Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият LCD телевизор LG ?

Гласували
154. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    54 35.06%
  • Много добра

    65 42.21%
  • Добра

    22 14.29%
  • Средна

    8 5.19%
  • Задоволителна

    4 2.60%
  • Слаба

    3 1.95%
Отговори на анкетата
Страница 25 от 96 ПърваПърва ... 1523242526273575 ... ПоследноПоследно
Резултати от 361 до 375 от общо 1435
Like Tree292Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    8
    #361

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здравейте, при опит за отваряне на приложение ТВ–то забива и трябва да рестартирам. Отнася се за всички линкове на приложенията. ТВ -то е LM760 / премиалните се отварят без проблем, както и браузера/.

  2.  
     
  3. Member Аватара на zabadara
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Търговище
    Мнения
    175
    #362

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от iNfRaIiI Виж публикацията
    Благодаря за информацията, кои настройки по-точно да пробвам? Като гледам през PC-то, ако изключа всичко, почти няма проблем, но с True Motion и другите филтри доста размазва. Ще пробвам с програмата която казваш, дано да може да възпоризвежда 3д субс.
    Мисля,че го бях сложил на кино-друго не съм сменял-докато за телевизията здраво съм ги разбутал докато не ми хареса.Но нали ти казвам,че от както ползвам Plex-а не съм използвал HDMI-кабела.По лесно е и за сега си чете всичко (вградения плеър)Няма безжични мишки,батерии и тем подобни.Не съм гледал много 3Д,но за този вид филми използвам КМ-плеър и HDMI кабела,но става и през сървъра.

  4. Junior Member Аватара на iNfRaIiI
    Тук е от
    Jul 2013
    Живее в
    Ловеч, София
    Мнения
    59
    #363

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от zabadara Виж публикацията
    Мисля,че го бях сложил на кино-друго не съм сменял-докато за телевизията здраво съм ги разбутал докато не ми хареса.Но нали ти казвам,че от както ползвам Plex-а не съм използвал HDMI-кабела.По лесно е и за сега си чете всичко (вградения плеър)Няма безжични мишки,батерии и тем подобни.Не съм гледал много 3Д,но за този вид филми използвам КМ-плеър и HDMI кабела,но става и през сървъра.
    А при теб как седи въпроса със Scaling когато гледаш през плеъра на ТВ-то? Аз имам само оригинален размер и цял екран, но някой път когато му е зададено цял екран и не е на цял екран. И при теб ли е така?

  5. Member Аватара на zabadara
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Търговище
    Мнения
    175
    #364

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от iNfRaIiI Виж публикацията
    А при теб как седи въпроса със Scaling когато гледаш през плеъра на ТВ-то? Аз имам само оригинален размер и цял екран, но някой път когато му е зададено цял екран и не е на цял екран. И при теб ли е така?
    Някои от филмите на цял екран са разтеглени по вертикала-тогава го слагам на оригинален и нещата си идват на мястото,с малки черни линии от долу и от горе.Други са си нормални на цял екран-зависи от филма,но няма проблеми.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,461
    #365

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/


  7. Junior Member Аватара на iNfRaIiI
    Тук е от
    Jul 2013
    Живее в
    Ловеч, София
    Мнения
    59
    #366

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Някой би ли потвърдил, че ТВ LG излиза като Generic PNP Monitor?

  8.  
     
  9. Member Аватара на zabadara
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Търговище
    Мнения
    175
    #367

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от iNfRaIiI Виж публикацията
    Някой би ли потвърдил, че ТВ LG излиза като Generic PNP Monitor?
    Ако става въпрос при клониране на видеокартата на РС-то--не.Излиза ми като TV LG.

  10. Junior Member Аватара на iNfRaIiI
    Тук е от
    Jul 2013
    Живее в
    Ловеч, София
    Мнения
    59
    #368

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    На мен в Device Manager не ми излиза като LG TV а като Generic PNP Monitor.
    Инак там където се сменя резолюцията и в драйвъра на видеото и в уиндоуса си ми излиза ЛГ ТВ.
    Аз оправих проблема с насичанията като задодох филтри за автоматична смяна на херците според фреймовете.

    EDIT: Инак при 3Д е горе долу добре, има размазвания при бързи сцени, но това е нормално за този клас предполагам
    Този пост е редактиран от iNfRaIiI; 12-07-13 в 10:16.
    zabadara одобрява това.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,461
    #369

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    [pocket-lint.com]...LG 55EA9800 Curved OLED(showcase)...http://www.pocket-lint.com/news/1223...iful-to-behold

    [technologytell.com]...LG LA9700 4K TVs Debut Tonight at Video & Audio Center...http://www.technologytell.com/homete...debut-tonight/

    65LA9700 : $7,999
    55LA9700 : $5,999

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,573
    #370

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Има ли някой с LK450/430 ? Познат има проблеми с USB плеъра (спира да възпроизвежда след няколко минути) и иска да обнови софтуера , но нещо не откривам в менюто къде пише с коя версия е , а го упътвам по телефона ? И коя по дяволите би трябвало да е последната версия за тоя модел - в сайта на ЛГ има 3 , като на всичко отгоре тая с най малкия номер е с последна дата - LG 37LK450 Support: Намиране на ръководства за потребителя и информация за гаранцията | LG Bulgaria ?

  13. Novice Аватара на mamutcho
    Тук е от
    Jul 2013
    Живее в
    Севлиево
    Мнения
    2
    #371

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Нямам LK450/430, но миналата година мислех да купувам такъв. Докато тествах в техно магазините, и аз забелязах същия проблем със спирането на USB плеъра, но се проявяваше само на някои филми. Не открих обаче каква е зависимостта, и на кои формати го прави и се отказах от LK450/430.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    140
    #372

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Някой да е пробвал да пусне 4к видео клип на телевизори от 6та серия ЛМ , че на мен ми изписва - невалиден файл.

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,461
    #373

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/


  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    50
    #374

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Някой закупил ли си е скайп камера за телевизора, нека да сподели дали е доволен и на каква цена са в момента?Имам някакви спомени за цена към 150-170 лв.
    Много тъпо са го направили този скайп - да тръгва само ако има камера. То не че е тъпо, много си е хитро даже, ама при тази цена на камерата ...
    Няма ли някакъв начин да се залъже тв-то че към него е свързана камера, за да може да се пусне скайп?

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,461
    #375

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Този пост е редактиран от hristoslav2; 13-07-13 в 20:49.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 25 от 96 ПърваПърва ... 1523242526273575 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе