Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият плазмен телевизор Panasonic ?

Гласували
174. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    114 65.52%
  • Много добра

    53 30.46%
  • Добра

    3 1.72%
  • Средна

    1 0.57%
  • Задоволителна

    1 0.57%
  • Слаба

    2 1.15%
Страница 63 от 116 ПърваПърва ... 1353616263646573113 ... ПоследноПоследно
Резултати от 931 до 945 от общо 1726
Like Tree148Одобрявам

Panasonic Plasma телевизори - част 4

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,509
    #931

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Вносителите си имат някаква своя изкривена политика. Може да са следили форума и на базата на продажбите на ST50 през 2012 година, да са решили, че и тази година ще се продават моделите от аналогичната серия-ST60....Според мен GT60 е по атрактивен и балансиран. Седем колеги от форума са ме питали на лични за него...

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    1
    #932

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте,

    След доста четене в този и други форуми, ревюта, доста опити с различни модели и марки ТВ и разбира се въоръжен с филми на място в магазина, в крайна сметка се насочих към Panasonic 50VT60E. Разликата между ST60 и VT60 най-ясно я видях при режим Cinema (ST60) и ТHX (VT60) на филм (720p) с бързи сцени, доколкото това е уместно сравнение. И според мен при VT60 картината беше в пъти по-добра. Не държа TВ-то да има каквито и да е екстри, защото сега го купувам с цел най-вече гледане на филми (закачен към HTPC чрез HDMI) и много рядко телевизия. Картината е определещият фактор за мен.
    Имам два въпроса и ще съм благодарен ако някой ми отговори.
    1. Може ли с допълнителни настройки картината на ST60 да се доближи до картината на VT60?
    2. Доста потребители по чуждите форуми се оплакват от шума на вентилаторите на VT60. В по-късните серии на модела има някакви подобрения, които обаче според информация на потребителите не премахват напълно този шум. Ако някой от тук има закупен скоро VT60 може ли да каже дали има такъв шум при него?
    Този пост е редактиран от Shimov; 17-12-13 в 21:16.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,509
    #933

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от Shimov Виж публикацията
    1. Може ли с допълнителни настройки картината на ST60 да се доближи до картината на VT60?
    Не. Има разлика в:
    - шаситата,
    - настройки в сервизното меню определящи алгоритми на работа при обработка на картината
    - различни контрастни филтри
    - различни фабрични режими на картината, както и възможности за настройка

    ОТ GT60 може да докараш VT60, доколкото ползват едно и също шаси и панел, но при условие че изравниш настройките в сервизното меню. Тоест трябват ти тези от VT60

    LCD телевизоры фирмы Panasonic (часть 3) [114] - Конференция iXBT.com
    превод
    там има Option1, Option2 и т.н.
    в тези параметри както разбрах е забито HEX-значение, HEX конвертираме в двоично, и получаваме 8 бит, всеки бит - означава нещо, т.е. настройка.
    Ето картинка от някакъв стар панасоник:
    http://service-menu.ru/templates/cos...ka5/32LXD1.jpg

    По първото Option1 - съвпада, т.е. 0x4 = 10000000
    останалите не съвпадат...
    дерзайте.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    239
    #934

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от Shimov Виж публикацията
    Здравейте,

    След доста четене в този и други форуми, ревюта, доста опити с различни модели и марки ТВ и разбира се въоръжен с филми на място в магазина, в крайна сметка се насочих към Panasonic 50VT60E. Разликата между ST60 и VT60 най-ясно я видях при режим Cinema (ST60) и ТHX (VT60) на филм (720p) с бързи сцени, доколкото това е уместно сравнение. И според мен при VT60 картината беше в пъти по-добра. Не държа TВ-то да има каквито и да е екстри, защото сега го купувам с цел най-вече гледане на филми (закачен към HTPC чрез HDMI) и много рядко телевизия. Картината е определещият фактор за мен.
    Имам два въпроса и ще съм благодарен ако някой ми отговори.
    1. Може ли с допълнителни настройки картината на ST60 да се доближи до картината на VT60?
    2. Доста потребители по чуждите форуми се оплакват от шума на вентилаторите на VT60. В по-късните серии на модела има някакви подобрения, които обаче според информация на потребителите не премахват напълно този шум. Ако някой от тук има закупен скоро VT60 може ли да каже дали има такъв шум при него?
    Незнам какво си сравнявал, но СТ60 си възпроизвежда 1080 линии статично и динамично, тоест бързи сцени не му влиаят. За картината също смея да твърдя че няма разлика стига СТ60 да е балансиран и настроен като хората. Има разлика в отражателния филтър и в по-голямото лейтанси на СТ60 обусловена от различния (не по-слаб) процесор на СТ60. Според мен всичко може да се оправи с подходящ софтуерен ъпдейт, ако от панасоник ни го осигурят разбира се. Само за сведение, направих си опит с ВТ60 в технополис, пуснах му режим THX и му намалих цвета до черно бяло - познайте червено и зелено избиваха в ярките сцени, тоест и вт60 си иска пипане на настройките.

    http://www.hdzona.com/forum/index.php?topic=2016.1755
    Този пост е редактиран от koleto; 18-12-13 в 11:39.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    144
    #935

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от bebo Виж публикацията
    Виждал съм ги в технополис спор няма кой е по-по-най, но и парите са от значение разликата е голяма. Имам 42g20 и 42GT50 и съм много доволен и от двата. Сега съм в процес на самонавиване за VTто. Аз се надявах 50GT60 да е около 2500лв но уви.
    Аз като си търсех ТВ, гледах и в Румъния (защото не е далеч от вкъщи). Там цените бяха осезаемо по-ниски. Че 50TV60 на ttmag.ro е 6400 леи или около 2750 лв. Това с тяхното ДДС от 24%.
    Или да се опиташ да намериш някой, който може да ти издейства отстъпка в ТП, че 5те г. гаранция са си добра оферта...

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    12
    #936

    Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от zlatacho Виж публикацията
    Или да се опиташ да намериш някой, който може да ти издейства отстъпка в ТП, че 5те г. гаранция са си добра оферта...
    Мога да ползвам 7% и ще паднеме под психологическата граница от 3000 лева, ако успееме да възстановиме и ДДСто ще го бъде...
    Понеже съм в сферата на транспорта имаше някакъв вариант да го мъкна от Европата, но от тук е по-добре, и в момента тия 5 години гаранция са си оферта.
    Единственото, което ме мъчи е струва ли си двойната цена. Христослав почти ме е убедил... ;-)
    Този пост е редактиран от bebo; 19-12-13 в 08:21.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #937

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Я вижте каква колекционерска оферта са пуснали ТП -----> http://www.technopolis.bg/b2c/detail...T30E-3D-PLASMA

    Някой ще даде ли разумно обяснение, защо модел от 2011 г., ако не се лъжа, е по-скъп от ST60?
    qbadabaduuu, гледам че си на линия, би ли споделил на какво се дължи тази ценова политика на ТП?

  10. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #938

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Ти сам си си отговорил - " колекционерска " !

  11. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #939

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от logic Виж публикацията
    Ти сам си си отговорил - " колекционерска " !
    Ами тогава да напишат в скоби с много дребен шрифт - за колекционери и балами.

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,584
    #940

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Наличност по магазини - ------

  13. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #941

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Наличност по магазини - ------
    Брех, кога го пуснаха, кога се изкупи....

    Имаше един наличен в МОЛ Сердика, ама докато се наканя и ми го взеха под носа.
    svetlio1 одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,509
    #942

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Така и не разбрах на каква цена го продават този ST30...
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 19-12-13 в 17:17.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #943

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Така и не разбрах на каква цена го продават този ST30...
    Изпусна го...42" за 1299:rolleyes:

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    21
    #944

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    tx p50gt50e vs tx p50st60e предвид еднаквата цена дали миналогодишния модел не е по добрия избор

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,509
    #945

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    Изпусна го...42" за 1299:rolleyes:
    Гледат да ловят риба в мътни води - понеже сега има някаква мания за закупуване на ST...и явно са се намерили купувачи.


    Цитат Първоначално публикувано от suna Виж публикацията
    tx p50gt50e vs tx p50st60e предвид еднаквата цена дали миналогодишния модел не е по добрия избор
    Аз съм за GT50, но ако го намериш нов и неразпечатан.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  2. LG Plasma TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 192
    Последно: 15-01-15, 09:36
  3. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 18:02
  4. Отговори: 1522
    Последно: 06-02-13, 14:37
  5. Отговори: 1408
    Последно: 25-12-11, 14:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе