Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият плазмен телевизор Panasonic ?

Гласували
174. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    114 65.52%
  • Много добра

    53 30.46%
  • Добра

    3 1.72%
  • Средна

    1 0.57%
  • Задоволителна

    1 0.57%
  • Слаба

    2 1.15%
Страница 105 от 116 ПърваПърва ... 5595103104105106107115 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,561 до 1,575 от общо 1726

Panasonic Plasma телевизори - част 4

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #1561

    Отговор: Panasonic Plasma телевизори - част 4

    Оптиката е само за аудио - това отдолу би трябвало да обозначава за кой видео вход отговаря съответната оптика .

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    23
    #1562

    Отговор: Panasonic Plasma телевизори - част 4

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Освен да пробваш - пускаш си филм с 5.1 ДД (щото едва ли чете ДТС) и проверяваш . Също може и някой от немските канали , когато дават филм са обикновено с 5.1 ДД звук ... ако кабеларката ги пуска де.
    То идеята е да знам преди да го купя

    Поддържа и DTS.

  4. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #1563

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от Muscarin Виж публикацията
    Здравейте. Имам един лаишки въпрос

    Телевизорът е : Panasonic TX-P42ST30E

    Ще изкарали 5.1 звук на тази система през оптичния изход. Системата разполага с оптични входове. Идеята ми е видео сигнала да идва от компютър през HDMI. Благодаря.
    Ще изкара , ако е изправна и с правилните настройки . Чете и ДТС .
    Оная система от Бургас ? Питаш и после пробваш и ..ако не ти хареса - ...... връщаш !

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    23
    #1564

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    От Бургас е , да.

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #1565

    Отговор: Panasonic Plasma телевизори - част 4

    Поддържа и DTS.
    Имах предвид ако USB плеъра на самият модел тв поддържа DTS, че вече не помня кой модел какво поддържаше .

    https://www.manualslib.com/manual/65...e.html?page=93 - май всъщност поддържа .

  7. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #1566

    Отговор: Panasonic Plasma телевизори - част 4

    То това се подразбира , но не се питаше за него / връзка компютър - тв през hdmi / . Тази стара плазма едва ли поддържа ДТС !

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #1567

    Отговор: Panasonic Plasma телевизори - част 4

    Ха сега де ...педи месец я продадох същата плазма..жалко че няма вече такива телевизори

    По бегъл спомен(понеже от години стоя захвърлена) през хдми не се получаваха нещата с дтс... за това през хдми от лаптопа и пусках картина а звукъ към ресиивъра беше през оптика понеже неговите хдми пък бяха само за картина(абе мъка голяма)

    Иначе вградения плеяр потдържа дтс..но по него време пък имаше някви мъки със субтитрите и така и не съм го ползвал

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #1568

    Отговор: Panasonic Plasma телевизори - част 4

    Субтитрите ако тръгнат ти трябва и бинокъл, за да ги четеш

  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    23
    #1569

    Отговор: Panasonic Plasma телевизори - част 4

    Цитат Първоначално публикувано от civica Виж публикацията
    То това се подразбира , но не се питаше за него / връзка компютър - тв през hdmi / . Тази стара плазма едва ли поддържа ДТС !



    Поддържа. Стара, колко да е стара? 2012-та

    Общо взето се опитвам с трици маймуни да ловя, ама не ми се дават ненам си колко пари за ресийвър...пък и ми е любопитно дали могат да се получат нещата.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от frodo Виж публикацията
    Ха сега де ...педи месец я продадох същата плазма..жалко че няма вече такива телевизори

    По бегъл спомен(понеже от години стоя захвърлена) през хдми не се получаваха нещата с дтс... за това през хдми от лаптопа и пусках картина а звукъ към ресиивъра беше през оптика понеже неговите хдми пък бяха само за картина(абе мъка голяма)

    Иначе вградения плеяр потдържа дтс..но по него време пък имаше някви мъки със субтитрите и така и не съм го ползвал
    Звуковата карта ти е била с оптичен изход предполагам?

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #1570

    Отговор: Panasonic Plasma телевизори - част 4

    Да лаптопа имаше хдми и оптика

    Значи ако мислиш да гледаш филми от лаптоп на тв-то с хдми...през оптиката на телевизора няма да ти пусне дтс към тази aiwa или към каквото и да било а ще е стерео

    пп..
    иначе ще можеш да си я свържеш към тв-то тази аива през оптичния ..и да гледаш през вградения плеяр с DTS и телевизионни програми с 5.1 DD(ако оператора ти ги пуска така де
    Този пост е редактиран от frodo; 26-01-17 в 00:35.

  13. Junior Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    23
    #1571

    Отговор: Panasonic Plasma телевизори - част 4

    Да, ясно. И аз горе долу така си ги помислих нещата. Всъщност ТВ-то по оптиката почти сигурно ще пусне 2.1. Плеъра не го ползвам заради субтитрите, а ТВ програми с 5.1 има, но се броят на пръсти. Благодаря за отговорите!

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Feb 2017
    Живее в
    София
    Мнения
    4
    #1572

    Отговор: Panasonic Plasma телевизори - част 4

    Ако може модератора да ми изтрие поста, защото виждам, че питането ми не е в правилната тема. Видях, че има две теми за подобна помощ и дилеми. Приемете искрени извинения.




    Привет на всички от форума,

    2013 г. си купих 50st60e след много четене в този форум. До последно четох и се чудих TV-то от коя технология да е. До тогава гледах на CRT. Купих последната бройка, доставиха ми го от Бургас, запечатана бройка. Разработих го по препоръките от форума и до ден днешен няма и следа от прогаряне - панела е като нов. Е пазя го като очите си. Тук е момента да благодаря на всички които бяха писали тогава - жестока картина. Въобще не съжалявам за избора си. Толкова съм доволен, че сега съжалявам за това, че нямах пари за още един (ако имах нямаше да се стигне до покупка в последния момент за последния брой). 42st60e беше паднал на 1149 лв. с 5 год. гаранция.
    Само този телевизор имам а ще трябва още един. От тук филма от 2013 г. се повтаря, какъв да е. Мога да изчакам намаленията, че сега не е много оферта да се купува TV, но обичам да се подготвям отдалече.
    Дилемата е, че попаднах на обяви за втора употреба плазма.
    65st50e 1350 лв.
    65st50e 1900 лв. с включени два броя очила.
    55vt30е 800 лв.
    или е по-добре да се вземе по-нататък съвременен UHD.
    На новите поколения лед дали вече картината си заслужава или старите плазми още държат фронта?
    OLED - жестоко, ама аз не съм богаташ.
    Е, ако може изкажете мнения, стара плазма или нов UHD. От плазмите коя бихте предпочели, по-новата среден клас или по-старата високия клас ?
    П.С. Най-много ме разсипва това, че плазмите не се знае как са разработвани и как са експлоатирани, без история, без гаранция, а са си пари или поне за моя стандарт на живот.
    Извинявам се, май ми се поразтегна поста.
    П.С. Лятото се продаваше 55VT50e за 1600 лв. със сменен панел още в гаранция, пълна окомплектовка, но тогава нямах готовност - нямах парите, иначе бих я купил и сега щеше да ми е мирна главата, ама живот.
    Предварително благодаря.
    Поздрави.
    Хубав ден.
    Този пост е редактиран от Dimulq; 13-02-17 в 18:42.

  16. Novice
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    6
    #1573

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте, за съжаление снощи докато си играе синът ми счупи дисплея на плазмата 50" СТ50. Някакви идеи оттук нататък накъде, дали мога да намеря отнякъде дисплей. Телевизора беше...прекрасен, направо ми се къса сърцето.

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #1574

    Отговор: Panasonic Plasma телевизори - част 4

    Освен да потърсиш нещо на старо (евентуално с проблемни платки/захранване) май няма други варианти вече ...

  18. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #1575

    Отговор: Panasonic Plasma телевизори - част 4

    Трудна работа е с частите .
    Иначе из немско се продава това :

    Panasonic Viera TX-P65VT30E
    Panasonic Viera TX-P50C10E

    Само споделям .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 10:01
  2. LG Plasma TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 192
    Последно: 15-01-15, 10:36
  3. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 19:02
  4. Отговори: 1522
    Последно: 06-02-13, 15:37
  5. Отговори: 1408
    Последно: 25-12-11, 15:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе