Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият LCD телевизор LG ?

Гласували
154. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    54 35.06%
  • Много добра

    65 42.21%
  • Добра

    22 14.29%
  • Средна

    8 5.19%
  • Задоволителна

    4 2.60%
  • Слаба

    3 1.95%
Отговори на анкетата
Страница 90 от 96 ПърваПърва ... 40808889909192 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,336 до 1,350 от общо 1435
Like Tree292Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    21
    #1336

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от askomar Виж публикацията
    Чета мненията много внимателно и честно казано започвам сериозно да се замислям дали телевизорите LG си струва да бъдат купувани, защото освен за софтуерни проблеми и изгорели пиксели, за друго рядко се пише във форума на марката. А това е жалко, защото предлагат наистина комбинация цена-възможности на техните телевизори. Наистина силно се бях загледал по тях, но май ще ми се наложи да се пренасоча към друга марка
    И аз имам същата дилема. Безпроблемен уред няма. В повечето случаи хората пишат когато имат проблем с уред. Тези, които са доволни - седят и си гледат ТВ.
    Поинтересувай се за процент рекламации при брой продадени. Аз поразпитах и твърдо реших LG. Работя в IT сферата и мога да потвърдя, че още няма измислено ел. перпетуум мобиле. Според мен изборът ти е добър, но ти решаваш.
    dreamtm одобрява това.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    94
    #1337

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от askomar Виж публикацията
    Чета мненията много внимателно и честно казано започвам сериозно да се замислям дали телевизорите LG си струва да бъдат купувани, защото освен за софтуерни проблеми и изгорели пиксели, за друго рядко се пише във форума на марката. А това е жалко, защото предлагат наистина комбинация цена-възможности на техните телевизори. Наистина силно се бях загледал по тях, но май ще ми се наложи да се пренасоча към друга марка
    Неказвам че LG са идеални, но ако ти се занимава поразпитай в сервизите за другите марки колко рекламации имат. Аз лично съм питал за самсунг(бях се насочил да вземам), и хората казват че имат доста проблеми, поне тазгодичните модели и матрици. Абе да не ти идва до главата да ползваш гаранцията най-добре и аз съм на мнение че изборът ти е добър.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    60
    #1338

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Да, това което казвате с колегата от горния пост вероятно е самата истина и в случай, че все пак реша да се доверя на марката у мен все още е жива дилемата дали да взема по-скъпата, но по-голяма(47 инча) шеста серия, или да предпочета по-евтината и по-малка седма серия?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    21
    #1339

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от askomar Виж публикацията
    Да, това което казвате с колегата от горния пост вероятно е самата истина и в случай, че все пак реша да се доверя на марката у мен все още е жива дилемата дали да взема по-скъпата, но по-голяма(47 инча) шеста серия, или да предпочета по-евтината и по-малка седма серия?
    Аз ще взимам 42", но защото нямам място за 47" на мястото където ще сто и не искам да размествам мебели. Иначе за всекидневната ми 47 ще е перфектен. 3D TV | LG Bulgaria Вкарай двата модела и сравни разликите - според мен е само в индекса (MCI), но не съм спец. И аз се консултирах с техник. При мен беше избор между Филипс (основно заради Ambilight шаренийката) и LG. Каза ми - твърдо за LG. Освен това, LG също в момента са с 5 години гаранция, което не е за пренебрегване.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    60
    #1340

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Филипсите също са с 5 години гаранция, това само за инфо, а иначе най-съществената разлика в LG-тата е честотата на опресняване, а именно 800 срещу 400 херца в полза на по-малкия(тук вече не знам реалните херцове какви са, ако някой е запознат може да сподели), та ще изчакам още 4 дни до началото на коледните промоции и ще видя дали няма да ми излезе късмета с някоя потресаваща цена

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    94
    #1341

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Моята дилема навремето беше Samsung 40F6400 и 42 panasonic, пак същия клас и пари, непомня модела вече. LG-то ми се стори най-приятно на цветове, супер 5г. гаранция. Свали си теста за motion с люлеещата се японка, тествай на 800/400 и може и да видиш разликата

    ПС: 2010/2011 година матриците на Самсунг бяха супер. Днешните са по-евтини за производство, но и с по-ниско качество. Сравнявам 32C5000 с тазгодишните модели.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    168
    #1342

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    LA740 е със 100 реални херци. 6тата серия е с 50Hz. Напоследък тук говорят за 100 херцови 6-тици, но аз лично не го вярвам. С моето не претенциозно око при поставени 2та модела един до друг аз ВИЖДАМ разлика /естествено в полза на 7цата/. Но дали си струва да откажите 47 инча заради тази разлика ...

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    60
    #1343

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    От къде да сваля тази люлееща японка?А според кодовете на гърба на телевизорите тук имаше снимка на седмица с 50 херца, та това си е много относително май.

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    168
    #1344

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от askomar Виж публикацията
    От къде да сваля тази люлееща японка?А според кодовете на гърба на телевизорите тук имаше снимка на седмица с 50 херца, та това си е много относително май.
    Тея кодове май не са ни преведени правилно, ако ме разбираш.

  12. Novice
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    9
    #1345

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    ЗДРАВЕЙТЕ
    АКО МОГА И АЗ ДА СЕ ВКЛЮЧА В ТЕМАТА ЗА LGSMART
    ПОЛЗВАМ LG42LA691S ЗАКУПЕН ПРЕДИ 1 МЕСЕЦ ОТ ТЕХНОПОЛИС И САМ МНОГО ДОВОЛЕН.
    ОТНОСНО HZ ДЕЙСТВИТЕЛНО 6 СЕРИЯ СЛЕД АВГУСТ СА 100 HZ РЕАЛНИ .
    КАК ДА ГО РАЗПОЗНАЕТЕ ПРИ ПОКУПКА ГЛЕДАТЕ 4 БУКВА СЛЕД ТОЧКАТА АКО Е Z -100 HZ АКО Е Y-50 HZ . СПОРЕД МЕН НЯМА ЗА КАКВО ДА ДАВАТЕ ПОВЕЧЕ ПАРИ ЗА LA740,ВЗЕМЕТЕ СИ LA660 ИЛИ LA667
    АЗ ВЗЕХ LA691 ЗАРАДИ ДИЗАЙНА .
    АКО ИМАТЕ И ДРУГИ ВЪПРОСИ ПИТАЙТЕ.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 05-12-13 в 19:02.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    10
    #1346

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от VaskoD Виж публикацията
    Здравейте, ето и отговорът от моето оплакване за смяната на каналите:

    Уважаеми Господине,
    Благодарим Ви, че се свързахте с LG Electronics!

    Това е софтуерен проблем,който ще се разреши в най-скоро време със следващо софтуерно обновяване.

    С уважение,
    LGE Център за обслужване на клиенти
    Телефон 070015454


    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Received Date : 04/12/2013 20:38 26
    The type of inquiry : Product Operation
    Product/Model No. : LCD TV ( 33" Under )/42LA740S

    Здравейте, имам голям проблем с разместването на каналите използвам CA-модул. Говорих с кабелния ми оператор доста пъти и те ме убедиха че проблема е в телевизора, като обясниха че никога не сменят честота на каналите.

    Телевизора е 42LA740S
    Софтуер е най-новия Version_04.04.07
    Спряна е функцията за автоматичен ъпдейт на каналите.

    Проблема е в това че произволно мести например канал 7 на канал 432
    и така още доста канали.


    Проблема е от както съм купил телевизора преди седмица. Но не пропуска ден без да го направи поне по веднъж.


    Направи ми впечатление че преди да започнат да се разместват винаги ми изписва Конфликтна програма.
    Ако не се рестартира телевизора след разместването а директно се пусне да сканира отначало отнема адски много време а иначе след рестарт както обикновено отнема не повече от 2-3 минути.

    P.S. Купих си ето това дистанционно управление мисля че модела е за LM серията на LG от 2012г. бачка като пушка дори и SMART-а.
    Здравей, имах твоя проблем. При мен проблема се оказа от кабел, по който има високочестотен сигнал, минаващ в един кабелен канал с коаксиалния кабел на оператора на ТВ сигнала. Разместих кабелите и проблема ми се оправи. Само да спомена - разместваше не само един канал, а пакет от канали (които са на една и съща честота - това се вижда в: меню, поддръжка, тест на сигнала). Дано да съм ти полезен.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    60
    #1347

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Я кажете на кой доставчик ви дава този проблем, аз съм на Булсатком и съм се спрял на LG740.Някак не ми се иска да купя нов телевизор и да започна някакво ходене по мъките заради досадни несъвместимости със сателитния ми доставчик. Благодаря предварително.

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,573
    #1348

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Няма какво да се притесняваш с Булсатком - ръгаш HDMI кабела и "това е"

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    60
    #1349

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Някакви други проблеми с този телевизор, за които е хубаво да зная, преди да съм дал 1400 кинта?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    90
    #1350

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от radi82bg Виж публикацията
    Здравей, имах твоя проблем. При мен проблема се оказа от кабел, по който има високочестотен сигнал, минаващ в един кабелен канал с коаксиалния кабел на оператора на ТВ сигнала. Разместих кабелите и проблема ми се оправи. Само да спомена - разместваше не само един канал, а пакет от канали (които са на една и съща честота - това се вижда в: меню, поддръжка, тест на сигнала). Дано да съм ти полезен.
    Здрасти, при мен в един канал вървят два кабела и двата са от кабелният оператор единия е коаксиалния а другият е utp за интернета.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 90 от 96 ПърваПърва ... 40808889909192 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе