Страница 9 от 32 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследноПоследно
Резултати от 121 до 135 от общо 468
Like Tree63Одобрявам

LG телевизори 2015

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    336
    #121

    Отговор: LG LCD & OLED Телевизори

    Стана ми интересно и прегледах няколко филма. Наистина, на някой филми понякога се появява кратко раздвояване на детайли в задния план на сцената. Не зная дали е от версията на фърмуера или от самия филм, но определено това не е дефокусиране.
    Честно казано в последно време ми мина мерака за 3D или гледам, когато са дублирани 3D филмите. Дори и 3D субтитрите, ако не са от BD3D, товарят много очите.
    Iuly Kostov одобрява това.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    312
    #122

    Отговор: LG LCD & OLED Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от frizzante Виж публикацията
    За 4.41.32 какво ви е мнението? Някой има ли впечатления? На 42LB730v имам предвид? Благодаря.
    И с тази версия, и с 36 не съм забелязал никакви проблеми.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #123

    Отговор: LG LCD & OLED Телевизори

    Това с двойните фигури в заден и страничен план го имам и аз при мен на 42ЛА690.Като спра на пауза и местя настройката -ляво,дясно се наместват образите,ама като го пусна и на следващите кадри пак стават двойни.Ако някой знае некви настройки да казва.
    Iuly Kostov одобрява това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    74
    #124

    Отговор: LG LCD & OLED Телевизори

    Точно и аз това имах в предвид. Но не е на всички така забележимо и досадно, а само на някои филми. Имам съмнения в качеството на самите 3D, които свалям от замундите. Щото не са оригинални, а преработени версии. Дори сега забелязвам, че ги правят с "интелигентни" програми.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #125

    Отговор: LG LCD & OLED Телевизори

    Може и от Замундите да е ,и аз от там свалям,не съм пробвал блурей устройство и орегинален диск 3д филма как ще е.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    16
    #126

    Отговор: LG LCD & OLED Телевизори

    Здравейте на всички! Искам да попитам нещо хора имащи LG42LB730v или пък който може да помогне - случвало ли се е някога да ви дава черен екран докато гледате нещо независимо от къде е сигнала по HDMI (декодер, компютър, плей стейшън все по HDMI)? Имам предвид надписите от менюто да стоят, показалеца да се вижда, смарт менюто се вижда, но картината изчезва са секунди 2-3-5... (появява се черен екран). Веднъж се случи, помислих, че сигнала на сателита нещо се губи, смених на компютър от инпутс и пак го направи, пуснах смарт менюто, то се виждаше нормално а отзад на фона на който върви ТВ или каквото и да е премигна пак няколко пъти черен екран. Изчезва и звука също, но НЕ изписва "no signal". Изключих - включих тв и не се появи повече проблема. Какво може да е? Днес ми го направи пак същото и тъй като бях питал в една друга тема, но не получих отговор реших да питам и тук. Версията е 4.41.32. Пробвах да направя ъпдейт но ми казва, че няма наличен. Някакви съвети или насоки? Благодаря предварително.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    74
    #127

    Отговор: LG LCD & OLED Телевизори

    Аз имам постоянно включен DVR за видеокамери на 42LB731V. Но те са същите. Никога не го е правил, с изключение на един път когато се беше повредило устройството. На стария който бе 42LB671V беше същото когато гръмотевица му порази двата тюнера и HDMI контролера. Показваше включено у-во но черен екран. Не казвам че е това, най добре ресетни до заводски настройки. Ако го прави пак, то в сервиз.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    16
    #128

    Отговор: LG LCD & OLED Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от Iuly Kostov Виж публикацията
    Аз имам постоянно включен DVR за видеокамери на 42LB731V. Но те са същите. Никога не го е правил, с изключение на един път когато се беше повредило устройството. На стария който бе 42LB671V беше същото когато гръмотевица му порази двата тюнера и HDMI контролера. Показваше включено у-во но черен екран. Не казвам че е това, най добре ресетни до заводски настройки. Ако го прави пак, то в сервиз.
    Според мен нещо спича по софта. От както го имам 2 пъти го е правил и се оправя с "рестарт". Има ли смисъл да сменям версията? Дали може да е нещо по нея? Какво може да го "дразни"? От вързаните у-ва нещо? [emoji57]

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    74
    #129

    Отговор: LG LCD & OLED Телевизори

    Ами пробвай със заводски настройки. Става бързо. Може да е от софтуера, щото на тоя софтуер никъде няма опция за проверка на чек сумата при сваляне. Така казано се случва да е непълен файла, въпреки че фърмуеъра на апарата следи за това и отказва некоректна инсталация. Но се случва. И назад в темата, мисля че на предната страница, има версия 04.62.45 която е по-висока от твоята и работи даже по добре. Така, че флашни нея от флашка и задължително преди и след това заводски! /Празна флашка форматирана под FAT32 с размер на клъстера по подразбиране/ папка в нея с име LG_DTV/ и в нея разархивиран файла на версията. Изключваш телевизора слагаш флашката, включваш и ще попита за обновяване.

    П.П. Освен това колко устройства има свързани. Да не би да имаш и хард диск, който да е с по висока консумация от предвидената по спецификации. Или хард диск + друго у-во които да черпят много ток. Възможна е и несъвместимост с включените у-ва, но пък ти пишеш, че го прави с различни такива. Така, че слагай направо версия 04,62,45 и ще видим какво ще стане.
    Този пост е редактиран от Iuly Kostov; 22-03-15 в 23:56.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    12
    #130

    Отговор: LG LCD & Oled TV 2015

    Здравейте, собственик съм на 42LB630V. В сайта на HBOGO видях че модела на тв-то ми е съвместим с тях, но пък приложението го нямаше, затова реших да го сваля от LG STORE, като за целта трябваше да си създам LG профил. Създадох го, но когато се опитах да влеза в LG STORE, ми изписа невалиден имейл. Поразрових се в темата и видях, че за местоположение трябва да избера страна различна от България. Опитах с Великобритания и си направих нов профил, но след това ми изписа че имейла е невалиден за избраната страна /даже и загубих настройките на всички канали/. Има ли значение домейна на ел. поща /абв.бг/ или греша някъде другаде. Извинявам се за "тъпия" въпрос може би, но наистина незнам как да процедирам.

  13. Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    336
    #131

    Отговор: LG LCD & Oled TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от RAOTL Виж публикацията
    ...Създадох го, но когато се опитах да влеза в LG STORE, ми изписа невалиден имейл. Поразрових се в темата и видях, че за местоположение трябва да избера страна различна от България. Опитах с Великобритания и си направих нов профил, но след това ми изписа че имейла е невалиден за избраната страна /даже и загубих настройките на всички канали/. Има ли значение домейна на ел. поща /абв.бг/ или греша някъде другаде...
    Здравей,
    В телевизора имаш две настройки в раздела за местоположение. Едната е "Страна на излъчване", от която зависят настройките на каналите. Другата е "Държава за услугите на LG", от която зависи версията на LG Store. Може, двете настройки да се различават. Аз съм със страна на излъчване - България, а за услуги ползвам *****. Профила важи само за услугите на LG, като тъпото е, че за всяка избрана страна LG Store ти иска различен и нов профил, естествено с различен email. Може би тук е твоят проблем с дублиране на email-а.
    HBOGO е на разположение в българския LG Store и няма нужда, да го търсиш другаде, защото е възможно неговата версия да се различава и да не работи у нас.
    Относно домейна на email-ите, би трябвало да няма значение, но не съм пробвал с български и нямам категоричен отговор.
    Този пост е редактиран от operator3; 24-03-15 в 10:57.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,504
    #132

    Отговор: LG LCD & OLED Телевизори

    Модели LG TV 2015







    Този пост е редактиран от hristoslav2; 25-03-15 в 19:02.

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    195
    #133

    Отговор: LG LCD & OLED Телевизори

    Може ли да ми помогнете. Имам следния въпрос. Опитвам се да гледам филми през мрежата от шернат HDD закачен на рутера. Проблема е че не мога да инсталирам на рутера медиа сървар. Как или с какъв плеар да достигна шернатите папки ?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    54
    #134

    Отговор: LG LCD & OLED Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от SPaun Виж публикацията
    Може ли да ми помогнете. Имам следния въпрос. Опитвам се да гледам филми през мрежата от шернат HDD закачен на рутера. Проблема е че не мога да инсталирам на рутера медиа сървар. Как или с какъв плеар да достигна шернатите папки ?
    Моят рутер си има медиасървър. Виждам го на телевизора, виждам и HDD-то. Ама филмите оттам не искат да тръгнат. Абе дали през USBто на рутера не може да мине нужната информация от HDDто?

    - - - - - - - - - -

    Отваря се папка в ТВ-то MediaServerRoot. Отгоре пише TP-LINK_ED0DFE:1. Какво е това - медиасървър ли е, или какво? Когато кликна върху тази папка, тя изчезва и остава само надписът MediaServerRoot.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    12
    #135

    Отговор: LG LCD & Oled TV 2015

    А може ли да ми дадеш линк на българския LG Store? Защото нещо не го намирам в мрежата.
    Благодаря предварително!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 9 от 32 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 8656
    Последно: Вчера, 04:00
  2. OLED Телевизори - съвети и обсъждане
    От hristoslav2 във форум Телевизори
    Отговори: 1704
    Последно: 17-05-24, 17:53
  3. Samsung спира производството на OLED телевизори
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 07-05-14, 14:20
  4. Отговори: 4
    Последно: 27-05-08, 07:30
  5. Прозрачни OLED пиксели
    От daley във форум Коментирай новина
    Отговори: 0
    Последно: 31-03-06, 12:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе