Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият LCD телевизор LG ?

Гласували
154. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    54 35.06%
  • Много добра

    65 42.21%
  • Добра

    22 14.29%
  • Средна

    8 5.19%
  • Задоволителна

    4 2.60%
  • Слаба

    3 1.95%
Отговори на анкетата
Страница 94 от 96 ПърваПърва ... 44849293949596 ПоследноПоследно
Резултати от 1,396 до 1,410 от общо 1435
Like Tree292Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #1396

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от askomar Виж публикацията
    Добър ден на всички!Отговарям на молбата на колегата да напиша какво стана с дефектното LG.Още снощи го опаковах и днес с бодра стъпка и с песен на уста право в магазина.Взеха си телевизора и с малко доплащане от моя страна вече съм собственик на Samsung UE-40F6500.Мисля,че тук трябва да уточня,че управителя на магазина ми е познат и това е причината всичко да мине тихо,бързо и безболезнено,в което не бих бил убеден ако си бях редови клиент,защото имам представа как се работи в тия техномагазини!Е,лиших се от два инча повече взимайки този Самсунг,но се надявам да е за добро.Сега чакам да минат двата часа на климатизация и ще го включвам да му правя разните настройки.Ако има колеги,които се интересуват как се справя телевизора може да ми пишат и ще се опитам да им бъда полезен!
    Честито!Дано да си попаднал на точния телевизор и да седи дълго време на ТВ шкафа (естествено работещ)

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Русе
    Мнения
    16
    #1397

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от askomar Виж публикацията
    Добър ден на всички!Отговарям на молбата на колегата да напиша какво стана с дефектното LG.Още снощи го опаковах и днес с бодра стъпка и с песен на уста право в магазина.Взеха си телевизора и с малко доплащане от моя страна вече съм собственик на Samsung UE-40F6500.Мисля,че тук трябва да уточня,че управителя на магазина ми е познат и това е причината всичко да мине тихо,бързо и безболезнено,в което не бих бил убеден ако си бях редови клиент,защото имам представа как се работи в тия техномагазини!Е,лиших се от два инча повече взимайки този Самсунг,но се надявам да е за добро.Сега чакам да минат двата часа на климатизация и ще го включвам да му правя разните настройки.Ако има колеги,които се интересуват как се справя телевизора може да ми пишат и ще се опитам да им бъда полезен!
    Днес минах през ТМ и изрично питах гаранцията важи ли, ако се появи изгорял пиксел (или повече). Отговора на консултанта беше, че гаранцията в този случай не важи, но мога да занеса ТВ-то в сервиз и да си платя за смяна на матрица?!?! Тук чета, че някои от Вас връщат за пиксели и заменят. В крайна сметка консултанта ли ме баламосва или връщане/замяна зависи от местния магазин/управител? Някой от Вас прочел ли е някъде черно на бяло, че гаранцията важи при някакви условия - примерно бройка пиксели, срок за появяването им и т.н. Някой възползвал ли се е от гаранцията или му е била отказана такава (и в кой магазин)?
    Благодаря на отзовалите се!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    60
    #1398

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от competition Виж публикацията
    Честито!Дано да си попаднал на точния телевизор и да седи дълго време на ТВ шкафа (естествено работещ)
    Благодаря!За сега всичко е ок,ТВ-то бачка та се къса,бърз браузър,множество приложения,които тепърва ще разучавам функциите му и се надявам да не ми създава ядове!
    zabadara и competition харесват това.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    168
    #1399

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от askomar Виж публикацията
    Добър ден на всички!Отговарям на молбата на колегата да напиша какво стана с дефектното LG.Още снощи го опаковах и днес с бодра стъпка и с песен на уста право в магазина.Взеха си телевизора и с малко доплащане от моя страна вече съм собственик на Samsung UE-40F6500.Мисля,че тук трябва да уточня,че управителя на магазина ми е познат и това е причината всичко да мине тихо,бързо и безболезнено,в което не бих бил убеден ако си бях редови клиент,защото имам представа как се работи в тия техномагазини!Е,лиших се от два инча повече взимайки този Самсунг,но се надявам да е за добро.Сега чакам да минат двата часа на климатизация и ще го включвам да му правя разните настройки.Ако има колеги,които се интересуват как се справя телевизора може да ми пишат и ще се опитам да им бъда полезен!
    По този повод, някой има ли онформация за законов срок за връщане на стока /закупена на място в магазин/ със или без основателни причини. Визирам предложението за такъв закон - в 7 дневен срок да си върнеш примерно ТВ-то щото не ти отива на дивана. Естествено мен ме тревожат пикселите.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    60
    #1400

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Най-точен отговор на въпроса си можеш да получиш на телефон 070011122(защита на потребителите)! А иначе по мои впечатления при различните търговци има различни постановки на казуса с връщането на закупена стока и в общи линни всеки прилага собствен подход в подобни случаи, а много често действат и на принципа "Зависи какъв клиент стои срещу нас"!Хубаво е да знаете, че на търговеца никога не му е проблем да приеме върнат телевизор при установен проблем, стига да е закупен в разумно кратък срок преди предявяването на рекламация от Ваша страна, но обяснение от сорта на "Защото не ми харесва цвета" няма как да мине, защото живеем в България, а ме в Канада, където причината за цвета се счита за достатъчно основателна, дори и след два месеца ползване. Затова обмисляйте добре покупките си и четете преди да направите окончателния избор. А ако все пак ударите греда,информирайте се за правата си и ги отстоявайте до край!
    dreamtm одобрява това.

  7. Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    394
    #1401

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Това не е тема за избор !!
    mod/edit
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 08-12-13 в 18:05.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    94
    #1402

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от Sasho T. Виж публикацията
    Днес минах през ТМ и изрично питах гаранцията важи ли, ако се появи изгорял пиксел (или повече). Отговора на консултанта беше, че гаранцията в този случай не важи, но мога да занеса ТВ-то в сервиз и да си платя за смяна на матрица?!?! Тук чета, че някои от Вас връщат за пиксели и заменят. В крайна сметка консултанта ли ме баламосва или връщане/замяна зависи от местния магазин/управител? Някой от Вас прочел ли е някъде черно на бяло, че гаранцията важи при някакви условия - примерно бройка пиксели, срок за появяването им и т.н. Някой възползвал ли се е от гаранцията или му е била отказана такава (и в кой магазин)?
    Благодаря на отзовалите се!
    Какъв телевизор имаш? Питам за марката по конкретно, че ако е самсунг, забрави да ти го сменят. LG са по толерантни от към проблеми с пикселите. ТМ са много ... абе проблемни са от към гаранциите. Не съм се сблъсквал с техни консултатни, но доколкото са ми разправяли вътрешни хора от магазините им, съвсем умишлено се отказва гаранция на очевидни проблеми, баламосват се клиенти и тн. с цел човека да се откаже да си търси гаранцията докато хептен неспре телевизора например. Абе точните думи които чух бяха : "Отказваме докато незапочнат да ни заплашват", вие сами си правете изводите...

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    22
    #1403

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Привет,

    Имам следното питане: Възможен ли е запис от телевизията директно в LG Cloud?
    Някой пробвал ли е?

  11. Novice
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    6
    #1404

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Някой имал ли е проблем с меджик дистанционното на LM сериите?
    При мен тази част, която държи капачето затворена се счупи. Не подлежи на залепване, защото капачето е под напрежение от напора на пружината при батериите. Наложи се обилно облепване с тиксо за да се осъществява контакт. Доста глупаво е измислено!

  12. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    3
    #1405

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здравейте,искам да ви помоля за мнение за телевизор LG740S,предварително ви благодаря за отговора,пожелавам ви приятен ден.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    14
    #1406

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    След последния ъпдейт на софта на LG 42LM671S, след всяко включване към безжичния ми нет и изключване на тв-то, се налага наново да търся мрежа и да пиша парола, за да имам нет в тв-то си.
    Искам да си върна предишната версия на софтуера, защото тогава нямах никакви проблеми.
    Може ли да ми дадете линк към някой архив с предишни версии на фърмуера, защото търсих, но никъде не намерих?
    Прегледах подробно ТАЗИ тема, но на моето дистанционно няма бутон "меню"! Има само едно малко бутонче "Q.MENU", но там изобщо липсва "options" и съответно нищо не се получава.
    Предварително благодаря на отзовалите се.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    111
    #1407

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    На сайта на LG има нова версия на фирмуера за LN - 04.04.05 от 6-ти декември, а аз съм с 04.04.07, която е поне 2 седмици по-стара
    Цитат Първоначално публикувано от agentpat Виж публикацията
    Искам да си върна предишната версия на софтуера, защото тогава нямах никакви проблеми.
    И аз искам, но не става. Нито 7 пъти FAV, нито 7 пъти "9" в OPTIONS работят.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    11
    #1408

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Относно проблема с модулите, имам същия проблем:
    модул 1 - ( кабелната разполага с 2 вида с различен софт) сменя позиците на цели пакети, няма оправия !
    модул 2 - дублира каналите буквално на канал примерно 5-ти има 2 канала !!?! Не искам да ви разпраям за какво идва реч !

    Изчетох други как са решили проблма за мен е малко не реално, до кабел за тв минат 3 HDMI, 1 оптичен и още 1 коксиал за охрнителна камера, та кой да преместа да се оправи ? За мен е 100 % от тв е проблема, LG да си оправат бакийте !
    В момента карам без модул, не всички канали са кодирани.
    ТВ е 47LA69, кабелната е КАБЕЛ САТ ЗАПАД

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,450
    #1409

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от ТОНИ71 Виж публикацията
    Здравейте,искам да ви помоля за мнение за телевизор LA740S,предварително ви благодаря за отговора,пожелавам ви приятен ден.
    LG 47LA740 Review | TVs | CNET UK
    LG 47LA740S : Test complet
    LG 47LA740S: la prova del nuovo Smart TV LG


    Цялата гама модели 2013
    http://www.lcd-compare.com/gamme-lg-...ine-up-103.htm
    Ползвайте плъзгача най-долу, за да видите и дясната част.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 09-12-13 в 20:04.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Русе
    Мнения
    16
    #1410

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от dreamtm Виж публикацията
    Какъв телевизор имаш? Питам за марката по конкретно, че ако е самсунг, забрави да ти го сменят. LG са по толерантни от към проблеми с пикселите. ТМ са много ... абе проблемни са от към гаранциите. Не съм се сблъсквал с техни консултатни, но доколкото са ми разправяли вътрешни хора от магазините им, съвсем умишлено се отказва гаранция на очевидни проблеми, баламосват се клиенти и тн. с цел човека да се откаже да си търси гаранцията докато хептен неспре телевизора например. Абе точните думи които чух бяха : "Отказваме докато незапочнат да ни заплашват", вие сами си правете изводите...
    Все още не съм купил, но следя 42LA691S и 42LA740S и ще купувам от ТМ или ТП, та затова разпитвам коя верига магазини какво отношение има към клиентите и гаранцията. Като гледам, че почти няма разлика в двата се изкушавам да взема по-евтиния и да пренасоча разликата от 150 лева в нов телефон, защото стария ми е вече на 3+ години и вече издъхва. Ако на Коледните промоции свалят 42LA740S на около 1300 лв ще взема него ( А дано, ама надали)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе