Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият LCD телевизор LG ?

Гласували
154. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    54 35.06%
  • Много добра

    65 42.21%
  • Добра

    22 14.29%
  • Средна

    8 5.19%
  • Задоволителна

    4 2.60%
  • Слаба

    3 1.95%
Отговори на анкетата
Страница 92 от 96 ПърваПърва ... 42829091929394 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,366 до 1,380 от общо 1435
Like Tree292Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    90
    #1366

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от competition Виж публикацията
    Васе, значи най-накрая си признаха, че проблемът е в софтуера, а не в кабеларките
    Да се надяваме :rolleyes:

  2.  
     
  3. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #1367

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    gorch
    Тези са с 5 години гаранция!(Разликата им е в цвета на корпуса,1200 лв са!)
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...2LA667S-3D-LED
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...2LA660S-3D-LED
    Тези си са с нормалната 2 години гаранция(Разликата отново е само в цвета на корпусите им, 1050 лв са!)
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...2LA640S-3D-LED
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...2LA641S-3D-LED
    Този е с 2 години гаранция, 1000 лв е!
    https://www.technomarket.bg/products...23/lg-42la6130

    Но моят съвет е, вземи си някой от горе изброените верно малко повече са от 1000 лв, но поне ще знаеш, че си взел що годе средно(да не кажа и по-високо)качество!Също така цените и в маркета и полиса са еднакви, а ако си се решил от моделите които са LA66*S ни пиши за да ти кажем и кое да гледаш на етикета отзад Успех и питай ако имаш още терзания.
    Този пост е редактиран от competition; 06-12-13 в 16:48.

  4. Junior Member Аватара на Milen Berberov
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    65
    #1368

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от competition Виж публикацията
    gorch
    Тези са с 5 години гаранция!(Разликата им е в цвета на корпуса,1200 лв са!)
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...2LA667S-3D-LED
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...2LA660S-3D-LED
    Тези си са с нормалната 2 години гаранция(Разликата отново е само в цвета на корпусите им, 1050 лв са!)
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...2LA640S-3D-LED
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...2LA641S-3D-LED
    Този е с 2 години гаранция, 1000 лв е!
    https://www.technomarket.bg/products...23/lg-42la6130

    Но моят съвет е, вземи си някой от горе изброените верно малко повече са от 1000 лв, но поне ще знаеш, че си взел що годе средно(да не кажа и по-високо)качество!Също така цените и в маркета и полиса са еднакви, а ако си се решил от моделите които са LA66*S ни пиши за да ти кажем и кое да гледаш на етикета отзад Успех и питай ако имаш още терзания.
    И къде е разликата в тия 200 лв ,че аз честно не виждам нищо повече в моделите след 620?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    10
    #1369

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Васко не знам как да ти помогна, щом кабелите са в пакет. При мен имах същия проблем - местеше цял пакет от канали след последния програмиран канал (в случая след 169 - на близу съм). Телевизора е LG42LA690S. Писах на съпорта няколко писма, но не ми казаха нищо конкретно. Случайно един приятел ми спомена, че имал подобен проблем и го оправил като сложил модема в друго помещение. Махнах и аз модема и се оправиха нещата с телевизора, но нямах нет. Извиках момчетата от Виваком (от тях вземам нет). След като обясних подробно проблема единият от тях спомена, че имали подобен случай, където се застъпвали някаква кабели. Пуснаха нов кабел до модема (който е на същото място, където си беше) и от тогава не съм имал проблем с телевизора и нета.
    Този пост е редактиран от radi82bg; 06-12-13 в 17:34.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    21
    #1370

    Smile Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Честит Никулден !

    Един въпрос за шестата серия (предполагам важи и за останалите серии):

    В момента съм към Близу и имам една черна грозотия (приемник) с карта вътре за цифровата. Когато взема LG-то, има ли как да ползвам цифрова без приемника на Близу, а само с картата (съответно, едно дистанционно по-малко)? Виждал съм на LED Samsung как картата е вкарана директно в ТВ - става ли и при LG?

    Хубава вечер!

  7. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #1371

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Разликата е вече в това, че има 66* пуснати със 100 херца панел!
    Тънката рамка, също си е за предпочитане(поне на мен ми седи много по-красив)
    dreamtm одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member Аватара на Milen Berberov
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    65
    #1372

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от competition Виж публикацията
    Разликата е вече в това, че има 66* пуснати със 100 херца панел!
    Тънката рамка, също си е за предпочитане(поне на мен ми седи много по-красив)
    И как може да разберем дали е 100 херца нали само от 7 серия са 100 херца?

  10. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #1373

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    42LA660S-ZA.BEEZLJG
    Y - 50Hz,
    Z - 100Hz
    Виж отзад стикера на телевизора и ще разбереш!!!
    И аз си мислех, че всичките модели от 2013 са 50 Hz, но се оказа, че от Август месец, както е написал Hristoslav, са пуснати и със 100 Hz.
    Hristoslav го е вмъкнал в първи пост на темата.Разгледай я, там ще намериш може би и още разлики

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,579
    #1374

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от Kiril Kovachev Виж публикацията
    Честит Никулден !

    Един въпрос за шестата серия (предполагам важи и за останалите серии):

    В момента съм към Близу и имам една черна грозотия (приемник) с карта вътре за цифровата. Когато взема LG-то, има ли как да ползвам цифрова без приемника на Близу, а само с картата (съответно, едно дистанционно по-малко)? Виждал съм на LED Samsung как картата е вкарана директно в ТВ - става ли и при LG?

    Хубава вечер!
    Да , вече всеки тв с вграден кабелен тунер си има и слот за СА модул .

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    168
    #1375

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Абе стига с тея глупости, казвате на всички със ЛА740, че са дали 300лв отгоре напразно. ЛА691 е със същия дизайн като ЛА740, ако и панела му е същия кво прайм. Прочели сте някъде нещо и го приемате за закон. Сложете 2та телевизора един до друг и пак ми говорете, ако не видите разлика очила си сложете!

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    21
    #1376

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Да , вече всеки тв с вграден кабелен тунер си има и слот за СА модул .
    Перфектно! Моят в момента е Самсунг LCD, но няма. А за този слот трябва ли да е различна големина карта или си остава тази, която в момента е в Близу приемника?
    42LA660S e "избраният"

  14.  
     
  15. Junior Member Аватара на Milen Berberov
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    65
    #1377

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Аз затова и питам що да се дават 200 лв отгоре като не намирам разлика от 620 и 660 примерно!

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,579
    #1378

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от Kiril Kovachev Виж публикацията
    Перфектно! Моят в момента е Самсунг LCD, но няма. А за този слот трябва ли да е различна големина карта или си остава тази, която в момента е в Близу приемника?
    42LA660S e "избраният"
    В слота се слага декодиращият модул предоставен от оператора (безплатно/такса наем/пълна цена) и в него вече се поставя картата , за точните подробности и условия вече трябва да попитате кабелния си оператор (в Близу мисля беше 20лв такса за СА модула).
    Kiril Kovachev одобрява това.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    21
    #1379

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Благодаря отново, Светльо!

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    10
    #1380

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    При мен Дойдоха от близу и си взеха цялото обурудване .Дори и картата .После поставиха си модула и новата карта .Настроиха си всичко (имаше протоколи приел предал подписи )и довиждане.
    zabadara и Kiril Kovachev харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 92 от 96 ПърваПърва ... 42829091929394 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе