Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият телевизор LG ?

Гласували
317. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    12 3.79%
  • 32"

    74 23.34%
  • 37"

    21 6.62%
  • 42''

    142 44.79%
  • 47"

    72 22.71%
  • 55"

    8 2.52%
  • 65''

    0 0%
  • 84''

    4 1.26%
Отговори на анкетата
Страница 51 от 108 ПърваПърва ... 41495051525361101 ... ПоследноПоследно
Резултати от 751 до 765 от общо 1608
Like Tree64Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    33
    #751

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте, на телевизор 42LM671S от една седмица се включва звуков сигнал точно като аларма от будилник. Прави го през 12 часа по часовник. Всички таймери в менюто са на OFF , минахме през фабрични настройки но ефект няма . Най-интересното е , че алармата пищи дори когато е изключен от контакта. Явно има акумулатор който държи около 45 минути , след това сигнала започва да гъгне и спира. При включване след това на телевизора , акумулатора се зарежда и след 12 часа процеса се повтаря. Телевизорът е на три месеца и първите два си работеше без проблем. Някакви идеи за отстраняване на проблема?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #752

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    aldokalcone , отивай и го сменяй - да , това е DSE (и моя има) , за това казвам при тестване да си носите запис на мач .

    PROTEL , доста странно поведение - май не се сещам за подобен случай - виж дали няма връзка с автоматичния ъпдейт и обновяване на програмите .
    Този пост е редактиран от svetlio1; 28-12-12 в 15:38.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    32
    #753

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте, 42LV3400 е тв-то, а проблема е, че не мога да извадя звук при гледане от usb. За звук имам само тослинк, а киното ми няма такъв вход. Пробвах през скарта да извадя звук, но не се получава. Намерих конвертор от тослинк към чинч, 25$, но какво ще е качеството не се знае.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    140
    #754

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от avalon4o Виж публикацията
    Здравейте, 42LV3400 е тв-то, а проблема е, че не мога да извадя звук при гледане от usb. За звук имам само тослинк, а киното ми няма такъв вход. Пробвах през скарта да извадя звук, но не се получава. Намерих конвертор от тослинк към чинч, 25$, но какво ще е качеството не се знае.
    Колега вържи го с стерео жак от изхода за слушалки, и от др. страна с чинчове за оредбата. Аз така съм я вързал моята уредва и си вади доста приличен звук. Навсякаде ще има звук ако я вържеш така.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    32
    #755

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Нямам изход за слушалки За гледане на тв от булсат приемника вадя звук и по чинч към киното, но при филм от юсб оставам без звук.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    74
    #756

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Някой знае ли дали вграденият плейър може да чете 3Д субтитри?
    И ако да в какъв формат?


    Цитат Първоначално публикувано от sasso Виж публикацията
    Здравейте, закачих на телевизора 42lm640 колонки microlab m-910 чрез оптично аудио. Колонките свирят прекрасно и няма нищо общо със слабия звук, който излиза през изхода за слушалки на тв-то, но проблема е че когато се плейва .mkv филм от външния хард не изкарва никакъв звук. Предполагам че в сервизното меню нещо трябва да се пипне. Ако някой е решил този проблем с оптичния аудио изход, ще се радвам да сподели.

    Прикачен файл 7898

    Не съм сигурен, но ако изкарваш звука през оптиката може би звука се бай-пасва, т.е. трябва колонките ти да поддържат DTS декодинг.
    Разбира се може и да греша
    Този пост е редактиран от masterross; 29-12-12 в 23:42.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    16
    #757

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Някой пробвал ли е да подкара Blu-ray на въпросните телевизори с флашка или HDD, защото при мен с кабел HDMI от компа на LG-to не става с нито един плеър - 42LM620S.
    Този пост е редактиран от vencislavbg; 30-12-12 в 00:03.

  10. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #758

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от vencislavbg Виж публикацията
    Някой пробвал ли е да подкара Blu-ray на въпросните телевизори с флашка или HDD, защото при мен с кабел HDMI от компа на LG-to не става с нито един плеър - 42LM620S.
    А с CyberLink PowerDVD ULTRA 12.0.2118a.57 - ot zamunda - пробва ли?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    74
    #759

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Тъй като един час търсих начин да влезна в сервизното меню на lm620, най-накрая успях!
    Искам да споделя с останалите собственици на универсално дистанционно OneForrAll за да им спестя време.
    Стъпките са следните:
    1. Натиснете и задръжте MAGIC бутона за около 3 секунди;
    2. Натиснете DEV SET бутона;
    3. Изберете един от горните бутона (TV, DVD, SAT);
    4. Наберете 0178 (IR индикатора ще премигне 2 пъти)
    5. Натиснете ENTER и след това ESC за около 3 секунди;

    Вече имате работещо LG дистанционно (не всички функции ще работят).
    Сега идва същинският трик:
    Насочвате дистанционното към TVto и в зависимост в кое сервизно меню искате да влезнете следвате стъпките:
    за EZ-Adjust - MAGIC бутона -> 00018 -> код (0413)
    за IN-Start - MAGIC бутона -> 00019 -> код (0413)
    за POWER-ONLY - MAGIC бутона -> 00014 -> код (0413)
    за IN-Stop (factory reset)- MAGIC бутона -> 00015 -> код (0413)

    Дано съм помогнал

    Поздрави!

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    31
    #760

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Можеш ли да дадеш точен модел на това дистанционно или линк да го видим и да си закупим евентуално Някой не е ли успял с питона да влезе в сервизното меню? Благодаря.

  13. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    325
    #761

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте, получих рекламация на предишния телевизор и ми дадоха нов, който на място не видях да има подобен дефект. Така, умрели пиксели няма, но има вертикално петно с шириина около 1см и дължина около 10см. Намира се в близост до центъра на екрана. Мисля че е dirty screen effect и се вижда на абсолютно всички светли фонове и само при тъмните цветове не е забележим, което е логично. Въпросния дефект стои ужасно и все едно зацапан телевизора. На статична картина също се вижда.

    Прекарах ужасни празници с некачествените телевизори на LG, а да не говорим за нервите, които няма кой да ми ги върне.

    EDIT:

    Видео: DOX.bg - Файл организатор за лесно споделяне и съхранение на файлове
    Снимка:


    При снимка и видео се забелязва по-трудно, но на живо ако ви го покажа се вижда винаги на абсолютно всякакъв светъл фон, разбирам да беше по ъглите или в близост до рамката - щях да го преглътна, но в близосто до центъра - няма да стане.
    Този пост е редактиран от aldokalcone; 30-12-12 в 14:10.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    16
    #762

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от Pat Виж публикацията
    А с CyberLink PowerDVD ULTRA 12.0.2118a.57 - ot zamunda - пробва ли?
    Пробвах,с 12.0.1905.56,но не успях да го подкарам. С тази версия подкарал ли си го?

    - - - Обновено - - -

    Цитат Първоначално публикувано от masterross Виж публикацията
    Тъй като един час търсих начин да влезна в сервизното меню на lm620, най-накрая успях!
    Искам да споделя с останалите собственици на универсално дистанционно OneForrAll за да им спестя време.
    Стъпките са следните:
    1. Натиснете и задръжте MAGIC бутона за около 3 секунди;
    2. Натиснете DEV SET бутона;
    3. Изберете един от горните бутона (TV, DVD, SAT);
    4. Наберете 0178 (IR индикатора ще премигне 2 пъти)
    5. Натиснете ENTER и след това ESC за около 3 секунди;

    Вече имате работещо LG дистанционно (не всички функции ще работят).
    Сега идва същинският трик:
    Насочвате дистанционното към TVto и в зависимост в кое сервизно меню искате да влезнете следвате стъпките:
    за EZ-Adjust - MAGIC бутона -> 00018 -> код (0413)
    за IN-Start - MAGIC бутона -> 00019 -> код (0413)
    за POWER-ONLY - MAGIC бутона -> 00014 -> код (0413)
    за IN-Stop (factory reset)- MAGIC бутона -> 00015 -> код (0413)

    Дано съм помогнал

    Поздрави!
    Значи с дистанционно което върви с телевизора не става?

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    13
    #763

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте. Днес след като си включих ТВ-то, LM615S, на екрана ми излязоха настройките за избор на 3D. Това се получава след всяко пускане на тв-то. Явно съм активирал нещо. Някой може ли да ми каже как да го спра, да не излиза автоматично?
    ------------------------------------------
    Оправих го.
    Този пост е редактиран от stunbg; 30-12-12 в 17:46.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    50
    #764

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте!
    От 3-4 дена са собственик на LG 37LM620S.
    Доволен съм от телевизора, но възникнаха въпроси, за което ще се радвам ако някой ми отговори на тях:

    1. Може ли да ползвам изхода за слушалките, като линеен изход, тъй като нямам оптичен вход на усилвателя?
    Четох на първа страница - "В сервизното меню ToolOption3 ,значението на Headphone се прави 0"
    За съжаление не можах да се ориентирам, да намеря къде е това и дали въобще го има като опция при моя модел?

    2. Как мога и въобще дали е възможно, да свържа безжична мишка и клавиатура към телевизора?
    Когато пробвах с жични такива на тв-то, всичко си върви ок. Но след като боднах USB Wirless за безжичната мишка и клавиатура и до там, иначе в менюто ми изписва че е свързано управляващо устройство ( същото ми изписва и при свързване на жична клавиатура и мишка ).Предполагам че трябва да се инсталират драйверите, но как ...?
    Иначе на компютъра всичко е наред с безжичните, там всичко тръгва след кратко разпознаване на устройствата и инсталиране на драйвер.
    Марката на безжичната мишка и клавиатура е Media-tech.
    Този пост е редактиран от mi6letata; 30-12-12 в 19:20.

  18. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #765

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    2. Как мога и въобще дали е възможно, да свържа безжична мишка и клавиатура към телевизора?
    Когато пробвах с жични такива на тв-то, всичко си върви ок. Но след като боднах USB Wirless за безжичната мишка и клавиатура и до там, иначе в менюто ми изписва че е свързано управляващо устройство ( същото ми изписва и при свързване на жична клавиатура и мишка ).Предполагам че трябва да се инсталират драйверите, но как ...?
    Иначе на компютъра всичко е наред с безжичните, там всичко тръгва след кратко разпознаване на устройствата и инсталиране на драйвер.
    Марката на безжичната мишка и клавиатура е Media-tech.
    Мишки и клавиатури които изискват драйвер НЕ стават. Намери си такава която е без драйвер, водят се Plug-and-play.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе