Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият LCD телевизор LG ?

Гласували
154. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    54 35.06%
  • Много добра

    65 42.21%
  • Добра

    22 14.29%
  • Средна

    8 5.19%
  • Задоволителна

    4 2.60%
  • Слаба

    3 1.95%
Отговори на анкетата
Страница 34 от 96 ПърваПърва ... 2432333435364484 ... ПоследноПоследно
Резултати от 496 до 510 от общо 1435
Like Tree292Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,461
    #496

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от Ангел Маринов Виж публикацията
    Сега въпроса е камерата каква трябва да бъде тази която постнах или някоя друга понеже гледах ,че тази я слагаха на миналогодишните модели а за тези от 2013 ще стане ли?
    LG AN-VC400 Video Call Camera
    AN-VC400 COMPATIBILITY

    The AN-VC400 is compatible with the following LG TV series.

    • UHD TVs: 84LM9600, LA97, LA96 series
    • LED TVs: LA74, GA79, LA86, LM96, LA86, LA74, LA69, LA62, LN57, LM96, LM72, LM67, LM62 series
    • Plasma TVs: PH67, PN57, PM97, PM67, PM47 series


    http://www.lg.com/us/tv-accessories

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    11
    #497

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от podredko Виж публикацията
    Щом не си абонат на Близу с HBO max, единствено можеш да ползваш съдържанието за свободно гледане, но пак трябва да си направиш регистрация, като от списъка с оператори избереш СВОБОДНО ГЛЕДАНЕ. Регистрацията се прави само на компютър.
    Аз съм регистриран и не можах да го подкарам.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,174
    #498

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Един бърз въпрос , че не успях да намеря как се експортират каналите на LG на флашка за преподреждане?

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,461
    #499

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/


  6. Novice
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    8
    #500

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Mоля за тел. на някой който може да ми върне старият софтуер на LM 765s / за района на Сф/, защото от сервиза ми казаха че това може да стане само при тях, тоест да им го закарам и да го оставя там. Това разбира се е последен вариант. Благодаря !

  7. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #501

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от shopluka Виж публикацията
    Mоля за тел. на някой който може да ми върне старият софтуер на LM 765s / за района на Сф/, защото от сервиза ми казаха че това може да стане само при тях, тоест да им го закарам и да го оставя там. Това разбира се е последен вариант. Благодаря !
    Аз като се обаждах в Call Center на LG, ми казаха, че дори и в сервиза не можело да стане това...

  8.  
     
  9. Junior Member Аватара на iNfRaIiI
    Тук е от
    Jul 2013
    Живее в
    Ловеч, София
    Мнения
    59
    #502

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Днес използвах опцията за ЗАПИС на моя LG 47LM620S и съм много доволен Изпозлвам външен хард 320 гб, записах част от мача Славия - Локо София от ефирната цифрова телевизия.
    Имам обаче въпрос, какво трябва да купя ( ако изобщо е възможно ) за да мога да записвам от цифровия си оператор - Булсатком? Ясно ми е, че няма как това после да се гледа на PC-том но имам нужа от Запис, защото по някой път дават 2-3 неща, които искам да гледам. За момента мога да записвам само от ефирната телевизия. Има ли някаква "джаджа" която би ми помогнала да записвам и от Булсаткома, с цел да си го гледам само на ТВ-то? Мерси.


    п.п Надежда 2, София, с големи мъки хващам добър цифров сигнал, това не е нормално, пробвах с 2 различни антени и все трудна работа...

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,461
    #503

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от bisval Виж публикацията
    Един бърз въпрос , че не успях да намеря как се експортират каналите на LG на флашка за преподреждане?
    http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=62:16440:2#2

    http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=62:20687:468#468
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 16-08-13 в 23:17.

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    325
    #504

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    DSE няма оправяне - "дефект" в панела - за съжаление и на моя има . Ако няма бройки от повредения модел се заменя с аналогичен от новите серии (или поне на стойността на стария) .
    Аз си разкарах телевизора заради DSE ефекта. Смених (3) и всичките имаха вертикални линии, някакъв ад е да се играе Фифа с DSE, вместо да си гледам мача, аз гледам в ши**ните линии. В крайна сметка при всички IPS-и ли е наличен този дефект? Гледам и при Sony W9 се оплакват от същите проблеми с DSE-то, а не е като да е евтин модел.

    Бях със същия модел като твоя, добро тв, но ако нямаше DSE. Сега обаче като съм без тв, трябва да се кьора на 22" TN и гледането на филми е някакво мъчение. ТВ ми трябва да гледам филми и гейминг на конзоли, ТВ се гледа рядко (предимно мачове), точно заради любовта ми към футбола идва и непримиряването с DSE ефекта.

    Като гледам и новите LG-та и те са същата скръб, панасониците с IPS и те страдат от същите проблеми, Sony също, а четох във форума на Philips също за оплаквания от DSE, е в крайна сметка въобще може ли да се намери тв без DSE?

    Да не говорим, че пазаруването в нашите маркети е някакъв ад, ако тръгнеш да връщаш стока или да искаш замяна е много малко вероятно да мине номера, а тези приказки за 3-те дена право на връщане мисля са неоснователни. Доколкото знам няма такъв закон. Ехх, да имахме поне права потребители и да не бяха такива мъки връщанията. Чета всяка седмица av forums и постоянно има оплаквания за DSE ефекта и там има доста като нас, които не се примиряват с проблеми и сменят и сменят телевизори. Глупавите производители няма ли да се усетят накрая и да си оправят недъгавите панели?

    Сега се чудя какво да правя, искам да си взема ТВ, но като знам, че ще премина през нови мъки и тазгодишните модели не са по-добри от предишните, а дори и гледам някои наследници са ги окастрили повече. Може би вариантите са ми следните:
    - отивам на място в някой маркет, зареждам се с мачове и DSE тестове, както и бързи сцени да проверя motion-а, изтествам повечето мостри и си избирам някоя от наличните? Така поне бих елиминирал евентуалните проблеми при дефектирали пиксели и бих проверил на място DSE-то и съответно да си избера този с най-слабо изразен. Но дали продажбата на мостри влиза в политиката на магазина, т.е. ако изрично поискам това, дали ще ми бъде позволено да ги изръчкам всичките и да си закупя мостра, а не опакован? Може би дори ще ми се зарадват?
    - онлайн покупка с право на връщане, тук е малко условно, дори уж на хартия да ги имаме тези 7 дни право на връщане, то си мисля че пак ще се премине през ад при евентуални проблеми. За Electron.bg чувам добри отзиви в това отношение, но ако им върна 2-3 телевизора сигурно ще ме баннат от сайта.

    Плазмата не ми е вариант, защото телевизора често ще се ползва за гейминг и десктоп. Бюджета е до 1.5~1.8к

  12. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #505

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Няма да намериш LCD телевизор изцяло без DSE.... Освен ако не е плазма!
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 17-08-13 в 20:54.
    zabadara одобрява това.

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,573
    #506

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Така е , аз моя го занесох в сервиз и ако се стигне до замяна най-вероятно ще се насоча към 50ST60 .

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    58
    #507

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здравейте, моля някой, който използва CAM от Виваком да сподели опит.
    Да конкретизирам- техниците от Алкател, които идваха да донастройват антената казаха, че с CAM-а се гледат повече канали, което според мен би трябвало да зависи от избрания пакет. Интересува ме и как се визуализира EPG-то- има ли липсваща информация за някои от каналите, или всичко е ОК.
    Този пост е редактиран от rudizl; 18-08-13 в 09:26.

  16. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #508

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от rudizl Виж публикацията
    Здравейте, моля някой, който използва CAM от Виваком да сподели опит.
    Да конкретизирам- техниците от Алкател, които идваха да донастройват антената казаха, че с CAM-а се гледат повече канали, което според мен би трябвало да зависи от избрания пакет. Интересува ме и как се визуализира EPG-то- има ли липсваща информация за някои от каналите, или всичко е ОК.
    При всички оператори липсва инфо за определени канали.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    58
    #509

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Е, това е ясно. Питам дали липсва инфо за канали, които при стандартното оборудване на оператора се визуализират без проблем.

  18. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    325
    #510

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Няма да намериш LCD телевизор изцяло без DSE.... Освен ако не е плазма!
    Виждал съм такива с доста минимален и приемлив DSE, който почти не се забелязва, но бяха или с CCFL подсветки или full-array LED.
    Докато при EDGE LED е някакъв комшар.

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Така е , аз моя го занесох в сервиз и ако се стигне до замяна най-вероятно ще се насоча към 50ST60 .
    Плазма и гейминг ми се струва, че не си подхождат? Чувам за доста прогорени плазми точно от гейминг на фифа и тем подобни игри, където има статични обекти по екрана. Да не говорим, че нашите телевизии всички си държат логотата, т.е. ще трябва телевизията да се гледа на zoom?
    Май за моя случай ще е по-добре LCD и да си намеря подходящ техномаркет, където ще ми дадат да ръчкам мостри и евентуално да си избера някоя от тях. Втори път не бих тръгнал така на сляпо и ако не ми позволят да изтествам конкретната бройка - просто си тръгвам.
    Този пост е редактиран от aldokalcone; 18-08-13 в 10:08.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 34 от 96 ПърваПърва ... 2432333435364484 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе