Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият телевизор LG ?

Гласували
317. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    12 3.79%
  • 32"

    74 23.34%
  • 37"

    21 6.62%
  • 42''

    142 44.79%
  • 47"

    72 22.71%
  • 55"

    8 2.52%
  • 65''

    0 0%
  • 84''

    4 1.26%
Отговори на анкетата
Страница 59 от 108 ПърваПърва ... 949575859606169 ... ПоследноПоследно
Резултати от 871 до 885 от общо 1608
Like Tree64Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на alphabeta
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    295
    #871

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте!
    От два дни съм с 47LM671S, доволен съм от телевизора...Искам да попитам, има ли начин да се запамети на различите HDMI, различна настройка на източника на звук, например като гледам филм през HDMI от мултимедиен плейър, звука да е на външен източник(ресийвър), а като гледам телевизия от приемника на Булсат , звука да е през говорителите на телевизора?Проблема е, че като гледам през ресийвъра се чува и от телевизора и трябва да го намалям докрай...
    Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    31
    #872

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от Милен Младенов Виж публикацията
    HD музика -не, но има HD филмови, VOD -5 канала,3D HD, 2-3 музикални, Discovery , Discovery Science, World...общо са 105 .Има доста сопртни и MTV Russia (което е като MTV Italy-малко музика и много сериали ))
    И аз успях да подкарам IPTV-то Дали има чалъм да се сменя звук, субтитри или само братски руски има

  4. kad
    kad е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    17
    #873

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    здравейте, от 1 месец съм собственик на 42 LM 660, но не мога да се регистрирам за да изтегля повече прилоjения, не приема никаква парола, къде бъркам...?

  5. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #874

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    На някой да му се е появило съобщение за актуализция с фирмуер 4.20.23 или 32 мисля че беше?? В сайта има само 4.10.43.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    50
    #875

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от frizera Виж публикацията
    На някой да му се е появило съобщение за актуализция с фирмуер 4.20.23 или 32 мисля че беше?? В сайта има само 4.10.43.
    Аз вече съм от няколко дена с този фирмуер - 4.20.23 и наистина в Българския сайт още го няма.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    32
    #876

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от krassy_11 Виж публикацията
    И аз успях да подкарам IPTV-то Дали има чалъм да се сменя звук, субтитри или само братски руски има
    Има,но само някой канали имат два аудио канала и трябва да се рови в плейлистата с канали,след това се ъплодва на тв.Не съм го правил,но го има в сайта как се прави (откъдето си взел настройките)

    - - - Обновено - - -

    Цитат Първоначално публикувано от kad Виж публикацията
    здравейте, от 1 месец съм собственик на 42 LM 660, но не мога да се регистрирам за да изтегля повече прилоjения, не приема никаква парола, къде бъркам...?
    Аз също едвам се регистрирах. Открих,че трябва от ТВ да направя регистрацията,а не през сайта за LG App world.

  8.  
     
  9. kad
    kad е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    17
    #877

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    и как по точно става самата регистрация, къде точно в менюто тръбва да вляза ? Не може ли чрез компютъра ?

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,472
    #878

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от presar Виж публикацията
    Имам въпрос за тв LG42LW4500 ако му закача LG ST600 SMART BOX ще мога ли да си ъпдейтна софтуера на телевизора и как ще стане евентуално?
    МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО
    LG ST600 SMART BOX - е мултимедиен плейър + интернет телевизия и приложения. Служи един вид за хардуерна надстройка на старите модели които не са СМАРТ....
    LG ST600 SMART BOX мултимедиен плеър - LG мултимедийни плейъри
    Smart TV Upgrader ? Make Your TV a Smart TV With Our Smart TV Upgrader
    Няма връзка с ъпдейта на софтуера на Тв.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    32
    #879

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от kad Виж публикацията
    и как по точно става самата регистрация, къде точно в менюто тръбва да вляза ? Не може ли чрез компютъра ?
    Когато си влязъл в телевизора в LG Smart world apps,погледни горе в десният ъгъл. Има икона приличаща на човече Натисни нея и потърси бутон за регистрация. Ще ти поиска да въведеш валиден е-мейл ,след това парола и т.н .

    През компютъра не може,защото няма България като страна, а регистрацията важи за страната която си избрал на самото устройство.
    Например аз имах стара регистрация за LG Smart wordl,която ми е за LG Optimus 3D телефона, но с нея не успях да вляза,защото съм посочил при регистрация Англия като страна ,тъй като там няма България.

    Приложенията на ТВ са за съответната страна, в нашият случай е България.

  12. kad
    kad е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    17
    #880

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от Милен Младенов Виж публикацията
    Когато си влязъл в телевизора в LG Smart world apps,погледни горе в десният ъгъл. Има икона приличаща на човече Натисни нея и потърси бутон за регистрация. Ще ти поиска да въведеш валиден е-мейл ,след това парола и т.н .

    През компютъра не може,защото няма България като страна, а регистрацията важи за страната която си избрал на самото устройство.
    Например аз имах стара регистрация за LG Smart wordl,която ми е за LG Optimus 3D телефона, но с нея не успях да вляза,защото съм посочил при регистрация Англия като страна ,тъй като там няма България.

    Приложенията на ТВ са за съответната страна, в нашият случай е България.
    Благодаря за барзият и изчерпателен отговор !Веднага ще пробвам дано се получи .

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    75
    #881

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Ок мерси за отговора

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    32
    #882

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    За Литва в 3Д зоната има достъпен 3Д концерта на Кайли Миноуг Някой ако желае да го гледа безплатно, да влезе в настройки на самият тв, след това Опция, след това Настройка на Smart TВ и там променя страната в РЪЧНО,където избира Литва например. Тази опция не изтрива настройките ,които са били досега (канали, картина,звука...) Променя премиалните програми,3Д онлайн съдържанието,както и наличните програми за сваляне
    За Полша и Сърбия излезе активно приложение HBO GO но можем да гледаме само трейлъри.
    Дано HBO GO България стартира най сетне

    П.С. След смяна на няколко държави се оказва, че само на нашата няма активен концерта на Кайли Миноуг.... както винаги
    Този пост е редактиран от Милен Младенов; 19-01-13 в 00:11.

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,574
    #883

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    То и приложението на sportal работи за Сърбия , но тук една година не могат да го пуснат .

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    32
    #884

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Тук винаги повече от един човек има претенции за авторски права и все не са се доразбрали

  18. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #885

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Защо като вляза в сервизното меню не мога в нито едно под меню да променям каквото и да е ? Някой друг има ли подобен проблем? Иде дума за LG47LM660. Чак толкова ли да е заключен... Все още не съм ъпдейтнал фирмуера...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 59 от 108 ПърваПърва ... 949575859606169 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе