Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият LCD телевизор LG ?

Гласували
154. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    54 35.06%
  • Много добра

    65 42.21%
  • Добра

    22 14.29%
  • Средна

    8 5.19%
  • Задоволителна

    4 2.60%
  • Слаба

    3 1.95%
Отговори на анкетата
Страница 68 от 96 ПърваПърва ... 1858666768697078 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,006 до 1,020 от общо 1435
Like Tree292Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на alphabeta
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    295
    #1006

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Има нов firmware - 4.50.13 ...някой с впечатления?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    111
    #1007

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Явно не е за всички. За 42LN575S на сайта на LG e 04.00.29.
    Този пост е редактиран от persizi; 24-10-13 в 16:54.

  4. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #1008

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    За 2012 и за 2013 модели, версиите са различни.Съдя по различните версии на Тв-тата ми.
    Този пост е редактиран от competition; 24-10-13 в 19:14.

  5. Member Аватара на alphabeta
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    295
    #1009

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Извинявам се за пропуска, LM е телевизора.
    competition одобрява това.

  6. Member Аватара на zabadara
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Търговище
    Мнения
    175
    #1010

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от competition Виж публикацията
    Деляне, назад из постовете ставаше въпрос, че като има интервали между думите и се получава, че не чете субтитрите.Ако не си, пробвай да преименуваш филма и субтитрите с една и съща буква, ако не става пробвай да смениш самото съкращение на файла.Пример:от *.srt на *.sub и обратно, и т.н.
    Напълно си прав.При мен с *.srt сякаш е по -добре.И използвам Plex.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    45
    #1011

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от Delyan Виж публикацията
    Мислиш ли че след като се трудя да пиша и питам тук не съм се сетил да ги преименувам?
    Че то ща не ща трябва да ги преименувам,че в 90% от случаите филм и субтитри са с различни имена...
    Прост пример,Игри на тронове,трети сезон,full hd,ts формат,половината епизоди вървят със субтитри,другата половина-не???
    Надявам с епроблема да е мен,но къде???
    Единственно мога да бъда упрекат,че от пуст инат и недолюбване на всичко руско не съм пробвал техния медиа сървър.
    С LG 42LA660 съм и в началото имах подобен на твоя проблем. Смених сума ти и DLNA сървъри, положението беше все едно и също и бях готов яко да съжалявам защо ввзех точно LG (тръгнах с намерение за плазма Panasonic, минах през LED на Samsung... дълга и широка) Та прочетох в някоя от темите за Smart Share и реших да го пробвам. Тромава и тлъста програма се оказа, но нямам никакви проблеми със субтитрите. Не пипам нищо от компютъра, че наистина е тромавичка, а само през телевизора и неговия плеър. Задължително преименувам всеки път субтитрите, защото ми се случи няколко пъти да излгеждат абсолютно еднакво, но да не тръгват. След преименуване (copy-paste името на филма), вече няма проблем. До момента нямам проблеми и не съм попаднал на субтитри, които да не са тръгнали. (ANSI кодираните излизат на маймуница, но те и на компа са си така). До момента гледахме няколко 3D филми, няколко HD филми и сериали. Никакъв проблем.

    За проба, можеш да отвориш програмата и да видиш дали вижда субтитрите, има си такава графа. В началото, докато се успокоя, все отварях да видя дали ги открива.

    Пробвай и пиши дали се е получило.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    51
    #1012

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Благодаря за изчерпателните отговори!
    И аз избирах м/у Панасони,Самсунг и ЛГ,но имайки Самсунг реших да взема ЛГ за разнообразие
    Е на Самсунга(ES4100) няма проблеми с нито един медиа сървър,a ЛГ(LA660) е ужасно капризен!
    Смарт-шер сървъра го деисталирах по принуда,че ми прецаква Уин експлоръра,иначе и аз бях много доволен от него.
    Малък ъпдейт от днес,след два часа игра:
    Използвам препоръчания от ЛГ съврвър,за който има линк на сайта им,а именно Nero Media Home.
    След 3-4-5-6 преименувания на ФИЛМ И СУБТИТРИ,най накрая тръгват,комичното е,че ако файловете са кръстени Game.of.trones.S3E01.mkv и srt, всичко е ОК,ако И ДВАТА са с име Wheat.mkv и srt,субтитри НЯМА!
    Е вече ще я изгледам Нежната полиция,макар и под името Игра на Тронове
    Този пост е редактиран от Delyan; 24-10-13 в 20:53.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    58
    #1013

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от alphabeta Виж публикацията
    Има нов firmware - 4.50.13 ...някой с впечатления?
    Появил се е Intel widi в менюто с мрежите, друго не забелязвам.

  11. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #1014

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/


  12. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #1015

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Следващите постове за мрежови сървъри ще бъдат изтрити. Спрете се вече, има си отделен форум за тях.

  13. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    367
    #1016

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Има ли начин като пусна радио на ТВто и екрана да се гаси? 47LM620S.
    Има ли начин субтитрите на Твто да излизат на черен фон, нещо каточерна лента?

    Дали новият фирм дооправя/разваля проблема със звука на телевизора?
    Този пост е редактиран от fantoms; 25-10-13 в 14:47.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    9
    #1017

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    От снощи ми се появи ужасен бъг... Телевизора е на кабелна с СА модул. Започна да мести сам подредбата на каналите. Както гледам нещо и хоп изчезва. Произволно отиват на майната си... Например от 2-ра позиция отива на 268. Авто ъпдейта на каналите е спрян, не е проблема в кабелната - говорих с тях, не са правили никакви промени.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    111
    #1018

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    При мен на LN575S два пъти се е случавало, но само с по един-два канала. Тогава заподозрях, че дедето си е играло въпреки, че не виждам как може да ги премести без сложни комбинации.

  17. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #1019

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от fantoms Виж публикацията
    Има ли начин като пусна радио на ТВто и екрана да се гаси? 47LM620S.
    Има - на дистанционното горе в ляво , зелен бутон - икономия на енергия .

  18. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    281
    #1020

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от Crazy_hatteR Виж публикацията
    От снощи ми се появи ужасен бъг... Телевизора е на кабелна с СА модул. Започна да мести сам подредбата на каналите. Както гледам нещо и хоп изчезва. Произволно отиват на майната си... Например от 2-ра позиция отива на 268. Авто ъпдейта на каналите е спрян, не е проблема в кабелната - говорих с тях, не са правили никакви промени.
    Да не би да си проверявал преди това за ъпдейти?
    Аз съм с ЛА660С. Същия "проблем". Забелязах обаче, че при проверка за ъпдейт проверява и ДТВ, което ме навява на мисълта, че там е заровено кучето... Забелязах го случайно - избирам 10, а показва, че го няма и го откривам канала някъде назад. А също и канали, които ги има вече и си стоят на мястото се появяват и на друго място.....
    Реших го като подредбата ми стои на флашката и щом/ако ги размести ги качвам отново както съм си ги подредил. Вариант е, мисля, и да се ъпва от флашка само (вчера го пробвах - не ги размести).
    А за филми - имам и ДЛНА, и Ви-Ди, но си ги пускам филмите през ХДМИ - няма грижи с 5 м "лесно включваем временен кабел" High Speed...

    ПС.: Някой с такъв модел, ако си е взел конвенционално дистанционно да сподели какъв модел е. Благодаря.
    Защото се чудя за оригинално или за универсално URC7140 One for All - според братушките с него се влиза без проблем в сервизното меню...
    Този пост е редактиран от bestman; 25-10-13 в 19:28.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 68 от 96 ПърваПърва ... 1858666768697078 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе