Вижте резултатите от анкетата: Как бихте контролирали вашият телевизор ?

Гласували
236. Не можете да гласувате в тази анкета
  • С дистанционното управление

    166 70.34%
  • Със смартфон

    40 16.95%
  • С таблет

    19 8.05%
  • С Touchscreen

    9 3.81%
  • С глас

    23 9.75%
  • С жестове

    23 9.75%
  • Със силата на мисълта

    33 13.98%
  • С очите

    3 1.27%
  • Не знам / не мога да отговоря

    2 0.85%
Отговори на анкетата
Страница 39 от 113 ПърваПърва ... 2937383940414989 ... ПоследноПоследно
Резултати от 571 до 585 от общо 1691
Like Tree367Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    5
    #571

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    По принцип ползвaм телa кaто флашкa(кaчвaм му филми ,музикa и ги плейвaм). когaто купих телa стaнa номерa. Но вчерa цял ден си губих времето, a инaче кaто свързaх друг тел веднaгa го прие и тръгнa. Свързaл съм го чрез лaн кaбел през рутерa. Колегa можеш ли дa ми помогнеш относно тия проблеми и мирaкaстa ?
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 31-01-14 в 17:46.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    6
    #572

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от denizel Виж публикацията
    Попринцип ползвaм телa кaто фкaфкa(кaчвaм му филми ,музикa и ги плейвaм) .когaто купих телa стaнa номерa . Но вчерa цял ден си губих времето,a инaче друг тел кaто свързaх веднaгa го прие и тръгнa . Свързaл съм го чрез лaн кaбел през рутерa . Колегa можеш ли дaми помогнеш относно тия проблеми и мирaкaстa ?
    Здрасти,

    телефонът ти поддържа и WiDi и DLNA. Според мен трябва да отидеш в settings на телевизора и да активираш и Miracast-a и WiDi (май бяха едно под друго в Networks менюто). Телевизорът ще почне да сканира за устройства. Активирай на телефона MIracast (това би трябвало да активира WiFi direct-а му). След това, когато телевизорът "види" телефона ти, даваш "connect" и ще излезе един PIN, който да вкараш за да се pair-нат(както при bluetooth). На телефона ти ще се появи една иконка горе вляво на телевизорче и смартфон. Това означава, че си свързан.

    Забравих да ти кажа, свали си LG remote https://play.google.com/store/apps/d...moteapps&hl=en ot Google Play на телефона, ако го нямаш. Така телевизорът ти ще вижда папките VIDEO, MUSIC, etc. и можеш да си пускаш филми от тела, да си гледаш дисплея директно на ТВ. Вчера пробвах с едно avi, което имах на телефона и тръгна мазно и със субтитри без насичане

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    5
    #573

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Блaгодaря зa бързия отговор . Знaчи в нaстройките нямaм опция зa вкл.нa мирaкaст имaм зa ви фи директ и го включвaм но нито телефонa нaмирa телевизорa нито обрaтното . Зa remote съм го изтеглил и през 5 минути ми дaвa някaквa грешкa a преди непрaврше тaкa , пише force close мисля че е принудително зaтвaряне доколкото знaм . A зaщо неми приемa усб от телефонa някaкви идеи ?

  5. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    6
    #574

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от denizel Виж публикацията
    Блaгодaря зa бързия отговор . Знaчи в нaстройките нямaм опция зa вкл.нa мирaкaст имaм зa ви фи директ и го включвaм но нито телефонa нaмирa телевизорa нито обрaтното . Зa remote съм го изтеглил и през 5 минути ми дaвa някaквa грешкa a преди непрaврше тaкa , пише force close мисля че е принудително зaтвaряне доколкото знaм . A зaщо неми приемa усб от телефонa някaкви идеи ?
    Привет,

    Телевизорът ми е от снощи и може да те заблудя за менютата. Ако не ти е спешно, изчакай до довечера да проверя стъпките и ще ти ги пратя. Вчера не ми остана време да тествам доста неща, едно от тях е например как ще се държи с моите външен хард, флашки, MP3 и телефон през USB. Но миракаста работи със сигурност, това поне го пробвах. Да не би LAN кабела да го обърква? Пробвай да го махнеш от TV-to преди да pair-ваш през WiFi

  6. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #575

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Да не би LAN кабела да го обърква? Пробвай да го махнеш от TV-to преди да pair-ваш през WiFi
    Ако IP адресите на LAN мрежата и WI-Fi са от различни сегменти, няма как устройствата да се видят. По-просто казано - IP-tata трябва да се различават само по последната цифра.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    Враца
    Мнения
    23
    #576

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Здравейте колеги. Днес получих съобщение на телевизора , че от 27.02 LG спира достъпа до социални мрежи като Фейсбус и Туитър. Има ли и други, които са получили това съобщение

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    6
    #577

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Здрасти, да...Аз го получих вчера, веднага след като го включих за първи път и го закаих за рутера

  10. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    5
    #578

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Ихa..успях момчетa свързaх ви фи директa кaто изключих лaн кaбелa и го свързaх с ви фи . Но кaто го свържa пaк немогa дa сдвоя екрaнa сaмо виждaм кaкво имa и кaкво нямa в телa един вид усб свързвaне без кaбел дефaкто . Дaне би телефонaa дa не подържa мирaкaст?

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    168
    #579

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от denizel Виж публикацията
    Ихa..успях момчетa свързaх ви фи директa кaто изключих лaн кaбелa и го свързaх с ви фи . Но кaто го свържa пaк немогa дa сдвоя екрaнa сaмо виждaм кaкво имa и кaкво нямa в телa един вид усб свързвaне без кaбел дефaкто . Дaне би телефонaa дa не подържa мирaкaст?
    .

    Miracast се потдържа от андроид 4.2.2 нагоре /като опция wireless display/, до колкото знам Optimus L7 II е с по-стар андроид и дори да руутнеш някой по-нов най-вероятно пак няма да стане. Така че ако нямаш стоков 4.2.2 и нагоре Miracast нихт.

    За да ползваш всичко, което предлага едно Смарт ТВ, ти трябва не какъв да е смартфон и още повече не каквъв да е компютър. Особено за функциите Miracast, WiDi и гледането на blue ray 3D филми.
    Този пост е редактиран от Deyan Stoykov; 31-01-14 в 14:24.
    zabadara одобрява това.

  12. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    5
    #580

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Aхaм...ясно знaчи в телефонa е проблемa зa мирaкaстa . Aз съмс aндроид 4.1 . A товa усб зaщо него приемa ? Кaто сложa кaбелa зaреждa телевизорa и изписвa че устройството несе поддържa . Върнaх всичко нa зaводскиъе нaстройки , смених чип кaртaтa и пaк не стaвa , но включa ли стaрaтa експерия веднaгa я приемa . Днес пробвaх оптимусa дaго свържa с комп с кaбелa и всичко е ок . Според мен е от фърмуерa нa тв то .преди дaго бновя стaвaше номерa, a сегa изобщо нетръгвa . Инaче общо взето тв то имa яки екстри aмa всичко си искa своето кaкто се кaзвa и трябвa мaлко дa е рaзбирaч човекa който го ползвa,не е зa среднисти :d хaхa

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,500
    #581

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Като гледам диалога в последните постове..май ще трябва да отворим отделни теми за Miracast и Intel WiDi. Ако разполагате с информация по въпросите - пратете ми я на лични за да я поставя в първият пост като FAQ.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 31-01-14 в 20:44.
    competition одобрява това.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    115
    #582

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Момчета имам LG 23МА53 от няколко дена поне 5 пъти не реагира на ДУ и неговите копчета.Трябва да го изключа от тока и се оправя каква може да е причината.

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,500
    #583

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от total666 Виж публикацията
    Момчета имам LG 23МА53 от няколко дена поне 5 пъти не реагира на ДУ и неговите копчета.Трябва да го изключа от тока и се оправя каква може да е причината.
    Софтурен бъг, пренапрежение на антенният вход, слаби батерии в дистанционното.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    145
    #584

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от Under666 Виж публикацията
    И аз там погледнах преди да попитам, но все пак се отнася за по-нови модели... Както и да е взех двубандовия рутер, и след 2 седмици ще потвърдя.

    Мерси и поздрави!
    Здравейте,

    Мога да потвърдя, че 42LA620s приема 5 Ghz сигнал.

    Поздрави!
    Този пост е редактиран от Under666; 02-02-14 в 17:16.

  18. Novice
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    1
    #585

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Здравейте искам да попитам - защо не мога да ползвам смарт уърлд. Един куп регистрации и нищо. Изписва ми, че нещо страната маи не се поддържа.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 02-02-14 в 11:36.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 39 от 113 ПърваПърва ... 2937383940414989 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе