Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият LCD телевизор Panasonic ?

Гласували
342. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 19''

    0 0%
  • 26''

    2 0.58%
  • 32''

    78 22.81%
  • 37''

    35 10.23%
  • 42''

    153 44.74%
  • 47''

    59 17.25%
  • 55''

    15 4.39%
Страница 35 от 113 ПърваПърва ... 2533343536374585 ... ПоследноПоследно
Резултати от 511 до 525 от общо 1684
Like Tree88Одобрявам

Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    85
    #511

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Някой да е пробвал дали работи тъчпад? И също някой да е пробвал Web Camera Plug and Play дали работи на телевизор с Smart Viera 2012г.?

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    2
    #512

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Здравейте, отскоро имам TX-L42WT50 и възникнаха няколко въпроса Ще се радвам, ако някой може да ми ги разясни:
    - при гледане на HD филми в режим Normal на картината, в част от сцените ако на преден план има лица(фигури) се осветяват допълнително и изглеждат странно, като залепени/наложени отгоре. В режим Кино този ефект го няма, но там пък има някакво замъгляване, което не мога да изостря със sharpness...В normal режим си е доста 'sharpnato' и се регулира през sharpness-а.
    - не успявам да подкарам 5.1 звук към домашното кино, ако вържа компа с ТВ-то през hdmi, а ТВ-то с киното през оптичното аудио. Някакви решения за това да знаете?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    85
    #513

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    На едно място прочетох, че камера която потдържа H.264 формат ще работи за скайп на телевизори Panasonic. Това вярно ли е?

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,504
    #514

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от sp123 Виж публикацията
    Здравейте, отскоро имам TX-L42WT50 и възникнаха няколко въпроса Ще се радвам, ако някой може да ми ги разясни:
    - при гледане на HD филми в режим Normal на картината, в част от сцените ако на преден план има лица(фигури) се осветяват допълнително и изглеждат странно, като залепени/наложени отгоре. В режим Кино този ефект го няма, но там пък има някакво замъгляване, което не мога да изостря със sharpness...В normal режим си е доста 'sharpnato' и се регулира през sharpness-а.
    - не успявам да подкарам 5.1 звук към домашното кино, ако вържа компа с ТВ-то през hdmi, а ТВ-то с киното през оптичното аудио. Някакви решения за това да знаете?
    Гледай в режим Кино ! Изключи си от менюто динамичният контраст и светлинният сензор
    По оптика 5.1 звук изкарва само при работа на вграденният тунер /гледане на ТВ/ - това ми каза един приятел..

  6. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    2
    #515

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Мерси! А в режим Кино има ли как да се докара sharpnessa да е като в нормалния режим?

  7. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #516

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от sp123 Виж публикацията
    Мерси! А в режим Кино има ли как да се докара sharpnessa да е като в нормалния режим?
    като отидеш на кино можеш ли да си сменяш шарпнеса?:D

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    27
    #517

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Здравейте наскоро си закупих 55ет5е и имам следния въпрос ,защо като си пусна 3д "сбс" и от страни ми се появяват две черни ленти тоест картината не се вижда до края.Преди това имах един филипс на който не съм забелязал този ефект.Когато телевизора работи в 2д режим картината си изпълва целия екран и подобен ефект няма.

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,581
    #518

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Това зависи от избраната степен за 3Д дълбочина - поне на ЛГ е от това , а моделите на практика са еднакви в 3Д частта .

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    27
    #519

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Странно никъде в менюто не намирам възможност да се регулира дълбочината на 3д ефекта.Явно при този телевизор това не е възможно.Явно ще се свиква с черните линии няма как.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    69
    #520

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Пускаш си 2Д --> 3Д режим, отиваш в меню, картина и там 3Д настройки и там има за регулиране на дълбочината.

  13. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #521

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от donleone Виж публикацията
    Здравейте наскоро си закупих 55ет5е и имам следния въпрос ,защо като си пусна 3д "сбс" и от страни ми се появяват две черни ленти тоест картината не се вижда до края.Преди това имах един филипс на който не съм забелязал този ефект.Когато телевизора работи в 2д режим картината си изпълва целия екран и подобен ефект няма.
    С какво и как пускаш филма, защото при мен на ТВ от същата серия само че 32" няма подобни ленти - пускал съм от флашка, от компютър ХДМИ кабел и от сървър....

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    27
    #522

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Oт компютър през ХДМИ кабела с най различни плеяри и настройки пробвах , лентите си ги има.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    53
    #523

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от donleone Виж публикацията
    Oт компютър през ХДМИ кабела с най различни плеяри и настройки пробвах , лентите си ги има.
    с какъв плеър си пускаш 3д филмите от панасоника..

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    27
    #524

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    С Влс , КМПлеар и ПауърДВД съм пробвал , вчера пробвах и с дълбочината на 3д ефекта и няма промяна , успях да ги изчистя с функцията оверскан на видеокартата като разтегна картината и по този начин изчезват лентите но част от картината излиза извън екрана. Интересното е че като изключа оверскан функцията картината не излиза на цял екран дори и в 2д режим и ако искам 2д то да е на цял екран трябва да е включена на поне няколко процента.

  18. Member Аватара на Shienar
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    460
    #525

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Имах подобен проблем на 47ET5E - оказа се плеъра. Media Player Classic и VLC не можеха нещо да се разберат с телевизора при пускане на 3D TB (отгоре/отдолу) и оставяха черни ленти отстрани, докато при SBS нямаше никакъв проблем. Бях се видял в чудо, мислех си че телевизора нещо не е наред, докато не пробвах с PowerDVD 12 - получи се от първият път. Пробвай да изключиш overscan-а на картата си и този на телевизора и опитай различни плеъри.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 35 от 113 ПърваПърва ... 2533343536374585 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - Popcorn Hour 2014(всички модели)/FAQ на първа страница
    От jovanoty във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 841
    Последно: 12-02-24, 09:50
  2. Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница
    От pipchi във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 541
    Последно: 30-10-18, 11:41
  3. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  4. Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 729
    Последно: 15-01-15, 19:03
  5. Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1319
    Последно: 02-01-15, 19:26

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе