Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият плазмен телевизор Panasonic ?

Гласували
174. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    114 65.52%
  • Много добра

    53 30.46%
  • Добра

    3 1.72%
  • Средна

    1 0.57%
  • Задоволителна

    1 0.57%
  • Слаба

    2 1.15%
Страница 55 от 116 ПърваПърва ... 545535455565765105 ... ПоследноПоследно
Резултати от 811 до 825 от общо 1726
Like Tree148Одобрявам

Panasonic Plasma телевизори - част 4

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    43
    #811

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от brabusbg Виж публикацията
    Здравейте,
    от снощи забелязах една черна рамка около картината (около 5мм)...
    Нищо страшно, това е от излъчването... При 4:3 сигнал, ползвай аспект - точен екран, при 16:9 - аспект 16:9 и не би трябвало да ги имаш артефактите. Ако въпреки това го има проблема, влез в - Картина>Настройки на екрана>Режим 16:9 Overscan и го включи. Пак там, но от - Настройки на Zoom, можеш да направиш по-фини настройки за 4:3 сигнал.
    brabusbg одобрява това.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    52
    #812

    Re: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Off topic
    Утре ZT60 ще е вкъщи, има останала само още една бройка в Технополис , за информация : 1800 работни часа.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    18
    #813

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Поне отстъпка направиха ли ти? Погледна ли го за следи от работа? Аз не бих взел телевизор (особено толкова скъп), работил два месеца и половина в магазин. От това, което видях, повечето имат следи от тъпите филмчета, които им пускат с разни логота и надписи. Една от последните бройки GT50 беше изгоряла с надпис "широк екран" в Технополиса в Младост. На кого му трябва да чете "широк екран" върху клипа, който се върти?

  5. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #814

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Още няколко въпроса колеги:
    1.Гледам че в настройките след разработване, всички са дали настройки на: Black Expander, Colour Gamut, AGC, White Balance 2-Point, White Balance 10-Point, Colour Detail Adjustment - никъде в моя ТВ не ги открих?? (42ST60)
    2.При влизане в YouTube, или просто вече като съм влязъл, или пък вече докато върви клипче, приложението просто крашва и ме изхвърля - това се случва от 5 влизания, на 2 от тях ме изхвърля.
    3.Приложенията за коригиране на прегорял панел (примерно) как се стартират - от флашка или... понеже са Java приложения??
    4.Имали приложения което позволява да разглеждам снимките и клипчетата от телфона си на ТВ-то?

    Благодаря предварително.
    P.S. Благодарности и на Той ​за съпорта с рамката.

  6. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #815

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от brabusbg Виж публикацията
    Още няколко въпроса колеги:
    1.Гледам че в настройките след разработване, всички са дали настройки на: Black Expander, Colour Gamut, AGC, White Balance 2-Point, White Balance 10-Point, Colour Detail Adjustment - никъде в моя ТВ не ги открих?? (42ST60)


    По останалите въпроси прочети първа страница на темата.
    Приложението е VIERA Connect Remote. Можеш да ползваш и Panasonic TV Remote

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,577
    #816

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    1. Сложи менютата на английски и ще ги видиш
    2. Не съм влизал скоро , но при всички марки има проблеми - явно нещо "бърникат" в "тубата"
    3. За кои приложения говориш - има си едно в менюто на тв - другите или от външен плеър или от USB (ако поддържа формата)
    4. Има - аз ползвам за Андроид - TV Remote 2 (Panasonic)

  8.  
     
  9. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #817

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от Momchil Виж публикацията

    По останалите въпроси прочети първа страница на темата.
    Приложението е VIERA Connect Remote. Можеш да ползваш и Panasonic TV Remote
    Благодаря!
    Чел съм я първа страница (даже няколко пъти) но мислех че това е приложение, при което просто ползваш телефона си като дистанционно. За това не съм го отразил

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    1. Сложи менютата на английски и ще ги видиш
    Благодарности! Едва ли някога бих се сетил че е така!
    Този пост е редактиран от brabusbg; 26-11-13 в 20:57.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    52
    #818

    Отговор: Re: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от Staykov Виж публикацията
    Off topic
    Утре ZT60 ще е вкъщи, има останала само още една бройка в Технополис , за информация : 1800 работни часа.
    Имах впредвид, че останалата бройка е на 1800 часа.....
    моя е на 300.....
    Не ми е ясно защо в сайта на пише 4броя 3D очила
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...60ZT60E-PLASMA
    по-принцип в комплектацията на телевизора са два броя, може би е грешка.
    Този пост е редактиран от Staykov; 27-11-13 в 09:41.

  11. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #819

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    А в характеристиките пише, че са 2 броя очила. Ходи ги разбери...
    Най-добре се обади да ги питаш и направо си искай още два броя.

    Иначе, честито за покупката и да си го ползваш със здраве!

  12. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #820

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Вчера си пуснах да гледам Аватар в 3D (изтеглил съм читава версия - Avatar.3D.2009.1080p.BluRay.Half.Over-Under.DTS.x264), и като се загледах по добре особенно във фона отзад (примерно когато са в джунглата) всичко е доста размазано или по скоро като crosstalk. А и не само там, но там няй ясно си личи. Всякаш не гледам HD, a SD размазано качество!
    При Вас така ли е?

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    239
    #821

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от brabusbg Виж публикацията
    Вчера си пуснах да гледам Аватар в 3D (изтеглил съм читава версия - Avatar.3D.2009.1080p.BluRay.Half.Over-Under.DTS.x264), и като се загледах по добре особенно във фона отзад (примерно когато са в джунглата) всичко е доста размазано или по скоро като crosstalk. А и не само там, но там няй ясно си личи. Всякаш не гледам HD, a SD размазано качество!
    При Вас така ли е?
    Обнови си софтуера. Един от ъпдейтите оправя 3д перформанса, независимо от глупостите които пишат в сайта на панасоник.

  14.  
     
  15. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #822

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Ами още като го пуснах ТВто го ъпдейтнах.

  16. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #823

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от brabusbg Виж публикацията
    Вчера си пуснах да гледам Аватар в 3D (изтеглил съм читава версия - Avatar.3D.2009.1080p.BluRay.Half.Over-Under.DTS.x264), и като се загледах по добре особенно във фона отзад (примерно когато са в джунглата) всичко е доста размазано или по скоро като crosstalk. А и не само там, но там няй ясно си личи. Всякаш не гледам HD, a SD размазано качество!
    При Вас така ли е?
    Не знам дали при теб има някакъв проблем, но и в кино много сцени бяха умишлено размазани. Да изглежда все едно даден обект не е на фокус.
    Това беше адски дразнещо защото ако случайно решиш да се загледаш там в тази сцена още повече ти се натоварва окото, опитвайки се да фокусира.

    Затова с кеф си изгледах филма на 2D като излезна и оттогава ходя на 3D само ако нямам избор.

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    239
    #824

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    При мен не се забелязват проблеми. 24p smoother (iteligent frame creator за сигнал различен от 24р) го дай на макс за 3д

  18. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #825

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    На Максимум е. Не знам, дано да в от филма наистина.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  2. LG Plasma TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 192
    Последно: 15-01-15, 09:36
  3. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 18:02
  4. Отговори: 1522
    Последно: 06-02-13, 14:37
  5. Отговори: 1408
    Последно: 25-12-11, 14:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе