Вижте резултатите от анкетата: Как бихте контролирали вашият телевизор ?

Гласували
236. Не можете да гласувате в тази анкета
  • С дистанционното управление

    166 70.34%
  • Със смартфон

    40 16.95%
  • С таблет

    19 8.05%
  • С Touchscreen

    9 3.81%
  • С глас

    23 9.75%
  • С жестове

    23 9.75%
  • Със силата на мисълта

    33 13.98%
  • С очите

    3 1.27%
  • Не знам / не мога да отговоря

    2 0.85%
Отговори на анкетата
Страница 102 от 113 ПърваПърва ... 5292100101102103104112 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,516 до 1,530 от общо 1691
Like Tree367Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    336
    #1516

    Отговор: LG LCD & Oled TV / How Tos & FAQ - на първа страница /част 6/

    Начина си работи добре.
    Както писах, някой ъпдейти са свалени. Друга причина е, някой процес на компютъра да блокира Apache сървъра. Трета причина - телевизор и компютър да не са в една и съща мрежа. Четвърта причина - грешка в зададените адреси. Пета причина - защитна стена на компютъра да блокира достъпа на телевизора.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    16
    #1517

    Отговор: LG LCD & Oled TV / How Tos & FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от operator3 Виж публикацията
    Начина си работи добре.
    Както писах, някой ъпдейти са свалени. Друга причина е, някой процес на компютъра да блокира Apache сървъра. Трета причина - телевизор и компютър да не са в една и съща мрежа. Четвърта причина - грешка в зададените адреси. Пета причина - защитна стена на компютъра да блокира достъпа на телевизора.
    Ами птобвах няколко ъпдейта... на компютъра съм изключил антивирусната и защитната стена, в една и съща мрежа са и двете... не знам какво да пробвам вече - всичко както е описано правя.

  4. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #1518

    Отговор: LG LCD & Oled TV / How Tos & FAQ - на първа страница /част 6/

    Здравейте!
    Бих искал да разбера коя марка батерии държат доста в меджик дистанционното на LA серията.Имам Sanyo 2700mAh презареждаеми, но или батериите вече са с лоша памет(макар, че ги зареждам след пълно изтощение и са на около 2 години), или нещо дистанционното капризничи спрямо тях.Последния път изкараха само 2 седмици.В Wireless мишката държат месеци, за това ми се струва, че не си ги харесва дистанцията.

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    7
    #1519

    Отговор: LG LCD & Oled TV / How Tos & FAQ - на първа страница /част 6/

    До всички с телевизори от серията LA с DSE. Като се нулират фабричните настройки често положението се подобрява.

  6. Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    336
    #1520

    Отговор: LG LCD & Oled TV / How Tos & FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от KOSTA.TDI Виж публикацията
    Ами птобвах няколко ъпдейта... на компютъра съм изключил антивирусната и защитната стена, в една и съща мрежа са и двете... не знам какво да пробвам вече - всичко както е описано правя.
    Така дистанционно повече не зная как да помогна. Метода лично съм го ползвал около десетина пъти.
    Проблема при теб е, че си сложил тестов фърмуер с много висока версия и така отпада възможноста за ъпдейт през USB.
    Провери още веднъж, дали и двете програми (DNS проксито и Apache сървъра) са стартирани нормално. Провери и адресите. Можеш да поставиш както на компютъра, така и на телевизора твърди локални адреси.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    74
    #1521

    Отговор: LG LCD & Oled TV / How Tos & FAQ - на първа страница /част 6/

    Как се влиза тук - LG Electronics. NSU_HE User ID е регистрацията в сайта на LG или е само за разработчици? Има ли начин за регистрация там?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    336
    #1522

    Отговор: LG LCD & Oled TV / How Tos & FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от Iuly Kostov Виж публикацията
    Как се влиза тук - LG Electronics. NSU_HE User ID е регистрацията в сайта на LG или е само за разработчици? Има ли начин за регистрация там?
    Това е служебен вход на LG.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    74
    #1523

    Отговор: LG LCD & Oled TV / How Tos & FAQ - на първа страница /част 6/

    Ми служебен, ама явно руснаците си влизат там, като у тях си.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    16
    #1524

    Отговор: LG LCD & Oled TV / How Tos & FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от operator3 Виж публикацията
    Така дистанционно повече не зная как да помогна. Метода лично съм го ползвал около десетина пъти.
    Проблема при теб е, че си сложил тестов фърмуер с много висока версия и така отпада възможноста за ъпдейт през USB.
    Провери още веднъж, дали и двете програми (DNS проксито и Apache сървъра) са стартирани нормално. Провери и адресите. Можеш да поставиш както на компютъра, така и на телевизора твърди локални адреси.
    Оправих се... явно проблема е бил, че не съм бил свързан през рутер... а директно от суич свързан след PON. Свързах тв-то и компютъра с рутер и се получи по метода по който пробвах и преди това.
    Благодаря ти все пак за съдействието.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    74
    #1525

    Отговор: LG LCD & Oled TV / How Tos & FAQ - на първа страница /част 6/

    Моето дистанционно е с оригиналните батерии още и днес изрева да ги сменям. Което ще рече 3 месеца. Казват че меджика си ги хапва бързичко.
    Този пост е редактиран от Iuly Kostov; 25-09-14 в 01:19.
    podredko одобрява това.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #1526

    Отговор: LG LCD & Oled TV / How Tos & FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от Iuly Kostov Виж публикацията
    Моето дистанционно е с оригиналните батерии още и днес изрева да ги сменям. Което ще рече 3 месеца. Казват че меджика си ги хапва бързичко.
    Точно поради тази причина се учудвам, че не са се сетили (или не им изнася) да направят дистанционното с вградена акумулаторна батерия и да се зарежда от УСБ порта на телевизора. Едва ли е толкова сложно, но може би такава е "договорката" с производителите на батерии за еднократна употреба.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,253
    #1527

    Отговор: LG LCD & Oled TV / How Tos & FAQ - на първа страница /част 6/

    В Jumbo има едни комплекти по 24 броя AA за смешни пари. Китайски, черни със златист надпис HW . Не съм търсил дали има ААА такива.
    Ползвал съм ги на джипче с дистанционно и ми се стори, че държат доста. А то не е като да не харчи - даже и фаровете му светеха.
    Има и по 4 в опаковка, така, че можете да ги пробвате дали държат повече.
    Онзи ден намерих два Duracell-а изтекли в един уред и направо побеснях! Кой знае какви ментета продават у нас!
    podredko одобрява това.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    16
    #1528

    Отговор: LG LCD & Oled TV / How Tos & FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от Iuly Kostov Виж публикацията
    Моето дистанционно е с оригиналните батерии още и днес изрева да ги сменям. Което ще рече 3 месеца. Казват че меджика си ги хапва бързичко.
    Моето меджик-че е от тия черните (на LG 42LB730V ТВ) и още не съм ги сменял... Купих ТВ-то април месец и още си работи с тия батерии които си вървят с него. Това прави 5 месеца вече Може да се каже, че ползвам 99,9 % само меджика (нормалното дистанционно почти не съм го пипал).

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    108
    #1529

    Отговор: LG LCD & Oled TV / How Tos & FAQ - на първа страница /част 6/

    Няма по-добра батерия от Варта се пее в една песен и май са много прави.Повече от четри години в дистанционното на стария кошник.

  18. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #1530

    Отговор: LG LCD & Oled TV / How Tos & FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от best732 Виж публикацията
    Няма по-добра батерия от Варта се пее в една песен и май са много прави.Повече от четри години в дистанционното на стария кошник.
    Правите ли разлика между обикновено дистанционно и блутут такова?
    zabadara, podredko, competition и 1 други харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе