Страница 3 от 46 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 678
Like Tree98Одобрявам

Panasonic телевизори 2015

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    33
    #31

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    Тъй като 55 инчовия AS640 се предлага без очила искам да питам дали някой пробва с очилата на Самсунг препоръчани по-горе как е 3 D ?
    Също така ме интересува как се справя телвизора с бързо движещите се образи -предимно спорт
    Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    148
    #32

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от soraka Виж публикацията
    Ами не....през компа си направих регистрацията и...от тогава чакам линк за потвърждение .Въпроса ми беше по-скоро колко време е нормално да го чакам тоя линк.Писах им за всеки случай и един мейл на дадения в сайта за контакт,ма...греда засега.Ще почакам още някой ден,пък ще ги търся на телефон евентуално
    търси ги веднага!

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    1
    #33

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    А някой ще може ли даде настройки за картината на 55АS640, че от два дена се мъча да ги направя, но винаги неуспешно.
    mitakazxc одобрява това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    36
    #34
    Цитат Първоначално публикувано от Николай Гроздев Виж публикацията
    А някой ще може ли даде настройки за картината на 55АS640, че от два дена се мъча да ги направя, но винаги неуспешно.
    https://www.avforums.com/threads/pan...tings.1888454/

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от maina Виж публикацията
    Тъй като 55 инчовия AS640 се предлага без очила искам да питам дали някой пробва с очилата на Самсунг препоръчани по-горе как е 3 D ?
    Също така ме интересува как се справя телвизора с бързо движещите се образи -предимно спорт
    Благодаря предварително.
    Гледам с тези очила на Samsung и не виждам никаква разлика от тези на Panasonic
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 13-01-15 в 21:35.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    33
    #35

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    Много би ми помогнал ако споделиш дали забелязваш т.нар. 50 Hz judder при 55 инча-наблюдавал се при 48 ,но нееднозначно
    В повечето ревюта при минимална стойност на IFC изчезвал -сега излиза ,че не изчезва...
    Дали има вероятност при 55 инча да е използван различен панел от 48 и това вече не е проблем-с други думи SD футбол може ли да се гледа или не...

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    36
    #36
    Цитат Първоначално публикувано от maina Виж публикацията
    Много би ми помогнал ако споделиш дали забелязваш т.нар. 50 Hz judder при 55 инча-наблюдавал се при 48 ,но нееднозначно
    В повечето ревюта при минимална стойност на IFC изчезвал -сега излиза ,че не изчезва...
    Дали има вероятност при 55 инча да е използван различен панел от 48 и това вече не е проблем-с други думи SD футбол може ли да се гледа или не...
    Каквото и да значи 50 Hz judder/размазване или трептене/Нито едното нито другото забелязвам.Ще си гледаш футбол без проблем.Телевизора има и доста добър контраст. Аз гледам доста филми и при липса на плазмени телевизори смятам, че за тези пари е едно от най добрите предложения.За тези които се чудят мога да кача някои снимки на едноцветен фон за да видят и подсветката как е.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    33
    #37

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    Ето това е отговор - благодарско...

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    148
    #38

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от boby_ Виж публикацията
    Каквото и да значи 50 Hz judder/размазване или трептене/Нито едното нито другото забелязвам.Ще си гледаш футбол без проблем.Телевизора има и доста добър контраст. Аз гледам доста филми и при липса на плазмени телевизори смятам, че за тези пари е едно от най добрите предложения.За тези които се чудят мога да кача някои снимки на едноцветен фон за да видят и подсветката как е.
    И аз си заложих главата днес с ТX 48 AS 640
    успокои ме, ама кой ти е доставчика на телевизия?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    36
    #39
    Цитат Първоначално публикувано от Plamen Chonkov Виж публикацията
    И аз си заложих главата днес с ТX 48 AS 640
    успокои ме, ама кой ти е доставчика на телевизия?
    Bulsat

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #40

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от boby_ Виж публикацията
    Каквото и да значи 50 Hz judder/размазване или трептене/Нито едното нито другото забелязвам.Ще си гледаш футбол без проблем.Телевизора има и доста добър контраст. Аз гледам доста филми и при липса на плазмени телевизори смятам, че за тези пари е едно от най добрите предложения.За тези които се чудят мога да кача някои снимки на едноцветен фон за да видят и подсветката как е.
    Тествай . Пусни го на тази жалка имитация на телевизия Телевизия Европа и гледай конкретно видеорепортажите от чужбина - свалени от You Tube търсиш накъсване на картината - двой/тройни образи

  13. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #41

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    То това не е проблем в телевизора.
    hristobotev и Plamen Chonkov харесват това.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    6
    #42

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    здравейте, купих си panasonic as650, и видях, че стилиопора в кащона отдолу е цяло парч1е а отгоре три по малки парчета, имам чувството че са били две едно по късо и едно по дълго, но по дългото е счупено на две. При вас стилиопора отгоре на тивито от колко парчета е, значи ли че е бил отварян и са счупили стилиопора и винаги ли се отварят кашоните на телевизорите като пристигнат в бг нормална практика ли е благодаря

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    148
    #43

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от Vanquished Виж публикацията
    То това не е проблем в телевизора.
    кое?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    13
    #44

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от dim1.dim1 Виж публикацията
    здравейте, купих си panasonic as650, и видях, че стилиопора в кащона отдолу е цяло парч1е а отгоре три по малки парчета, имам чувството че са били две едно по късо и едно по дълго, но по дългото е счупено на две. При вас стилиопора отгоре на тивито от колко парчета е, значи ли че е бил отварян и са счупили стилиопора и винаги ли се отварят кашоните на телевизорите като пристигнат в бг нормална практика ли е благодаря
    И аз съм със същия телевизор и стириопора беше счупен по същия начин Според мен така си идва от завода или тук го правят. Важното е ТВ-то да работи и да няма проблеми, а останалото ....... Може да провериш заработените часове (има го описано на 1-ва страница в темата), моя беше на 00000

  18. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #45

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от Plamen Chonkov Виж публикацията
    кое?
    "Пусни го на тази жалка имитация на телевизия Телевизия Европа и гледай конкретно видеорепортажите от чужбина - свалени от You Tube"

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 46 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Телевизори DSM, NEO?
    От xqxoy във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 19-01-16, 22:27
  2. телевизори
    От emilio-es във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 31-08-12, 06:46
  3. Отговори: 0
    Последно: 02-03-12, 10:17
  4. 3d Телевизори
    От extremme във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 18-12-11, 15:06
  5. Отговори: 3
    Последно: 26-04-11, 12:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе