Вижте резултатите от анкетата: Как бихте контролирали вашият телевизор ?

Гласували
236. Не можете да гласувате в тази анкета
  • С дистанционното управление

    166 70.34%
  • Със смартфон

    40 16.95%
  • С таблет

    19 8.05%
  • С Touchscreen

    9 3.81%
  • С глас

    23 9.75%
  • С жестове

    23 9.75%
  • Със силата на мисълта

    33 13.98%
  • С очите

    3 1.27%
  • Не знам / не мога да отговоря

    2 0.85%
Отговори на анкетата
Страница 67 от 113 ПърваПърва ... 1757656667686977 ... ПоследноПоследно
Резултати от 991 до 1,005 от общо 1691
Like Tree367Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на zabadara
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Търговище
    Мнения
    175
    #991

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от fantoms Виж публикацията
    Здравейте,
    Имам един въпрос. Телевизорът е 47LM620S. Свързан посредством кабел с рутер Tp-link wr862nd. На USB порта на рутера има закачен харддиск. Като пусна филм, който се намира на този харддиск - филма тръгва но без субтитри. Пробвах няколко филм аи все така. Някой да е пробвал такъв начин на възпроизвеждане?
    Рутера не може да играе ролята на сървър.Не виждам никакъв смисъл по този начин да се закача харддиск.Закачи си го на някой комп и ползвай него за сървър,като подаваш сигнала през рутера.Тогава на 100% ще имаш субове.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    367
    #992

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Защо да зависи от софтуера на рутера. Рутера просто шерва устройството. ТВто си намира файловете със заглавието на филмите. Там са и субтитрите, но защо не ги зарежда. Като натисна сетингс и всички опции за неактивни. Само първата за повторение е активна. Може би трябва да сменя фирмуеъра на рутера.

  4. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #993

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Ти някога настройвал ли си DNLA сървър? Телевизора не е компютър и не вижда обикновени шервания. Ако беше така хората нямаше да си играят да слагат DNLA сървъри.
    zabadara одобрява това.

  5. Novice
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    5
    #994

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    WiDi е вариант ако пц/тв го потдържат

  6. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #995

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от funkybg Виж публикацията
    WiDi е вариант ако пц/тв го потдържат
    Изобщо не е вариант. От много време насам при LM серията няма звук при използването на WiDi или само при мен е така, но до октомври-ноември 2013г. всичко беше нормално. Появи се един ъпдейт през декември и всичко замря - YouTube, WiDi, Wi-Fi Direct.... Да не пиша отново едно и също....
    Най-после излезе нова версия софтуер, но абсолютно нищо не е оправено .

  7. Novice
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    5
    #996

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от frizera Виж публикацията
    Изобщо не е вариант. От много време насам при LM серията няма звук при използването на WiDi или само при мен е така, но до октомври-ноември 2013г. всичко беше нормално. Появи се един ъпдейт през декември и всичко замря - YouTube, WiDi, Wi-Fi Direct.... Да не пиша отново едно и също....
    Най-после излезе нова версия софтуер, но абсолютно нищо не е оправено .
    Възможно е с уебос да е по-добре, но няма лични впечатления. Така или иначе ако има всичко налично нищо не му пречи да пробва

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    145
    #997

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от fantoms Виж публикацията
    Здравейте,
    Имам един въпрос. Телевизорът е 47LM620S. Свързан посредством кабел с рутер Tp-link wr862nd. На USB порта на рутера има закачен харддиск. Като пусна филм, който се намира на този харддиск - филма тръгва но без субтитри. Пробвах няколко филм аи все така. Някой да е пробвал такъв начин на възпроизвеждане?
    Аз гледам по този начин с моя TP Link WDR3600, но и при мен не излизат субтитрите на LA620s.Проблема е в софтуера на рутера и по специално в DLNA сървъра му. Някой се беше изказал, че няма DLNA server което не е вярно поне за моя рутер. Нищо не намирам в интернет за твоя рутер, но решението на този проблем е следното:
    1. Инсталираш DD-WRT заедно с DLNA server-а. Също и Gargoyle става.
    2. Тъй като прецаках поне 3 рутера последната година, реших да не сменям софта на моя рутер поне за сега и реших въпроса като шернах HDDто закачено за рутера през - Plex. Проблема е, че PC-трябва да е пуснато.

    Поздрави!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    110
    #998

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Вчера в Пловдив гледах 42LB730 в ТП, 15 минути се зверих и не можах да видя неравномерна подсветка нито ъглите бяха затъмнени, вярно помещението беше светло, но все пак не трябваше ли да забележа нещо? В ТМ гледах 47LB670 там се забелязваха леко затъмнени ъгли, но не беше нищо фрапантно, пак на светло помещение. Обаче обслужването е много зле направо ги мързи да дишат тия консултатни, ако ги накараш или питаш нещо гледат на кръв...
    ste1 и jonov харесват това.

  11. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    531
    #999

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от CaptainSlow Виж публикацията
    Вчера в Пловдив гледах 42LB730 в ТП, 15 минути се зверих и не можах да видя неравномерна подсветка нито ъглите бяха затъмнени, вярно помещението беше светло, но все пак не трябваше ли да забележа нещо? В ТМ гледах 47LB670 там се забелязваха леко затъмнени ъгли, но не беше нищо фрапантно, пак на светло помещение. Обаче обслужването е много зле направо ги мързи да дишат тия консултатни, ако ги накараш или питаш нещо гледат на кръв...
    Пловдивският ТП не желаят да си мръднат пръста за каквото и да било , няколко пъти се опитвам да ги накарам да ми пуснат телевизия на HU8500 .Искам да проверя за ШИМ те казват че модела бил 4К и нямал .

  12. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    3
    #1000

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Здравейте, днес инсталирах Plex Media Server за да се ползва на 42LB650. Филмите тръгват, но субтитрите ги няма. Със същите настройки на друг компютър и 42LA690 има субтитри. И има ли начин на LB650 при отваряне на SmartShare да излиза Plex сървъра, а не всеки път да трябва да се свързва устройството?

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    21
    #1001

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Как мога да шерна по някакъв начин филми, музика и снимките от компютъра ми към телевизор LG47LA6130?

  14.  
     
  15. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #1002

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от joroiliev Виж публикацията
    Как мога да шерна по някакъв начин филми, музика и снимките от компютъра ми към телевизор LG47LA6130?

    Plex Media Server, Home Media Server.
    zabadara одобрява това.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    21
    #1003

    LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Успях да създам един единствен път dlna сървър с ps3 media server и повече тази програма не направи връзка с телевизора нито пък го вижда, а направих тест на лан връзката от рутера и всичко е ок.

  17. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #1004

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от joroiliev Виж публикацията
    Успях да създам един единствен път dlna сървър с ps3 media server и повече тази програма не направи връзка с телевизора нито пък го вижда, а направих тест на лан връзката от рутера и всичко е ок.
    Използвай посочените от мен, много по-добри са!

  18. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    325
    #1005

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Home Media Server работеше перфектно, докато не смених рутера с WDR3600, а може би причината не е била в рутера, в някой firmware след обновяване на телевизора. В момента телевизора не може да открие сървъра, пробвах с отваряне на портове, смяна на портове и нищо не помогна. Мога да пускам филми само ръчно като от РС кликна върху дадения филм и му дам да се възпроизведе на ТВ, след което и тръгва.

    serviio обаче работи и се открива без проблеми, но самата програма е много мудна, бавно сканира и не може да се сравнява с руската.

    Plex Media Server - постоянно ли има активен Service? Търся алтернатива на руската програма, която да си я пускам когато аз желая, а не да ми е активна постоянно в background.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 67 от 113 ПърваПърва ... 1757656667686977 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе