Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият LCD телевизор LG ?

Гласували
154. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    54 35.06%
  • Много добра

    65 42.21%
  • Добра

    22 14.29%
  • Средна

    8 5.19%
  • Задоволителна

    4 2.60%
  • Слаба

    3 1.95%
Отговори на анкетата
Страница 96 от 96 ПърваПърва ... 4686949596
Резултати от 1,426 до 1,435 от общо 1435
Like Tree292Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на iNfRaIiI
    Тук е от
    Jul 2013
    Живее в
    Ловеч, София
    Мнения
    59
    #1426

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Аз май приказвам глупости. Не съм сигурен, че има стойка, която да се движи на страни.
    Благодаря за отговора, би ли споделил само колко се движи? Казано е 20 градуса, но така ли е в действителност.
    И как да съм сигурен, че ще пасне на моето TВ ?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    zabadara одобрява това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    32
    #1428

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здравейте,

    Търсих сума ти време и не мога да намеря отговор на моя въпрос - имам телевизор 55LM660. Този модел поддържа ли CIFS/SMB и ако да - как?
    Мерси предварително!

  5. Member Аватара на zabadara
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Търговище
    Мнения
    175
    #1429

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от iNfRaIiI Виж публикацията
    Аз май приказвам глупости. Не съм сигурен, че има стойка, която да се движи на страни.
    Благодаря за отговора, би ли споделил само колко се движи? Казано е 20 градуса, но така ли е в действителност.
    И как да съм сигурен, че ще пасне на моето TВ ?
    Да- така е около 20 градуса може и малко повече да е ,но е достатъчно.Не мога да ти измеря разстоянието понеже съм я вградил в един гардероб,но ще трябва да си измериш самата стойка ,дали по велтикала ще имаш отвори на 40 см.По хоризонтала шините се плъзгат по твое желание,което мисля ,че ще е достатъчно.Ще трябва да отидеш до маркета.
    Това е!!!

  6. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #1430

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от 3dfx Виж публикацията
    Здравейте,

    Търсих сума ти време и не мога да намеря отговор на моя въпрос - имам телевизор 55LM660. Този модел поддържа ли CIFS/SMB и ако да - как?
    Мерси предварително!
    Не, не поддържа. Има само DLNA сертификат.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #1431

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от 3dfx Виж публикацията
    Здравейте,
    Търсих сума ти време и не мога да намеря отговор на моя въпрос - имам телевизор 55LM660. Този модел поддържа ли CIFS/SMB и ако да - как?
    Мерси предварително!
    Не, за съжаление. Само DLNA.
    Може и да има (евентуално с модифициран софтуер), но досега не съм попадал на информация за телевизор с поддръжка на Самба.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    20
    #1432

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здравейте!
    Пристигна новия фърмуер за LN575S (предполагам, че е за всички от LN серията). Та този фърм. твърдяха от LG, че се чака за да бъде отстранен проблемът с разбъркването на каналите на DVB. Ъпдейтнете и проверете! Аз сега дебна
    Успех!

  10. Junior Member Аватара на iNfRaIiI
    Тук е от
    Jul 2013
    Живее в
    Ловеч, София
    Мнения
    59
    #1433

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Много мерси, тази първата я харесах и ще я взема в най-скоро време.
    Обаче пък идва проблема с ДВД-то и колонките ( 5.1) ) в момента са си на масчика и всичко е ОК, ама като дигна телевизора как да го направя никаква идея нямам...
    Някой ако може да помогне с идеи ще съм много благодарен.

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #1434

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Е то е за тях си има варианти със стойки , но по-добре си пусни въпроса в съответната тема .
    zabadara одобрява това.

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #1435

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Темата е заключена поради натрупване на повече страници.

    Продължаваме обсъждането в новата тема-продължение.
    https://forum.setcombg.com/%D1%82%D0...D1%82-6-a.html

    Тези от вас които не са получили отговори на въпросите си, са свободни да ги зададат отново в новата тема.
    Извинявам се за нуедобството на всички.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 13-12-13 в 17:06.
    competition одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 96 от 96 ПърваПърва ... 4686949596

Подобни теми

  1. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе