Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият плазмен телевизор Panasonic ?

Гласували
174. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    114 65.52%
  • Много добра

    53 30.46%
  • Добра

    3 1.72%
  • Средна

    1 0.57%
  • Задоволителна

    1 0.57%
  • Слаба

    2 1.15%
Страница 107 от 116 ПърваПърва ... 5797105106107108109 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,591 до 1,605 от общо 1726
Like Tree148Одобрявам

Panasonic Plasma телевизори - част 4

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    6
    #1591

    Отговор: Panasonic Plasma телевизори - част 4

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    От плазма - на ЛГ ... не си го причинявай . 50DS630 е приличен вариант и очилата ще станат, но за да е на ниво близко да плазмата ще ти трябва доста по-голям бюджет. Ако не намериш части за плазмата вземай тоя Панасоник или потърси ако все още се намира Сони 50/55W8 .
    Здравейте! След като дочаках големите "промоции" от днес съм с Panasonic 50DS630 за1080лв. Реших, че 5 год. гаранция не е маловажно нещо.Имам си вече и 2 работещи дистанционни, като изгубя едното в стаята, да намирам лесно другото :-). 3д очилата ще пробвам по-натам,ако някой може да ми прати линк с настройки на картината, ще съм му благодарен. Приятен уикенд!

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #1592

    Отговор: Panasonic Plasma телевизори - част 4


  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    40
    #1593

    Отговор: Panasonic Plasma телевизори - част 4

    Цитат Първоначално публикувано от chorlav Виж публикацията
    Имам въпрос.Как да настроя тв Панасоник 42 st50 с приемник на виваком, когато пусна тв да засича приемника, който е с hdmi и да тръгва директно. А не да се налага всеки път от тв да сменям av/tv изходите?

    Sent from my HTC Desire 816 using Tapatalk
    При мен винаги си го е засичал приемника,вероятно заради активирания Viera Link , иначе и от настройки - входове можеш да направиш излишните входове да ги прехвърля, все едно ги няма (забраниш) .
    chorlavia одобрява това.

  5. Member Аватара на ronnie72
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    171
    #1594

    Отговор: Panasonic Plasma телевизори - част 4

    При мен съм свързал приемника на Виваком към HDMI 1, телевизора първо там "търси" сигнал и съответно директно включва телевизията, а не външния плеър (който е свързан на HDMI 3).

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    158
    #1595

    Отговор: Panasonic Plasma телевизори - част 4

    Колеги, смених 50" Panasonic плазма с 55" 4K UHD TV (GNUSMAS KS7002 - хич не съм доволен, ама няма връщане назад), та сега със сълзи на очи ще трябва да се разделя с Панасоника. Можете ли да ме посъветвате каква цена горе-долу мога да му искам? Моделът е TX-P50ST50E. Технически изправен, не е ремонтиран, външен вид 10/10, има тук-таме малко image retention (едвам забележими лога на канали, които само ако ги търсиш ще ги видиш).
    Този пост е редактиран от Creep; 18-04-17 в 10:25.

  7. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #1596

    Отговор: Panasonic Plasma телевизори - част 4

    Може да му искаш колкото си прецениш , но дали ще има купувачи е съвсем друг въпрос.Виж подобни обяви из сайтовете за продажба. Има и фенове на плазмите , дано да ти се падне такъв .

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    158
    #1597

    Отговор: Panasonic Plasma телевизори - част 4

    Е, там е работата, че не мога да преценя, защото на пазара няма такива... някой?

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #1598

    Отговор: Panasonic Plasma телевизори - част 4

    Цитат Първоначално публикувано от Creep Виж публикацията
    Можете ли да ме посъветвате каква цена горе-долу мога да му искам? Моделът е TX-P50ST50E. Технически изправен, не е ремонтиран, външен вид 10/10, има тук-таме малко image retention (едвам забележими лога на канали, които само ако ги търсиш ще ги видиш).
    Моделът стартира с цена от 2000 лева(2012 година), последните налични бройки бяха продадени на цена от 1650 лева(2013 година). Ако следваме логиката, че на всеки 2 години цената пада с 40 до 45%, и добавим лекият проблем с image retention, то твоят може да го продадеш за 700 лева.
    Creep одобрява това.

  11. Member
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    170
    #1599

    Отговор: Panasonic Plasma телевизори - част 4

    Когато моделът телевизор е Британски по-специално този TX-P42ST30B, има ли вариант да се гледа цифрова кабелна телевизия с корта през CI модула, трябвало да се настрои на страна Германия или Норвегия а при този модел има само Англия и Ирландия?

  12. Member
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    170
    #1600

    Отговор: Panasonic Plasma телевизори - част 4

    Доколкото разбрах ако купувате британски модел е възможно да не успеете да гледате цифрова телевизия през CI модула ще трябва да използвате цифров декодер и с кабел към тв, разликата е в допълнителното дистанционно.
    hristoslav2 одобрява това.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    18
    #1601

    Отговор: Panasonic Plasma телевизори - част 4

    Колеги излезнали ли са някакви алтернативи на 3D очила за ST60 серията от китайските сайтове ? Преди 2 години някъде си спомням, че имаше на промоция от Технополиса някакви от Самсунг дето ставаха, но така и не успях да се добера до промоцията. Та сега съм пак в търсене на нещо с разумна цена

    Поздрави !

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #1602

    Отговор: Panasonic Plasma телевизори - част 4

    В ebay има от всички видове - https://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_o...asses&_sacat=0

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    349
    #1603

    Отговор: Panasonic Plasma телевизори - част 4

    Понеже към края на годината ми изтича 5 годишната гаранция на плазмата от пост №1580 някой имал ли е подобен проблем. Освен много бързото отпечатване на кратковременен образ от менюто на екрана има една по светла линия с променена яркост, широка около 1 см.по височината на екрана в десния край на около 4-5см от рамката. Не можах да я снимам добре понеже камерата на фотоапарата ми се ошашавява като я насоча към екрана заради честотите на опресняване на кадрите на картината, но изглежда като едната от крайните две линии от снимката и е видима съвсем слабо на по-светли еднородни картини. Питането ми е може ли да се търси гаранционно покритие на такъв дефект и евентуално какви са процедурите, ако има смисъл да се занимавам въобще..Големите ивици по екрана на снимката са дефект на апарата..иначе екрана не е толкова зле!
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #1604

    Отговор: Panasonic Plasma телевизори - част 4

    Снимка в близък план?
    Тези линии...да не би да си гледал картина в аспект 4:3 вместо да я пускаш на цял екран?
    Не изчезват ли след седмица работа ?

    Гаранцията не покрива отпечатване на картина.

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    349
    #1605

    Отговор: Panasonic Plasma телевизори - част 4

    Ами никога не съм гледал 4:3..даже в момента съм разпънал картината на максимум за да скривам логото на програмите.. Това за което говоря не е отпечатване а линия като най-дясната по-светла тънка вертикална черта и се забелязва при гледане на светло сиво фоново изображение. Тоест не ретеншън или бърн-ин а по-скоро някакъв дефект в картината.. Кофти е снимката, но телефона се шашава като го насоча към екрана. Ще се опитам да направя някоя по-добра снимка с различни заливки за екрана..Това е най-близо до истината много трудно се забелязва вдясно на 4-ри сантиметра от рамката по височина..
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от nikolov333; 16-07-17 в 22:11.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  2. LG Plasma TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 192
    Последно: 15-01-15, 09:36
  3. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 18:02
  4. Отговори: 1522
    Последно: 06-02-13, 14:37
  5. Отговори: 1408
    Последно: 25-12-11, 14:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе