и модел да вземеш няма д сгрешиш. 5 серия са им среден клас и много добре работят.
    Много благодаря за препоръката! Само че на тази цена няма да мога да се вредя за Филипс 5та серия . Ще трябва да е някой от трета (базовите модели), за която четох негативни мнения из форума... Затова се чудя. Иначе посоченият PFL3807H даже е окомплектован с Уай-Фи донгъл като подарък. Според това, което прочетох за моделите на LG, този 5600 трябва да е от средния клас, затова си помислих, че може да превъзхожда Филипса от базовия.

  17. Banned
    Тук е от
    Mar 2006
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    30
    #749

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте, закачих на телевизора 42lm640 колонки microlab m-910 чрез оптично аудио. Колонките свирят прекрасно и няма нищо общо със слабия звук, който излиза през изхода за слушалки на тв-то, но проблема е че когато се плейва .mkv филм от външния хард не изкарва никакъв звук. Предполагам че в сервизното меню нещо трябва да се пипне. Ако някой е решил този проблем с оптичния аудио изход, ще се радвам да сподели.

    m-910-1_4fdfd3b09c296.jpg

  18. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    325
    #750

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Взех 47LM660S, след 2 дни -> умрял черен пиксел в центъра на телевизора. Пиксела е черен, т.е. доколкото знам няма оправяне.

    Забелязвам и петно при движение на картината (забелязват се на еднакъв фон, примерно мач и движение на картината се вижда петното, а при статична картина - не). Петното е най-горе в центъра на телевизора, забелязва се трудно, но като знаеш къде да го търсиш се намира. Това banding ли е или dirty screen effect? На еднакъв фон не се вижда и няма блийдинг там където е петното.

    Телевизора е закупен преди 2 дни. Проблемите, които изброих стигат ли за да го върна и да го сменят с друг?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе